Opinie o P.W. Autos w Solec Kujawski

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie P.W. Autos. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.W. Autos o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.W. Autos w Solec Kujawski

Krzysiek

Ludzie. Przecież Sobota 2 listopada to normalny dzień pracy.Dostaliscie podwyzszke i wolne chcecie.To dorosłe życie nie lata szkolne.

Prawda
@Krzysiek

Soboty są ustawowo wolne w tym kraju.

@Prawda

Ustawowo to jest pieciodniowy tydzień pracy, w tym moze być sobota. Nie zapomnij jednak, że można tez mieć nadgodziny - ustawowe - może to i być w sobotę.

Bigi

Bunt 2 i 9 listopada. Ile można chodzić do pracy w soboty. Jeszcze wymyślił inwenture w piątek i sobote(obowiązkowe) haha. W dwa dni to i tak życzę powodzenia z tym syfem. Chce ludzią spie przyć dwa długie weekendy. Kierownik chyba myśli że ludzie nie mają życia poza obrębem firmy.

On
@Bigi

Jak 2 nie przyjdzie się to jakie konsekwencje?

Krzysztof

Ty też kończysz swoją przygodę z firmą? Jestem ciekaw dlaczego Twoim zdaniem ludzie odchodzą z P.W. Autos, liczę że powiesz coś na ten temat.

Weteran

Tak jak piszesz wszystko się zgadza aż to prawie niemożliwe bo kilka lat tu pracuje i kurna faktycznie robi się normalnie. Kasa kasą ale atmosfera też jest ważna. Az milo popatrzeć jak pseudo kierownicy wzięli się do roboty bo nowy kierownik pokazał im gdzie jest ich miejsce.:)))

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie P.W. Autos.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
yoł

dziś 10ty i wypłata...ilu położy wypowiedzenia ??

Jak długo czekaliście na odzew z P.W. Autos? Oddzwaniają zawsze?

Solec

Nikt z nas nie czeka na telefon bo wszyscy w Solcu Kujawskim mają świadomość tego co się u Was wyrabia, sorry opinią poszła w eter trzeba było o tym pomyśleć wcześniej.

obserwator
@Solec

Wiele osób piszących tu komentarze nie potrafi nawet czytać ze zrozumieniem wypowiedzi poprzedników, a zabiera szumnie głos. Poziom niektórych wypowiedzi jasno określa klasę wypowiadającego. Szkoda czasu aby tu zaglądać. W mojej ocenie same subiektywne wypowiedzi osób wielce pokrzywdzonych. Dlaczego tak naprawdę pokrzywdzonych to już prawdy się nie dowiemy. Nie od tych, tu piszących....

Dupowlaz pospolity

Na kwartał ?

Chętna do pracy

Witam. Złożyłam swoje CV do firmy na nowy magazyn. Czytając wasze pisy zastanawiam się czy dobrze zrobiłam. Macie pracę na akord, a drugiej zmiany nie kończycie o 22? To jak długo tam siedzicie? A pensja? Jak z zarobkami. Ku ścisłości proszę o odpowiedzi na moje pytania, a nie o hejt- to mnie nie interesuje. Pozdrawiam

Na zbieraniu pochwała osobę, że dobrze zbiera, ale gdyby miała cięższy towar nie było by tak łatwo. Wszystko zależy od tego co przyjdzie. Więc nie ma lepszych lepsiejszych.Szanowac każde ręce do pracy. Pozdrawiam

EXSTYLE

NASTĘPNE WPISY PO 10 .... CZEKAM

...

pracuje na tej zmianie i na ta posade akurat sobie zasluzyla na pewno robi duzo wiecej niz(usunięte przez administratora). no ale jak sie nigdy nic nie robilo to najlepiej komus zazdroscic czegos na co zapracowal zawsze tak bylo w tej firmie

@...

Zapracowała?! Żal mi cię. W ciągu roku nabyła takiego doświadczenia i wiedzy że zaraz zostanie zmianową ...

