DPD Polska Sp. z o.o.
2 642 1819 5 1
Szczecinek Nowy wpis
Nazwa działu: Magazyn

Nie polecam korzystania z firmy DPD. Po pierwsze wysylaja sprzeczne meile nie mają pokrycia w rzeczywistości. Po drugie wysylaja dane kurierow którzy nie pracuja juz w tej firmie. Po trzecie dowiedziec sie czegokolwiek z infolinii graniczy z cudem. Po czwarte w oddziale w Szczecinku pracuja same buraki bez kultury. Nie odbieraja telefonu bo siedza i lenie nic nie robia i maja tak sciszony telefon ze ledwo slychac. Sprawdzenie towaru na miejscu graniczy z cudem. Polecam za to bardzo doplacic pare zlotych i wybrac kuriera poczty polskiej 48h. Przyjezdza na czas wrecz juz o 8rano dzwonia z przesylka.

Księże Małe Wrocław Nowy wpis

PROSZĘ O POMOC Kurier skontaktował się telefonicznie 09/01/2020, że 10 paczek, każda po 30 kg  będą dostarczone o godzinie 15.00 na mój adres. Potwierdziłam, że będę czekać cały dzień w domu aby odebrać paczki. Kurier nigdy nie przyjechał i również gdy zadzwoniłam powiadomił mnie że jego praca została zakończona i że przekazał paczki innemu kurierowi gdyż jemu się nie zmieściły do auta przewozowego. Rownież niezgodnie z prawdą zaznaczył w systemie że odbiorca odmówił przyjęcia paczek. Zaznaczenie takiej błędnej informacji spowodowało lawinę złych zdażen. Dnia 10/01/20 dnia w systemie widniała wiadomość paczki odesłane do nadawcy za granicę. Również firma kuriejska w Szkocji nie chcę przyznać mi zwroty pieniedzy za nie dostarczenie paczek. Za wszystkie paczki zapłaciłam około 1200zl plus same kartony za 200zl, tasma klejąca i folia pakownicza. Oczywiscie zawartość paczek jest warta około 10000zl i wykupiłam dodatkowo ubezpieczenie i gwarance otrzymania paczek do 10.01.2020. Chciałam zaznaczyć że ja jestem nadawcą jak i również odbiorcą. Obecnie przebywam w Polsce, więc nie mam jak odebrać paczek w Szkocjii i mieszkanie w którym mieszkałam jest obecnie puste. Kontaktuje sie również z firma DPD gdzie zostalam poinformowana że jak paczki nie zostaną odebrane w Szkocji będą zdegradowane. W paczkach jest mòj dobytek życiowy, codziennie staram sie dzwonic na infolinię ale żadnej konkretnej pomocy nie ma jak i również wydałam bardzo dużo na te rozmowy. Jestem bardzo zaniepokojona co się stanie z moimi paczkami. Tyle nerwów co mnie to kosztuję. I to wszystko przez JEDNEGO KURIERA. Przesyłam poniżej dowód w postaci sms oraz dowod ze kontaktowałam sie 9.01 z infolinia a żeby potwierdzić że byłam w domu i czekałam. Jest to 10 paczek po 30 kilo a nie jedna malutka, jakim cudem ktoś mógł napisać w systemie że ja ich nie chciałam odebrać. Jeśli sprawa nie zostanie wyjaśniona wysyłam pozew do sądu. Zaznaczam że wysyłałam skargi poprze formularze na stronie DPD, bez odpowiedzi.  Proszę o pomoc.

Aga Nowy wpis

Najgorsza firma kurierska w Polsce, kontakt z kurierem zerowy, paczki zostawiane w punktach odbioru bez próby doręczenia do adresata !

M Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Czy kurier ma obowiązek wniesienia paczki? Czy może sobie ja poprostu zostawić pod blokiem? Proszę o odpowiedź!

Ranking
M

Nieprzyjemni i niepomocni kurierzy. Cwaniaczki. Już nigdy nie skorzystam z Waszych usług. Nie pozdrawiam.

