Opinie o P.W. Autos w Solec Kujawski

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie P.W. Autos. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.W. Autos o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.W. Autos w Solec Kujawski

Kolega Filipa

Nie marudź, insynujesz opowieści jesteś tak bezradny lub bezradna to weź się zwolnij i idz na kasę do spożywczaka tam na pewno będzie lepiej. Nie pozdrawiam

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu P.W. Autos?

Kamila

A jakie to są pieniądze w takim razie? Nie brzmi za wesoło :/

Nie koniecznie

Nie jest chyba aż tak źle jak piszesz ...magazyn dobrze prosperuje ,pensje są ok a i premie kwartalna można dostać A z Krzesła można każdego sprzedawczyka zrzucić ,prezes nie toleruje chamstwa w jego magazynie

Aneta
@Nie koniecznie

Czyli tych donosicieli nie traktują lepiej tylko wręcz przeciwnie? To jak tu z relacjami między ludźmi w końcu jest?

Nie koniecznie
@Aneta

Mam nadzieję,że jednak prezes nie lubi donosicieli

Donosiciel
@Nie koniecznie

Aneta - co Ty piszesz ? Jak to nie lubi donosicieli ?? Kobieto ta firma na tym istnieje - to są jej podstawy , (usunięte przez administratora) , (usunięte przez administratora) , kolesiostwo , donoszenie i w d…. Włażenie . Wtedy masz lepiej niż reszta . Ale musisz się wykazywać w tym . Firma wielka w środku jak w 90 latach PGR I Cwanictwo .

Były

Szkoda zdrowia zarówno fizycznego jak i psychicznego.Koniec końców kierownik rozliczy Was jak mu sie podoba tu urwie premie tam czegos nie przyzna i zostajecie z gołym tyłkiem.Jak wiadomo miliony zarabia sie na wyzysku ludzi

@Były

A ktoś napisze jak jest na prawdę? Zazwyczaj byli pracownicy nie wypowiadają się przychylnie a potrzebne mi rzetelne i sprawdzone informacje. Dziękuję za odpowiedź

Alicja
@Kandydat po szkole

A jakie stanowisko Cię interesuje tak w ogole?

@Alicja

Na początek podejmę się każdej pracy .trochę grosza by się przydało ????

@Kandydat po szkole

I jak ? Udało się jakąs pracę załatwić? Jak się działa?

@Anna

Szukam po strefie i mam na oku kilka ofert ,ale na razie zasiegam opinii

Halina
@Były

To w jaki sposób można sobie tutaj zaszkodzić, jeśli chodzi o zdrowie fizyczne? :/

Przemysław

Nie znam tej osoby, zresztą firmy też nie. Dlatego pytam, z jakiego powodu nie polecasz pracy tam? Jakie w Autos macie relacje pracownik - pracownik i pracownik - przełożony?

X

cala ta smieszna kadra kierownicza i ich przydupasy sa falszywi i zaklamani na tej zmianie to chyba nie tylko ona dorabia bo przydupas kierownika tez bardzo szybko zmienil samochod chyba zaczelo sie powodzic??....

@X

Co was obchodzi kto jakim samochodem jeździ ? Nie macie własnego życia ?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie P.W. Autos.
Iwan

Żal się robi ludzi z tej firmy - serio - magazyn - biuro - każdy prócz najwyższej władzy i kilku przydupasow -(jak u wladymira ) tam tez tylko kilku ma dobrze a jeden tym steruje generalny wódz ) . I tu jest tak samo - ostatnio w mediach wszedzie trąbią autos pomoc Ukrainie itp tu zbiórka . Tu prezenty . Wszyscy za głowę się łapią - ale porzadna firma ,ale już wiadomo skąd kasa się wzięła - Z NASZYCH PENSJI - wszyscy wypłaty objebane po 200-500 ‚! Uwaga nawet 1000! . Kumacie to ludzie - drożyzna jak cholera w Kraju paliwo dramat itp a te łajzy nam obcinają pensje od tak bo pewnie musieli Ukrainę wesprzeć a ze swoich ciężko dać z dyrektorskich wypłatek itp . Serio trzeba (usunięte przez administratora) jak najszybciej z tego magazynu i (usunięte przez administratora) .

