Solec Kujawski

Opinie o P.W. Autos

Brawo

3000 na reke na magazynie Panie Prezesie i macie komplet A dla nowych którzy w ogóle nie mieli styczności z magazynie ok niech dostaną 2500 bo w tych czasach to nie jest dużo i zrobic selekcję kto się nadaje A kto nie i dla tych którzy chcą zarabiać pozdrawiam oby firma dalej się rozwijała i doceniała pracowników i brawo za kroki na magazynie

Dajcie spokój przychodzą nowi do pracy i do niczego sie nie nadają naj pierw to niech im zrobią szkolenia na miotły. A później niech pomyślą co dalej. Stary pracownik ma tyle wypłaty co nowy gdzie tu sprawiedliwość. A w tej pracy wogole nie ma szacunku.

Marasek

Praca na magazynie w centrali uległa znacznej poprawie. Pracownicy dostali podwyżki co też bardzo wpłynęło na morale. Z tego co wiem to wracają dawni pracownicy i przychodzą nowi. Oby tak dalej. Wzajemny szacunek, brak kategoryzacji ludzi i feniks wstanie z popiołu. Brawo.

Olek

A jak wyglada praca w logistyce i zakupach.¿

Robert
@Olek 06.09.2018 09:36

Dział zakupów bardzo rozwojowy, dobrze płatny . Działu logistycznego chyba jeszcze nie ma, firma córka Intrasped tym się zajmuje . Polecam

Prawdziwe

2500 na rękę w dzisiejszych czasach dla faceta to jest coś buhaha na pewno ludzie walą drzwiami i oknami większość firm w Solcu to pomyłka dorobisz się czegokolwiek jedynie na kredytach .Moje zdanie firma która dobrze płaci i dba o pracownika nie szuka rąk do pracy poprzez reklamę bądź media społecznościowe

Wostex

Oddział Rzgów poniżej krytyki warunki socjalne zerowe kibel w stanie takim że się nie da tam wejść do tego nie ma gdzie zjeść bo kuchnia czy też miejsce do przygotowania posiłku wygląda jak wychodek jakby tam nikt przez 100 lat nie Posprzątał kierownik oddziału facet który drze papę na każdego facet który stosuje mobbing mało kulturalny mało rzeczowy nieuprzejmy jeżeli byłbym klientem tej firmy to nigdy bym tam nie kupił niczego z takiego powodu że wejście do firmy może skończyć się tym że klient usłyszy awanturę między kierownikiem oddziału trującym papę na pracowników ewentualnie który kłóci się ze swoim zastępcą jeżeli chodzi o pracę w Rzgowie nie polecam choć bardzo fajna ekipa chłopaków którzy jeżdżą samochodami czyli zwykłych magazynierów kierowców zarząd oddziału dno umowy najniższa krajowa a do ręki więcej tylko przy emeryturze będzie płacz kolejny punkt gwarantowana pensja Przez 3 miesiące potem ile sobie wy pracujesz tyle masz za uszkodzone rzeczy nie z winy pracownika które przychodzą na przykład z Chin a nie zostają sprawdzone przez klienta któremu dostarcza się towar na miejscu kierownik oddziału każe składać się na część pokrywać jej koszty samochody 2 w porządku bus dno pasy bezpieczeństwa nie działają Drzwi boczne się nie dają otworzyć a kierownik oddziału wprowadza w błąd pracownika mówiąc że ma do załadowania tylko Pojemnik o paletę po czym się okazuje że samochód jest do zapakowania i generalnie nie da się tego zrobić bo nie można tego włożyć przez boczne drzwi 100 telefonów podczas podróży z oddziału z pytaniami gdzie się jest kiedy się wróci ciśnienie na prędkość nikogo nie obchodzi czas chodzi tylko o to żeby jak najszybciej Dowieźć towar Tyle chciałem powiedzieć w temacie oddziału w Rzgowie jeżeli macie tam iść do pracy na stanowisko kierowca magazynier poszukajcie innej firmy Może ta firma inny oddział jest lepiej Natomiast ta firma ten oddział to jest kompletne dno rezygnacja tylko i wyłącznie z powodu darcie papy przez kierownika oddziału stosowanie mobbingu i nakazu zwrotu uszkodzonej części nie z winy pracownika

kierowca magazynier

Pracowałem na mazowszu w jednym z oddziałów kasa 1500-2000 netto. Kierowca magazynier

