P.W. Autos
2 63 301 5 1
Pracownica Nowy wpis
Nazwa działu: Magazyn

Ktoś wie kiedy będą talony?

Tak4Nie
Taloniarz Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy
@Pracownica

W niedziele pytasz o talony? Nie bój się. Będą.

Tak1Nie2

Kamila D najlepszy pracownik. Tak trzymać

Tak17Nie13
Xxxxx
@Pracownik

Na pewno lepszy od pseudo brygadzistek. Ona chociaż coś potrafi.

Tak16Nie14
@Xxxxx

Zamien się chociaz na jeden dzien z tymi jak mowisz pseudo brygadzistakmi i ciekawy jestem czy będziesz tak samo gadal

Tak15Nie6
@Xxxxx

Opinia zawiera pliki, które w tej chwili są niedostępne.

Magazyn

To ze dluzej pracuje to nie znaczy ze ma wieksze umiejetności Kazdy by chciał byc brygadzista ale jak trzeba zostac dluzej to nie ma chetnych

Tak10Nie5
@Pracownik

Opinia zawiera pliki, które w tej chwili są niedostępne.

magazyn
@Pracownik

Jest tu duzo dziewczyn które lepiej pracują niż te dwie pseudo brygadzistk i każdy o tym wie latają i zamykają a te dwie nic

Tak7Nie11
Magazyn
@magazyn

M.C by sie wziela do pracy nic nie robi siedzi i krzesła tylko pilnuje

Tak19Nie33
Biuro
@Magazyn

Tak samo jak P.CH siedzi i krzesełka pilnuję i wszystkimi się wysługuję A dziewczyny z jej zmiany latają tu i tam i tak naprawdę tylko dzięki tym dziewczyną jest ogarnięta kontrola i nikt mi nie powie że tak nie jest tam jest tylko 5 dziewczyn na kontroli i każda z nich pracuję bardzo dobrze i szybko i nie da się tego ukryć.

Tak14Nie19
Gorsza zmiana
@Biuro

pracuje na tej zmianie i rzadko kiedy widzę ja przy komputerze. teraz ciezki tydzień i co nie kontrolowala razem z nami? Tylko sie czlowieku czepiac potrafisz zamaist wziac sie w koncu za robote i nie siac tego jadu

Tak8Nie6
@magazyn

może lepiej przypatrzcie sie kierownikom oni to dopiero nic nie robia. W.N w szczegolnosci.......

Tak11Nie1
@Miła

Wszyscy wiedzą że patrzeć na siebie nie możecie z W.N jego też chcesz wygryźć?! Po trupach do celu. Jakie to słabe.

Tak1Nie1
Pracownik Nowy wpis
@magazyn

Też kontrola lepiej zarabia więc wiedzą za co pracują.

Tak1Nie

Wykręcili klamki z drzwi żeby nie było można wychodzic, Auschwitz.

Tak18Nie3
@anonim

Dodaj, że aby niemożna wychodzić z towarami po kieszeniach

Tak8Nie13
Pracownik PIP
@anonim

Dzień dobry, Z niedowierzaniem patrzymy na opinie jakie pojawiają się na tym portalu. Jeśli Państwo uważacie, że pracodawca łamie tym przepisy prosimy o zgłoszenie tego do Państwowej Inspekcji Pracy. Nie trzeba przecież przypominać, że w razie pożaru droga ewakuacji musi być drożna. Z tego co przeczytałam w niektórych korytarzach to schodami nie da się wyjść i trzeba zjechać windą i przejść przejściem obok. Co w przypadku pożaru? przecież w przypadku pożaru nie korzysta się z windy.

Tak20Nie
Anonim
@Pracownik PIP

Nikt nie pisał że jest winda. Ktoś tu podszywa się pod pip

Tak1Nie4
Pipo Nowy wpis
@Pracownik PIP

Schodami się nie wychodzi tylko schodzi Po co Ty to piszesz skoro już Cię nie ma PIPo

Nazwa działu: Magazyn

Od kiedy nocki?najlepsze rozwiązanie tej sytuacji w Autos

Tak5Nie7
Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Obserwator

Kamila nie chwal samej siebie To stanowisko nie jest niczego warte

Tak5Nie3
Czy warto pracować w autosie?

na magazynie to chyba dobrze zarabiacie skoro nawet jaguara widać ????

