Opinie o Ronal Polska sp.zoo w Wałbrzych

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ronal Polska sp.zoo. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ronal Polska sp.zoo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ronal Polska sp.zoo w Wałbrzych

Drodzy zarządzający firmą, kiedy będzie możliwa praca zdalna z domu? Większość firm umożliwia pracownikom prac z domu. Zagrożenie corona virusem jest duże. Jest dużo pracowników, którzy śmiało mogą pracować z domu przez zdalny pulpit, a do tego być pod telefonem i w razie potrzeby przyjechać do zakładu. Oby nie było za późno.

Luis

Jesteś niepoważny. Siedzicie po trzy osoby w biurze i jest między Wami dwa metry odstępu. Otwórzcie okno i będzie ok. Pójdziecie pracować zdalnie do domu zaraz po tym jak pójdziemy my pracownicy produkcji będziemy mieli taką możliwość. Mamy kontaktować się z Wami tylko telefonicznie lub mailowo. Wiedz weź się za robotę nierobie.

A mamy takie stanowiska w Naszej Firmie?Oczywiście za wyjątkiem może 4 osób.

A mamy takie stanowiska w Naszej Firmie za wyjątkiem Pana Prezesa i Dyrektora? No może jeszcze 3 osób.

Jon

(usunięte przez administratora) Marne pieniądze za ciężką i wieczną pracę. Przerwy tylko dwie regulaminowe. Poganianie, złośliwość i mobing to chleb powszedni. Nigdy nie wiesz ile dostaniesz na wypłatę, toto-lotek zależy od przydzielonej wg widzi mi się premi, najczęściej raz na 3 lub 4 miesiące wypłata jest wyzsza. Zasada dotyczy wszystkich działów. Wiecznie jesteś w pracy, a jak masz mieć wolne to, już maister łazi i wymusza na nadgodziny minimum 24h w miesiącu co przy 4 dniach wolnego kompletacja i QS , a 5 dni lakiernia, odlewnia itd. Jest żadnym wolnym. Decydując się na pracę otrzymasz około 3 tyś zł za KIERAT i brak wolnego czasu. Lepiej otrzymać 2500 np w MANDO, CERSANIT, FAURECJA niż zrobić z siebie BEDUINA I FRAJERA. Nie polecam...

Robert
@Jon

Wspominasz o premiach, które są przyznawane kwartalnie. Czy są także premie za frekwencje lub ekstra płatne nadgodziny? Napisz z czego dokładnie składa się wynagrodzenie i czy jest możliwość żeby je podwyższyć poprzez dodatkowe benefity?

@Robert

Nie ma premii kwartalnych. Jest premia frekwencyjna, choć częściej jest zabierana. Są nadgodziny ale nie extra płatne. Nie ma żadnych dodatkowych benefitow. Niczym nie podniesiesz sobie wynagrodzenia.

Pączek

Tak dla rozluźnienia tematu. Nie wiecie czy będą pączki w tłusty czwartek?

Racuch
@Pączek

Będą w biurach jak co roku a sam zjesz jak sobie przyniesiesz :D

Roman tez kierownik

Jezeli nikt z dyrekcji nie analizuje przyczyn odplywu pracownikow fachowcow to niebawem Ronal (usunięte przez administratora). Powodzenia

Ziom
@Roman tez kierownik

Tam nikt niczego nie analizuje, od grudnia na lakierni sypia się wypowiedzenia to kierownik majstrom pytania zadaje co sie dzieje ze ludzie odchodza jakby nie zauważył ze zarobki coraz mniejsze a roboty coraz więcej, roboty doklada a pieniedzy ubywa, na żadnym dziale ludzie nie upominaja sie o pieniadze bo nie musza, bez nadgodzin maja wiecej niz lakiernia z nadgodzinami i ich smiesznymi dostrzalkami za czarne godziny