Mistrz cnc

Witam serdecznie jak wygląda sytuacja na cnc, jakie zarobki itd Pozdrawiam

Mam garba od tej pracy

(usunięte przez administratora) orle (usunięte przez administratora) z gniazda tajgery łyse pały cieci w okularach, siwe (usunięte przez administratora) i arbuzy pod pachami! Pozdrawiam!

Miro

Może nie jest idealnie ale tak marudzić też nie wypada. W pracy trzeba pracować ponieważ za to nam płacą!!!

Mannas
@Miro 23.08.2018 11:11

Już się podlizałeś, brawo :)

tiger bonzo
@Miro 23.08.2018 11:11

Miro, miro to chyba miłek ogółek z ogółkowa

Mannas

Napis nad biurem magazynu w centrali "orle gniazdo" mówi sam za siebie . Pensje są zbyt niskie jak na tak ciężka pracę, magazynierzy zwalniają się jeden za drugim bądź biorą wieczne L4. Toalety są podzielone na kierownicza i pracowniczą chociaż znajdują się obok siebie a kobiety do swojej muszą biegać do góry dodatkowo prosząc się o przepuszczenie przez bramkę. Brak rolet na stołówce w upalne dni to czysta udreka, bywa ze magazynierzy jadają w szatniach poniewaz jest tam chłodniej.

Czy poleciłby ktoś z Was pracę w firmie P.W. Autos? Jak tak, to dlaczego?

Igor

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

@Igor 16.05.2018 21:01

@Igor aktualne ogłoszenia znajdziesz na stronie www.autos.com.pl/pl/praca Zachęcamy do aplikowania.

Moze sa tu obecni pracownicy pw autos i ujawnia swoje wynagrodzenie? ja pracuje na poludniu od kilku lat i moja pensja ma stabilizacje i tak z ciekawosci czy pensje sa rowne. Rozumiem ze obroty i tak dalej, ale mam uzasadnione domysly ze albo kierownicy je tak dziela albo firma i prawie byly pracownik dariusz w. Co wy na to?

@pracownik 29.12.2017 19:06

Oddział na północy-2500 na rękę i zero jakichkolwiek premii...

Fz
@pracownik 29.12.2017 19:06

Ale słabo się starcie, jeździcie po klientach czy tylko siedzicie i narzekacie? jest pełno oddzialow które potrafią wykorzystać to narzędzie i zarabiają fajną kase. Trzeba mieć jaja w tej branży, widocznie słaby kierownik!,

Prcownik
@Fz 09.03.2018 00:45

Kolego obroty u nas wzrosły o100tyś netto A pensja moja na poziomie 2200 z premią na rękę. Premia roczna dzielona nierówno. Parę osób 800zl A reszta 500zl i tak od kilku lat. Nie wiem kto dzieli czy kierownik czy centrala , robimy te sama robotę a pensje rozne.

Też pracownik
@Fz 09.03.2018 00:45

Kolego albo mi się wydaje albo jesteś jednym z kier. regionalnych? Jacek?Patryk? czy może ktoś z północy ?

Ld
@Prcownik 15.03.2018 20:05

Kolego ale obroty to nie wszystko, a marża, a wpływy a policz sobie ile Ty osobiście obrotu robisz... . Zawsze możesz spróbować i konkurencji...

@pracownik 29.12.2017 19:06

Wtrącę się do tematu. Jak masz obroty 200k lub 300k a ludzi na oddziale zatrudnionych 5 to nie ma szans ze zarobisz więcej.

Jakim firma P.W. Autos jest pracodawcą? Chętnie dowiemy się więcej od obecnych pracowników firmy.

