Opinie o P.W. Autos w Solec Kujawski

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie P.W. Autos. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.W. Autos o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.W. Autos w Solec Kujawski

Kierowca

wkoncu dziewczyny wrociły i znowu wyjezdzamy normalnie. Robicie kawal dobrej roboty brawo wy!!!!

Dziewczyny
@Kierowca

My robimy kawał dobrej roboty A tej pajac w biurze teego nie zauważa.

Magazyn

Co tam się wyprawia to normalnie brak słów. Wojtek poszedł na urlop to odrazu wielką brygadzistke i wielkiego Pana Jarka dali na drugą zmianę. Ludzie ogarnijcie się tam też pracują dobre osoby i też by sobie dali radę bez was. A wy nie róbcie siebie takich pracowitych i nie zastapionych kierowników bo to naprawdę jest śmieszne.

Pracownica

Ktoś wie kiedy będą talony?

Taloniarz
@Pracownica

W niedziele pytasz o talony? Nie bój się. Będą.

Kamila D najlepszy pracownik. Tak trzymać

Xxxxx

Na pewno lepszy od pseudo brygadzistek. Ona chociaż coś potrafi.

@Xxxxx

Zamien się chociaz na jeden dzien z tymi jak mowisz pseudo brygadzistakmi i ciekawy jestem czy będziesz tak samo gadal

Zbulwersowany
@Xxxxx

Zgadza się I napewno dłużej robi i więcej potrafi.ale niestety nie liczą się umiejętności i zaangażowanie tylko znajomości i... Nie powiem co jeszcze

Magazyn
@Zbulwersowany

To ze dluzej pracuje to nie znaczy ze ma wieksze umiejetności Kazdy by chciał byc brygadzista ale jak trzeba zostac dluzej to nie ma chetnych

magazyn

Jest tu duzo dziewczyn które lepiej pracują niż te dwie pseudo brygadzistk i każdy o tym wie latają i zamykają a te dwie nic

Biuro

Tak samo jak(usunięte przez administratora)siedzi i krzesełka pilnuję i wszystkimi się wysługuję A dziewczyny z jej zmiany latają tu i tam i tak naprawdę tylko dzięki tym dziewczyną jest ogarnięta kontrola i nikt mi nie powie że tak nie jest tam jest tylko 5 dziewczyn na kontroli i każda z nich pracuję bardzo dobrze i szybko i nie da się tego ukryć.

Gorsza zmiana
@Biuro

pracuje na tej zmianie i rzadko kiedy widzę ja przy komputerze. teraz ciezki tydzień i co nie kontrolowala razem z nami? Tylko sie czlowieku czepiac potrafisz zamaist wziac sie w koncu za robote i nie siac tego jadu

Wszyscy wiedzą że patrzeć na siebie nie możecie z(usunięte przez administratora) jego też chcesz wygryźć?! Po trupach do celu. Jakie to słabe.

@magazyn

Też kontrola lepiej zarabia więc wiedzą za co pracują.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie P.W. Autos.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Wykręcili klamki z drzwi żeby nie było można wychodzic, Auschwitz.

Dodaj, że aby niemożna wychodzić z towarami po kieszeniach

Pracownik PIP

Dzień dobry, Z niedowierzaniem patrzymy na opinie jakie pojawiają się na tym portalu. Jeśli Państwo uważacie, że pracodawca łamie tym przepisy prosimy o zgłoszenie tego do Państwowej Inspekcji Pracy. Nie trzeba przecież przypominać, że w razie pożaru droga ewakuacji musi być drożna. Z tego co przeczytałam w niektórych korytarzach to schodami nie da się wyjść i trzeba zjechać windą i przejść przejściem obok. Co w przypadku pożaru? przecież w przypadku pożaru nie korzysta się z windy.

@Pracownik PIP

Nikt nie pisał że jest winda. Ktoś tu podszywa się pod pip

Pipo
@Pracownik PIP

Schodami się nie wychodzi tylko schodzi Po co Ty to piszesz skoro już Cię nie ma PIPo

Pracownica

Od kiedy nocki?najlepsze rozwiązanie tej sytuacji w Autos

Obserwator

Kamila nie chwal samej siebie To stanowisko nie jest niczego warte

Czy warto pracować w autosie?

na magazynie to chyba dobrze zarabiacie skoro nawet jaguara widać ????

@Czy warto pracować w autosie?

Pewnie z 1999 roku i w kredycie na 5 lat :D

Fajno jest w Autosie. Polecam ta pracę

To pracuj Dzień i noc po co stamtąd wychodzisz wogole żałosne

@1111

Żaden pracownik magazynu tego nie napisał a znajomi łapa w górę i klikamy

To prawda , atmosfera jest rewelacyjna :)

Zostałam do 16 mam nadzieję, że zapłaci

Pracownica

Będą nocki i człowiek będzie normalnie wychodził. Każdy z nas ma swoje życie osobiste i nie da rady wychodzić po 24. Czekamy na Nocki.

Miła

Przed 20 a mamy przerwę dopiero. Co tu się wyprawia to szok.

Cześć

Talony, premie to nie wszystko bo teraz zarobić można wszędzie a Autos to nie jedyna firma w Solcu i okolicy.

???
@Cześć

Wiec jak komuś nie odpowiada to zamyka drzwi z drugiej strony i nara ! Bez tych zbędnych durnych wpisów :)

Cześć

Poszedłem i nie siedzę na nadgodzinach a pieniądze te same i atmosfera super.Trzeba zaryzykować

Można różne rzeczy prezesowi zarzucić , ale uczciwie trzeba przyznać że wypłata zawsze jest na czas i odkąd tu pracuje nigdy nie było nawet jednego dnia opóźnienia (młodzi tego nie pamiętają, ale kilkanaście lat temu w różnych firmach nie było to takie oczywiste) Są talony , wczasy pod grusza i premie roczne , ba nawet za pranie płaci. Tak że jeśli coś piszecie , to należy uczciwie napisać również o pozytywnych aspektach pracy w tej firmie.

Xxxxx

Premii rocznej to już panie kolego raczej nigdy nie ujrzymy. No chyba że Pan (usunięte przez administratora) odejdzie to i może wypłaty zaczną się zgadzać.

@Xxxxx

Jacy wszyscy są obłudni. Plują na firmę i pracodawcę, oczerniają i spiskują, a mimo to chcirleliby premie roczne. Ja się pytam za co? Jeśli premii rocznej nie będzie to są winnni sami pracownicy, a dokładniej m niektorzy z nas. Nie jest winien kierownik czy ktoś inny!

Magazynier

Zgadzam się nie pamiętają tego i nie potrafią tego docenic

Obserwator
@Magazynier

Uczciwa praca by nie było tyle problemów ludzie weźcie się uczciwie za pracę a nie piszecie tyle bzdur i klamstw .Zacznijcie rzetelnie pracować to będą podwyżki 13stki itp

Bardzo trafny wpis

Miła

W zeszłym tygodniu większość powiedziała dość i nie zostawala dłużej.14 wybiła i do domu.I bardzo dobrze.

Kpina

Zgadzam się w 100%. Kolejna sobota przepracowana za darmo !

Przecież nikt nikogo w tej firmie na siłę nie trzyma. Jak się komuś nie podoba to niech się zwolni. Ja jestem zadowolony i pracuję od lat. Z wynagrodzeniem też raczej ok. Wiadomo, zawsze może być lepiej. Może najwięcej krzyczą ci co pracować nie chcą lub nie potrafią. Jaka praca taka płaca?

Zenio

No niestety nie masz racji - czytam poprostu od początku jak tu jeden na drugiego jedzie Nie trzeba być filozofem by to zauważyć jaka musi być tam atmosfera

Normalny

250 to powinno być za sobote . Dzis jest święto wiec wiecej powinien dać moim zdaniem za ten dzień . A co do ludzi to napewno na 120 znajdzie sie 20-30 co przyjdą do pracy i tak to zawsze wygląda .

Kierowca

Nie polecam kierowcom poszukujących pracy w Autosie. Milion godzin nocnych i kilometrów. Wypłata nie adekwatna do specyfiki pracy. Kierownik nie rzetelny nie konkretny przy rozmowie co innego przy wypłacie co innego. Premia uznaniowa która może zabrać jak mu się podoba.

Krzysiek

Ludzie. Przecież Sobota 2 listopada to normalny dzień pracy.Dostaliscie podwyzszke i wolne chcecie.To dorosłe życie nie lata szkolne.

Prawda
@Krzysiek

Soboty są ustawowo wolne w tym kraju.

@Prawda

Ustawowo to jest pieciodniowy tydzień pracy, w tym moze być sobota. Nie zapomnij jednak, że można tez mieć nadgodziny - ustawowe - może to i być w sobotę.

Bigi

Bunt 2 i 9 listopada. Ile można chodzić do pracy w soboty. Jeszcze wymyślił inwenture w piątek i sobote(obowiązkowe) haha. W dwa dni to i tak życzę powodzenia z tym syfem. Chce ludzią spie przyć dwa długie weekendy. Kierownik chyba myśli że ludzie nie mają życia poza obrębem firmy.

On
@Bigi

Jak 2 nie przyjdzie się to jakie konsekwencje?

Zostaw merytoryczną opinię o P.W. Autos - Solec Kujawski

• Jak się pracuje w P.W. Autos?

Zobacz opinie na temat firmy P.W. Autos tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.W. Autos?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 1 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

P.W. Autos
  • Unii Europejskiej 2 B