XXX

A może tak zaczniecie interesować się własnym życiem? Szkoda, że wszyscy jesteście tacy mądrzy w internecie a nikt nie przyjdzie i nie powie nic w twarz. Każdy kto jest na jakimś stanowisku wyższym na to zapracował bez względu na to co Ty sobie tu napiszesz. Tak Cię to boli, że innym w życiu coś wyszło a Tobie nie? Myśle, że jak byś pracował i coś sobą reprezentował to ktoś by to zauważył a ze tylko Ty tak uważasz to niestety jest jak jest. Jak już tu nie pracujesz to najlepiej się nie udzielaj i nic więcej Cię przerażać nie będzie. Mamy kierownika, który dobrze sobie ze wszystkim radzi i ludzi pod nim którzy tez sobą nieźle radzą, wszystko idzie w jak najlepsza strona, wydaje mi się ze lepiej jak żyją ze sobą w dobrych stosunkach niż mieliby ze sobą koty drzeć ale każdy ma własne zdanie.

XYZ
@XXX

Tacy nieudacznicy nie mają swojego życia to jest ich problem. Niczego w życiu nie osiągnie jeden z drugim wypisując tu swoje gorzkie żale.

Wiedzący
@XYZ

Oj dzieci, kłócicie się między sobą. I o to wąsatemu chodzi. Ten sam schemat od 30 lat. A podpytajcie się swoich rodziców jak do tego doszedł... Historia znana, przez wielu poznana

OnlyTrue
@XXX

Zapracowali Ha ha chyba pod stołem... Ha ha noo dobra po znajomosci. Niech ci ulży. Widzę ze odezwały się największe (usunięte przez administratora).

Iwan
@XXX

No tak w stosunkach to wy jesteście najlepsi - aż dziw bierze ze jeszcze w branży porno nie działacie :) - już tyle tego było ze czas w porno zagrać i paluszek trzymać głęboko i słodzić tu sobie hahah cukieraski na stanowiskach firmowych niższego i wyższego szczebla ale jeden jedyny najwyższy wódz jest - jeden Władimir CEO ;) i kierownik magazynu i kilku pseudo generałów ;)

Loko
@Iwan

Iwan kozaczku, ładnie Cie musi co nie co szczypać lub swędzieć polecam tradycyjnie szare mydełko moze dolegliwości ustąpią, jesli zaś nie pozostaje kolonoskopia i rzetelna ocena specjalisty.

Lego
@Loko

Wyrzucili z zaopatrzenia to się żali

As
@Lego

No lego nick niczego sobie. Lego klocek -:) resztę sami możecie sobie dodać - lego i loko tak szybko reagują tu - jeden przeczytał - przetłumaczył drugiemu ( myślenie nie było wasza mocna strona ) . I błysnęli . Nawet nie w temacie - od tak sobie wazelinke wylali chłopcy .

Loko
@As

ASshole tak powinien wyglądać Twój nick po co te zabawy w skróty AS, nie krępuj sie ;D

Nocka

Nocka w święta... Przegiecie totalne Wielka firma 30 lat okrągła Rocznica i co nam to dało?szantaże kierownika ze jak złożymy zażalenie to nie obejdzie się to bez echa. Święta, życzenia od kierownictwa.. Żadne. Poziom kultury w autos poniżej zera Oby tak dalej szefie

@Nocka

Zawsze możesz znaleźć inna pracę

Operator
@Nocka

A na kij Tobie życzenia ? - przecież byłby i tak nieszczere fałszywe - (usunięte przez administratora) to . Chwila jeszcze i będą nowe miejsca pracy w Solcu i kto mądry to oszcza tych pseudo kierowniczkow i wyżej - cała ta szajkę ziomków szwagrów , kuzynów , ziomali itp .

V8
@Operator

Chciał po raz pierwszy od momentu zatrudnienia poczuć sie jak człowiek, już od dawna nic nowego ze w tej firmie zatrudnia sie po ukladach na wygodne posadki. Jak narkusy siadają na wysokie stołki to o czym my piszemy...

Heh
@V8

Pewnie tak. Ale chyba bardziej chodziło po prostu o kulturę. Czego tu się jednak spodziewać jak m jak widzi prezesa to leci na lep na szyję z jęzorem jak piesek żeby rączkę szanowna uściskać a najlepiej pocałować... Nie wspomnę że 1 rękę podaje osoba starsza ale nie każdy jak widać z kulturą jest na ty

@Heh

Strona dla nieudaczników wylewających tu swoje żale jakby miało to coś zmienić ... Jak się nie podoba przecież można zmienić pracę po co się męczyć ?