Gość

Ta firma nie zasługuje nawet na 1 gwiazdkę. Skorzystałam z opcji przekierowania paczki na kolejny dzień roboczy - miała zostać dostarczona na mój adres. W tym czasie paczka została zamieniona na "odbiór osobisty" i nie dostałam absolutnie żadnej informacji o tym - ani na maila, ani na telefon. Zorientowałam się, że coś jest nie tak, gdy przesyłka nie dotarła, a ja weszłam na śledzenie paczki - po konsultacji na infolinii paczka ponownie miała być do mnie doręczona, a w dni przewidywanego doręczenia odkryłam na stronie śledzenia, że została zwrócona do nadawcy..... Po kilkukrotnym dzwonieniu do konsultantów (kazali mi dzwonić co pół godziny i dopytywać się, czy udało się wstrzymać zwrot), w końcu trafiłam na bardzo niemiłego pana, który niemalże na mnie nawrzeszczał, że to nadawca zlecił zwrot i mam się kontaktować z nadawcą paczki. Oczywiście, że nadawca nie zlecił zwrotu, bo nawet nie był świadomy o całym zamieszaniu wokół tej paczki... Naprawdę warto dopłacić te parę złotych za innego kuriera, a od tej firmy trzymać się z daleka - dodają fikcyjne etapy przetwarzania na stronie śledzenia i gdy pojawia się problem przerzucają winę na klienta, bo w systemie tak jest.

Patrycja

Nie polecam tej firmy! Z tą firmą miałam trzy bardzo nieprzyjemne sytuacje. Pierwsza była taka, że kurier zostawił paczkę pod drzwiami wiedząc że nikogo nie ma w środku i nawet nie poinformował, że zostawia tą paczkę. Druga kurier zadzwonił do mnie czy jestem w domu i czy mogę odebrać przesyłkę , powiedziałam mu ze może podjechać i gdy tylko zauważył że wychodzę z domu paczkę rzucił za ogrodzenie posesji. Trzecie zamówienie składało się z dwóch pączek o dużych wymiarach (szafka lazienkowa) . Z pierwsza paczka przyszedł do drzwi, odebrał podpis od osoby 77-letniej, a drugą paczkę o takich samych wymiarach i ciężarze zostawił za ogrodzeniem posesji. Gdyby zostawił tą paczkę mnie to ja bym dała sobie z nią radę, ale dla mojej babci był to bardzo duży problem. Już nigdy nie skorzystam z usług tej firmy. NIE POLECAM!!!

Ana89
Nazwa działu: Handlowy

Kurier dpd tragedia, opryskliwy, nie miły, pospiesza że mu się spieszy!!nie da dosx do słowa! To jego pracaa robi łaskę że wogole przyjechał z przesyłką!

lechitek17
@Ana89

A myślisz że kurier ma tylko 1 paczke.. .. ma ponad 100 i musi do danej godziny wrócić na oddział.. szacunku troche....Praca nie jest taka lekka jak sie wydaje na pierwszy rzut oka ...

Jaśko
@lechitek17

To po co tam pracuje?

Monika

Jaka umowę proponują kurierom? I jak z samochodem służbowym?

Lala

Nie pozdrawiam kuriera który jeździ na terenie Gdańska , zamawialam paczkę z zapłatą przy odbiorze kurier stwierdził że mam bliski do punktu dpd i nie chciało mu się przyjechać. Numer kuriera to 51973128*.

krzysztof

paczka do londynu opisana ostrożnie szkło dociera w kawałkach (usunięte przez administratora) na maxa kogo oni tam zatrudniają to tragedia nie wysyłajcie za granicę tą firmą ani w kraju totalna porażka

Michał

Najgorsza firma kurierska na polskim rynku. Paczki dostarczało mi wielu kurierów z różnych firm ale tylko z DPD były zawsze problemy . Informacje o przesyłce dostarczane są na email albo wcale albo po wizycie kuriera (a wizyta odbywa się o innej porze niż deklarowana) . Kurierzy uważają, że adresat przesyłki cały dzień spędza w domy oczekując na przesyłkę i nigdy nie prześlą smsa ani nie zadzwonią z wyprzedzeniem . Pracownicy każdej innej firmy są wystarczająco rozgarnięci by zadzwonić albo napisać sms-a a w przypadku DPD nie można tak przecież skomplikowanych rzeczy oczekiwać . W przeszłości kurier notorycznie nie dostarczał wcale przesyłek opłaconych z góry tylko zawoził do punktu odbioru . Teraz przy przesyłce z opłatą za pobraniem gdy niespodziewanie pojawił się z przesyłką i nie miałem gotówki - odmówił płatności terminalem i oznaczył przesyłki jako odrzucone przez klienta dlatego że nie chciałem go "łapać w drodze" - bo podjechanie w 5 minut do bankomatu to zbyt duże poświęcenie. Przy okazji zobaczyłem jak kurier obchodzi się z przesyłkami - wszystkie były po prostu rzucone na pakę busa, bez żadnego zabezpieczenia - włączając w to duży telewizor, który leżał po skosie luzem na innych paczkach . Z takim kurierem to trzeba chyba wszystko pakować w 100 warstw folii bąbelkowej żeby jakoś zniosły takie traktowanie . Odradzam korzystania z usług tej 'firmy' sprzedającym i kupującym przez internet . Ja sam już więcej nie zamówię niczego od sprzedawcy wysyłającego towar DPD bo wiem że tylko stracę czas i się niepotrzebnie zdenerwuję .

Iga

Za każdym razem dostaję wiadomość, że za przesyłkę mogę zapłacić kartą, i się rozczarowuję, bo kurier nigdy nie ma terminala. To jak to jest? Można płacić kartą, a nie wyposażą kuriera w terminal.

marianteo
Nazwa działu: Handlowy

Firma nie pasująca do obrazu sprawnie działającej firmy doręczycielskiej XXI wieku. Klient nie jest informowany o terminie doręczenia przesyłki. Informacja dociera do klienta bardzo często po godzinie wizyty o której informuję się klienta" pod czasie". Choć informacja zawiera numer telefonu kuriera to jaśnie pan kurier nie odbiera telefonu.Razem z adresem odbiorcy dostępny jest jego numerki numer telefonu, ale kurier z niego nie korzysta.Nigdy nie wiadomo kiedy(O której godzinie) klient otrzyma zamówioną przesyłkę chociaż za te usługę płaci. Nos dla tabakiery czy tabakiera dla nosa.?

Milla
@marianteo

Zgadzam się Dzisiaj wysłałam już reklamacje z prośba o pomoc do sklepu w którym zamawiałam paczkę Witam serdecznie Do dnia dzisiejszego nie otrzymałam swojego zamówienia , gdyż firma DPD która dostarcza Państwa zamówienia ma standard obsługi i dostarczania przesyłek na bardzo niskim poziomie . W piątek otrzymałam od Państwa informacje , ze wysłano zamówienie . Firma Dpd o tym , ze paczka będzie dostarczona w sobotę 11.01.2020 poinformowała mnie w formie e-mail 10 minut przed przyjazdem kuriera . Nie jestem wróżka i nie jestem w stanie domyślić sie , ze dana przesyłka dotrze w sobotę - przez co niestety nie mogłam odebrać przesyłki. W dniu dzisiejszym tj. 13.01.2020 od rana czekałam na kuriera - gdyż dzisiaj miało nastąpić doręczenie paczki . Niestety kurier nie dotarł , Dpd nie wie dlaczego kurier nie dojechał - on z kolei od godz 8:00 nie odbiera telefonow. Ogólnie pomimo wielu moich telefonów do Dpd i do kuriera to nikt nic nie wie i maja w nosie co dzieje się z przesyłka. Przesyłam poniżej zdjecie przedstawiające jak wspaniałe wyglada obsługa firmy DPD oraz e-mail z informacja o planowanej dostawie na 10 min przed przyjazdem kuriera / zreszta na stronie tez to widać . Rozumiem , ze Państwo nie odpowiadacie za dostawce , ale uważam ze skoro ze soba współpracujecie to również z Państwa strony powinna wpłynąć do nich odpowiednia skarga . Dla mnie jest to nauczka - aby nigdy nie kupować ze sklepu który wysyła przez DPD. Zakupy już nie są w tym momencie przyjemna , są strata mojego czasu i nerwów . Jutrzejszego dnia nie mam ochoty stracić na czekanie , czy może łaskawie firma DPD dostarczy mi paczkę . Poniżej zdjęcie i e-mail z Dpd Pozdrawiam i liczę na Państwa ruch w tej sprawie______________________________________

Bart

Dramat. Pełna ignorancja że strony kuriera jak i infolinii. Przyklad:nadanie paczki między 10-14,w tych godzinach kurier się nie zjawił, infolinia glupa różnie, kit wciska że kurier tel nie ma. Trzymają nadawcę cały dzień w miejscu bo hrabia kurier nie wie kiedy może się po nią zjawić. To już mój kolejny przypadek z tą pseudo kurierską firmą. Jak tylko można, unikać tej firmy.

