Opinie o P.W. Autos w Solec Kujawski

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie P.W. Autos. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.W. Autos o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.W. Autos w Solec Kujawski

Armia Krajowa

Czysta (usunięte przez administratora) przede wszystkim. Kierownik oczekuje aby podwładni czuli w Jego stronę respekt i kłaniali się z oddali. Czasem lubi napisać ,,dwuznacznego maila'' do pracownicy zza biurka, nie widząc w tym kolejnej (usunięte przez administratora) Nie podążasz za zachowaniami Autosu, nie (usunięte przez administratora) do swojego gniazda, to nie licz na godną i zasłużoną premie. Nie polecam więc krzyczę głośno aby żadna kobieta nie brała udziału w tej firmie- S (usunięte przez administratora). Nie doceniają wiedzy i doświadczenia pracownika tylko dlatego,że nie toleruje (usunięte przez administratora)zachowań. W ofertach pracy Autosu można przeczytać wiele oczekiwanych treści, a w rzeczywistości nic się nie pokrywa i nie widzi światła dziennego. Z negatywnych zachowań i wartości organizacji można napisać książkę, licząca sporo stron. Pozdrawiam i życzę miłego dnia:)

....
@Armia Krajowa

Alicja opinia pracownika Twojego pokroju kompletnie bez wiedzy magazynowej, obracajacej głowę za kazdym facetem w magazynie wprowadza błędny obraz naszej firmy więc proszę daj sobie spokój z opiniami.

Chce

A jak jest na magazynie ? Na olx jest ogłoszenie i rozmyślam nad wysłaniem CV...trochę mnie jednak przerażają złe opinie Jak jest na prawdę ? Warto ?

Aga

Czyli za jakie zarobki? Jaka jest pensja stała na magazynie?? I czy na magazynie są też jakies premie za wyniki, za realizację celów? Jest opcja na premie jakiekolwiek?

Eliza
@Aga

Najniższa krajowa, Nadgodzin dużo, ale patrząc na to, to nie opłaca się nawet robić nadgodzin

Wiesław
@Aga

Zarobki są uzależniane od oddziału. Magazynier w Krakowie będzie miał inne warunki finansowe niż w Częstochowie itp. W jednym oddziale są premie za prace na magazynie w innym nie ma. Trzeba się dowiadywać konkretnie w swojej lokalizacji gdy składa się aplikacje. Premia jest uzależniona w większości od obrotów na oddziale.

Domi
@Wiesław

Ciekawe, ciekawe, ale rodzi się pytanie, czy jest opcja przejścia między magazynami? Jak ktoś dowie się, że na innym lepiej płacą lub sa lepsze warunki, to można przenieść się bezproblemowo?

Wiesia

Plusy: - Praca maksymalnie do 17:00. - Praca dosyć nieskomplikowana, ale trzeba się czasami skupić. - Pomoc przełożonych - zawsze ktoś pomoże. - Możliwość zyskania doświadczenia w logistyce i branży motoryzacyjnej. Minusy (Niestety jest ich dużo więcej - w skrócie) - Praca ciężka. Jest ogrom stresu. Dezorganizacja potrafiłaby wyprowadzić z równowagi krowę. - Ilość obowiązków - czasami jest tak dużo do zrobienia, że nadgodziny są niestety przymusowe. - Zarobki nieadekwatne do wykonywanej pracy - niestety, jest to zbyt duża odpowiedzialność jak na wypłatę. - Premie... No ja nie widziałam. Nikt nie pracuje tutaj charytatywnie, a porównując zarobki z obecnymi konkurentami na rynku pracodawców, ta praca wypada marnie, nawet pod przeciętną. - System magazynowo-sprzedażowy jest pełen błędów. Bardzo, ale to bardzo nieintuicyjny. Wręcz odstraszający. Podsumowując - praca dobra na chwilę lub z braku laku, ale na pewno nie na długi czas. Jeżeli pilnie potrzebujesz pracy, zaaplikuj. Da się przeżyć, ale jeśli już masz jakieś doświadczenie w handlu lub staż pracy jest dosyć spory - To tutaj nie masz czego szukać.