@Xxxx

Jesteś w błędzie kolego,przepracowałem tam pare ładnych lat i po tym całym czasie stwierdzam że ludzie się nie liczą to chodzi tu tylko o kasę dla Prezesa i całej ferajny w centrali…

@Mistrzuniu

Na tym polega działalność każdej firmy, nie na opierniu się o kolge i ciepłych słowach do ucha. Praca polega na pracowaniu, jeżeli nie zdobyłeś awansu przez tyle lat co pracujesz to podumowales siebie....

...

To po co tam siedzicie jak tak bardzo źle,wszystko na nie, jeszcze w dodatku wypłakujecie się anonimowo na jakiejś stronie internetowej jak nastolatkowie na grupie wsparcia.

One
@Xxxx

Xxx ma racje . A to ze nie awansował to znaczy jedno - nie z rodziny, nie po układach i co najważniejsze nie (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) I za to szacun . A co do odchodzenia - tak tam ktoś zachwala ze jak się nie podoba to wypad itp . I CO ZROBICIE JAK PÓJDĄ ??? Co krawaciarze z biura na magazyn pójdą na wydawke ? Na przyjęcie ? Hahahah już to widzę ..

@One

Ta firma dalej będzie istnieć bez względu na to czy ktoś się zwolni . Męczyć się i wypisywać opinie ? Gdzie tu logika ..

Ktoś

Zawsze najwięksi nieudacznicy i obiboki mają najwięcej do powiedzenia. Beznadziejny pracownik zawsze i wszędzie będzie pluł na pracodawcę bo tylko to sobą reprezentuje

Jessica

Osoby które mają tak dobrze jak u Pana Boga za piecem zawsze beda bronic dobrego imienia firmy, albo po prostu sa tak zmanipulowani i ich glowy na tyle wyprane ze nie sa w stanie zauważyć różnic pomiędzy zwyklym szarym pracownikiem a osoba zajmującą konkretną dobrze płatne stanowisko.

As

Ciekawe który z ciepłolubnych chłopców tu wypisuje te swoje pochwały . I dostanie potem 100 premii i zadowolony - doceniony podjarany a potem cyk 300 z wyplatki od tak - hahah ludzie roboty full nawet w solcu na luzie i lepszej a by najmniej nie u kolesi co udają korpo za biureczka -) . Odebrane bony - czas (usunięte przez administratora) z ambony - zakończyć te żale i odejść w chwale ;)

@As

Bony były na święta? Po ile dawali? Są jeszcze inne benefity? Pytam bo chce wysłać CV i lepiej zrobić research zanim się przyjmę.

Hmm
@Adam

Jeden z benefitow to darmowa wizyta co 6 miesięcy u specjalisty psychiatrii lub psychologii.

Obytakdalej
@Xxxx

W skrócie, najwięcej mają zawsze do powiedzenia osoby które najmniej robią, z całym szacunkiem do Waszych wypowiedzi w końcu każdy ma prawo wyrazić swoją opinię, MOJE ZDANIE TAKIE JESZCZE NIGDY MAGAZYN NIE PROSPEROWAL TAK JAK TERAZ! Radzę wziąść się za pracę, a zobaczycie może i u siebie zmiany ???? pozdrawiam wszystkich ????

DYR
@Obytakdalej

HA HA HA DOBRY ŻARCIK. ZA PUCOWANIE SIE W TEJ FIRMIE ZAWSZE PŁACILI TO FAKT .

Obytakdalej
@DYR

Tak to sobie tłumacz ????

Nocka

Co tu tak cicho ? Obiecanki cacanki ...nie mówię że nie ale zobaczymy czy będzie więcej tak jak obiecywali .widzimy się w dniu wypłaty He he

Fight
@Nocka

Premia uznaniowa jak sama nazwa wskazuje ktos musi uznac czy się Tobie należy czy nie i w taki o to sposob kręci się ta pozytywka

Ciekawe

Gdzie podziały się wszystkie komentarze

no
@Ciekawe

trzeba kliknąć - rozwiń odpowiedzi (7)

Cuk

Omijać te firmę z daleka . Omijać magazyn . Omijać biuro, na magazynie wyzysk za grosze a w biurze kłamią (usunięte przez administratora) . Pod swoich tylko robią i grają - prawie rodzinna firma się robi - albo wstawiasz rodziny polowe swojej albo nie ale wtedy działasz na kilka frontów i tez ok . Innych szykanujesz ze coś xle robią a samemu nic nie robi tylko pali Panisko Dyrektorek - sam zero inicjatywy nic ale jak co do czego to nie to nie on to Ty jesteś winny - będzie kazał wam usuwać najpierw wykonana prace przez was bo jemu się noe chciało sprawdzać i tak nonstop .naczelny nie widzi nic udaje ze jest git . Choć teraz kumpel wszystkich hahahah . Kto urodzil się Ch…. Kanarkiem nie umrze - proste .Wiecznie obserwuje (usunięte przez administratora) i panisko wielkie .