Uczciwy kierowca
Nazwa działu: Magazyn

(usunięte przez administratora) Kurierzy tyraja za grosze a kierownicy/ brygadzisci magazynu siedza w kanciapie i smieja sie ze druga wyplate dostaja z nadgodzin za posiadowe. Kiedy nadejdzie sprawiedliwosc?

Jojo
@Uczciwy kierowca

Jak przyjdzie wojna.

Jorg z Chorzowa
 Problem

Obserwowałem dzisiaj tj.9.01.2020r (Kierowcę-kuriera) który Samochodem dostawczym Firmy DPD stał pod estakadą i z samochodu wyładowywał ok.10-ciu przesyłek z których częśc wróciła z powrotem do samochodu ! Jestem zbulwersowany sposobem pracy kurierów DPD a i stanąłem i sie przyglądałem w jaki sposób kurier zajmuje sie naszymi przesyłkami ! Czy w firmie kurierskiej nie szkoli się ich że za te przesyłki ludzie płacą gotówką i jest to towar nowy na gwarancji i często jest to sprzet radiotechniczny komputerowy czy AGD ! Aż płakać się chciało widząc jak Pan Kurier z samochodu rzuca przesyłkami na asfald bez żenady (nawet ziemniaki by zniszczył w taki sposób przeładowując czy rozładowując przesyłki na które oczekują klienci (odbiorcy!) Jak można tak podchodzić do swojej pracy bez zrozumienia ! I obserwując tą dewastacyjną część pracy kuriera wciąż miałem przed oczyma potwierdzenie reklamacji swojego odkurzacza piorącego który w m-cu Grudzien 2019 roku 3 - krotnie wracał do serwisu KT-24 (allegro) gdyż przychodził każdorazowo z nowymi szkodami polamane części wyłamany zespół jezdny że w koncu uznałem że firma DPD i ich kurierzy nie powinni podejmować się obsługi klienta w zakresie transportu przesyłek wartościowych i nowych co najwyżej taki kurier powinien dostarczać ziemniaki (choć i te by szlak trafił !) ale cement czy węgiel bynajmiej firma w Warszawie nie miała by problemów z nadawcami którzy żądaja odszkodowań za zniszczonia swoich kurierów nowe sprzęty agd i etc a i zachowanie kuriera jest tak wyrachowane że nawet protokołu szkody nie ma szans spisać bo wiecznie zagonieni (usunięte przez administratora) że przesyłki nie przygotowane,albo że obłożnie samotnego chorego nie zastali w domu (oczywiście telefony kuriera DPD wyjątkowo obowiązuje ustawa RODO nawet w SMS-ach wysyłanych przez system DPD cyt."kont z kurierem telefon : 111111111..." Nawet za komuny takiego podejścia nie było !!! Dlaczego inne firmy kurierskie (InPost-GLS etc.)potrafią bez problemu skontaktować się z odbiorcą nawet 10 minut przed dostarczeniem .....czy mają inne RODO ? Bo na pewno mają inny szacunek do przesyłek i staranność w kwestii kontaktu z odbiorcą

Tak10Nie
Krzysztof
@Jorg z Chorzowa

No cóż ktoś zatrudnia do niewolniczej pracy na stanowisko kuriera nie ponosząc odpowiedzialości za 90% opłaconej przesyłki ;)