WIESIEK

W Firmie Autos dużo zależy od odziału w którym zamierza się pracować. Są różne zajęcia i różne stanowiska. W małych oddziałach magazynier jest też kierowcą, a czasem nawet sprzedawcą po zdobyciu wiedzy na temat częsci do pojazdów ciężarowych. W centrali kierowca, jest tylko kierowcą a magazynier tylko magazynierem.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie P.W. Autos.
Kris

Wchodzę w szczegóły ogłoszenia z ich strony dla sprzedawcy w dziale eksportu z j. węgierskim, który znam w mowie i piśmie, co jest tu pierwszym wymogiem, i co widzę? Inaczej może. Czego nie widzę? Nie widzę zapowiadanych szczegółów. By podjąć decyzję, co do wysyłania aplikacji, chcę wiedzieć, ile mają zamiar płacić pensji zasadniczej i premii? Skąd indziej mam wiedzieć, że będę miał tu finansowo lepiej, niż w obecnej firmie?

Maciej

Jak jej zachowanie się przejawia się na co dzień w stosunku do podwładnych? I gdzie w firmie szukać pomocy, jeśli faktycznie są to zachowania naganne?

Scor

Szkoda mi Was ludzie pracowałem W Autos jak uważacie że jest tam źle to to jesteście nieudacznikami tyle .

Alicja
@Scor

Jeśli uważasz inaczej to może napiszesz coś więcej? Podasz jakieś plusy z pracy tam?

Donosiciel
@Scor

Wypowiedział się jeden z tych ze stanowiskiem za lizanie - gdzieś nie pyklo i teraz się pucuje - chce wrócić na magazyn albo gdzieś indziej .

@Donosiciel

Już tak nie oceniaj. Teraz szukają elektromechanika i mechanika samochodowego. Chciałem aplikować ale zastanawiam się jak z kasą. Niby płacą 4 tys brutto ale to wcale nie jest dużo. Myślisz że dadzą podwyżkę po okresie próbnym?

Niko
@Adam

Niewielką może dadzą.

Aneta
@Niko

Skoro tak to pewnie już komuś dali, ile mniej więcej?

@Adam

Nie zastanawiaj się nad pracą tam. Kierownik nie szanuje pracowników. Chyba, że chcesz pracować z ludźmi którzy wywierają presję i rzucają obelgami w Twoją stronę.

Scor
@Alicja

Pracowałem w kilku hurtowniach motoryzacyjnych wiadomo że można trafić na człowieka który jest kierownikiem a nie powinien nim być lecz do pracy nie przychodzę by kogoś oceniać tylko by pracować i zarabiać kasę na życie. Klimat jest ważny i była to jedyna hurtownia gdzie ludzie z którymi pracowałem byli naprawdę super. Proszę wymienić firmę w której dostaniecie takie dodatki na święta jak w Autos dodatkowo premia roczna, wypłata jak pracujesz na sprzedaży jest też bdb oczywiście trzeba chcieć pracować. To prawda że słupki w exlelu muszą się zgadzać a gdzie nie muszą? To prawda że jest to ciężka praca a gdzie jest lekka? chętnie się przyjmę :) To prawda że kierownicy dają wycisk ponieważ od tego moim zdaniem jest kierownik. To to też prawda że możesz zarobić na prawde super kasę

Katarzyna
@Scor

No właśnie, a jak kwestia zarobków tam wygląda? Powiedz, jak tam płacą teraz. Piszesz, że bardzo dobre zarobki, ale bez konkretnej kwoty to nie wiem, o czym dokładnie mówimy.

Skoro aż takie to śmieszna dla Ciebie to aż się zastanawiam jaka kasa tu u was jest? jesteś w stanie powiedzieć tak mniej więcej? premie jakieś da sie tu wyrobic czy same podstawy?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w P.W. Autos?

Kamil

Brak odpowiedzi chyba wymownie wskazuje Ci na jakie narzedzia mozesz liczyc - na zadne Wazne zebys tyral po wiele godzin i za jak najmniejsze pieniadze

Alicja
@Kamil

To też chyba zależy jakie stanowisko masz na myśli. Osoby w biurze na przykład nie mają zadnych komputerów albo telefonów służbowych? No i czy jakiś pakiet programów potrzebnych do pracy jest zapewniany?

Nie polecam

Nie polecam pracy w firmie, nowy kierownik zachowuję się jakby firmą byla jego, na każdym kroku widać układy rodzinne, jeden pracuje i chodzi do pracy drugi zaś może nie chodzić a i tak dostanie większą premię bo kuzyn albo ciotką kierownika, jeden może rozmawiać z kim co chce drugi zaś będzie dyskryminowany za rozmowy, (usunięte przez administratora) firma (usunięte przez administratora) ludzi a Ty Piotruś poczekaj jak nie będziesz kierownikiem i na Solcu ktoś Ci facjate przemebluje za to kozaczenie La mu sie

Czarna
@Nie polecam

Firma o wiele lepiej presperuje z nowym kierownikiem

Biała
@Czarna

Firma lepiej a pracownicy coraz gorzej. Traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora) Brak szacunku ucinanie wypłaty za bzdury nie widzisz jak się zachowuje?

Loko

To chyba nie pracowałeś jak Tygrys był kierownikiem, to byś wył dopiero. Nie narzekaj praca musi być zrobiona według jakieś sztuki lub kryteriów, nie rozumiesz tego lub nie chcesz zrozumieć, robisz błędy, masz w nosie robote nikt Cie nie będzie głaskał po głowie to nie przedszkole.

Katarzyna

Jak to „za nic”? Macie jakieś kary finansowe, umowa reguluje takie sprawy? Skoro już zacząłeś temat to chciałabym wiedzieć, czy można liczyć, że praca jest taka, jak ją przedstawiają na rozmowie. Z czegoś się nie wywiązują?

@Katarzyna

Chociażby przymusowa praca w soboty. Jak nie przyjdziesz to nie masz premii pomimo, że pracowałaś cały tydzień bez zarzutów. Warto by było to gdzieś zgłosić… Dodatkowo za każdą pomyłkę również masz ucięte. Taryfikator na wszystko, nie zapomnij o dzienniczku ucznia, do którego masz wstawiane oceny za pracę… Ogólnie nie polecam, a kierownik … „zapomniał (usunięte przez administratora) jak cielęciem był” Zresztą spójrz na większość komentarzy tutaj…

@Nie polecam

Dzisiaj kasa ciekawe kogo tym razem taryfikator dosiegnie i pracowal za poldarmo w marcu

Grażyna
@Marcin

A tej premii to dużo wpada, jeżeli komuś udaje się uzyskać całość? Wymagają pracy 4 soboty w miesiącu czy po prostu raz na jakiś czas jakaś sobota wpada?

OnA
@Grażyna

Dwie soboty obowiązkowe ,za normalną stawkę ( ani 50tki ,ani 100tki) Premia zalezna i tak od ,,widzi mi się ,,

Grażyna
@OnA

To rzeczywiście nieciekawie z tymi sobotami skoro stawki są normalne. Czytałam też właśnie, że premia jest ucinana za pomyłki. Ciągle nie mogę zrozumieć tylko jak ona jest przyznawana - wedle jakiegoś systemu premiowego? A tak z ciekawości podpytam jeszcze o tych premiach to jakiś zapis w umowie jest?

Prawda
@Grażyna

Mniejsz dostajesz jak przychodzisz w sobotę niż masz zabrane jak nie przyjdziesz . Wszystko wyrownuja premia wiecej za nadgodziny to mniej premi i na odwrot . Na umowie jest najniższa krajowa i do tego premia która zależy od widzi misia wszechmogacego kierownika . Ocenia twoje zaangazowanie ..... komedia ..... Sługus niedawno robil z nami a teraz pokazał prawdziwa twarz ..... Słyszysz jego odzywki do ludzi to włos się jezy . Ktoś mu wkoncu jape przefasonuje za cwaniakowanie .

Ewelina

Dzień dobry Na stronie firmy znalazłam ogłoszenie o poszukiwaniu sprzedawcy z j.francuskim do działu eksportu. Wymagane jest wykształcenie wyższe, czy jest to warunek bezwzględnie konieczny? Jaki system wynagrodzeń obowiązuje w dziale?

Dramat
@Ewelina

Nie polecam. Dyrektor działu toksyczny, nie lubi jej cała firma więc o czymś to świadczy. Nie wiem jak z wynagrodzeniem ale na pewno nie jest warte użerania się z tą kobietą.

Noa

Czlowieku stan na ziemie. Obiema rekoma podpisuje sie pod post poprzednika.. Mysle ze jest wiecej osob w magazynie ktore sa stanie wypisac gorsze rzectzy Nikt towaru dla tej osoby nie chce dotykac, bo pozniej trzeba sie spowiadac Wredne to Jak tak bohaterzysz to podpisz sie pod swoja wypowiedzia

Legolas

Polecam reklamę Bogusława Lindy GoWork. To nie słupki w Excelu panie Marku. My również mamy swoje rodziny, uczucia, plany. Nie jesteśmy parobkami, którym daje pan jałmużnę lecz wykonawcami pewnego zakresu prac w Pana firmie, za ktore pobieramy należności...

@Legolas

Reklama adekwatna do sytuacji ????

Wydawka
@Legolas

Patrzac tydzień temu na to co sie dzieje smiałem sie z tego ze przesadzają. Dzisiaj nie jest mi już do smiechu. Rodzina jest dla mnie wazniejsza niz chory prezes ktory traktuje ludzi jak śmieci . Koniec nie jestesmy parobkami a wszyscy nordycy pouciekali jak szczury a my mamy tu (usunięte przez administratora) w imię czego. Ja zostaje w domu i mam już wylane. Ludzie sa ważniejsze rzeczy niż chora firma.

F-117
@Legolas

Dlaczego nie pójdziesz do Pana Marka? Czy naprawdę myślisz, że Twój wpis coś zmieni? Jeśli tak, to jesteś w błędzie.

Diesel brothers
@Legolas

Przecież nikt Ciebie tu na siłę nie trzyma. Zawsze możesz iść do lepszej pracy.

Czystaprawda
@Legolas

Jesteśmy (usunięte przez administratora), dostajemy jałmużnę, wykonujemy pracę za którą nie sprawiedliwie mamy zapłacone, kto trzyma palec prosto tym co są na nie odpowiednich stanowiskach mają wszystko,a reszta.. brak szacunku do ludzi,(usunięte przez administratora), stres i ublizanie,róbcie tak dalej a ludzie będą tylko odchodzić, przychodzić, odchodzić, przychodzić i nigdy nie będziecie firma o której mówi się dobrze,dajcie szanse rozwoju ludza którzy chcą robić, którzy rzetelnie pracują, a nie skupiacie się na gowniarzach którzy mają gdzieś wszystko.

CEO
@Czystaprawda

Taki żarcik w podpisie hahah to nie ja . To nie ten maniak władzy - kurcze jak w (usunięte przez administratora) jeden trzęsie wszystkimi i tylko ciepłolubne slodkouste kolesie z otoczenia maja dobrze albo rodzinka szwagry itp - w tej firmie patrząc na ilość komentarzy z czego 70% jest jeszcze usuwane - dramat średnia 2.0 hahah obozy pracy we Włoszech miały wyższe notowania - No ale jak już ktoś pisał jakie zarządzanie pseudo dyrektorów takie ludzi szanowanie i godne wynagradzanie - od doświadczonego pracownika lepszy młodzik co kiwa głowa . Każda bajkę mówi tak jest zrobimy No i najważniejsze !!!!!! Exel tabelka do wszystkiego musi być kolorowa i jak klikniesz to od razu jednym przycisnieciem myszki odlot u dyrektora . Tabelka tabelka jest najważniejsza i raz po raz się przypucować. Może jakaś piłeczka koszyk itp . Dramat !!!

Mundek
@Legolas

Powiedz to Panu Markowi. Wypisywanie anonimowych postów nie zmieni Twojego losu.

@Legolas

On tego nie zrozumie, caly czas tak samo. Tylko mysli jak wy..dymac wszystkich pracownikow. Zaplacic jak najmniej a pracownik ma robic jak najwiecej. Myslenie to nie jest tam mocna strona

Zawiedziony

Rok zamknięty z gigantycznym wzrostem, obroty przekroczyły grubo miliard, a podwyżki przy 30 % wzroście cen na poziomie 150-200PLN netto. Przecież to jest jakiś żart.

@Zawiedziony

Ale musisz na przymusowe nadgodziny w sobotę przyjść bo nic nie dostaniesz.

Serio
@Zawiedziony

Jakie podwyżki ? Fajnie masz jak dostałeś 200 zł więcej

@Serio

Nie starczyło dla ciebie bo musiał merca zatankowac. Może przy najstepnym miliardzie coś ci dołoży.

Przemysław

To, ile ja tu mogę dostać, jako kierowca-magazynier? Szukają tu teraz człowieka. W ogłoszeniu jest o atrakcyjnym wynagrodzeniu i miłej atmosferze oraz zgranym i zmotywowanym zespole współpracowników. Czyli, jak firma motywuje do pracy?

zdzisław
@Przemysław

Jako kierowca-magazynier to mozesz dostac najwyżej garba. Jak szukasz miłej atmosfery i atrakcyjnych zarobków to nie tutaj. Jest zgrany i zmotywowany zespół ale jak trzeba podkablować cie przełożonemu. Firma motywuje co miesiac dziesatego ale nie do pracy tylko zmiany pracy.

Ktos juz całkiem obcy

Wazeliniarstwo. Teraz doszedłem do wniosku ze zostali tam ludzie którzy trzymają głęboko palec tam gdzie trzeba. W Autosie jest podobno lepiej. Firma godna polecenia. Ludzie składajcie tam papiury.

Nocka
@Ktos juz całkiem obcy

Lepiej Moze i jest ale tym co trzymają paluszek w d.kolesiostwo będzie dopóki nie zmienia sie przełożeni z kierownikiem włącznie .tam potrzebny jest kierownik z zewnątrz żeby nie było kolesiostwa

Rs
@Ktos juz całkiem obcy

Czysta prawda wazelina wazelina najlepszy materiał na prace w autosie . Nie masz układów z pseudodyrektorkiem zakupów i inni . Rodzina i układy . (usunięte przez administratora) .

powiało nudą
@Rs

człowieku daj już sobie spokój ciągle z tymi samymi wpisami, nuda polecam siłownie jeśli potrzebujesz się na czymś wyżyć !

A co ma pisać
@powiało nudą

A co wg ciebie ma napisać ,skoro jest taka prawda.powtarza się bo sytuacja się nie zmienia ,to proste i oczywiste .jak coś się zmieni to myślę że również to zauważy .opinie negatywne których jest tu większość ,się powielają więc czas wkoncu to zmienić

Przemysław

Pytasz, czy właściciel o tym wie? Pytanie, jak dobrze jest poinformowany i czy wie, kogo zatrudnia? Ilu tu jest teraz pracowników i kto przeprowadza rozmowy o pracę, czy kontroluje materiały oraz paliwo, które jest na stanie w firmie?

Nie nie nie

Nie polecam Za wszystko zabierają kasę Kierownik ,,nagradza,,za zaangażowanie Styczeń ciężki miesiąc ,każdy pracował na nadgodzinach za uwaga DARMO.Oto jak się nagradza zaangażowanie i pracę ,swoją drogą może warto poinformować prezesa co tu się dzieje .... Generalnie Z dala od Autosu

Lidia
@Nie nie nie

A za co konkretnie potrącają z pensji? Jest to zawarte w umowie? Dużo było tych nadgodzin? Możecie je odebrać chociaż w postaci dnia wolnego?

Coś się pomyliło
@Nie nie nie

Nie no ktoś popłynął że za darmo . za (usunięte przez administratora)e grosze były nadgodziny ale nie za free ,aż tak źle nie było

Klient

Firma Autos co tu dużo pisać hurtownia jak każda inna ceny podobne niczym się jakoś szczególnie nie wyróżniają robię sporadycznie zakupy. Na plus fajny pokaż Milwaukee kupiłem sobie trochę na minus słaba obsługa (nie chce podawać konkretnego oddziału) chłopaki się starają ale.slaba umiejętność dobierania części tłumaczona tym że program jakiś inny ????????

Ona

Zaczyna się dobrze dziać :)

Irena
@Ona

szkoda że tak mało napisałeś o tych zmianach, moze rozwiniesz temat?

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do firmy P.W. Autos. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę?

Były

Brak poszanowania dla ludzi długo by pisać

Nie
@Były

A co konkretnie masz na myśli ?

Opinia

Tutaj znajdziecie: obmawianie, rozsiewanie plotek, nękanie w pracy, ograniczenie możliwości wypowiadania się (np. nagminne przerywanie, niedopuszczanie do głosu), nieuzasadnione krytykowanie, groźby, wyśmiewanie, przydzielanie zbyt trudnych zadań, wydawanie absurdalnych poleceń, ukrywanie istotnych informacji, bierna agresja, pogróżki, szykanowanie, poniżanie.

Wic
@Opinia

I wiele innych

Porażka

Oddział w Krakowie to jedno wielkie nieporozumienie, (usunięte przez administratora) brud i tak mogę wymieniać w kółko, myślą ze wymienili opony na wielosezon w busach i nic więcej nie trzeba już dokładać to interesu haha stan aut agonalny, kierownik taki ze jak ten niby cały dyrektor (cham) przyjedzie to zawija się do domu i tel nie odbiera…. Szkoda czasu na takich ludzi, PRZESTRZEGAM I NIE POLECAM

@Porażka

Piotr jeżeli chcesz porozmawiać to jestem do dyspozycji. W piątek nie miałeś za dużo do powiedzenia. Dostałeś trzy szanse żeby się ogarnąć. O dwie za dużo. Nie jestem niby dyrektorem tylko kierownikiem regionalnym, szkoda, że nie wyłapałeś tego... Mimo wszystko życzę Ci najlepszego u nowego pracodawcy.

Lucek

Opinia na temat Autos Kraków. Nie polecam nikomu, kierownik tak ze jak przyjeżdża dyrektor to zawija sie do domu i tyle go widzieli haha. (usunięte przez administratora) brud i tak mogę wymieniać w kółko. Samochody w stanie agonalnym, myślą ze jak wymienia opony na wielosezonowe to już więcej do busów nie będą musieli dokładać… Zero jakichkolwiek plusów w tej pracy. Lepiej omijać szerokim łukiem Autos!!!

Ona

Możesz napisać dlaczego

Zostaw merytoryczną opinię o P.W. Autos - Solec Kujawski

• Jak się pracuje w P.W. Autos?

Zobacz opinie na temat firmy P.W. Autos tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.W. Autos?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 1 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

P.W. Autos
  • Unii Europejskiej 2 B