W.A.S. Wietmarscher Polska

Lubicz

Opinie o W.A.S. Wietmarscher Polska

simon

Mateo, firma WAS istnieje w Polsce od roku 1997 i rzekomo jako pierwsza zaczęła oferować ambulanse produkowane wg wzorców charakterystycznych dla najbardziej wymagającego rynku w Europie – rynku niemieckiego. Także nowości jednak są, biorac pdo uwagę nasz rynek.

Mateo

Jakie nowości techniczne, człowieku?! Powrócili do starych technologii, bo rozwój nowych nie szedł najlepiej. Dyrektor sprzedaży, to tak niekompetentna osoba,że szkoda w ogóle wspominać,że w firmie jest dyrektor sprzedaży. Pracuję tu od wielu lat i mogę stwierdzić tylko,że jest coraz gorzej. Ludzie odchodzą cyklicznie, bo na każdym kroku spotykają się z chamstwem ,, kadry zarządzającej" W zasadzie poza produkcją tzw mebli do pojazdów produkowanych w Niemczech przez niemieckiego właściciela, to produkcja pojazdów jest na krytycznie niskim poziomie a ich jakość pozostawia obecnie wiele do życzenia.

Towpoli

Jeśli ktoś prowadzi badania pt.,,Jak nie zarządzać firmą'' to gorąco polecam. Można mieć przy tym niezły ubaw...

hmmmm....

kiepska opinia bo co? zwolnili leniwego pracownika? chetnie poznam stawki dla pracownikow

Tobi

Firma nie gwarantuje rozwoju, można się jedynie uwstecznić. Kadra dowodząca roszczeniowa. Radzę nie ryzykować!

Zostaw opinię o W.A.S. Wietmarscher Polska - Lubicz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie W.A.S. Wietmarscher Polska