Prawda
@Cuk

Trzeba było pracować a nie na telefonie cały dzień wisieć, chcesz dzwonić to do telemarketingu się zatrudnij.

Cuk
@Prawda

*prawda - misiu kolorowy :) ta praca jest jak telemarketing wiec co się gotujesz cukierasku słaby . Każdy tam non stop na tel wisi - taka praca . Tyle że Ty tego i tak nie zrozumiesz - jak się najpierw każe robić przekierowania na prywatne kom . I się ma dziury z pamięcią to potem tak jest , że się nie pamięta wiele .

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w P.W. Autos?

CEO

Jakie wyjazdy ? Jaka integracja ? Tu masz być dojechany bez szacunku i robić hajs dla nas a nie się relaksować itp . Chlać to w domu .

@CEO

Wyjazdy są 13 i wczasy pod grusza też bony nie wiem w jakiej kwocie ale też są najniższa krajowa Za taką prostą pracę kawę co 2 godziny ludzie jak pracujecie tak macie ja swoją robotę opierdzielam w 6 h i 2 godziny bitego luzu nie ma spin bynajmniej ja (usunięte przez administratora). Kilka zeczy i co nic mi nie odtracono kazano poprawić to i owo nikt na denna nie siedzi i nie pilnuje sam mam wiedzieć co mogę a co nie mogę

Haha

No to zdradź gdzie byłeś ?;) No w końcu ludzie pytają . Może ktoś się trafi i przyjdzie tam za te cytuje - wyjazdy - 13 stki Haha itp. Jak nic pisał to któryś z ciepłolubnych chłopców albo sami brygadierzy by morale podratować .

Magazynier

Wszyscy z utęsknieniem czekamy na magazyn Kauflandu... Wątpię żeby ktokolwiek mądry tu został. Prezesowi wtedy oczy do tył... Wejdą jak nie będzie miał za co fury tankować. Tak już jest jak się nie szanuje ludzi którzy cie utrzymują

Smoku
@Magazynier

Kaufland będzie mial gdzieś wszystkie firmy na unii i nie będzie szedł na jakiekolwiek ustepstwa złoży ofertę na zatrudnienie pracowników bo dba o swoj wizerunek, a wtedy beda plakac prezesi większych czy mniejszych firm ze nie ma ludzi do pracy ale nie wspimni o tym ze sam do tego doprowadził.

@Smoku

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma …

Smoku
@Ktoś

Tak sobie to tłumacz, jesli łatwiej będzie Ci z tym żyć powodzenia

(usunięte przez administratora) Innym to nic się Tobie nie stanie - ale musisz być obłudny zakłamany i fałszywy minimum jak ziomki z tytułami minimum kierownicy i wyżej . W tej firmie ta elyta się obstawia swoimi i nie maja żadnych problemów by kogoś dojechać - zwolnić itp . Unikać i nie wierzyć w ani jedno słowo żadnemu z nich z brygady RR - są czujni jak waszka lub mucha na gownie .

Paweł autos:)

Szkoda waszego czasu pisać tu prawdę i szukać prawdziwych wypowiedzi pracowników, bo większość najciekawszych jest usuwane. POZDRAWIAM MARCINA .C od systemu DOGADAJCIE sie:):))

Filip
@Paweł autos:)

Dobra mina do złej gry, misrzowie imporowizacji, czarodzieje i cudotwórcy, po krótce Analne Urodzaje Tragedii Oksymoron Sukcesu

Ktoś

Czekam na talony i może 13 i zmywam się z tego g Nie polecam. Wyzysk, brak szacunku i kolesiostwo

@Ktoś

Twój poziom wypowiedzi oddaje cały poziom intelektu jaki reprezentujesz. Nic dodać, nic ująć …

@Ktoś

A uważasz że wszystko jest wporzadku i super warunki pracy? Otwórz oczy

Brawo intelekcie
@Ktoś

Intelekt – zdolności umysłowe, kultura umysłowa człowieka. Odnosi się do zdolności uzyskania i wykorzystania wiedzy, rozumienia myśli, poznania. Również inna nazwa umysłu, rozumu, inteligencji. I Ty oceniasz kogos po jednym komentarzu?

