Turysta

Praca u nich to porażka zero zrozumienia dla pracownika przez wyalienowaną kadrę to norma nawet,Ukraińcy i Gruzini stamtąd uciekają,Polacy z agencji pracując na śmieciówkach umowo-zleceniachzmieniają się jak pasażerowie SKMw godzinach szczytu...

KLIENT Nowy wpis
Klient

Jaki szefostwo ma stosunek do swoich odbiorców skoro kurierom nażuca się z góry trasę przejazdu. Nie ma realnej możliwość ustalenia z kurierem pory odbioru przesyłki, to tylko teoria. Nie tylko DPD pracuje ale odbiorcy przesyłek również i nie zawsze mogą być na zawołanie dla kuriera. Takie zachowanie kierownictwa DPD to brak szacunku dla klientów i kontrahenta jakim jest Orange Polska. Nie polecam korzystania z tej firmy!!!

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.

Na jakie benefity można liczyć w DPD Polska?

Majk
Kandydat

Część. Chciałbym popytać o pracę w Gdańsku . Chodzi przede wszystkim o atmosferę, ilość pracy na nocnej zmianie. Proszę o jakąś merytoryczna odp kogoś, kto jest z Gdańska, ewentualnie ciekawi mnie jak wygląda taka praca na nocnej zmianie.

Jan
@Majk

Jeśli nie masz problemu z traktowaniem ludzi jak śmieci to jak najbardziej możesz aplikować ????

Zygmunt Nowy wpis
@Jan

Zato Pani w punkcie odbioru i nadania przesyłek w Gdańsku w dniu 22.06.21 Traktuje klientów jak ŚMIECI!!! Pomimo że moja przesyłka była nie doręczona przez kuriera w dniu 21.06 i w dniu 22.06 udałem się po godz 16.00 osobiście i usłyszałem że moja przesyłka została zwrócona do nadawcy a kurs z Gdańska do Krakowa wyjeżdża wieczorem i paczka była na magazynie. Nadmieniam że w oba wymienione dni był em w domu i nie było żadnego kuriera! Poza tym jest to karygodne by nie poinformować klienta a orientacyjnym czasie doręczenia przesyłki ani nie moc z kontaktować się z kurwierem. Tak działa DPD Wniosek jest bardzo prosty! Za ponowne doręczenia przesyłki płaci Nadawca! Infolinia co innego a wydruk z systemu co innego! A informacja że dla pani w punkcie system jest ważniejszy niż to że paczka jest na miejscu i mogę ją odebrać daje dużo do myslenia!!!

Królik Nowy wpis

Moja przygoda z DPD jako magazynier trwa od 7 miesięcy z drobną przerwą. Firmę oraz zarobki oceniam pozytywnie, praca nie jest lekka a chwilowo bardzo monotonna i rutynowa aczkolwiek dzięki temu każdy wie co ma robić i jak ma to robić. Duży plus dla kierownictwa oraz brygadzistów, aktywnie uczestniczą w procesie i w razie potrzeby pomogą szeregowemu pracownikowi. Kolejny plus to bezpłatny transport do miejsca pracy, ułatwia sprawę, trochę ciężko dostać się na magazyn nocna komunikacja miejską ;] Czytając opinie odniosłem wrażenie że co poniektórzy nie rozumieją ze za siedzenie na (usunięte przez administratora) nikt nie płaci ¯:_:_

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Majk
Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.
Kandydat

Hej, Aplikuje na stanowisko kierownika zmiany, czy ktoś mógłby zdradzić, jakie panują warunki, ilu jest ludzi na zmianie, jakieś premie dla załogi, ewentualnie od czego zależą? Ciekawi mnie opinia pracowników.

Zenada
Klient

Rozumiem że kurier nie ma obowiązku wydawania reszty jeżeli kwota nie jest odliczona,ale otwarcie saszetki powodujące szelest monet i mówienie że nie ma jak wydać 8zl to jest zwykle (usunięte przez administratora) Dałbym mu napiwek ale wymuszanie napiwków samemu jest idiotyczne. DPD to jest jedyna firma kurierska której nie wybieram niestety nie było innej możliwości.Nie polecam

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w DPD Polska?

postojowe
@Pytanie

Beznadziejnie. Brak przerw, bezpłatne nadgodziny, praca w ciągłym ruchu przez 8+ godzin, a w sezonie świątecznym nawet przez 12. Pieniądze żałosne, ludzie całkowicie odcięci od rzeczywistości i pomylone kierownictwo. Czas, aby pip przyjrzał się temu miejscu

Mexxx
Kandydat

Cześć, co się dzieje w tym oddziale gdańsk że szukają tylu nowych kierowników? Warto aplikować?

Nie zadowolony klient
Klient

Dziś miała przyjść przesyłka syn czekał na nią ale się nie doczekał ...jakim cudem w domu 4 osoby a kurier wysyła e-maila że nikogo nie zastał w domu ????????????

Turysta

nik
@Turysta

A jak nazywa się agencja zatrudniająca pracowników?

Joanna
Klient

Niedawno zamówiłam paczkę. Pracownik dpd mający teren w gniewinie jest osobą beszczelną, nieupszejmą... nie dostarcza paczek jak powinien, nie dzwoni , wiecznie ma jakieś pretensje. Oczywiście paczka do mnie nie dotarła i wpisał sobie że odmówiłam jej przyjęcia. Jestem w szoku że dpd zatrudnia takiego kłamczucha. Wstyd. Sprawę zgłosiłam Ale pewnie i tak z tym nic nie zrobią. Nie jestem pierwszą osobą która narzeka na tego pana. Nie znam imienia i nazwiska tego pana Ale na pewno wszyscy doskonale wiedzą o kogo chodzi.