Igor

Nie ma co narzekać trzeba dobrze się wykazywać a kasa będzie dobra.

skot

Plusów niema,i nie będzie( no może tylko u Was w siedzibie gdzie każdy pilnuje miejsca obok prezesa),mało tego,za niedługo firma splajtuje bo zatrudnia idiot....zamiast pracowitych ludzi.... Pan prezes ma swoich ludzi/kierowników reg i myśli że jest wszystko dobrze, a Ci, robią co chcą. Od kilku lat niezmiennie na tych stanowiskach Ci sami,niby dobrzy a kierować JUŻ nie potrafią.Może kiedyś mieli lepsze pomysły i świeży umysł a teraz to tylko pycha i nikt im nie podskoczy. Z tego co widzę to odchodzą stamtąd ludzie,dobrzy,pracowici....dlatego nie polecam. Niema co,jak tak dalej będzie to się skończy i tylko konkurencja na tym dobrze wyjdzie .

Mmmmmm
@skot 19.10.2017 11:17

Zgadzam się z Tobą ja tez.podeszłam po 10 latach

Pracownik pn

Pierwsze słyszę o tak niskich zarobkach.Pracuje w oddziałe w którym sprzedawcy zarabiają ok 4.500 zl netto plus premia roczna ok 3.000 netto.Krotko mówiąc żeby zarobić trzeba po prostu rzetelnie pracować A nie narzekać i marudzić ,stawiajac tylko wymagania pracodawcy...

W dzisiejszych czasach pracownicy coraz częściej oczekują od firmy zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w P.W. Autos?

@Administrator 14.02.2018 11:53

ten aspekt tu chyba nie wygląda :)

Niki

Jesteście pewni, że nie można napisać coś pozytywnego?

Paulina

@Były magazynierdziękuję za pozostawienie opinii na temat pracy w firmie P.W. Autos. Każda informacja na forum jest ważna. Może ktoś jeszcze pozostawi swoją opinię o pracy w tym miejscu? Czy ktoś z was napisałby jakie są plusy pracy w firmie P.W. Autos?

@Paulina 04.10.2017 17:35

I koniec opinii bo plusów pewnie bardzo mało

Były magazynier

@Paulina mogę jedynie opisać jak byliśmy traktowani kiedy pracowałem tam. Najgorsze było to że musiałeś zostać nadgodziny codziennie po nockach za darmo i w piątek na drugich zmianach. Kiedyś naliczyliśmy 23 godziny w miesiącu za które nie dostaliśmy wynagrodzenia. Kolejne to, że jak zachorowałeś to dostawałeś 1400 pensji bez premii. Bo oczywiście podstawa w umowie plus premia. Kierownik na to był wściekły jak ktoś chorował. Pomimo, że to przecież firma z częściami to ciężarówek. Ludzi z problemami zdrowotnymi pełno. Przez cały czas kiedy pracowałem słyszałem jedynie, że za mało zbieram plus kilku innych. Przez 8 godzin (minus 30 minut przerwy) nic tylko stoisz w wózku i zbierasz i lekkie i ciężkie. 60% ciężkich rzeczy. Nawet najzdrowsi padają. Wszystko byłoby ok gdyby nie system płac za to i kierownictwo, które ma człowieka za niewolnika. Ja byłem w szoku jak się traktuje ludzi tam. Nie polecam. Gdyby nie magazynierzy to ponad 70 filii w kraju i za granicą by nie dostali części a są traktowani jak kupa mięsa i siły roboczej. Nie polecam nikomu. Zwłaszcza kobietom, które dźwigają tam jak faceci (akumulatory, siłowniki, klocki hamulcowe po 20, 30 sztuk). Jednym słowem magazyn makabra

Paulina

@Ty już wiesz kto niebieskiczy nie dostałeś żadnej podwyżki w trakcie 10 lat swojej pracy? Czy można w firmie liczyć na jakiś socjal? Czy ktoś jeszcze podzieli się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w firmie? Aktualnie firma poszukuje Kierowcy kat B. Może ktoś z was składa cv?