@Ktoś

Ktoś - ma racje trzeba się urwać z tego cyrku po talonach - tym bardziej, że za talony i tak masz automatycznie wypłatę obcięta . Do tego brutto brutto i wychodzi minimum . Rok w firmie był rewelacyjny - 30 lecie firmy i co ? Dostaniecie jakaś premie na koniec rok ? Od tak żeby wam się lepiej w święta odpoczywało ? NIE !!!! No chyba że jesteście ciepłymi ziomkami z układów Pana R i kolejnego Pana R . Od niedawna oboje trzęsą teraz firma - brygada RR ;) od tabelek układów planów i bajek lepszych niż w Disney .

Po

Unikać unikać unikać . Dopóki firma jest zarządzana przez takich ludzi jak obecnie co tylko maja w głowie jak zrobić z tego korpo - tam zawsze będzie wyzysk i krętactwo . Fałszywe ludzie zarządzają tym . I krętacze . Prawie jak na wiejskiej - każdy pod siebie grabi . Pod swoją nutę gra . Przy Tobie mówi co innego , a co innego przy kimś innym lub przed szefem . Nigdy nie przyznają się do winy błędu itp .

Krótko mówiąc - jakie zarządzanie takie pracowników oddanie . Pewnym osobom się poprzewracało w głowach po objęciu stanowisk i nie mówię tu o magazynie bo tam ludzie zasuwają . Masakra

Magazynier
@007

Zasuwamy jak się kurzy ale niestety płaca jest do konsultacji z inspekcja pracy.soboty płatne jak zwykły dzień, niby nie trzeba przychodzić ale jest wielka obraza majestatu i mszczenie za nie przyjście, nocki dramat również, temat dla inspekcji. (usunięte przez administratora) głupie teksty brygadzistow i przewracanie oczami. Wszystko do poprawy. Ludzie odchodzą, bo nie da się tam pracować. Jeśli ktoś z tych wyższych nad nami pachołkami to czyta to warto się nad tym zastanowić...

J1
@Magazynier

Tak ktoś wyższy czyta - i co z tego przecież Ci najwyższej ustawieni w tej firmie maja frajdę jak (usunięte przez administratora)człowieka. Wydoić to podstawa fizycznie . Psychicznie byle własna (usunięte przez administratora) Była cała i kasa się zgadzała

Ktoś

Osoba, która to napisała niech sama przeczyta swoją wypowiedz bez ładu i składu. Poziom…

Nocny magazynier

Kto wkoncu zrobi porządek z płaca w autos? Ludzie na nockach chodzą od niedzieli do piątku przy czym niedzielę nockę liczą jak za zwykła sobotę... Dramat tak dawać się robić w Ch. Trzeba się skrzyknąć i zrobić z tym porządek. W normalnych firmach nocka w niedzielę to jest 100% a tu co... Zróbmy coś

Tom
@Nocny magazynier

W normalnych firmach praca w niedzielę to jest 200 %stawki plus dodatek nocny oczywiście, ale nie w tej firmie nie za tych rządów, po za tym skrzyknąć to się możecie ale czy coś to zmieni hmmm wątpie i nie wierzę.

Nocny magazynier
@Tom

Owszem coś da tylko muszą to zrobić wszyscy na zmianie i po prostu nikt( nawet brygadzisci) nie przychodzi do pracy. Prezes by się zainteresował i zaczął by rozmawiać o tej sytuacji a jeśli nie to nie miałby kto na niego robić . Tak samo sobota czemu jest to normalnie platny dzień skoro jest niby nie obowiązkowy... Więc powinny być 100

@Nocny magazynier

Nic z tym nie zrobisz kolego.Jak by z dnia na dzień stracili paru Drajverów to może by to zachwiało równowagą w transporcie ale puki co to trzeba tyrać i tyle…

@Tom

Ta firma nie jest normalna według mnie.Takie mam zdanie na ten temat!!

