Opinie o DPD w Wrocław Bierutowska 81

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DPD. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DPD o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DPD w Wrocław Bierutowska 81

Krzysiek

Kurier mimo, że cały dzień jestem w domu nie dostarczyl przesyłki, próby połączenia się z kurierem nie powiodły się, oddzwonić też nie raczył. Po godz. 18:00 DPD przysyła SMS z info że paczka czeka na mnie w punkcie odbioru. Telefon do DPD po osiemnastej mija się z celem, nikt nie odbiera, włącza się jedynie bot. Telefon w kolejnym dniu roboczym i rozmowa z konsultantem, podczas której otrzymuje informację iż paczka była źle nadana przez firmę, która mi ją wysłała, gdyż nie umieścili na liście przewozowym numeru mieszkania. Pytam czy był podany mój nr tel.? Okazuje się że był podany! Pytam więc czemu kurier nie zadzwonił do mnie? Okazuje się, że kurier nie ma takiego obowiązku! A teraz teraz uwaga najlepsze, żona odbiera paczkę z punktu, list przewozowy DOBRZE CZYTELNY Z PODANYM PELNYM ADRESEM, NR MIESZKANIA BYL NA LISCIE I BYL DOBRZE WIDOCZNY! Konsultant ewidentnie mnie okłamał. Nigdy więcej DPD!!!

Karol

Czy macie samochody w dobrym stanie ?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w DPD?

Łukasz

DPD wroclaw to najgorsza firma bez wyobraźni, Ludzi traktują jak śmieci! Kurierzy mają przejeba... Pracujemy po kilkanaście godzin za damski.... Wykonujemy pracę za magazynierow Dla chętnych udostępnia zdjęcia i nagrania z tej firmy

Klient. Nigdy wiecej
@Łukasz

Potwierdzam

Klient. Nigdy wiecej

Porażka totalna i kierowcy z Ukrainy. Brak kompetencji, chamskie zachowanie. Nigdy WIecej!!!!

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w DPD? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

Absolutnie nie polecam pracy w tej firmie. Firma kogucik zatrudnia na umowę zlecenie za najniższe pieniądze a jeszcze karę wlepia jak się zrezygnuje. Większość to ukraincy. Masakra a nie firma.

ania14

Na jakie zarobki może liczyć magazynier ? Czy kobiety też zatrudniają?

Benita

Cóz moja paczka wysłana 24 września do tej pory nie została dostarczona, pisanie maili do tej firmy nie ma sensu bo zatrudniają niekompetentnych i nie myślących pracowników, a w zasadzie nikt tam nie pracuje, mnie odsyłali do poczty polskiej, że niby to poczta dostarcza moja przesyłkę... z trakingu wynika, że błędny adres, ale na paczce był naklejony w dwu miejscach wydrukowany, prawidłowy, jak się okazało kurier nie czyta tego co na paczce tylko to co w liście przewozowym. Jak mi napisano, list przewozowy jest pisany ręcznie i może być trudność z odczytaniem. Ale wydruk potwierdzenia jest komputerowy, ten z Netu i tam adres jest prawidłowy. Paczkę podobno zwrócono do nadawcy, ale nie wróciła. Na trakingu jest też informacja, że wysłano mail i sms, nic takiego nie dostałam. W tej chwili od 5 listopada wyświetla się informacja "odbiór" ale nie wiadomo gdzie ten odbiór, czy u nadawcy, czy odbiorcy... Kolejny mail do tej firmy i ta sama odpowiedź, nic nie wiedzą... Po co taka firma istnieje????? Podejście do pracy zatrudnionych tam pracowników jest dokładnie takie jak tych w afryce... niczym się nie róznią. Omijać z daleka. Oby szybko ta firma zbankrutowała i nikt inny się nie nabrał na ich rzekome usługi...

Spartak Velykyi

W dniu 11.05.2020 na stronie internetowej zauważyłem że dostałem smsa oraz maila od DPD....ALE NIC NIE BYŁO. I kurier w ogóle nie przyjechał do mnie! Nadawca powiedział że wpisał poprawny numer telefonu oraz mail!!

Mieczysław

Jak wygląda praca kuriera w DPD? Czy jest określona liczba paczek, które trzeba dowieźć? Chciałbym też zapytać czy pracodawca zapewnia stabilne zatrudnienie i jak to wygląda zarobkowo. Z góry dzięki za informacje.

Xxx

co za gamonie jak można pomylic paczki dostałem informacje ze paczka zostanie dostarczona dzisiaj a co się okazuje,ze w poniedziałek bo jest jakie błond pierwszy raz mi się tak zdazyło I mam nadzieje ze ostani raz bo nigdy nie bylo problemu z tym wiec paczcie co robicie bo komus,zalezy na czasie

Mieczysław

Jakie warunki zatrudnienia oferują kurierom? Ktoś coś powie o zarobkach i umowie jaką oferują? Będę wdzięczny za wszystkie odpowiedzi.

Magda

Zacznijmy od tego że kurier bez mojego pozwolenia pozostawił paczkę pod innym adresem informujac mnie o tym sms po czym udajac sie pod ten adres nikogo niema od 2 dni probuje odebrac paczke i niestety bez rezultatow. Ponieważ pod tym adresem nikt nie odbiera.zaznaczam że pozostawienie paczki gdzie indziej kurier podbił sam bez kontaktu zemna.

