Transit Center Monika Morzyńska-Wicik

Pędzewo

Opinie o Transit Center Monika Morzyńska-Wicik

PatiTRN

Generalnie na plus. Dobre zarobki, dobre zaplecze. Aż miło pracować w polskiej firmie, która rozwija się na kolejne państwa Europy.

Zbychu

Polecam! Fajna atmosfera, dobre warunki pracy, świetne miejsce po prostu!

GalAnonim

Polecam! Dużo się wymaga ale atmosfera w firmie jest dobra. SZefowie mają własną wizję firmy ale to raczej na plus. W końcu czym byłaby firma bez wizji i szefostwa? Statkiem zmierzającym donikąd?

Kandydat

Zarząd bardzo miły i pozytywnie nastawiony, jednak na rozmowie kwalifikacyjnej obiecano mi odpowiedź w ciągu tygodnia o wyniku rekrutacji bez względu na to czy byłby to wynik pozytywny lub negatywny - takiej odpowiedzi jednak nie dostałem, mimo to przez ten tydzień czekałem i odrzuciłem inną ofertę. Z tego podejścia do kandydatów jestem bardzo rozczarowany, bo firma wygląda bardzo owocnie.

Pabli

A jak tam płacą ? Są szanse na więcej niż 15 zł/h.

fizol

Średnia wieku pracowników nie licząc właścicieli to poniżej 30 lat. Dzieje się tak, aby wszyscy skakali jak małpki, tak jak szef i szefowa sobie zażyczą. Gorzej jak masz inną koncepcję wykonania jakiegoś zadania. Jak ulegniesz i zrobisz jak szef karze i będzie źle to nawet dobrego słowa nie usłyszysz za to, że Twój pomysł był ok. Dużo wymagają a sami nawet o porządek w firmie zadbać nie umieją. W łazienkach jest taki syf, że przykleić się idzie do szafki. W apteczce nie ma nawet plastra, żeby zatamować skaleczenie.

RoB

Do LordVader. Nie znamy się lecz dużo o mnie wiesz? każdy ma swoje za uszami tylko nie każdy jest w stanie się do tego przyznać. Pożyjesz gorycz zwolnienia ustąpi to zastanów się po ch..j to rozstrząsać.

Maniek

Każde miejsce ma swoją specyfikę,już tam nie pracuję bo przesłanie szefa mnie przerosło-. Po tym na pracę spoglądam inaczej.

RoB

Praca ,warunki ok dużo wymagają... ale atmosfera ludzi tam zatrudnionych jest super,szkoda że już mnie nie potrzebują.

Zostaw opinię o Transit Center Monika Morzyńska-Wicik - Pędzewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Transit Center Monika Morzyńska-Wicik