Jaki jest wkład kierownictwa DPD Polska w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Magazynier
@Pytanie

Nie ma w ogóle. Atmosfera nieprzyjemna

Magazynier

Praca na magazynie w Gdańsku porażka, ludzie traktowani przedmiotowo, bez szacunku, przełożeni są niekompetentni, panuje tam mobing narkomania i (usunięte przez administratora) Pensje się nie zgadzają, praca jest bardzo ciężka i nie adekwatna do wynagrodzenia, za dobre wyniki pracownicy są nagradzani puszka pepsi i cukierkiem.

Dla odmiany od wypowiedzi klientów. Wracając do tematu to absolutnie nie polecam. Zarobki dosyć adekwatne do pracy ale na tym zalety się kończą. Brak przerwy co oznacza nieustające "przenoszenie" paczek, z których czasem waga dochodzi do chorych ilości i z pewnością gdyby jakiekolwiek BHP istniało, to byłoby niezłe (usunięte przez administratora) Kolesiostwo, robienie z pracownika nie pracownika, tylko jełopa i wmawianie mu rzeczy, które nie miały miejsca, brak jakiegokolwiek przeszkolenia oprócz "stoisz tutaj i łapiesz paczki" reszty trzeba dowiadywać się od innych pracowników, którzy są pomocni. Ogólnie nie polecam i na pewno nie jest ciężko o lepszą pracę. Żałuję decyzji jaką było desperackie zatrudnienie się tam.

Michalina T
Klient

Witam. Chciałabym przedstawić Państwu moją sytuację. Kurier miał przybyć z paczką określonego dnia. Cały dzień byłam w domu i czekałam, a kuriera jak nie było, tak nie ma. Wieczorem weszłam na stronę i czytam wiadomość, że kurier był, ale nie zastał nikogo w domu. Jak się okazało w mojej klatce był zepsuty domofon, ale co to za problem zadzwonić na telefon? Nieistotne. Zadzwoniłam do niego i wyjaśniłam sprawę i umówiłam się, że przyjedzie do mnie następnego dnia. Przywiózł paczkę, wszystko w porządku, ale okazało się, że umowę musi podpisać ktoś inny z mojej rodziny. Spytałam się, czy jest możliwość odbioru przesyłki w jakimś miejscu. Podał mi trzy adresy do wyboru. Wybrałam jeden i umówiłam się na określoną godzinę. Kolejnego dnia, gdy członek mojej rodziny udał się po paczkę, okazało się, że jej tam nie ma i nigdy jej tam miało nie być. Została odesłana z powrotem do nadawcy. :) Trochę zamieszania, ale ogólnie zachowanie nie w porządku, ponieważ nie chciałam prosić kuriera, by przyjeżdżał do nas trzeci dzień pod rząd. Wolałam sama się przejść by go nie fatygować. Następnym razem niech Pan od razu powie, że wyśle przesyłkę do nadawcy, a nie umawia się z ludźmi w jakiś punktach, a potem nie dotrzymuje słowa.

Karoo
Klient

Beznadziejna firma. Ostatnio kurier przegiął. Brat wysłał mi paczkę, w paczce znajdowała się droga biżuteria z Apart-u. Dostałam wiadomość od kuriera, że paczka jest zostawione przy licznikach na klatce schodowej. Akurat wychodziła z pracy i zadzwoniłam, (usunięte przez administratora) nie odebrał nawet. Pomijam fakt że, nawet nie zapytał się czy jestem w domu. Paczka była oklejona taśma z napisem Apart i były na niej moje dane... To kolejna taka sytuacja i nigdy więcej nie skorzystam z usług tej firmy bo, są nie odpowiedzialni... Mogłam zgłosić kradzież paczki i ciekawe jakby się tłumaczył. Wartość tego co było, przewyższa jego zarobki... Tam pracują, lenie. Chamy i prostaki...

joanna
Klient

firma nie sumienna kłamie w żywe oczy ja byłam w domu a nagle wystawione że nikogo nie było w domu i jeszcze chamski odpowiedzi dobrze ja jestem na kowalach i że mam pojechać na kowale i odebrać paczę a mi jest ciężko bo mam dziecko w gipsie i dzisiaj jadę na zdjęcie gipsu wienc nie polecam skandal mam nadzieje że pomogłam wam :)

Barbara
Klient

Moja opinia o dzisiejszym kurierze z Gdańsk Brzeźno jest negatywna brak słów tacy ludzie nie powinni tam pracować.

Grześ

Skarga na Panią kurier obsługująca suchanino staje na początku bloku a ludzie muszą biegać po paczki to skandal proszę zrobić porządek z tym

Żeglarska Borkowo
Klient

Chciałam pochwalić pracownika który jest w moim rejonie jest on obcokrajowcem, był u mnie juz kilkanaście razy . Zawsze jest bardzo uprzejmy życzy miłego dnia ,lub miłego weekendu właśnie był u nas po raz kolejny ???? pracownik na medal ????

Zostaw merytoryczną opinię o DPD Polska - Gdańsk

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

DPD Polska