Handlowiec
@Paulina 29.09.2017 15:31

Paulina jak już pisałem może firmach matkach jest inaczej ale u ajetow to jest masakra jest kilka przykładów ile wam ludzi z odeszło dobrych handlowców co oni wam powiedzieli ? Nie nadaję się bo co ? Człowiek całe serce oddał i tak spuszcza Cię jak wodę w k...u pracuje obecnie w konkurencji jest tu atmosfera naprawdę jak w rodzinie i tak powinno być wszędzie poprostu chce się pracować

Ty już wiesz kto niebieski

Pracowałem w Autosie 10 lat jako handlowiec firma wysyła na szkolenia rozwija pracownika itp bardzo i mi się podobała praca postanowiłem się zwolnić dlaczego dlatego że franczyzobiorcy z pewnego oddziału maja serdecznie Cię gdzieś wszystkie premie z centrali biorą dla siebie dostajesz marne grosze i masz się z tego cieszyć dość pan Marek powinien pozabierać im te franczyzy i zostawić na zwykłej pensji dopiero by odczuli pozdrawiam na koniec dostałem informację że średnim byłem handlowcem hahaha i ponad 10 lat nikt tego nie widział Boże są śmieszni jeszcze raz pozdrawiam z mazowsza

Paulina

@robol nie można na forum nikogo obrażać. Zapoznaj się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin zanim pozostawisz opinię. @Były magazynierczy powiesz w jaki sposób są traktowani pracownicy firmy P.W. Autos dokładniej?

Były magazynier

Firma porażka. Najgorsza w jakiej pracowałem. Tylko liczby się liczą a nie człowiek. Nie kupujcie części z autosu bo ludzie którzy je zbierają są traktowani jak przedmioty albo roboty. Nadgodzin pełno i niepłatnych. Kierownicy szkoda słów. No nie wiem jak mam to opisać jak tam jest źle. Nikomu nie życzę pracy na magazynie na zbieraniu tam.

Paulina

@Someone w jaki sposób kierownik zabiera premię? Czy rozmawiałeś o tym z pracodawcą? Każda informacja jest ważna dla osób aplikujących do firmy P.W. Autos. Zachęcam do pozostawiania opinii na forum.

dert

Dostałem propozycje pracy na magazynie w tej firmie, z tym że muszę założyć działalność gospodarczą, jak to wygląda w rzeczywistości ?

Genio
@dert 28.07.2017 14:50

Działalność gospodarczą? Z jakiego miasta jesteś?

Someone

Kierownik zabiera premie jak mu się widzi. A to zabiorę temu a to temu. Nie ważne ile i jak pracujesz. Liczą się znajomości. Zasada:Im bardziej mi będziesz "lizać dupę" tym lepiej zarobisz. A jak pójdziesz na L4 to z pensji nic nie zobaczysz. Najlepiej to by chcieli żeby robić 24/7 za najniższą. Wieczne problemy o cokolwiek. W gratisie każdy każdego ( usunięte przez administratora ) byle by tylko premii nie stracić.

Mixer

Pracowałem w tej firmie i na szczęście już nie pracuję. Szczęście w nieszczęściu pozbyto się mnie w tej firmie jak przysłowiowego psa co jak się później okazało wyszło mi tylko na dobre. Szacunek kierownictwa - mniej niż zero. Godziny nadliczbowe - obowiązkowo Zwolnienia - pod byle pretekstem nie ma to jak polegać na zdaniu pseudo-pracowników którzy oszukują pracodawcę i dodatkowo są wyspecjalizowani w donosach na uczciwych pracowników :) Pracodawca musi mieć głowę na karku i samemu widzieć co dzieje się w jego firmie a nie polegać na tym co mówi byle jakiś "znajomek" na tego typu zagrywkach cierpią niewinni ludzie.

Zostaw opinię o P.W. Autos - Solec Kujawski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.W. Autos