Opinie o DPD Polska w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy DPD Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w DPD Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DPD Polska w Gdańsk

cztery razy korzystałam z przewożnika,ale okazuje się,że to nie jest dobra firma.Wielka pomyłka

KRIS

OSTRZEŻENIE Kurier D PD GDAŃSK , który dostarcza paczki do E.LECLERC ul.OBROŃCÓW WYBRZEŻA 1 dopisuje do rachunku 40- 60 zł za czas oczekiwania - co nie jest prawdą Mam podpisaną umowę z DPD , która obliguje mnie do wysłania określonej liczby paczek w abonamencie-czekam końca Od dziś wysyłam paczki do Gdańska za pośrednictwem innej firmy - bez umowy.i jest taniej. Nie podpiszę nigdy umowy z D PD

E600

Nigdy nie spotkałam się z takim chamstwem ze strony kuriera. Powiedział, że nie od tego, żeby przyjeżdżać kiedy mi się podoba itd, powiedział, że przesyłka to mój problem, że odeślą paczkę do nadawcy. Zresztą poprzednia styczność z dpd wyglądała podobnie. Moim zdaniem to najgorsza firma kurierska na rynku.

Darek

26 05 sms że otrzymam dziś paczkę i nic 27 05 sms ze to dziś i nic 28 05 sms i znowu to samo 29 05 brak sms i kurier był podobmo .brak kątaktu z kurierem na umer podany w sms. A paczke odesłali do nadawcy. Pare lat temu już zrezygnawałem z dpd jednak sprzedzwca tak wysłał (uparł się ). Może zmieni dostawy na inną firmę kurierską to więcej sprzeda

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie DPD Polska? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Dramat to mało powiedziane

Zamówiłam kuriera na poniedziałek zamieniłam zmianę w pracy i co nie przyjechali. Dzwoniąc Pani stwierdziła że przyjadą we wtorek . Pytam czemu nie powiadomili Pani stwierdziła że oni nie powiadamiaj i zlecenie jest na wtorek lo czym we wtorek też ani widu ani słuchu. Odradzam nigdy w życiu

Bolek

To co reprezentuje ta firma jeśli można tak to nazwać to (usunięte przez administratora) takich nie kompetentnych ludzi jak żyję nie widziałem cała ta banda (usunięte przez administratora) nie znalazła by zatrudnienia może nauczyli by się szanować ludzi zwykła banda pedałów do tego z rodowodem żeby szlak trafił to do tego wam życzę nikomu nie polecam lepiej żyć spokojnie niemjec do czynjeja z (usunięte przez administratora)

Klient

Kurier zadzwonił o 12:30. Powiedział że ma ostatnią paczkę do dostarczenia i albo moją paczkę odbiorę dziś albo mogę sobie ja odebrać z punktu oddalonego 5km. Nie polecam . Jak ktoś nie chce pracować jako kurier to niech nie pracuje

Okradziona paczka

Jestem zbulwersowana praca kuriera z Gdanska obslugujacego ulice Pawla Gdanca 10 B w Gdansku _Oliwie (usunięte przez administratora) 24 kwietnia b,r kurier przyniosl mi paczke(przesylka z Francji) po jego wyjsciu zajrzalam do srodka,paczka byla w 1|4 czesci (usunięte przez administratora).... zWieko paczki bylo zaklejone ale widac bylo,ze w narozniku jest czesciowo rozerwana. (usunięte przez administratora) paczki bylo na szmym srodku rozciete i przyklejona byla tasma w kolorze bialo-niebieskim Prawie cala zywnosc zostala skradziona....zlodziej zostawil jedynie cukierki i ciastka 29 kwietnia dzwonilam do Warszawy pod nr..22 577 55 55 celem zgloszenia paczki do reklamacji(nie mam internetu i nie potrafie sie nim poslugiwac) Dostalam nr,zlecenia i 30.kwietnia mial przyjechac do mnie kurier Mateusz poslugujacy sie nr,komorki o ktorym wspominalam wczesnie, Dzwonilam do niego parenascie razy...bez skutku Pisalam esemesy-nie odpowiadal....Mial byc w godz od 12,00-16,00 Przedzwonilam znowu do Warszawy.Skontaktowali sie z nim...........mial byc po 18,00 Rzeczywiscie po 18,00 przyjechak..wszedl do klatki schodowej ale do mnie nie dotarl(widzialam z balkonu jak odjezdzal) W poniedzialek 4 maja dzwoniac do Warszawy dostalam kolejny numer zlecenia.......czekalam,Nie przyjechal 5 maja wszystko od poczatku,,,,,,nie przyjechal Nie odbieral telefonowZignorowal i tym razem......Jutro bede znowu dzwonic do Warszawy.......(usunięte przez administratora)..Moze mi ktos poradzi co powinnam robic dalej Zastanawiam sie czy nie ma komu wprowadzic porzadku w tak duzej firmie Gora zapewne wie co sie w jej firmie wyprawia Ludzie,nie korzystajcie z uslug tak lekcewazacej firmy jaka jest DPD Halina,5,04.2020

Iwona

Przesył paczek i zamówień przez firmę dpd to skandal, dramat i oszustwa. Kurierzy nie dostarczają ani nie odbierają przesyłek od ludzi. Zaginęła paczka wysłana do mnie ze sklepu sprzęt za 1500 zł. Zaginął poprostu nie wiedzą gdzie się podział paczka rozmiarów około 1,5m na 1 m.firma najgorsza z możliwych, nierzetelna pracownicy nieuczciwi. Informacje niedokładne odsyłanie ludzi od kajfarza do Annasza.

Ewa K.

Jestem oburzona, paczka nie została dostarczona, nie zostałam o tym poinformowana, że nastąpił zwrot do nadawcy. Po pierwszym niedoręczeniu paczki dzwoniłam do DPD i dostałam informację, że odmówiłam przyjęcia, wyjaśniłam,że to nie jest prawdą. Pani konsultantka poinformowała mnie, że w takim wypadku wyślą do mnie ponownie i przesyłka dotrze do mnie zaraz po świętach. Po dwóch dniach zadzwoniłam znowu do DPD i okazało się, że odmówiłam ponownie przyjęcia co jest ewidentnym kłamstwem, bo nikt nawet nie próbował doręczyć mi przesyłki ani się ze mną nie kontaktował. Człowiek jest po prostu bezradny, nie pozostaje mi nic innego jak tylko ostrzec potencjalnych klientów przed niekompetencją tej firmy.

Rozmowa o prace dyspozytor Dramat siedzi na przeciwko Ciebie dwóch kierowników zdrętwiałych ,mocno cisną z obsługi trudnego klienta podczas pracy ,mało chęci poznania Ciebie jako osoby,liczy się tylko czy umiesz stanowczo rozmawiać z klientem .Wynyslanie absurdalnych rozwiązań w pracy , ciagle zadawanie pytań i co dalej i co dalej ? Druga rozmowa jeszcze gorsza ,siedzi trzeci kierownik z notatnikiem ,przez 40 minut nawet nie zadał mi jednego pytania aby mnie choć trochę poznać .Dali jakieś testy co robisz w pracy jako dyspozytor i jak się zachowujesz gdy np klient i kurier mówią ze paczki nie ma i masz te zagadkę rozwikłać (nie wiedząc przecież jakie są procedury w pracy) później jeszcze cisną z 20 minut z tego testu zadając w kółko te same pytania Kierownik zrobił notatki wyszedł wszyscy przeogromne sztywni.Odmowilam współpracy ponieważ skoro na rozmowie ktoś tak się zachowuje,obstawiam ze w pracy jest równie sztywnym i słabym kierownikiem,brak jakiejkolwiek komunikacji, rozmowa jak z robotem,traktują cię i sprawdzają pod względem maszynki do odbierania telefonów od w... klientów . Jak ktoś szuka pracy z fajna atmosfera , to nie tutaj.Niestety nie wiem Jak finansowo bo przez dwie rozmowy nikt mnie nie chciał o tym poinformować.

Hanna

Czyli rozumiem, że przeszłaś przez dwa etapy rekrutacji w DPD. Czy na którymś z nich zostały Ci przedstawione warunki pracy, takiej jak forma umowy czy poziom wynagrodzenia?

Aaaaa

Bardzo dobra decyzja że się nie zgodziłaś i odmowilas żałowała byś byłem tam pracownikiem w dyspozytorni zero szacunku do ludzi kierownik najpierw musi pójść do logopedy żeby nauczyć się mówic a pieniądze śmieszne za tą pracę co trzeba wykonywać także nie polecam traktuja ludzi jak śmieci

@Hanna

W sumie po pierwszej rekrutacji już chciałam zrezygnować,ale myślałam ze takie zachowanie jest specjalnie,żeby sprawdzić twoja cierpliwość .Niestety na drugiej było jeszcze gorzej.Zadne warunki nie były doprecyzowane jak konkretnie wyglada praca i ike się zarabia.Kierownicy skupili się na testach i zadawaniu absurdalnych pytań. Maja w d jaka jesteś osoba.wazne dla nich jest to czy umiesz utrzymać na lini w.. klienta a z tego co widzę po komentarzach dużo jest takich.

Andrzej z Gdańska

NIE POLECAM, STANOWCZO !!! DPD, nie wiem co ten ten skrót oznacza, ale po mojemu to: Dostarczyciel Paczek (usunięte przez administratora).y. Około półtora roku temu, złożyłem zamówienie na przesył paczki. Pieniądze pobrano, wyznaczono termin odbioru przesyłki, wszystko w najlepszym porządku. Niestety kurier się nie pokazał, żadnej informacji SMS, telefon, ani e-mail. Następnego dnia, po mojej interwencji przyjechał.ale nie w godzinach, które podali, ale późnym wieczorem o godzinie 21:50. Dwa dni pełne nerwów i niepokoju zmarnowane na oczekiwanie jaśnie pana kuriera. Upłynęło trochę czasu, pomyślałem, że coś mogło się poprawić w tej firmie. Zaryzykowałem, kilka dni temu, skusiłem się ponownie na tegoż przewoźnika. Niestety, zmieniło się ale na gorsze. Zapłaciłem, okleiłem paczkę etykietami do przewozu i czekam na umówionego kuriera DPD. Niestety, tego dnia, bez żadnej informacji(dlaczego, może później, czy coś w tym stylu) nikt się nie pojawił. Następnego dnia dodzwoniłem się do centrali DPD. Jakież było moje zdziwienie, kiedy usłyszałem, że moja paczka została odebrana i jest już w drodze do adresata. Pan, który ze mną rozmawiał stwierdził, że nie ma możliwości z tym nic zrobić i że mam skontaktować się z firmą, która wystawiła im to zlecenie(nie będę ukrywał-była to firma Parcel ABC). ParcelABC zapoznała się ze sprawą, zmieniła w swoim zamówieniu datę odbioru przesyłki i zapewniła mnie, że tego dnia kurier przybędzie. Niestety, nie przybył. Dwa dni nerwów, bez wychodzenia z domu, po drugiej stronie odbiorca czeka na bardzo ważne dla niego artykuły, a przewoźnik ma to daleko i głęboko. W końcu anulowałem to nieszczęsne zamówienie i zażądałem zwrotu pieniędzy. Z pieniędzmi, też stała się sprawa dla mnie niezrozumiała. Otrzymałem fakturę do zapłaty na kwotę 96,03 zł., z konta pobrano mi 101,07 zł, a po siedmiu dniach zwrócono mi 95,22 zł. O co w tym wszystkim chodzi ?, nie mam pojęcia. Paczkę, wysłałem za podobne, a nawet mniejsze pieniądze, korzystając z „Poczty Polskiej" Nie polecam przewoźnika DPD. Ja nie skorzystam z ich usług już nigdy, nawet gdyby robili to za darmo-szkoda zdrowia. Andrzej S. z Gdańska.

Beata

Szczerze odradzam korzystanie z usług tej Firmy w roli dostarczenia przesyłek . Firma przekazuje nierzetelne informacje o możliwości zapłacenia karta przez klienta za odbiór przesyłki za pobraniem . Informacja SMS wprawdzie przychodzi po czym przyjeżdża kurier bez terminala. Po interwencji w DPD otrzymuje informacje ze następnego dnia przyjedzie kurier z terminalem i co ciekawe następnego dnia sytuacja się powtarza niezbyt miły kurier pojawia sie bez terminala . Po kolejnej interwencji dowiaduje się ze w kolejnym dniu przyjedzie kurier i dobrze by było abym miała gotówkę w domu bo nie mogą zapewnić ze kurier będzie miał terminal. I tak po trzech dniach siedzenia w domu i oczekiwaniu na kuriera otrzymałam zamówiona przesyłkę. Ake jak wielkie było moje zdziwienie kiedy prześledziłem historie doręczania mojej przesyłki w opcji śledź przesyłkę gdzie dowiedziałam się ze moja przesyłka nie została doręczana ponieważ odbiorcy nie było w domu . Nie dość ze nierzetelni to jeszcze kłamią .

kaja

DPD - kompletne (usunięte przez administratora) Trzymajcie się od nich jak najdalej!!!Nadawcy-nie skazujcie nas na tak nierzetelne firmy, bo odechciewa się zamawiać przez Internet.... Informację o przybliżonym czasie dostarczenia przesyłki otrzymałam na 3 godziny przed (fizycznie żadnej możliwości, żeby dotrzeć na miejsce); kurier nie odbiera tel., sms: "pracuje do 13" (jakbym brała kasę za nic nierobienie też pracowałabym do 13). Paczka skierowana do punktu odbioru. Konsultant obojętnym głosem informuje mnie, że wszystkie procedury zostały spełnione, kurier nie podejmie drugiej próby doręczenia-chociaż informuję, że wzięłam kilka godzin urlopu z pracy, żeby nazajutrz być wcześniej w domu, a samochodu nie posiadam. Reasumując, ponawiam apel-LUDZIE, NIE NADAWAJCIE SWOICH TOWARÓW U DPD, BO SKAZUJECIE NAS-ODBIORCÓW NA GEHENNĘ!!!

Xxxx

Ta firma to jakaś komedia! Porażka!!!! Zachowanie Kuriera to w ogóle bez jakich kolwiek słów! NIE POLECAM!

xxxxxx

Mam pytanie dlaczego moja przesyłka została odesłana do nadawcy ,zaznaczam iż oczekiwałam na nią przez cztery dni nie wychodząc z domu .Przesyłka ponownie do mnie trafiła ale opłatę jaką musiałam ponieść przy odbiorze wynosiła 40zł. Czuję się pokrzywdzona uważam że coś nie tak jest z waszą firmą straciłam zaufanie .Nie wiem do kogo mam się zwrócić o pomoc skoro paczka była awizowana tylko dlatego, że komuś z dpd nie chciało się doręczyć .Zaznaczam że paczka była opłacona dopiero przy ponownym dostarczeniu poniosłam dodatkowy koszt ;za magazynowanie , dodatkowe przesłanie .Różni przewożnicy [a sporo przesyłek odbieram ] doręczają przesyłki ale nigdy z takim się nie spotkałam. Na pewno nie będę korzystać z waszych usług nikomu znajomemu nie polecę tej firmy.

Firma pobiera za dowóz A okazuje się że trzeba odebrać w punkcie trzy razy mnie tak zrobili .Żadnego tel od kuriera .Firma najgorsza w Polsce. Ocena 0.

Antoni Furtak

Dwukrortnie emailem dostałem informacje ze mam odebrać przesyłkę z pktu na ul Buzyńskiego 9 w Gdańsku i dwukrotnie w godzinach pracy punktu zostałem drzwi zamknięta. W pobliskim sklepie dowiedziałem się że osoba prowadząca punkt zrezygnowala jego prowadzenia. Pisałem do centrali o dostarczenie przesyłki ale to nie poskutkowało. Przesyłki nadal nie ma. To firma niie zasługujaca na powazanie klientów. Nie polecam korzystania z jej usług a nawet ODRADZAM.

krzysztof

Czytając powyższe opinie postanowiłem również opisać swoje doświadczenie z firmą kurierską dpd. Zgodnie z zapowiedzią kuriera czekaliśmy z żoną na przesyłkę o wyznaczonej godzinie, jak nietrudno się domyśleć kurier się nie pojawił. Sprawdzając wieczorem historię paczki okazało się że kurier Dawid był u mnie ale nie zastał nikogo ! Następnego dnia podczas rozmowy telefonicznej pan Dawid perfidnie łgał jakoby był u mnie i poinformował że dzisiaj może być tylko o tej godzinie i koniec rozmowy. Skontaktowałem się z centralą dpd i zostałem „oświecony” , kurier to „król i władca” który nie podlega nikomu, sam ustala w jakich godzinach i komu dostarcza paczki. Jedyną rzecz jaką udało mi się osiągnąć to że odbiorę paczkę sam w centrali, co uczyniłem chociaż przesyłka była opłacona z doręczeniem. W związku z powyższym dołączam się do głosów aby omijać tę firmę szerokim łukiem w której kurier to panisko mający klientów w(usunięte przez administratora)

Grażyna

Ile zarabia się na wsparciu prac biurowych,albo czy jest szansa na załapanie się tam na staż?

Zostaw merytoryczną opinię o DPD Polska - Gdańsk

• Jak się pracuje w DPD Polska?

Zobacz opinie na temat firmy DPD Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DPD Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DPD Polska