Rzetelny

Witam Problem z firmą zaczął się jak na dzielnice przyszedł nowy kurier Jacek Totalny ch.. beznadziejny pracownik DPD .Zawsze coś głupiego do powiedzenia miał typu niemal czasu ,czy nie można szybciej ,dzisiaj nie przyjadę może jutro, a czy domnie możesz podjechać .Łaskę to żonie sobie kurierzyno rub . PO PEWNYM CZASIE ZACZĄŁEM DOSTAWAĆ SMS Z NUMERU TELEFONU. ODBIÓR TYLKO OSOBISTY . DOWIEDZIAŁEM SIĘ OD OSÓB POSTRONNYCH ZE PRACOWNICA J.Lewandowska tel 502777453 Wysyła do Nadawców tego typu informacje ODBIORCA GROZIŁ kurierówi utrata życia lub usiłował POBIĆ ??? Ta kobieta to chyba zidioc....do reszty wysyłać do Nadawców takie pisma i oceniać moja osobę .Proszę kuriera ocenić . Ja serdecznie odradzam te nierzetelnych firmę

Rzetelny

Witam Problem z firmą zaczął się jak na dzielnice przyszedł nowy kurier Jacek Totalny beznadziejny pracownik DPD .Zawsze coś głupiego do powiedzenia miał typu niemal czasu ,czy nie można szybciej ,dzisiaj nie przyjadę może jutro, a czy domnie możesz podjechać .Łaskę to żonie sobie kurierzyno rub . PO PEWNYM CZASIE ZACZĄŁEM DOSTAWAĆ SMS Z NUMERU TELEFONU. ODBIÓR TYLKO OSOBISTY . DOWIEDZIAŁEM SIĘ OD OSÓB POSTRONNYCH ZE PRACOWNICA J.Lewandowska tel 502777453 Wysyła do Nadawców tego typu informacje ODBIORCA GROZIŁ kurierówi utrata życia lub usiłował POBIĆ ??? Ta kobieta to chyba zwariowała do reszty wysyłać do Nadawców takie pisma i oceniać moja osobę .Proszę kuriera ocenić . Ja serdecznie odradzam te nierzetelnych firmę

Poszkodowany Trzebniczanin

W naszym przypadku bylo tak, wyslano do nas paczke, dzwoni do nas kurier, przedstawia sie ze kurierem z firmy DPD, chce nam podac paczke, odpowiadamy ze jedziemy autem na wczasy bo rzeczywiscie jechalismy wtedy, to kurier do nas ze zamawiamy paczke i sobie wyjezdzamy. Na to my ze nie zamiawialismy przed wyjazdem paczki. Co bylo dalej, kurier powinien po raz drugi zrobic podejscie z paczka, wykonac tel.i podjazd jesli jestesmy w domu, a co bylo dalej, jedno wielkie milczenie, ktore juz trwa 2 lata, tak dwa lata czekamy na paczke, ktora ma firma DPD dostarczyc. Co dziwne, jesli paczka z jakis powodow nie moze byc dostarczona do adresata to musi wrocic do nadawcy na koszt nadawcy, co zrobilo DPD, gdzies paczke zawiezli do jakiegos magazynu i cisza. Natomiast nadawca zgubil kwitek z numerem i co i nic, DPD przywlaszczylo sobie paczke ;) taj robi ta firma, ja pisze do nich, nie mamy nr paczki, to podamy wam dane adresowe nadawcy, adresata, nawet nr tel.ktore pisza na paczce, obsluge interesuje tylko nr paczki. Zrozumialem ze w magazynie DPD maja tyle juz ton paczek ze nie sa w stanie juz odnalezc paczki. A nie wpisuja do komputera danych adresowych, telefonicznych. Czyli jesli masz klopoty z ta firma aby odzyskac paczke i zgubiles nr paczki to zapomnij o odzyskaniu paczki. W rezultacie DPD bedzie twoja paczke w jakims magazynie przetrzymywac dziesiatki lat... Brawo DPD, lepiej budowac kolejne magazyny, ponosic koszta i przetrzymywac czyjes paczki w nieskonczonosc. Na logike to oplacilo by sie pozbyc paczki, chodzby z powodow kosztow magazynowych. Ale w tej firmie mysli sie tak jak sie mysli. Duzym rozwiazaniem bylo by wpisywanie do systemu danych adresowych, tel.a nie tylko kod z nr paczki, to by rozwiazalo wiele problemow i wiele kwesti by uproscilo by, wszyscy by na tym zyskali, coz w DPD jest jak jest, wiec odradzam korzystania z tej firmy. Paczka zostala wyslana z Lublina do Trzebnicy, pod Wroclawiem, odpowiedzialny za dostarczenie paczki jest DPD oddzial w Trzebnicy, paczka miala byc dostarczona 2 lata temu. Poszkodowany mieszkaniec Trzebnicy

Zostaw merytoryczną opinię o DPD - Wrocław

• Jak się pracuje w DPD?

Zobacz opinie na temat firmy DPD tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DPD?

DPD