LD
Nazwa działu: Handlowy

Firma to jedno wielkie nieporozumienie. Paczka nie została doręczona ponieważ w adresie zabrakło jednej literki, sprawę wyjaśniłem z panem w sklepie internetowym adres został poprawiony i wysłany do firmy DPD z potwierdzeniem że dyspozycja została przyjęta ( to był mój błąd i za to nie mam do nikogo pretensji ). Natomiast następnego dnia o godzinie 11:15 w sklepie dowiedziałem się ze paczka została zwrócona do nadawcy pomimo poprawienia adresu . Celem wyjaśnienia osobiście zadzwoniłem do firmy dlaczego tak się stało, pierwsza pani nic nie wiedziała jedyne co usłyszałem to że paczka została oddana do zwrotu i ona już nic nie może zrobić. Następnie zadzwoniłem do kuriera ( po godzinie od próby doręczenia paczki nie ma już na samochodzie ) kurier oznajmił że miał nieprawidłowy adres a nazwy firmy ( firma gdzie miała być doręczona paczka a adres pod którym był kurier są oddalone o 100m i mają wspólne ogrodzenia :) ) NIE WIDZIAŁ i się rozłączył. Przy kolejnym kontakcie z obsługą pan się rozłączył ( miłe podejście do klienta ). Przy 3 próbie wyjaśnienia sprawy pani również nie wiedziała dla czego adres nie jest zmieniony w systemie i dla czego kurier nie ma już paczki na samochodzie. Super firma nikt nic nie wie a wszyscy biorą pieniądze brawo, obym nigdy więcej nie musiał korzystać z usług tej firmy!!

Ostatni raz dpd
Nazwa działu: Handlowy

Najgorsza firma z jaka mialem stycznosc. Kurierzy z ukrainy nie dostarczaja przesylek. Brak kontaktu ze strony kuriera. Kiedy juz laskawie odebral telefon, brak mozliwosci porozumienia sie. Nie znam Ukrainskiego. Peszczelni, wulgarni. Moja przesylka trafila do punku pickup przy ul gorczesskiej 2016. Nie z mojej winy, kiedy sie dodzwonilem, znowu jakas ukraina. Pierwsi do bitki. Poprostu skandal. Osoba, ktora jest za to odpowiedzialna chyba nie wie co robi. Infolinia nie dziala. Jedno wielkie (usunięte przez administratora)

Kierownik serwisu kurierskiego

Czytam opinie o dpd i rozumiem dlaczego kurier postępuje ta A nie obręcze. Jest to wina organizacji -duże normy i marna płacą. Ten co dostarcza przesylek pracuje sms-ykogoś i przerabia marne grosze na przesyłce.. I ma tuzów stopów. Gdyby mnie wykreował kurier to bym im nie odpuścił. Najpierw trzeba samemu być ok.-jako klient Pozdrawiam wszystkich niezadowolonych Artur

TakNie4
Zanęta
@Kierownik serwisu kurierskiego

"Najpierw trzeba samemu być ok.-jako klient" - bardzo odważne stwierdzenie. Skoro mają tak ciężką sytuację, to może jakieś wsparcie dla kurierów DPD? Caritas? Polski Czerowny Krzyż? Zbiórki artykułów żywnościowych i odzieży? MOPS, GOPS? Może WOŚP by zagrał następnego roku dla kurierów DPD? Jak się nie ma godności to tak jest, a jak się ma godność to się zmienia firmę/zawód.

Tak2Nie1
"klient"

DPD kurier Krzysztof Łódź T:6.6/4a9n5d5f5s4m2 pierwszej paczki nie dostarczyl (zrobil sobie Sylwestra szbyciej) -wedlug systemu o 15 byla druga proba dostarecznia - bylem w domu! telefonu rano nie odbieral, po poludniu poinformowal ze jest po pracy i nie ma obowiazku kontaktu z adresatem paczki Druga paczke (zagraniczna) przekierowalem do pracy na kolejny dzien jak tylko dostalem info o niej - system tego dnia pokazal ze paczka niedostarczona - bledny adres; nie drogie DPD - adres jest dobry! Na infolinii za pierwszym i drugim razem nic nie moga. Jak za drugim razem chce rozmawiac z przelozonym to sie Pani uprzejmie pyta - a po co? on tez nic nie moze. I takim sposobem pierwsza paczka wrocila do nadawcy w Polsce i bede go musial prosic o ponowna wysylke inna firma, a druga... wroci za granice? super. Na infolinii Pani zaproponowala mi odbior w oddziale - 1,5h samochodem; super.