@Ziom

Roman jak na prosty rozum : Widocznie kierownictwo nie widzi potrzeby analizy (może to dla nich naturalne nie liczą się z człowiekiem) każdy ma prawo zmienić pracę.Naturalnym jest człowiek szuka pracy lepiej płatnej i takiej do której jak idzie nie musi brać jak było pisane: "lecytyny i innych takich medykamentów jakie zalecał któryś z kierowników.Widać jak traktował ludzi, to już była przesada. Każdy ma rodzinę i inne zobowiązania i każdy dba o swoje . Ronal nie jest jedynym zakładem w mieście i niestety reputacja tego zakładu jak i całej Grupy Ronal bardzo ucierpiała od pewnego czasu. Kiedyś to na był tzw prestiż dostać się do Ronala i tylko po znajomościach teraz niestety pewna grupa ludzi na stanowiskach mocno zepsuła cały obraz Firmy . Jeżeli pracownicy odchodzą czyli jest powód który nie nastąpił tak nagle tylko to musiało trwać dłuższy czas. Te osoby co się zwolniły zrobiły najlepiej jak mogły a teraz Główny Dyrektor powinien otworzyć oczy i przyznać się do tego że nie panuję nad sytuacją bo to o tym świadczy.Nie dbają o pracownika szeregowego, który jest jednak podstawą a jak podstawa się sypie to znaczy że nie jest dobrze.Dlatego nikomu nie polecam pracy w takich warunkach. Są naprawdę spokojniejsze warunki pracy i lepiej płatne więc nie wiem czemu niby tak to dziwi że ludzie odchodzą jak jest im źle to odchodzą proste.

@Solano

Dział DUR zniszczył kierownik(usunięte przez administratora) Zepsul atmosfere dzial i sie zwolnil a teraz najlepsi fachowcy odejdą i poważne awarie będą usuwać pół zmiany a nie 15 minut bo nie ma ludzi. Lawina zwolnień ruszyła od działu DUR i doszła do lakierni. Cały czaas się ktoś zwalnia bo maja dosyć tego (usunięte przez administratora) ciągłego sprzątania piecy tuneli (usunięte przez administratora) zero podwyżek wieczne pretensje wymagania za śmieszne wypłaty nie ma (usunięte przez administratora) zeby zrobic zebranie z pracownikami zapytać w czym jest problem czemu się ludzie zwalniają, (usunięte przez administratora)

Jon
@Roman tez kierownik

Trzeba być absolutnym frajerem że by tam orać. Zarabiasz nieco więcej niż na strefie ponieważ masz nadgodziny. Bez nadgodzin otrzymasz standardową wypłatę że strefy. Ludzie zastanówcie się, czy warto

Firma Ronal Polska sp.zoo prowadziła rekrutację na stanowisko Młodszy Elektryk. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?

Solano

Mądry odejdzie bo bo co się stresować jak pracy tyle ,Ta osoba co tak wykrzykuje to może podwyżki nie miała albo przepracowanie albo taki typ człowieka.Przykre to

starypracownik

(usunięte przez administratora)Tematu podwyżek płac premij nawet się nie porusza ,nie wolno o tym rozmawiać.Natomiast straszenie kryzysem jak najbardziej , " jak się nie podoba możesz odejść,za bramą jest pełno chętnych na Twoje miejsce " .To norma w tej firmie od lat ta sama stawka i koniec .

@starypracownik

No widzisz nic nie poradzisz na to a to co dzieje się w Ronal i całej Grupie Ronal jest zamiatane pod dywan kierownicy nie są ok cała kadra do wymiany raczej ale co zrobisz walka o stołki tam trwa od lat bez sensu ogólnie lipa

Pracownik DUR

(usunięte przez administratora)Proszę sobie uświadomić że nie jesteśmy niczyją własnością, jeżeli mam ochotę zmienić pracę to nikogo to nie powinno interesować. Człowiek z klasą porozmawiał by z pracownikiem, zaproponował podwyżkę, jakieś rozwiązanie tego co jest na warsztacie a nie strzelał fochy, jak się naważyło piwa własnym zachowaniem to powinno się stawić temu czoła. Panie kierowniku jest wartung świąteczny i proszę się na nim skupić, nie udawać że nie zna się swoich pracowników nie mówiąc im nawet głupiego cześć, bo mieli odwagę w końcu sprzeciwić się temu mobbingowi, który trwa od początku pańskiej kariery w Ronalu.

Brawo UR
@Pracownik DUR

Identyczna sytuacja na Lakierni. Atmosfera do bani, z miesiąca na miesiąc coraz mniejsze zarobki, (usunięte przez administratora), kierownik, który ma wszystko wiadomo gdzie....Robią z ludźmi co chcą, niech ktoś z góry się w końcu tym zajmie bo na lakierni też mamy już powoli dosyć....