XDDD
@...

Odkąd pracuje może na zbieraniu była miesiąc. Zazwyczaj siedziała przy kompie i się snuła po magazynie udając ze pracuje. Ale wiadomo w tych czasach dużo trzeba lizać :)

Nie i jeszcze raz nie
@...

A pracownica z tamtej zmiany która pracuje od początku istnienia magazynu sobie nie zasłużyła?! Ona ogarnia cała zmianę lata po całym magazynie ręce sobie urabia i zostaje do późnych godzin na popołudniowce. Taka wdzięczność i sprawiedliwość... No ale takie czasy że nie masz nic jak nie dasz.. Już nie powiem czego ????

M.Z K.N

Brawo też jestem tego samego zdania.

M.Z K.N

Nie nie żal ściska tylko ja pracuję ponad 10 lat i mnie nie chcą docenić. Ja poprostu nie umiem tak załatwiać.

M.Z K.N

Właśnie trochę dla mnie dziwne. Ludzie tu pracuj po ile lat maja doświadczenie A tu nie cały rok i proszę.

Nowa
@M.Z K.N

Od kiedy to się płaci za staż. Ja po dwóch miesiącach zarabiam więcej niż Ty bo uczciwie pracuje . I bardzo dobrze że kierownik wprowadzi akord bo w końcu opierdalacze i gaduły wezmą się do roboty

Nowa
@M.Z K.N

To weź się do roboty

Ta gorsza

Ale co wg Ciebie jest kpiną jak był MŁ to mi się do pracy nie chciało przychodzić . Tydzień pracujemy i jest w końcu normalnie . Zobacz o której kończy 2 zmiana . Oby tak dalej.

@XDDD

Z tym się zgadzam bo jest więcej osób które naprawdę pracują. Potrafią dużo zrobić.(usunięte przez administratora)

Beka
@Ta gorsza

Poczekamy zobaczymy ...

@Ta gorsza

Jestem na tej zmianie i jeszcze nie widziałem żeby MŁ się tak interesował wszystkim tak jak ona życzę jej powodzenia oby tylko wytrzymała psychicznie z niektórymi osobami z tej zmiany.!

TakiKtoś

Brygadzistka brygadzistką ale jaki (usunięte przez administratora) sie w tej firmie dzieje to przechodzi ludzkie pojęcie . Zreszta niewiem czy w tym momencie to taka fajna fucha xD W.N łazi i każe każdemu robic non stop i jak przyłapie kogos na gadaniu to zaraz zwraca uwage . Nie mozna nawet na chwile stanąć i pogadać . Rozumiem jakby ktoś gadał non stop po 15 minut na godzine . Kierownik śledzi skanery , ciagłe tabelki , wyniki ze zbierania . Najgorsze jest jak ktos sie stara i zapindala i wtedy pokazują ze mozna naprawde duzo zebrać i porownują z innymi czemu ty tylko 200 jak ktos 350 zebrał . No ale tak nie jest do konca bo zalezy na jakie papiery sie trafi i wiadomo o co chodzi . No bez przesady . Istny CYRK i mobing .

TakiKtoś
@TakiKtoś

a szacunek do pracownika ? tego w tej firmie to nigdy nie bedzie i nie było :)

Majk
@TakiKtoś

Było bylo

belmondziak

siemano

Xxx

Najgorsze jest to, że odchodzą starzy dobrzy pracownicy na których zawsze można polegac i nikt z tym nic nie robi i nawet nie próbują ich zatrzymac. Żal!!!

@Xxx

Dokładnie i te degradację ... Jak to obniża morale wśród pracowników. Poczekamy zobaczymy... Nie wróżę długiej kariery ... Tygrys też nie był do ruszenie i co ?! Z wysoka leci się szybko a upadek bardzo boli.

