Opinie o DPD Polska Sp. z o.o. w Kalisz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie DPD Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w DPD Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DPD Polska Sp. z o.o. w Kalisz

Ania Nowy wpis

Możliwe, że to wina atmosfery jaka panuje w firmie i kurierzy są tez wkurzeni ,ale kolejny raz mam informację w aplikacji, że przesyłka jest w punkcie odbioru-konkretnie wyznaczonym , potem okazuje sie, że przesyłka jest zupełnie gdzie indziej. Kurier nigdy nie dzwoni! Mam możliwość otwarcia przez komórkę. Potem otrzymuje informację o nieudanej próbie doręczenia????. Ostatecznie sama muszę poszukiwać paczki i to jest juz któryś raz. To jest masakra jakaś! Kalisz-Metalowców-proszę coś z tym zrobić! Jeśli tylko będę mogła to nie wybiorę DPD.

Tomasz

Pracowałem tam jako kurier. Nie polecam tej pracy nikomu, ludzie nie wypłacają należnej kwoty jeszcze trzeba się upominać o swoją wypłatę. Chłopak który zatrudnia blokuje telefony, smsy też nie czyta. Nie interesuje go nic poza tym że masz za przeproszeniem (usunięte przez administratora)

mirek Nowy wpis
@Tomasz

Wiesz może jak ma na imię ten chłopak o którym wspominasz? Planuję tam się zatrudnić i chciałbym wiedzieć na co i na kogo uważać. Z góry dzięki!

Archaon Wszechwybraniec Nowy wpis

Tragedia. Na Sortownie Paczek (magazyn) zatrudnia biuro pracy InWork. Umowa zlecenie , tragedia warunki, wszystko na "szybko, szybko" podpis i jazda do roboty , na samej umowie absurdy i bzdury, naobiecywane dużo a praktycznie nic się z tego nie zgadza. Wszędzie słowo "kara" "potrącenie", a co do czego to jak nie jesteś studentem (dla nich 24zł netto) to minimalna stawka za godzinę. Premii żadnych. Umowa jest tak zrobiona że praktycznie nie masz żadnych praw, a zamiast dostawac więcej niż umowa o pracę (bo po to jest Umowa Zlecenie) dostajesz mniej a robisz więcej. Natomiast sam charakter pracy w skrócie: -harówka, nocna zmiana cały czas (niby zmiana do wyboru-guzik prawda) -pracowników jest mało więc wykonujesz robotę za dwóch (jak zrobisz swoje , to przerzucają cię na "pomoc" na inne stanowisko) -do domu pójdziesz tak jak cię wypuszczą, rotacja jest taka że ludzie potrafią porzucic robotę w pierwszy dzień > do tygodnia, dzień wolny gdy już ciało odmawia posłuszeństwa to po prostu dzień w którym nie zarobisz nic, a i tak robią problemy, "bo nie mam nikogo za ciebie na zastępstwo" -wymagania takie jak od pracownika na umowie o pracę, a zapominają że prawie wszyscy są na Zleceniu i nie każdy chce byc sługą Z wierzchu to tyle, temat jest głębszy na rozpisywanie się tutaj. Serdecznie nie polecam , na wakacje albo sobie dorobic na chwilę, nic więcej , na dłużej zmęczenie daje się we znaki. Poza tym stawka jest tak mała, że na rynku pracy praktycznie wszędzie dostaniesz tyle samo albo więcej za wykonywanie lżejszej pracy. Pozdro!

Archaon Nowy wpis
@Archaon Wszechwybraniec

Edit: Otrzymałem wypłatę za poprzedni miesiąc, to jest kpina. Według stawki i godzin przepracowanych wypłata jest o wiele za mała. Podlega to pod Sąd Pracy. Jeszcze raz kpina i wstyd dla Biura Pracy InWork , oczywiscie ewidencja godzin czy odcinek płacy to można sobie narysowac, telefonów juz nie odbierają . Takim (usunięte przez administratora) życzę żeby fortepian na głowę spadł. Ludzie z daleka od tego pseudo "biura pracy" , z tego co się dowiedziałem nie tylko ja zostałem (usunięte przez administratora) szukają frajerów do cięzkiej pracy za jak najniższe pieniądze . Wstyd oby was karma dopadła

Ewelina

Kontakt zerowy z kurierem jak i z biurem tej firmy. Musiałam pofatygować sie osobiście 15 km. gdzie na miejscu zostałam przywitana przez osobę, która ewidentnie siedzi tam za karę i nie ma pojęcia i swojej pracy.

