Opinie o Trans-All Tomasz Krawiecki w Ząbki

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Trans-All Tomasz Krawiecki. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Trans-All Tomasz Krawiecki o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trans-All Tomasz Krawiecki w Ząbki

Łukasz k.

Pan Tomasz jako szef jest bardzo w porządku, można z nim się dogadać niemal w każdej kwestii. Do pracownika podchodzi jak do normalnego człowieka a nie wywyrzsza się

Były
@Łukasz k.

(usunięte przez administratora) Ile ci zapłacił za tą opinię?(usunięte przez administratora)i próbujesz się dowartościować pozytywną opinią.? Przestrzegam wszystkich przed tym człowiekiem zero poszanowania , kłamie i kombinuje jak tylko można. Bankrut. Uważajcie na niego zatrudnia również na firmę DEM-TRANS sp.zoo Warszawa. Trans-All jest podobno w upadłości (słowa samego Tomasza K). Ma problemy z płatnościami za maut, winiety, paliwo tankowane na raty, pensje wypłacane z opóżnieniem itp. Oto prawda na temat Trans-All Tomasz Krawiecki.

Tomasz krawiecki
@Były

Panie Wojtowicz może Pan podpisywać się a nie anonimy robic Proszę opisać swoją historie ,czyli zatrudniacie się Państwo jako 2 osoby wraz z zona ale jak jedno idzie na urlop,zwolnienie to drugie idzie na bezpłatny urlop i w konsekwencji ma się zatrudnionych 2 pracowników ale jedno bez drugiego nie będzie pracować i tak skaczecie po firmach i generujące koszty.wiecznie jakieś zaświadczenia o zarobkach i zatrudnieniu.Pracownicy których nie polecam

Bogdan Nowy wpis
@Łukasz k.

Widzę że opinie dałeś

Serhii Mykhno Nowy wpis

W 2016 roku pracował dla Tomasza przez 5 miesięcy. Jestem z Ukrainy. Z pracy pozostały tylko pozytywne emocje i stosunek do mnie jako pracownika. Po wygaśnięciu wizy został zmuszony do zmiany pracy z Polski na Litwę. Na Litwie pracował prawie 5 lat w tej samej firmie. Teraz firma ma problemy, a firma, w której pracowałem, została zamknięta. Sprawy sądowe. Wszystkim pracownikom z Ukrainy i Białorusi odmówiono pozwolenia na pobyt. Teraz jestem w domu i szukam pracy. Jeśli Trans All potrzebuje kierowców, mogą to przedyskutować.

Czy w firmie Trans-All Tomasz Krawiecki są regularne szkolenia pracownicze?

Ignac Nowy wpis

Jako, że google mnie namierzylo z Twoim pytaniem, podpowiem, że szkoleń jajko takich za moich czasów nie było. Teoretycznie, gdyż cała praca była dla mnie wielkim szkoleniem z ogromnym wsparcie właściciela. z każdym pytaniem i to o każdej porze śmiało można uderzać do niego uderzać. Tomasz Krawiecki to człowiek bardzo nakierowany na współpracę bo ma full świadomości, że od tego zależy sukces jego firmy. Zdecydowanie woli by pytać, rozwiązywać problem wspólnie . Docenia samodzielność, zaangażowanie ale z jego wiedzy należy korzystać, bo jest całkiem, całkiem.. Praca w TSL jest "tyci" stresująca i niesie mnóstwo niespodzianek. Tomasz o tym wie, dlatego zawsze stoi na straży. Nie ma się czego bać. Za moich czasów wszyscy kierowcy byli mega zadowoleni że współpracy. Nie wierzę, by to się zmieniło. Jeżeli pytasz, to znaczy, że rozważasz pracę dla TransAll (zazdraszczam ;) ) Nie znajdziesz tu zbyt wielu opinii, bo to nie jest korporacja transportowa. Tomasz docenia oddanie, dba o pracowników. Nie wahaj się jeśli masz ofertę i trzymaj tego wróbla w garści, bo gołąb na dachu może nie być tak dobry ;) Każdy kolejny szef będzie już "mniej Tomaszem" Powodzenia

Zostaw merytoryczną opinię o Trans-All Tomasz Krawiecki - Ząbki

• Jak się pracuje w Trans-All Tomasz Krawiecki?

Zobacz opinie na temat firmy Trans-All Tomasz Krawiecki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Trans-All Tomasz Krawiecki
  • Powstańców 62 lok. 419