Bogaty

Nie spodziewałem się aż tak potężnych wypłat na lakierni w tym miesiącu.....niedługo będziemy pracowali za darmo....Żenada wstyd i hańba niech się ktoś w końcu zainteresuje tym co sie wyprawia na tym dziale, gdzie są nasze pieniądze????Jakoś OM i inne działy nie mają kryzysu i zarabiają po 1000zł więcej od nas!!!!O co tu chodzi?????

xxxxx
@Bogaty

Ale starzy pracownicy z nadgodzinami maja 4000 netto?

Aktywny

Ktoś wie co się dzieje na lakierni że ludzie odchodzą?

Tarik
@Aktywny

Bo mają dosyć tego burdelu,sprzątań tego syfu i wiecznie niezadowolonego kierownika i napiętej atmosfery... a jeszcze wiecej osob odejdzie,pieniądze coraz mniejsze się zarabia,zero podwyżek a inne działy jakoś mogą mieć ale lakiernia najgorszy dział,dziadostwo...

@Aktywny

Odchodzą dlatego że tak jak pisze kolega....od lat zero podwyżek chociaż na innych działach są (nasz cudowny kierownik woli zgarniać kasę dla siebie niż dać harującym na niego ludziom), na sprzątaniach brak podstawowego sprzętu typy zmiotki, mopy (niedługo będziemy przynosić swoje z domu bo nasz "mistrz oszczędności" nawet na tym oszczędza). praca w tragicznych warunkach - pomiary pokazują przekroczone normy kilkanaście razy!!!!!! ale co tam...wystarczy kilka godzin powietrzyć lakiernie i wszystko do badań jest ok a jak znika gość od pomiarów wszystko po staremu...ciągłe narzekania że mało, że normy, wszystko źle nawet jak jest dobrze....i tak od lat. Każdy ma swoje granice cierpliwości i te granice właśnie osiągamy. Nie ma przyjęć Polaków bo chyba jesteśmy za drodzy w utrzymaniu, przyjmuje się już głównie tylko Ukraińców i hindusów. ale widocznie "mistrz oszczędzania" lubi otaczać się takimi ludźmi bo wtedy może pokazywać swoją "wielkość", bo lubi jak ludzie robią to co on mówi i są mu całkowicie oddani....a my niestety wiemy jak jest a jest tragicznie i coraz bardziej wyrażamy swoje niezadowolenie a mistrzowi to się właśnie nie podoba ....Także reasumując jeden wielki (usunięte przez administratora) brak szacunku do ludzi za pracę jaką wykonują, atmosfera kierownik - pracownicy tragiczna. Nie polecam nikomu

Związkowiec

Dlaczego nie zapisujecie się do Związku Zawodowego? W Jelczu dobrze działają, pomagają pracownikom. Sporo już załatwili.

Gościu
@Związkowiec

Kolejna fala zwolnień w drodze. Bardzo dobrze, że ludzie się decydują na odejście skoro nie widać polepszenia warunków. Pracy jest coraz więcej, a życie nie kończy się na tym zakładzie. Warto dodać na koniec, że panom z Ukrainy też się już nie chce tutaj pracować.

Związkowiec
@Gościu

Owszem, zwolnienie się jest pewnym wyjściem. Jednak ci pracownicy, którzy nie zamierzają zmieniać pracy, powinni się zdecydować na zapisanie się do związku zawodowego. Finansowo to nieduży koszt, a korzyści bardzo duże.

Lakiernik
@Związkowiec

Tak prawdę mówiąc wole się zwolnić niż tkwić w tym bagnie

Pracocholik

Ciężko się dostać do Ronala. Mi osobiście zależy na zatrudnieniu w tej firmie . Jestem skłonny zapłacić osobie która mnie tam wkręci.

xxx
@Pracocholik

hahahaha Desperaci. Co wy w tej firmie widzicie? Perspektyw żadnych tylko stracone zdrowie.

Kasa
@xxx

Kasa 4200 na rękę

...
@Kasa

Brutto, z nadgodzinami... Rzeczywiście szał h...a Nie masz czasu dla rodziny i dla siebie.

Kaczor
@Kasa

Dopisz za ile godzin

Gal Anonim
@Kaczor

196 z grafiku i 30 nadgodzin. Czyli nie ma Cię praktycznie w domu....ale za to zarobisz

xxxxx
@...

To tak naprawdę to ile Brutto?

Mistrzu2543

Witam, czy jest możliwość dostania się z zewnątrz do pracy ? Dużo kobiet tam pracuje ? Jakie są zmiany i jaka jest stawka na start?

Witam mam propozycję pracowania na lakierni , ktos cos mi napisze .

paweł
@Nowy

jak dasz rade zawieszac 650 felg na 1h to smialo sie zglaszaj , ale nie warto szkoda kregoslupa

Rampampam

Elegancko i jak jasno napisane. Nic dodać nic ująć. Stary masz u mnie flaszkę :D Bo tam inaczej kariery nie zrobisz. Cioty same tam zostały co nie potrafia walczyć o swoje a jak ich poniżają to sie śmieją bo nie potrafią się odezwać bo się boją pożal się Boże majstrów i tępaka kierownika. Nawet mi ich nie żal.

Krasnal Hała Bała
@Nowy

Ja na całe szczęście wyrwałem się z tego syfu. Ale jeśli chcesz wiedzieć jak tam jest to masz tu kilka faktów. Myśle że niewiele się zmieniło od nowego roku. 1. Cotygodniowe taplanie się w wazelinie, szlamie, resztkach lakierów i innych chemicznych i rakotwórczych środkach 2. Wspaniałe sprzątania lakierni. Doginasz piece, pomieszczenia do których z trudem zmieściłoby się większe dziecko (ale na szczęście możesz przemieszczać się na kolanach), używasz środków, które wżerają się w skórę, ogólnie niesamowity smród. 3. Robisz wszystko za tzw pracowników funkcyjnych, których zadaniem jest przetrwać zmianę na pełnej baterii telefonu i myśli czy do końca zmiany wystarczy im paczka fajek 4. Ciągłe głupie pytania kierownika i dowalanie się o wszystko tylko po to, żeby (usunięte przez administratora) ci dzień 5. Czepianie się majstrów o wszystko nawet w sytuacji gdy nie mają zielonego pojęcia o robocie (niestety jest takich na pęczki ale wiadomo jak to jest jak się dostaje robote po znajomości) 6. Ciągłe dokręcanie śruby, ilości ilości i jeszcze raz ilości nie ważne, że koła są w 50% do kosza ale trzeba je ratować bo lakiernia musi.... 7. Zawieszanie takich ilości kół 19, 20, 22 calowych, że kręgosłupy powoli wysiadają poprzekraczane wszelkie możliwe normy kg/osobe na zmiane ( ale wszyscy mają to w du..e bo jak się zwolnisz lub pójdziesz na l4 to znajdzie się inny parobek) 8. Ukrywanie się przed szefem, żeby pójść po bułkę na śniadanie bo zaraz dostaniesz milion pytań po co, gdzie i dlaczego????Bo przecież inne działy mogą a lakiernia oczywiście nie, my nie musimy jeść.... 9. Kasa coraz mniejsza a pracy coraz więcej, koła coraz cięższe ilości coraz większe, nie narobisz nadgodzin, nie lubi cię majster zapomnij o pieniądzach 10. Kolesiostwo i podpierdzielanie 11. Gdy koła spadają zapomnij o jedzeniu, fajce, wc ( to mogą robić do woli funkcyjni) Generalnie lakiernia to najgorszy dział z całego zakładu. Nigdy nie polece pracy tutaj nikomu nawet najgorszemu wrogowi. Już nawet pracownnicy z ukrainy się zawijają bo przejżeli na oczy jak sie ich tu wykorzystuje. Także decyzja należy do ciebie kolego. Zapraszamy jeśli nie kochasz swojej rodziny, nie masz przyjaciół i znajomych bo jak już się tutaj przyjmiesz to zapomnij o czasie wolnym, nic tylko praca praca i praca.... Chciałbym zeby było juz innaczej niz pisze ale mam kontakt z chlopakami z mojej zmiany i jest tak samo lub gorzej. Pozdrowienia dla wszystkich ciężko pracujących trzymajcie sie chlopaki

Glaca
@Krasnal Hała Bała

Pracuję na kopiowaniu. Od dawna moim marzeniem była praca w Ronalu. Cieszę się że mogę tu pracować. Co prawda o pracy w innych działach nie mogę się wypowiedzieć, ale na obróbce mechanicznej jest ok. Mam dobrego majstra który wiadomo że jak coś jest nie tak to potrafi zrobić zebranie ale i potrafi również pochwalić całą brygadę lub jedną osobę. Lubię swoją pracę i w Wałbrzychu trudno o coś bardziej satysfakcjonującego pod względem finansowym. A jeśli komuś mało to może pójść dorobić w wolnym tygodniu. Tylko trzeba chcieć. Pozdrawiam OM W06!