@Mistrzuniu

A co jest nie normalne wg ciebie? Zastanawiam się nad pracą na magazynie i poproszę o więcej informacji. Dziękuję za odpowiedź

Ups
@Kandydat

Normalne jest placenie za nadliczbowe dni (sobota lub niedziela - 100 % lub 200 % stawki wyliczonej uczciwie od jednej godziny), kazda rozpoczeta godzine w tygodniu od poniedziałku do piątku 50 % stawki za godzinę, premia uznaniowa to bat ktory moze Cie w każdej chwili sięgnąć nawet jesli nie zasłużyłeś, poprostu obcinaja Ci zarobki czasami dodają wszystko zalezy od Twoich bezposrednich przelozonych wystawiajacych Tobie ocenę co tygodniową a później miesięczna które ma wplyw na wynagrodzenie, ludzie podzieleni na grupy widełkowe czyli jedni zarabiaja od tyle do tyle kolejni inaczej itd. Te opinie traktuj neutralnie, polecam się na przyszłość.

BDSK
@Ups

To się kolego zagalopowałeś z tym 200% Art. 151(1) Kodeksu pracy „1. Za pracę w godzinach nadliczbowych, oprócz normalnego wynagrodzenia, przysługuje dodatek w wysokości: 1. 100% wynagrodzenia – za pracę w godzinach nadliczbowych przypadających: a) w nocy; b) w niedzielę i święta niebędące dla pracownika dniami pracy, zgodnie z obowiązującym go rozkładem czasu pracy; c) w dniu wolnym od pracy udzielonym pracownikowi w zamian za pracę w niedzielę lub w święto, zgodnie z obowiązującym go rozkładem czasu pracy. 2. 50% wynagrodzenia za pracę w godzinach nadliczbowych przypadających w każdym innym dniu niż określony w pkt 1”.

Kaziu
@BDSK

No dobrze, skoro wyjaśniasz to artykułami ktora z tych zasad opisanych w podpunktach funkcjonuje w firmie autos? Miałeś lub masz zapłacone 100 % stawki?

Migas
@BDSK

Oczywscie. 50 % i 100 % dodatkowo do normalnej dniówki

Bzdura
@Migas

Nigdy czegos takiego nie mialem zapłacone no chyba ze sa jakies wyjatki w tej firmie

Karol

No widzisz kolego "C" w tej firmie pojawia się dwa razy, jak to mówi stare przysłowie "Nie daleko pada jabłko od jabłoni" tylko to drzewko już schnie i trzeba będzie je ściąć, wtedy skończy się zakamuflowany uśmieszek i pewność siebie szkoda tylko ludzi którzy cierpią lub ucierpieli tak jak Ty i musieli się normalnie zwolnić, tak ich wielki PAN władca PZ ukochał.

@Karol

Zgadzam się w pełni.

Majo

Osoby o tym nazwisku na C tak mają

Praca

Ile zarabia kierowca magazynier i jakie są godziny pracy?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w P.W. Autos?

Mistrzuniu

3 umowa i zatrudniony jesteś na czas nie określony czyli na stałe!

Kotki_dwa
@Mistrzuniu

Jasne, wcale tak nie jest. Ja mam 4 umowę i jest na czas określony.

Rysiek
@Kotki_dwa

Sprawdź dobrze czy masz 3 pozostałe na czas określony. Pierwszą mogłeś dostać umowę zlecenie, zresztą pozostałe też. To, że co jakiś czas dostajesz nową umowę na jakiś termin to nie znaczy, że jest to Umowa na czas określony.

Koszar
@Kotki_dwa

Pewnie 1 umowa była na okres próbny

Jerzy

Co sie dzieje w Jeleniej Gorze? Nowy oddzial, a wiekszosc sie zwolnila. Mysle ze tak po prostu nie odeszli tylko cos ktos obiecal a potem nie spelnil... Ile sie zarabia na magazynie w takim oddziale? Mozna wierzyc w to co opowiadaja?

Łotysz
@Jerzy

Haha ????

@Jerzy

Pracownicy zostali zwolnieni ponieważ sami się na to zdecydowali (nie dawali rady) praca sprzedawcy-magazyniera nie jest łatwa jeśli nie miałeś z taką pracą do czynienia.

Zostaw merytoryczną opinię o P.W. Autos - Solec Kujawski

• Jak się pracuje w P.W. Autos?

Zobacz opinie na temat firmy P.W. Autos tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.W. Autos?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 1 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

P.W. Autos
  • Unii Europejskiej 2 B