Anonim
@Czy warto pracować w autosie?

Pewnie z 1999 roku i w kredycie na 5 lat :D

Tak4Nie
Kierowca

wkoncu dziewczyny wrociły i znowu wyjezdzamy normalnie. Robicie kawal dobrej roboty brawo wy!!!!

Tak16Nie5

Fajno jest w Autosie. Polecam ta pracę

Tak14Nie21
@Ja

To pracuj Dzień i noc po co stamtąd wychodzisz wogole żałosne

Tak12Nie4
@1111

Żaden pracownik magazynu tego nie napisał a znajomi łapa w górę i klikamy

Tak12Nie2
@Ja

To prawda , atmosfera jest rewelacyjna :)

Tak3Nie8

Zostałam do 16 mam nadzieję, że zapłaci

Tak1Nie7
Nazwa działu: Magazyn

Będą nocki i człowiek będzie normalnie wychodził. Każdy z nas ma swoje życie osobiste i nie da rady wychodzić po 24. Czekamy na Nocki.

Tak10Nie11
Nazwa działu: Magazyn

Przed 20 a mamy przerwę dopiero. Co tu się wyprawia to szok.

Tak7Nie10
Cześć
Nazwa działu: Magazyn

Talony, premie to nie wszystko bo teraz zarobić można wszędzie a Autos to nie jedyna firma w Solcu i okolicy.

Tak22Nie3
???
@Cześć

Wiec jak komuś nie odpowiada to zamyka drzwi z drugiej strony i nara ! Bez tych zbędnych durnych wpisów :)

Tak7Nie11
Cześć
Nazwa działu: Magazyn

Poszedłem i nie siedzę na nadgodzinach a pieniądze te same i atmosfera super.Trzeba zaryzykować

Tak19Nie1

Można różne rzeczy prezesowi zarzucić , ale uczciwie trzeba przyznać że wypłata zawsze jest na czas i odkąd tu pracuje nigdy nie było nawet jednego dnia opóźnienia (młodzi tego nie pamiętają, ale kilkanaście lat temu w różnych firmach nie było to takie oczywiste) Są talony , wczasy pod grusza i premie roczne , ba nawet za pranie płaci. Tak że jeśli coś piszecie , to należy uczciwie napisać również o pozytywnych aspektach pracy w tej firmie.

Tak13Nie8
Xxxxx
@Pracownik

Premii rocznej to już panie kolego raczej nigdy nie ujrzymy. No chyba że Pan (usunięte przez administratora) odejdzie to i może wypłaty zaczną się zgadzać.

Tak7Nie5
@Xxxxx

Jacy wszyscy są obłudni. Plują na firmę i pracodawcę, oczerniają i spiskują, a mimo to chcirleliby premie roczne. Ja się pytam za co? Jeśli premii rocznej nie będzie to są winnni sami pracownicy, a dokładniej m niektorzy z nas. Nie jest winien kierownik czy ktoś inny!

Tak8Nie3
Magazynier
@Pracownik

Zgadzam się nie pamiętają tego i nie potrafią tego docenic

Tak6Nie3
Obserwator
@Magazynier

Uczciwa praca by nie było tyle problemów ludzie weźcie się uczciwie za pracę a nie piszecie tyle bzdur i klamstw .Zacznijcie rzetelnie pracować to będą podwyżki 13stki itp

Tak6Nie6

Bardzo trafny wpis

Tak5Nie4
Miła

W zeszłym tygodniu większość powiedziała dość i nie zostawala dłużej.14 wybiła i do domu.I bardzo dobrze.

Tak13Nie

Kpina

Zgadzam się w 100%. Kolejna sobota przepracowana za darmo !

Tak20Nie

Przecież nikt nikogo w tej firmie na siłę nie trzyma. Jak się komuś nie podoba to niech się zwolni. Ja jestem zadowolony i pracuję od lat. Z wynagrodzeniem też raczej ok. Wiadomo, zawsze może być lepiej. Może najwięcej krzyczą ci co pracować nie chcą lub nie potrafią. Jaka praca taka płaca?

Tak9Nie18
Zenio

No niestety nie masz racji - czytam poprostu od początku jak tu jeden na drugiego jedzie Nie trzeba być filozofem by to zauważyć jaka musi być tam atmosfera

Tak3Nie1

Tak16Nie
Normalny

250 to powinno być za sobote . Dzis jest święto wiec wiecej powinien dać moim zdaniem za ten dzień . A co do ludzi to napewno na 120 znajdzie sie 20-30 co przyjdą do pracy i tak to zawsze wygląda .

Kierowca

Nie polecam kierowcom poszukujących pracy w Autosie. Milion godzin nocnych i kilometrów. Wypłata nie adekwatna do specyfiki pracy. Kierownik nie rzetelny nie konkretny przy rozmowie co innego przy wypłacie co innego. Premia uznaniowa która może zabrać jak mu się podoba.

Tak18Nie
Krzysiek

Ludzie. Przecież Sobota 2 listopada to normalny dzień pracy.Dostaliscie podwyzszke i wolne chcecie.To dorosłe życie nie lata szkolne.

Tak6Nie12
Prawda
@Krzysiek

Soboty są ustawowo wolne w tym kraju.

Tak11Nie
@Prawda

Ustawowo to jest pieciodniowy tydzień pracy, w tym moze być sobota. Nie zapomnij jednak, że można tez mieć nadgodziny - ustawowe - może to i być w sobotę.

TakNie5

Bigi

Bunt 2 i 9 listopada. Ile można chodzić do pracy w soboty. Jeszcze wymyślił inwenture w piątek i sobote(obowiązkowe) haha. W dwa dni to i tak życzę powodzenia z tym syfem. Chce ludzią spie przyć dwa długie weekendy. Kierownik chyba myśli że ludzie nie mają życia poza obrębem firmy.

Tak15Nie
On
Nazwa działu: Marketing
@Bigi

Jak 2 nie przyjdzie się to jakie konsekwencje?

TakNie

Krzysztof

Ty też kończysz swoją przygodę z firmą? Jestem ciekaw dlaczego Twoim zdaniem ludzie odchodzą z P.W. Autos, liczę że powiesz coś na ten temat.

Weteran

Tak jak piszesz wszystko się zgadza aż to prawie niemożliwe bo kilka lat tu pracuje i kurna faktycznie robi się normalnie. Kasa kasą ale atmosfera też jest ważna. Az milo popatrzeć jak pseudo kierownicy wzięli się do roboty bo nowy kierownik pokazał im gdzie jest ich miejsce.:)))

Tak10Nie4
yoł

dziś 10ty i wypłata...ilu położy wypowiedzenia ??

Tak5Nie1

Jak długo czekaliście na odzew z P.W. Autos? Oddzwaniają zawsze?

Solec
@Pytanie

Nikt z nas nie czeka na telefon bo wszyscy w Solcu Kujawskim mają świadomość tego co się u Was wyrabia, sorry opinią poszła w eter trzeba było o tym pomyśleć wcześniej.

Tak23Nie
obserwator
@Solec

Wiele osób piszących tu komentarze nie potrafi nawet czytać ze zrozumieniem wypowiedzi poprzedników, a zabiera szumnie głos. Poziom niektórych wypowiedzi jasno określa klasę wypowiadającego. Szkoda czasu aby tu zaglądać. W mojej ocenie same subiektywne wypowiedzi osób wielce pokrzywdzonych. Dlaczego tak naprawdę pokrzywdzonych to już prawdy się nie dowiemy. Nie od tych, tu piszących....

TakNie12

Dupowlaz pospolity

Na kwartał ?

TakNie3
Chętna do pracy
Nazwa działu: Magazyn

Witam. Złożyłam swoje CV do firmy na nowy magazyn. Czytając wasze pisy zastanawiam się czy dobrze zrobiłam. Macie pracę na akord, a drugiej zmiany nie kończycie o 22? To jak długo tam siedzicie? A pensja? Jak z zarobkami. Ku ścisłości proszę o odpowiedzi na moje pytania, a nie o hejt- to mnie nie interesuje. Pozdrawiam

Tak3Nie4
Nazwa działu: Magazyn

Na zbieraniu pochwała osobę, że dobrze zbiera, ale gdyby miała cięższy towar nie było by tak łatwo. Wszystko zależy od tego co przyjdzie. Więc nie ma lepszych lepsiejszych.Szanowac każde ręce do pracy. Pozdrawiam

Tak11Nie
EXSTYLE

NASTĘPNE WPISY PO 10 .... CZEKAM

...

pracuje na tej zmianie i na ta posade akurat sobie zasluzyla na pewno robi duzo wiecej niz(usunięte przez administratora). no ale jak sie nigdy nic nie robilo to najlepiej komus zazdroscic czegos na co zapracowal zawsze tak bylo w tej firmie

Tak19Nie6
@...

Zapracowała?! Żal mi cię. W ciągu roku nabyła takiego doświadczenia i wiedzy że zaraz zostanie zmianową ...

Tak11Nie3
XDDD
@...

Odkąd pracuje może na zbieraniu była miesiąc. Zazwyczaj siedziała przy kompie i się snuła po magazynie udając ze pracuje. Ale wiadomo w tych czasach dużo trzeba lizać :)

Tak9Nie6
Nie i jeszcze raz nie
@...

A pracownica z tamtej zmiany która pracuje od początku istnienia magazynu sobie nie zasłużyła?! Ona ogarnia cała zmianę lata po całym magazynie ręce sobie urabia i zostaje do późnych godzin na popołudniowce. Taka wdzięczność i sprawiedliwość... No ale takie czasy że nie masz nic jak nie dasz.. Już nie powiem czego ????

Tak5Nie2
M.Z K.N

Brawo też jestem tego samego zdania.

Tak3Nie5
M.Z K.N

Nie nie żal ściska tylko ja pracuję ponad 10 lat i mnie nie chcą docenić. Ja poprostu nie umiem tak załatwiać.

Tak4Nie6
@Ja

Właśnie trochę dla mnie dziwne. Ludzie tu pracuj po ile lat maja doświadczenie A tu nie cały rok i proszę.

Tak5Nie5
Nowa
@M.Z K.N

Od kiedy to się płaci za staż. Ja po dwóch miesiącach zarabiam więcej niż Ty bo uczciwie pracuje . I bardzo dobrze że kierownik wprowadzi akord bo w końcu opierdalacze i gaduły wezmą się do roboty

Tak6Nie5
Nowa
@M.Z K.N

To weź się do roboty

Tak4Nie1
Ta gorsza

Ale co wg Ciebie jest kpiną jak był MŁ to mi się do pracy nie chciało przychodzić . Tydzień pracujemy i jest w końcu normalnie . Zobacz o której kończy 2 zmiana . Oby tak dalej.

Tak6Nie1
@XDDD

Z tym się zgadzam bo jest więcej osób które naprawdę pracują. Potrafią dużo zrobić.(usunięte przez administratora)

Tak2Nie4

Tak14Nie2
Beka
@Ta gorsza

Poczekamy zobaczymy ...

Tak2Nie
@Ta gorsza

Jestem na tej zmianie i jeszcze nie widziałem żeby MŁ się tak interesował wszystkim tak jak ona życzę jej powodzenia oby tylko wytrzymała psychicznie z niektórymi osobami z tej zmiany.!

Tak15Nie5
TakiKtoś

Brygadzistka brygadzistką ale jaki (usunięte przez administratora) sie w tej firmie dzieje to przechodzi ludzkie pojęcie . Zreszta niewiem czy w tym momencie to taka fajna fucha xD W.N łazi i każe każdemu robic non stop i jak przyłapie kogos na gadaniu to zaraz zwraca uwage . Nie mozna nawet na chwile stanąć i pogadać . Rozumiem jakby ktoś gadał non stop po 15 minut na godzine . Kierownik śledzi skanery , ciagłe tabelki , wyniki ze zbierania . Najgorsze jest jak ktos sie stara i zapindala i wtedy pokazują ze mozna naprawde duzo zebrać i porownują z innymi czemu ty tylko 200 jak ktos 350 zebrał . No ale tak nie jest do konca bo zalezy na jakie papiery sie trafi i wiadomo o co chodzi . No bez przesady . Istny CYRK i mobing .

Tak13Nie1
TakiKtoś
@TakiKtoś

a szacunek do pracownika ? tego w tej firmie to nigdy nie bedzie i nie było :)

Tak8Nie

Zostaw opinię o P.W. Autos - Solec Kujawski

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie