IMCD Polska Sp. z o.o.

Opinie o IMCD Polska Sp. z o.o.

cccc

Czy powyższe opinie odnoszą się tylko dz działu księgowości, czy ogólnie do całej firmy?

Obiektywny

Potwierdzam powyższa opinię. Atmosfera w dziale taka że naprawdę pracować się odechciewa. Jak ktoś jest młody zdolny i chce się rozwijać to z daleka od IMCD. Popracujecie parę miesięcy, jak was dopadnie frustracja to się sami zwolnicie a jak się postawicie w firmie to out.

Anonim

Niestety, dział finansowy jest tragiczny, sfrustrowane kobiety, od których nigdy miłego słowa nie usłyszysz. Na dodatek, jeśli się jest młodym i wykształconych to czują chyba zagrożenie i dostajesz wypowiedzenie. Dodatkowo nie można mieć własnego zdania, a jak poprosisz o pomoc i wytłumaczenie, to nie dostaniesz. Mimo że pensja wysoka, stanowczo odradzam. Szkoda nerwów, zwłaszcza, że stanowiska już obstawione i nie ma szans na awans.

Gawor

Witam, Bardzo proszę o opinie na temat firmy IMCD Polska. Chodzi mi o atmosferę w firmie oraz to czy jest to dobry pracodawca.

Zostaw opinię o IMCD Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IMCD Polska Sp. z o.o.