Mocno niezadowolona klientka

Polecam pocztę polską. Firma zawiadamia smsem o drodze paczki i co się z nią dzieje. Podają telefon do kuriera. Paczki są dostarczane w terminie. Ja z dpd już nigdy nie skorzystam. Nie ma powiadomień o przesyłce. Byłam w domu i żadnej informacji. Za drugim razem kurier dzwonił ale nie zdążyłam odebrać. Oddzwonilam lecz kurier powiedział że zwraca paczkę. Czy się śmiać? Po długich pertraktacjach po propozycji z mojej strony ustaliliśmy że przesyłkę zostawi na ulicy dziewiarskiej 9 w Gorzowie. Oddział mieści się w polach daleko od ludzi i trudny dojazd. Nie mam samochodu jestem inwalidka. Telefon na infolinię nic nie daje. Za każdym razem otrzymuję sprzeczne informacje. Brak konkretnych informacji. Gdzie szukać, gdzie dzwonić, a w internecie same ogolniki. Firma jest nastawiona na klientów biznesowych i odbiór przesyłek. Klient indywidualny nie ma szans. Kiedyś moją paczkę zwrócił. Dopiero nadawca mi o tym powiedział. Musiał drugi raz wysyłać. Nie polecam.

Szymon

Kurier nie chciał wydać 10zl Beznadziejna... Nie polecam kuriera

Karolina
Nazwa działu: Produkcja

To jest najgorsza możliwa firma kurierska. Brak spójnej informacji na infolinii i od kuriera. Jeden mówi jedno, drugi coś knpletnie innego. Brak informacji o próbie dostarczenia przesyłki, godziny z kosmosu, kompletnie nie adekwatne do rzeczywistej godziny dostarczenia. Malo tego, po raz kolejny informacja o braku odbiorcy i nieudanej próbie przesyłki, gdy jestem CAŁY DZIEŃ w domu SPECJALNIE czekam na kuriera. Tę gówniana firmę powinni zamknąć, albo dopłacać do paczek. Reklamacja czy próby odzyskania paczki /pieniędzy - bezskuteczne. Nigdy więcej nie zapłacę nawet złotówki za wasze 'usługi'.

Maciek

Lubiłem dpd ale już ich nie nawidze czekam na paczkę która została wysłana tak mi napisał nadawca paczki a na śledzeniu pisze zarejestrowano dane przesyłki przesyłka jeszcze nie nadana i nawet nic się nie zmienia ciekawe czy paczka dotrze do mnie w terminie. Zamawiałem przesyłki z tej firmy i to 1 raz taka sytuacja już nigdy nie skorzystam z ich usług lepsze GLS. Nie polecam kuriera DPD.

Tak4Nie2
xoxo
@Maciek

Ileś paczek dostarczyli Panu w terminie, jedna może mieć opóźnienie w okresie świąteczny i już Pan ich nienawidzi? xd To nonsens xd Raz na jakiś czas małą wpadkę można wybaczyć, tam też pracują tylko/aż ludzie xd

Tak3Nie1
Patryk

Ta firma kurierska to porażka, DPD w Szczecinie od kilku dni kurier zaznacza że nie ma nikogo w domu a dzwonka nikt nie usłyszał od drzwi. Po czym magazyn sam zmienia datę dostarczenia paczki. Odradzam jak kolwiek DPD, już Poczta Polska dostarcza szybciej przesyłki .

Mlynary wilczeta

Kurier dpd mlynary wilczęta gra w ch_ja nie przynosi przesyłki czasami po 4 dni mimo że przejeżdża po kilka razy obok adresata

Kazimierz
Nazwa działu: Handlowy

DRAMATYCZNE traktowanie Klijenta 14 dni paczka lezała 30 km od celu , po Moich parokrotnych interwencjach nic to nie dało CAŁE REKLAMACJIE ORAZ INFOLINIA do jedna wielka FIKCJA słuchanie muzyczki i KRętactwa osób z którymi zgłasza się problem trakowany jest śię jak INTRUZ

Wkurzony klient DPD

Witam Wszystkich (usunięte przez administratora) Może ktoś orientuje się co dalej zrobić żeby nie było tego co robi z nami DPD . Trzeba przerwać ten łańcuch niezadowolonych i oszukanych klientów DPD. (usunięte przez administratora) Pozdrawiam Wszystkich w tym temacie .

Tak6Nie
Czekajaca na leniwego kuriera
@Wkurzony klient DPD

Popieram ! Niech sie wycofaja z rynku !

Czekajaca na leniwego kuriera

Nigdy nie dostalam paczki na czas od tego "kuriera". Polecam unikac i wybierac InPost - to jest prawdziwa firma. DPD niech sie lepiej z rynku wycofa i przestanie denerwowac ludzi, bo nie za to im placimy.

Zostaw opinię o DPD Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie