Opinie o P.W. Autos w Solec Kujawski

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie P.W. Autos. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.W. Autos o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.W. Autos w Solec Kujawski

dziewczyna

Zostalismy do 23 wiec mam nadzieje ze za to nam zaplaca.

Grusza,13stka,bony

Pracuje sumiennie. Zdarzaja sie błędy, ale staram sie nadrobic dobrą pozycją. Pozycje zawsze były i zawsze będą najważniejsze. Suma liczb , statystyki to określa wartość pracownika i jego wynagrodzenie. Może inni mają znajomości, może mogą wiecej. Ale statystycznie JA jestem ten lepszy z czystym sumieniem. Nie biorę na siebie zbyt wiele zajęć, jestem dobry w tym co robię i tego sie trzymam. Kierownicy mają narzucone tempo pracy, rozumiem. Nie warto wypowiadać sie na ich temat bo takie wymagania jakie firma stawia Nam, stawia również kierownikom. Są jak niektórzy z Nas (usunięte przez administratora). Trzeba to zaakceptować, nie różnią się od Nas , nawet nie mają lepszych szkół. Jestem wynagradzany za swoją ciężką pracę. Otrzymałem dobre wynagrodzenie, a razem z bonami wyszło 4tys.zl Następnie 13stka to kolejne 1400zl . Nie robię problemów kiedy trzeba zostać po 22, zostaje ile mogę. Minus? Drażni mnie kiedy sporadycznie danego dnia potrzebuje wyjść do domu, a w zamian otrzymuje multum pretensji.

Yahoo

Kto to jest rumcajs??

Ktos

Skoro podajecie inicjały bądźcie równie odważni i podajcie swoje.

Acotam

Te 13nastki to jakiś śmieszny żart . Jak maja jednym dawać 1200-1800 a drugim nawet nie 800 zl czyli polowy najniższej krajowej . Dobra fajnie ze są wszystko spoko ale dąże do tego na jakiej zasadzie to jest rozdawane i co jest brane pod uwagę ze jeden dostaje drugie tyle niż ten drugi . Tak , mysle ze zasłyżyłem na solidne 1200 chociazby te 1000 zl . Chodze w soboty , pracuje dobrze , urlopów na żadanie nie biorę . Ach szkoda strzepić ryja i tylko czlowiek sie zastanawia ze dość wystarczająco daje od siebie a jednak dostaje tyle jakby pracowal tutaj niecały rok a robi tutaj juz dosyć sporo :) Takze jak juz rozdaja niech robią to sprawiedliwie

Ktośtam
@Acotam

Przynajmniej dostałeś. Wynagradzanie w tej firmie to kpina. Nie wiadomo co tak naprawdę się liczy, bo na pewno nie stosunek do pracy i jakość tej pracy.

Kroni

Wiemy K. T

hola
@Acotam

..premia uznaniowa.. pretensje do kierownika..

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie P.W. Autos.
XD

I gdzie ta 13 pensja ?

@XD

Widocznie nie zasluzyleś

Kroni
@XD

Wy d*u*p*i*e

Ludzie dajcie już spokój , zbliżają się święta .Premia roczna to wyłącznie dobra wola pracodawcy , cieszcie się że przy takiej inwestycji jak nowy magazyn, Prezes znalazł na nią pieniądze. Życzę wszystkim którym zależy dobru tej firmy spokojnych świąt

Xyz

Na oddziałach też będą 13-nastki?

Jurek

Ta "trzynastka" to żart, dowcip taki, jakaś kupa śmiechu...poważnie???

Gg
@Jurek

Ja wcale nie dostałem a pan?

Miła

1700 jest

Neutral

Wyciąganie tematów z życia prywatnego na forum to bardzo zły pomysł. Jak jest sporo do omówienia, proponuję się zebrać i napisać petycję do szef firmy, ująć wszystkie za i przeciw, swoje pomysły na poprawę sytuacji i funkcjonowania samego magazynu, na koniec podpisać się - im więcej tym petycja/list zostanie poważniej potraktowany. Mieszanie tematów w takim miejscu nic nie pomoże i wzmaga tylko zły klimat.

krzychu jarzyna

Jakie petycje? To jest prywatna firma. Szef zrobi co bedzie chciał a waszymi petycjami sie podetrze. Rumcajs nadaje sie tylko do zwolnienia i oby jak najszybciej ale żadne petycje w tym nie pomogą.

@Neutral

Nie przyszło Wam do głowy,że szef może o tym nic nie wiedzieć.?Odpisując na forum tylko szkodzicie firmie i właścicielom. Jeśli jest problem to należy to zgłosić wyżej s nie pisać na forum!!!!!

Ktoś inny
@Ktos

Nie przyszło tobie do głowy że na to zwyczajnie pozwala? Szef jest na magazynie codziennie i dobrze wie co się tam dzieje. Tigerowi też pozwalał ale do czasu i pewnie historia znowu zatoczy koło.

Tomeczek

Nie polecam pracy na magazynie. Drugą zmiane rzadko kończy sie o 22 a jak nie chcesz zostać to afera. Po pierwszych zmianach przymusowa sobota a jak nie przyjdziesz to ucieta premia. Towar ciężki że kregosłup pęka. Normy z księżyca i pretensje że za wolno. Ciągle mało i mało. Brak szacunku do człowieka ze strony kierownika. (usunięte przez administratora)

Miła

Dziś miały być 13 nastki ktoś coś..

Możliwe czy jednak nie
@Miła

Miła myślisz że jednak będą 13?

Pracownik 1

Zacznijcie pracować a nie romansować i będzie po problemie!!! Jak się każdy bedzie zajmowal tym czym powinien to i klopotow bedzie mniej.

Pracownik magazynu
@Pracownik 1

Ludzie to są opinie o firmie a nie o życiu prywatnym innych ludzi czy też hejtach na nich. Pytajcie o 13,o talonych,o atmosferę a nie siejecie tylko niepotrzebny zamęt pisząc takie pierdoły,w dodatku używacie inicjałów i opisujecie ludzi imieniem i nazwiskiem to już jest gruba przesada. Myślę że nikt z Was nie chciałby być opisany a jednak wy to robicie i to notorycznie. Jak już macie pisać jakieś opinie to piszcie je o firmie a nie o pracownikach. Nie pozdrawiam.

Pracownik 2
@Pracownik 1

Nikt nie romansuje, wszyscy pracują, problemy tak jak wszędzie były są i będą, grunt żeby skupić się ich rozwiązywaniu, a nie na niby-romansach.

? Co się tu wyrabia ?
@Pracownik magazynu

Kto pomawia inną osobę również w sieci podlega karze itd itd art 212 k.k - zobaczymy komu pierwszemu puszczą nerwy a inicjałów itp.jest tu widzę więcej niż prawdziwych opinii.

Siemaneczko. Czy ktoś coś wie kiedy może będą trzynastki czy wogole będą.

Mandingo

To nie forum.

NBS

Jak zaczną przyjmować z Chin to może będą nawet 10-tki :)

Pracownica

Sprostowanie.Nie dostały talonu tylko ciut lepsza kwotę pieniężna

Marko
@Pracownica

Skoro im się należało to dostały

Pracownica

Znajoma mówiła, że dostały osoby, które dobrze pracują. Wykazują się w pracy

Pracownica

Koleżanka się pochwaliła, że dostała dodatkowy talon z kilkoma osobami. Bardzo nie ładnie

@Pracownica

Dostali ci co liza (usunięte przez administratora) kierownikom i brygadzistom

Dziewczyny
@Pracownica

Ale jaki dodatkowy talon możesz napisać.

@Dziewczyny

Dostały osoby, które dobrze pracuja z tego co mówiła znajoma.Wyzsza trochę kwotę

himen

nie ma talonów tylko karty podarunkowe w porównaniu do zeszłego roku i naście lat do tyłu to porażka.. :-(

NBS
@himen

To raczej lepiej że można wszędzie zapłacić albo wypłacić kasę i nie trzeba wyliczać zakupów bo z talonu nie wydadzą reszty ale oczywiście Takie to Polskie że czego nie dostaniesz ro zawsze(usunięte przez administratora)"bo mi się należy"

Pluje na te firmę

Serdecznie nie polecam ! Kolejny przepracowany cały miesiąc z nadgodzinami i znów ucięte 200 zł z wypłaty za nic ! (usunięte przez administratora) Tu nawet Ukraińcy nie chcą pracować trzeba szukać nowej pracy po talonach

@Pluje na te firmę

Miej odwagę i zglos sie z tym do prezesa. Niech powie za co to pomniejszeni. Moze to jest widzimisie twojego bezposredniego przelozonego. Uwierz, wlasciciel nie ma interesu aby mniej wydawac na wybagrodzenia i miec niezadowolonych pracownikow. Wprost przeciwnie, jak ktos dobrze pracuje, w tym robi nadgodziny to chce takiego oracownika dobrze wynagradzac i mieć go u siebie. Tak więc proponuję zgłosic jemu ten przypadek. Chyba, że nie masz czystego sumienia...

Magazyn
@Pluje na te firmę

Czy dostał już ktoś talony i jak jesteście zadowoleni

Bwlnk
@Magazyn

Talony znacznie mniejsze niż rok temu, nie pozdrawiam również.

Marasek
@Ktos

Talony przyznają kadry a nie kierownik... Tak dla informacji.

Pepsi

Wypie*dałam z tej firmy, (usunięte przez administratora) j*bany Rumcajs kur*a. Zwolnić go w piz*u, (usunięte przez administratora) włochatą!! Nie pozdrawiam żyda!!!

Zostaw merytoryczną opinię o P.W. Autos - Solec Kujawski

• Jak się pracuje w P.W. Autos?

Zobacz opinie na temat firmy P.W. Autos tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.W. Autos?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 1 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

P.W. Autos
  • Unii Europejskiej 2 B