Pierwszy etap bez zastrzeżeń, Panie z którymi była przeprowadzona rozmowa bardzo miłe i rzeczowe natomiast drugi etap to rozmowa z kierownikiem, który robi wszystko żeby zniechęcić oraz powtarza kilkanaście razy jaki jest wymagający, twierdzi że nie toleruje kłamstwa jednak sam na samym wstępie mówiąc że oddzwaniają do osób rekrutujących niezależnie od decyzji kłamie patrząc prosto w oczy ponieważ żaden telefon nie został do mnie wykonany. Także świadczy to tylko o firmie i ich podejściu oraz szacunku do pracowników oraz osób które rekrutują.

Dużo zbędnych i nie na temat

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy SPAWACZ TIG ZA GRANICA
ATN Service ApS

Miałem wątpliwą przyjemność rozmowy z niejaką panią Anną kierowniczką kurierów. Podejście tej osoby jak i ton w jakim była prowadzona rozmowa nie zachęciły do współpracy.

Ewa S.

Bardzo nieprzyjemna obsługa. Pani z łaska odbiera przesyłki. Nie wspominając już o tonie z jakim się odzywa. Do kazdego klienta ma takie samo podejscie, Panią przede mnia traktowała tak samo. Aż strach podejsc do okienka. Szkoda, bo ludzi poszukujących i ceniacych pracę jest sporo. Nikt nie zmusza jej aby siedziała i pracowała tam na siłę.

Tomcio

Kobieta wydająca paczki w oddziale na obozowej to jakaś porażka.Naburnuszona i bardzo nie miła. Za dużo much w nosie.

Tomcio

Kurier

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Honorata
@Kurier

A jakie to ma przelozenie na sytuacje w firmie?

pan dzidek

witam mam pytanie po jakim czasie przewoznik ci daje umowe o prace?po przejsciu 2 wdrazajacych tygodni?czy wczesniej ?prosze o opinie

Piotro

Nie dajcie się nabrać na mydlenie oczu przez ludzi z tej firmy.

Natalia
@Piotro

A czym tak mydlą oczy? Dobrą pensją?

Honorata

Ile można tu zarobić ? Piszecie że przez agencję za śmieszne pieniądze ale jakich zarobków mogę oczekiwać?

Alibaba
@Honorata

Przez agencję są zatrudniani magazynierzy

Mariusz

Czytam, że na magazynie pracuje się bez przerw. Jak to możliwe? Przecież zgodnie z kodeksem pracy pracodawca jest zobowiązany do zapewnienia pracownikowi przerwy w trakcie wykonywanej pracy.

Olo
@Mariusz

Jak dobrze pójdzie masz przerwę pod koniec zmiany. Jak stoją kurierzy to co najwyżej możesz iść tylko do, WC na chwilę.

Ziko

Jeżeli chodzi o pracę kuriera to jesteś zatrudniany głównie przez przwoznika i to on ustala Twoje wynagrodzenie ???? Jeżeli chodzi o zatrudnienie przez DPD to musisz mieć swoją działalność gospodarczą.

basia
@Ziko

TAK I TAK :)

Olaf

Nie polecam pracy na magazynie! Praca bez przerw, nie można nawet nic do picia wnieść na hale. Praca przez agencje za śmieszną kasę. Kierownicy nie szanują człowieka traktują girxje jak (usunięte przez administratora)

Milo

Jakia atmosfera/zarobki w dpd kalisz oddzial miejski w obsludze klienta?

no name

Witam, chciałbym dowiedzieć się jakie są opinie na temat pracy jako kurier i jakie jest mniej więcej wynagrodzenie (Kalisz)

Zostaw merytoryczną opinię o DPD Polska Sp. z o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w DPD Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DPD Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DPD Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DPD Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DPD Polska Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DPD Polska Sp. z o.o.