Cyprian
@Krasnal Hała Bała

Oj Przemek , jak Ty wiecznie narzekasz !

@Cyprian

Ciiiiiii ;0

Cyk pyk myk lak ????
@Glaca

Kopiowanie a lakiernia dwa inne światy stoicie w miejscu jak kuki i bujajcie się w miejscu ;)

Nie wiem, na ile Twoja opinia jest żartem, a na ile piszesz ją poważnie? Zapewne nie pracujesz na tym samym stanowisku co osoba o nicku Krasnal Hała Bała. W którym dziale Ronal jest tak dobrze?

@Krasnal Hała Bała

Na lakiernie nie ma funkcyjnych a jak bolało że lakiernik siedzi bo wstawił 8 farb i robił dużo innych rzeczy o których nie masz pojęcia to trzeba było się uczyc a nie bać odpowiedzialności. Wolales być zwykłym parobkiem w tskim bądź razie jak cie to tak bolalo

Ktos
@Anonim

Masz racje wolałem być parobkiem niż nie mieć czasu na nic, nawet na zjedzenie śniadania w spokoju...jedyna opcja to jedzenie w smrodzie przy kabinach. Nie dopilnujesz czegoś masz zrypki, koła za jasne zrypki, za ciemne zrypki, zalane zrypki...Tak więc tak jak piszesz wolałem być parobkiem niz ciagle wysluchiwac....a tak poza tym od prawie roku na cale szczescie nie robie juz w tym zakładzie i wiesz co Ci powiem? Swiat poza Ronalem istnieje naprawde i nie jst to jedyna firma w Walbrzychu gdzie mozna zarobic. bawcie sie dalej

@Ktos

Nie wiem, czy Cię dobrze rozumiem, czy kiedy pracowałeś jeszcze w Ronalu, mogłeś przenieść się z lakierni na inny dział? Co trzeba było zrobić, żeby to załatwić?

Martin

Pracuję tam 5 lat na lakierni i jest ok. W każdej pracy jest coś zawsze i wszędzie. To kierownicy się czepiają to dyrekcja w każdym zakładzie. Każda prwca na strefie czy u prywaciarza jest ciężka. Niestety nie ma nic za darmo. Wypłata jest ok ,jest też możliwość zrobienia nadgodzin i ja to wykorzystuje, kto chce i komu starczy taka wypłata i jakie wyrobił godziny to jego sprawa . Nie narzekajcie ludzie bo praca jest wszędzie ciężka i robić trzeba!!!!!

@Martin

To fajnie, że dobrze płacą. A nadgodziny w pracy są płatne czy oddawane jako dni wolne? To mnie właśnie interesuje, jeśli chodzi o Ronal.

(usunięte przez administratora) z grzybnia i papatajnia hindusi Ukraińcy a kryzys idzie w ronalu

Cypis

Jeszcze pare takich wyplat i beda masowe zwolnienia, juz slyszalem ze jest kolejka z podaniami o zwolnienie. Ronal sie kończy a dział lakiernii nikomu nie polecam. Inni kierownicy potrafią zadbac o pracownikow i polepszac im warunki pracy. Na lakierni targamy koła 22 cale i mamy najwieksza stycznosc z nimi i nie mamy dodatku od tego a obróbka np ma i inne dzialy. Szkoda gadać,czas zmienic dział albo poprostu prace,gdzie Cię bardziej docenią.

@Cypis

Dopiero 5-ty a Ty już wiesz jaka będzie wypłata na lakierni?

Stary człowiek
@Lakiernik Mike

Tak, już wiemy bo nam Bizon powiedział że jego brygada zarobi najwięcej a reszta dostanie ochłapy za te sprzątanie .

@Stary człowiek

Czyli nic nowego, akurat ta zmiana zawsze zarabia najwięcej z wiadomych przyczyn....

Sebastian
@Lakiernik Mike

Kolega wspominał o premiach. Czy obowiązują i z jakiego tytuły są przyznawane. Tylko za dobre wyniki, czy także za stu procentową frekwencję? A dodatki socjalne jak bony na święta lub wczasy pod gruszą? Chciałbym dowiedzieć się na jakie benefity można liczyć.

