Opinie o W.A.S. Wietmarscher-Polska Sp. z o.o. w Lubicz

W.A.S. Wietmarscher-Polska Sp. z o.o.
2 12 17 5 1
Wojciech Nowy wpis

Witam, Na jaką pensje można liczyć na stanowisku Inżynier Elektryk?

były_pracownik Nowy wpis
@Wojciech

Z tego co się orientuje to zatrudnienie jest również przez Agencje Pracy, nie bezpośrednio przez firmę WAS.

Wanda Nowy wpis
@były_pracownik

Dzięki za informację o W.A.S. A czy można liczyć na zatrudnienie przez firmę po jakimś czasie? Napisz, jeśli wiesz coś o tym, jak to wygląda w tej pracy.

Ja

Same stare opinie. Czy są jakieś zmiany w firmie? Czy warto tam iść?

Żona
@Ja

Mąż pracuje jest zadowolony na razie chwali pensja jak robi nadgodziny ok 4 tyś na rękę

Wanda
@Żona

@ Żona o jakim wymiarze nadgodzin mówisz? Czy nadgodziny są stałą możliwością dodatkowego zarobku ? Ciekawi mnie również czy poza stałą pensją oraz zarobkiem z nadgodzin pracownik może liczyć na jakieś dodatkowe benefity/premie?

Nazwa działu: Produkcja
@Żona

Czyli zatrudniony przez Agencje pracy bo tylko tak zatrudniają 4000 czyli pracuje od 6-17 3h nadgodzin + 4x sobota po 6 h Agencja proponuje 2150 netto + możliwości nadgodzin

były_pracownik Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja
@Ja

Pracowałem tam miesiąc przez agencje pracy. Szczerze zmarnowałem swój czas bo nikt się Tobą tam nie interesuje, robią co chcą a zatrudnienie było pewnie związane ze zwiększonym zapotrzebowaniem. Kiedy skończyło się to i umowa się skończyła. Zarobić to możesz nadgodzinami bo 50% w tygodniu 100% w soboty, ale policz sobie od stawki 2150 netto tyle proponuje agencja pracy.

Zainteresowany

Musi być dobrze skoro taka cisza na forum. Jak jest kiepsko to ludzie piszą.

Tak2Nie

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w W.A.S. Wietmarscher Polska? Podziel się swoją opinią. Może okazać się cenna!

Tak1Nie2

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius

Ktoś z Was obecnie pracuje w W.A.S. Wietmarscher Polska? Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć? Co możecie doradzić osobom zainteresowanym pracą w tej firmie?

Bigando
@Administrator

Jedyne co można doradzić to u unikanie tej firmy!

Tak8Nie

simon

Mateo, firma WAS istnieje w Polsce od roku 1997 i rzekomo jako pierwsza zaczęła oferować ambulanse produkowane wg wzorców charakterystycznych dla najbardziej wymagającego rynku w Europie – rynku niemieckiego. Także nowości jednak są, biorac pdo uwagę nasz rynek.

Mateo

Jakie nowości techniczne, człowieku?! Powrócili do starych technologii, bo rozwój nowych nie szedł najlepiej. Dyrektor sprzedaży, to tak niekompetentna osoba,że szkoda w ogóle wspominać,że w firmie jest dyrektor sprzedaży. Pracuję tu od wielu lat i mogę stwierdzić tylko,że jest coraz gorzej. Ludzie odchodzą cyklicznie, bo na każdym kroku spotykają się z chamstwem ,, kadry zarządzającej" W zasadzie poza produkcją tzw mebli do pojazdów produkowanych w Niemczech przez niemieckiego właściciela, to produkcja pojazdów jest na krytycznie niskim poziomie a ich jakość pozostawia obecnie wiele do życzenia.

Tak15Nie

Towpoli

Jeśli ktoś prowadzi badania pt.,,Jak nie zarządzać firmą'' to gorąco polecam. Można mieć przy tym niezły ubaw...

Tak11Nie

hmmmm....

kiepska opinia bo co? zwolnili leniwego pracownika? chetnie poznam stawki dla pracownikow

Tak7Nie

Tobi

Firma nie gwarantuje rozwoju, można się jedynie uwstecznić. Kadra dowodząca roszczeniowa. Radzę nie ryzykować!

Zostaw opinię o W.A.S. Wietmarscher-Polska Sp. z o.o. - Lubicz

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

W.A.S. Wietmarscher-Polska Sp. z o.o.