Opinie o Acp Global Forwarding Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Acp Global Forwarding Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Acp Global Forwarding Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Acp Global Forwarding Sp. z o.o. w Warszawa

Chudy

jak wyglada tam praca w agencji celnej? Sa jakies stale premie, czy tylko za to ze nie krytykujesz dzialan pracodawcy?

gruby
@Chudy

ogolnie z tego co wiem, to mocno srednio sie zrobilo, atmosfera do bani, nie polecam. Premie sa, ale bardzo roznie przydzielane, niczego nie mozesz byc pewny

Te premie o których tu wspomniano to uznaniowe jakieś? Ktoś określił je jako niepewne ale zastanawiam się czy są jakieś fajne triki do zdradzenia, żeby moc jednak coś z niej urwać? :D na razie badam Włochy w kontekście zarobków, doświadczenia w zasadzie nie mam, ale i tak mógłbym się tu dostać?

Chudy

Zuzanna
@Chudy

Jeśli ogłoszenie na stronie internetowej tego pracodawcy jest aktualne, to tak - poszukują agentów celnych. Z tym, że w ogłoszeniu nie ma żadnych konkretów odnośnie zarobków, czy też nie wspominają nic o premiowaniu pracowników. Dlatego również chętnie się dowiem, czy warto do nich aplikować i jak sytuacja z zarobkami?

Dobrze poinformowany
@Zuzanna

Tak są premie kwartalne.Tak naprawdę to spoko firma.Pracowalem tam kiedyś.

gruby Nowy wpis

Administrator Nowy wpis

Aplikowaliście na stanowisko Agent Celny w Acp Global Forwarding Sp. z o.o. i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielem firmy. Przekazane przez Was informacje mogą okazać się cenne dla innych użytkowników.

Przeczytałam właśnie te dawniejsze komentarze o premiach. Czy one wciąż występują i jeśli tak to czy na każdym stanowisku? Mam przed sobą właśnie taką ofertę dla specjalisty ds. celnych. W opisie nic o niej czy tez prowizji nie zostało wspomniane... Mimo wszystko możecie opisać warunki na Modularnej? Jakie są ostateczne zarobki oraz ogólna atmosfera w pracy? Zastanawia mnie brak opinii od dwóch lat

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Acp Global Forwarding Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Przedstawiciel Handlowy.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Arek

Witajcie! Szukam nowej robótki, wobec tego weryfikuję komentarze. Liczę, że odszukam rzetelne informacje o pracodawcach z okolic Warszawy. Proszę, dajcie znać jaka jest atmosfera pracy w firmie Acp Global Forwarding? Czy firma zapewnia jakieś świadczenia pozapłacowe? Czy jest tam w okolicy jakiś catering lub restauracja? Albo inna opcja na obiady? Moja dziewczyna ma dofinansowane posiłki i nie chce mi się gotować tylko dla mnie. Pozdrawiam Arek

Ostatnio przestało was interesować dzielenie się opinią o pracy w firmie, mam nadzieję, że jest dobrze i nie będę żałował starania się o pracę?

Edyta

Jak się teraz pracuje w Acp Global? Powiedzcie, czy polecacie tę firmę. Jaką umowę dostaje się na start?

Czy w firmie Acp Global Forwarding Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Pracownica

Niestety przez ostatnie dwa lata nie było żadnych wartościowych szkoleń, tylko obiecanki.

Czarek

@dno Wystarczy być dobrym pracownikiem na którym firma może polegać!!

Romek

Nie przesadzajcie z narzekaniem. Bardzo dobrze oceniana w internecie oraz jako pracodawca.

Od początku mojej pracy w ACP mijają za chwilę 3 lata i nie mogę słowa złego powiedzieć. Podobno ACP zwiększyła kilkukrotnie sprzedaż usług w tym czasie i urosła o wielu nowych pracowników. Otwiera nowe oddziały i regularnie zatrudnia nowe osoby. W tym roku wszyscy mieli szkolenia specjalistyczne. Która firma tak robi? Z tego co widzę i słyszałem pozbyła się tylko najsłabszych, którzy ostatnio nawet o kolejnym mówiono albo już zostali wyrzuceni z kolejnych prac albo za chwilę będą jak tylko się na nich poznają. To co czytam i wypisują byli zwolnieni przeczy temu co widzę, ale to typowe dla byłych i sfrustrowanych. Dlatego się z nich śmieję.

dno
@pracownik

ooo to chyba czarna kochanica prezesa pisala :)

EX

Dużo wolnych etatów, pracuje sie tam za dwóch, bo więcej jest tam osób "zarządzających" niż tak naprawdę pracujacych. Praca dla tych co chcą zdobyć doświadczenie, bo wynagrodzenia nie są konkurencyjne.

Ula

Bardzo dobra firma to i praca jest dobra?

Are

Poszukują tutaj przedstawicieli handlowych i chociaż niby nie ma ogłoszeń jakoś bardzo publicznych, to z tego co wiem, bardzo łatwo się tam dostać jeśli ma się trochę doświadczenia, i robiło się gdziekolwiek wxcześniej

dgnojav

ile osób pracuje w oddziale wrocławskim?

Obserwator

@józka Argument że firma się z niego śmieje pewnie go nie rusza. A wnikanie w jego życie prywatne (czy jest "rozpieprzone" czy nie) ie powinno interesować firmy. Widać firma chce mieć kontrolę nad całym życiem pracownika... Co do cudzych wyników. Widać że nie znasz się na handlu. Wyniki często są uzależnione od możliwości firmy. A z tego co wiem ACP poza wparciem DPD nie ma nic. Jadą na kontraktach z innymi spedycjami narzucając marże. ACP jak DPD. Syf, kiła i mogiła :-)

Reklama chyba pomylilas/es fora to nie w tym miejscu pownien byc ten Twoj post tu sa wypowidzi o spedycji a nie masazu

Brak profesjonalizmu najczesciej polega na tym,ze czlowiek,ktory znalazl sie na miejscu,ktore nie jest dla niego bo nie wie co robic ani jak robic

pracownik obecny
@pracownik

Poszlas troche za daleko nie wiem czy masz pojecie ale chyba nie bo tu nie ma nic dla Ciebie.Nie ma na tym forum nic o czym piszesz ani oasystence stomatologicznej ani sal wykladowczych ani nic o egzaminach tego typu co Ty zdawalas.Dla mnie to jest totalna porazka dla Ciebie,gdyz trzeba umiec czytac ze zrozumieniem o czym jest to forum.Chyba,ze umiesz czytac tylko drukowane litery

Klient

Witam, Wiem że może trochę nie w temacie ale miałam średnią przyjemność współpracować z oddziałem Gliwickim. ODRADZAM! Totalny brak profesjonalizmu.

Ten co krytykuje to od razu widać, że ostatnio wywalony za brak wyników. Wywalony słusznie i za późno. Ja bym wywalił po okresie próbnym. Wszyscy się teraz z niego śmieją, zero chodzące a chce pouczać. Nie potrafił sprzedawać i firma dokładała do niego ponoć kilka miesięcy. Prywatne rozpieprzone życie i tak samo w pracy. Nikt z nim nie chce pracować więc wywala takie głodne teksty

Nikomu nie polecam ACP !!!!! Jak najdalej stad

Była
@pracownik

Nikomu nie polecasz ACP niby czemu?

Zostaw merytoryczną opinię o Acp Global Forwarding Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Acp Global Forwarding Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Acp Global Forwarding Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Acp Global Forwarding Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 21 ocen.

Acp Global Forwarding Sp. z o.o.