Norton
@Sebastian

Premie są ale nikt nie wie za co. Raz jest wyższa raz jest niższa. Nie ma znaczenia czy wyniki miesięczne są wysokie czy słabe tym nie ma się co sugerować bo osoba która przyznaje premie robi to według swojego "widzi mi się". Zrobisz nadgodziny i nie wiesz czy zrobiłeś wystarczająco żeby dostać premię czy zrobiłeś za dużo i Ci tą premię obniżą. Raz w roku są bony na Święta ale trudno to nazwać bonami. Bo jest to zlepek kasy, która jest nam zabierana przez cały rok. Wczasy pod gruszą? Zapomnij - nie w tym (usunięte przez administratora). Tutaj nic się nie należy. A benefity masz w postaci pracujących weekendów po 12 godzin. Praca cud - miód....

@Cypis

?

Witam. Znalazłem oferty pracy na stanowiska odlewnik i pracownik magazynowy. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak wyglądają warunki pracy i wynagrodzenia. Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam.

nitro
@Marcin

Odpusc sobie odlewnie lakiernie obrobke reczna 3 najgorsze dzialy w ronalu , co do magazynu nie wiem ale pewnie tez nie jest lekko w kocnu kola coraz wieksze , a najlepiej odpusc ronala jak nie masz znajmosci i nikt ci nie zalatwi fajnego stanowiska

Bartek
@Marcin

Marcin powiem tak, chłopie daj sobie spokój z pracą w Ronalu . Chcesz zachować dobre zdrowie i sprawność to zapomnij o Ronalu. Ta firma to (usunięte przez administratora) i banda cwaniaków ludzi którzy nią zarządzają. Począwszy od góry czyli prezesa i dyrektora a skończywszy na podrzędnych mistrzach. Ale zawsze w tym bagnie można wyłowić paru uczciwych i kompetentnych ludzi z tym jednak że nie mają oni siły przebicia bo i szerokich pleców nie mają. Ludzi traktują tu przedmiotowo, ostatnio firma obchodziła 50 lecie na świecie, i co g.... dostali pracownicy. To kompromitacja Ronala i żenada. Wielki wstyd dla firmy bo wysilili się na tą okoliczność dać pracownikom i tu UWAGA --- BUTY z odrzutu adidasa. Mało by było wstydu to dostali tylko Ci pracownicy co byli na tzw. imprezie zakładowej zorganizowanej w namiocie cyrku na terenie dawnej zajezdni autobusowej. Ronal upad już tak nisko że zatrudnia Hindusów bo Ukraińców coraz mniej bo po pół roku już nikt tu do tego bagna nie wraca. Praca jest tu bardzo ciężka i uciążliwa ze względu na system cztero brygadowy. Na takich działach jak obróbka i lakiernia nie jest on konieczny ale jest bo i PIP laskę na to kładzie. To jest firma bez przyszłości i postawiona na największy zysk w krótkim czasie a my pracownicy siebie zarzynamy aby oni się bogacili. Szukaj pracy w innych zakładach i " sen o Ronalu wybij sobie z głowy"

@Bartek

Święte słowa. Wszystko prawda jak wyżej.Odpuść sobie kolego.

Urlich
@Bartek

Popieram! Mądrze kolega pisze!

@Urlich

Skoro popierasz zdanie @Bartek, to oczywiście także nie polecałbyś pracy w Ronalu. Mnie jednak i tak interesowałyby tamtejsze warunki pracy, ponieważ słyszałam, iż trwa tam rekrutacja. Może zatem powiesz mi, czy nowy pracownik podpisuje tam umowę o pracę czy robi to dopiero po okresie próbnym?

Oj

Przydasz się :) wiec nie mów nie hehehe

@Oj

Nie wiem, do kogo jest skierowany Twój powyższy wpis. Może zechciałbyś skupić się - na razie - na opisaniu nam aktualnych warunków pracy w Ronal Polska? Chciałabym na przykład wiedzieć, czy wspomniany pracodawca zapewnia swoim pracownikom ubezpieczenie zdrowotne. Powiesz coś na ten temat?

Ssstw

Macie jakies premie jakościowe, ilosciowe chorobowe ? Jaki system pracy obrobka jest z automatyzowana?

Ssstw

Ile moze zarobić u Was ustawiacz na obróbce mechanicznej jestem bardzo ciekaw?

Panowie ile zarabia odlewnik w robali bo widziałem ofertę pracy niestety pracodawca nie podje nawet szacowanej oferty zarobku. ?

Zostaw merytoryczną opinię o Ronal Polska sp.zoo - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Ronal Polska sp.zoo?

Zobacz opinie na temat firmy Ronal Polska sp.zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ronal Polska sp.zoo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 4 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ronal Polska sp.zoo