Miła

Panie kierowniku. Dać kilka osób ze zmiany(usunięte przez administratora)i wszystko się unormuje. Wkoncu będzie dobrze bo inaczej to nie przejdzie. Pozdrawiam

sens a raczej jego brak

Gdzieś ktoś u góry założył że ludzie na nowym magazynie (1piętro) mają zbierać 30pozycji na godzinę niezależnie czy jest to zmiana ranna czy popołudnie. Przeliczając jest to 1 pozycja na dwie minuty pamiętając o tym że: -musisz oczywiście zorganizować sobie nośniki (towaru ciężkiego i nienadającego się do pojemnika jest mega dużo) -musisz nabrać pojemników -praca w południe charakteryzuje się małą ilością pozycji co za tym idzie, wielka rozbieżność między półkami. (Jeśli mam pozycję w regale pierwszym a zaraz po niej w regale 32 to jakim cudem mam zbierać 1 pozycje na dwie minuty gdzie sam dojazd tam trwa mniej więcej tyle a jeszcze nie wiemy jak ciężki towar czeka nas na miejscu) -Musisz skakać po regałach jak małpa, zapomnij o zasadach BHP, gdybyś miał ich przestrzegac zbierałbyś o wiele mniej więc prawdopodobnie straciłbyś pracę. -musisz czasem skorzystać z toalety, ciężka sprawa kiedy idąc do niej tracisz te cenne minuty na kolejne pozycje! -nie zapominaj że możesz mieć brak towaru kiedy podejście do komputera i stwierdzenie że można wyrzucić to w braki trwa conajmniej 5minut. -taśma zawsze może sie zaciąć, poprawiając cokolwiek tracisz minuty! najważniejsze są pozycje, niech się nad głową pali, niech taśma wyskakuje ze śrubek, zbieraj! -musisz wrzucać pojemniki na taśmę które przyjeżdżają ze starego magazynu. A to wszystko w między czasie. Jednym zdaniem jest to totalny żart, brak myślenia logicznego i robienie z pracownika ostatniego beduina. Pozdrawiam przeciwną zmianę, wy chociaż cały tydzień wychodzicie o 22.

Żart
@sens a raczej jego brak

Ciekawe jak wy będziecie teraz wychodzić od poniedziałku. Nie widzę tego ,no ale ona jest tak ogarnięta bardziej niż M.

Zachęcamy!

czekamy aż wszyscy z góry którzy tak bardzo nie mogą uwierzyć w "małe ilości zbierania" aż wezmą skaner w rękę i pokażą nam jak to sie robi! Śmiało! pokaż raz i bedzie super!

minus

Za niedługo idąc na pogrzeb będzie trzeba trupa na dowód przyprowadzić!

Koleżanka

Pan kierownik właśnie pojechał z popoludniowki.Wkoncu luz

Ktoś
@Koleżanka

Pisząc w pracy pokazujesz całą prawdę obswojej osobie. Jak można być rak skonczoną .... Poźniej się dziwić, że źle kogoś się traktuje. Jak ktoś zamiast pracy gapi się w telefon to nie dziwi mnie, że są zgrzyty bo muszę nadrobić pracę za takiego nieroba by wszystko wyjechało na czas

@Koleżanka

Ręce opadają.... Intelektem nie grzeszy lub zbyt dużo wolnego czasu w pracy

@Ktoś

Akurat była przerwa

Pisząc to po 19 miałyśmy przerwę

Szczurek autosu

Wyścig szczurów trwa... Akordy których nie da się zrobić ludzie którzy wbijaja sobie noże w plecy i ogólny (usunięte przez administratora) a na deser zastraszanie najniższa krajowa albo zwolnieniem. Brygadzisci chodzą z kartkami i pilnują cyferek żeby norma się zgadzala i nie ważne jest czy zbierasz czy kontrolujesz czy przyjmujesz ciężkie rzeczy czy leciutkie oringi norma musi być i ch... Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o P.W. Autos - Solec Kujawski

• Jak się pracuje w P.W. Autos?

Zobacz opinie na temat firmy P.W. Autos tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.W. Autos?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 1 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

P.W. Autos
  • Unii Europejskiej 2 B