4cars

Opinie o 4cars

Maja

@Gosckeidy miały miejsce sytuacje, o których wspominasz? Długo już nie pracujesz w firmie? Chętnie również dowiemy się jak wygląda obecna sytuacja w 4cars. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

erolo

A wiecie czy przedstawiciel ma wypłaty na czas? Dzięki

AS

Sprzedawcy sklepu w Kaliszu są niegrzeczni, chamscy , byłem świadkiem jak sprzedawca wyrzucił ze sklepu klientkę ,dosłownie kazał jej wyjść ze sklepu, bo zwróciła mu uwagę że wydano jej towar ,którego nie zamawiała. Ci sprzedawcy wymagają szkolenia z zakresu części samochodowych. Nie potrafią zrealizować prawidłowo złożonego zamówienia. Mało tego sprzedają towar za wyższą cenę , a wydają towar który jest tanszy. To żenada .Może pracodawca przejrzy na oczy i wymieni tych niegrzecznych, chamskich nieudaczników.

trele morele

erolo jakie pakiety socjalne jakie szkolenia jaki team leader, jaka wypłata w terminie zejdź na ziemię hehehehe to żeś mnie ubawił, zmień dealera lub bierz po pół groszka

Wolny człowiek

szerokiej drogi już czas :)) żegnam was już wiem .....

ak

ucieczek ciąg dalszy a ostatni gasi światło

Pracownik sprzedaży dawno temu

Powiem tak. Jeżeli ktoś ma wiedzę bo tym się tylko zarabia, potrafi sprzedawać i wie co sprzedaję to wcale nie jest tak źle w tej firmie. Pracowałem kilka lat na sprzedaży, było nieraz parę niedomówień, dziwnych sytuacji ze strony dziwnego szefostwo ale po prostu trzeba umieć rozmawiać z takimi ludźmi. Nikt nigdy nie podniósł na mnie głosu ani się nie czepiał mimo że nie donosiłem na innych byłem szanowany przez szefostwo. Bo panuje taki głupi zwyczaj tam ze trzeba donosic na kolegów to wtedy nikt się do ciebie nie przypier.... Dziwna to moda w tej firmie.... W sumie jak ktoś kręci duża marzę to też nie mogą się za bardzo czepiać. Odszedłem bo nie pasowały mi nieplatne soboty, dziwne akcje, ciągle jakieś sztuczne napięcie, chory grafik zmianowy, tłumaczenia że sklep internetowy to co innego, w końcu byłem już od wszystkiego a wypłata ta sama, poza tym nie byli mi wstanie dać już takich pieniędzy w stosunku do tego co reprezentowalem dlatego odszedłem. Nikt nie miał pretensji, szacunek do mojej osoby został. Chcieli mi dać 500zl podwyżki żebym został, chciałem zobaczyć jak będzie gdzie indziej, po prostu ciekawość. Na chwilę obecną dalej sprzedaje części samochodowe z tym że osiągam pułap 5tys zarobków na rękę. Także jest różnica spora. Natomiast tak jak mówiłem nie ma co narzekać na pracę na sprzedaży, pensja na poziomie 2500 też nie jest nie wiadomo jaka duża ale ludzie też zarabiają gorzej. Może komuś pomoże rzetelna opinia. A nie ciągle narzekanie. Jak ktoś widzi ciągle problemy i ciągle o tym mówi to zawsze będzie wszędzie nie tak jak powinno.

kierownik

firma oszukuje sorry poszukuje doświadczonych pracowników. ale za te pieniądze sobie może poszukiwać

UN

Ale to jest gowork.pl portal dla ludzi którzy szukają informacji o pracodawcy a nie opineo.pl SUPER jestem z Ciebie dumny że kupiłeś baterię w 4 Cars i chcesz się tym faktem podzielić, a teraz usiądź na sprzedaży poodmrażaj du.. za marne pieniądze i posłuchaj debilnych pomysłów właścicieli i szefostwa, albo wsiądź w rozpadającego się grata i pojeździj po okolicy potem, wróć tutaj i napisz jaka to zajefajna firma.

Wujek

Rożnie gadają. A ja tam lubię

DŻIN

ALE BEKA!!! NA PUNCIAKU;))

Klient

Korzystałem z usług firmy 4CARS GARAGE ul. Spółdzielcza 10, Konstantynów Łódzki. Muszę powiedzieć, że byłem dosyć zadowolony jakości usługi i z obsługi jako klient

Ciapek

Jedz jedz HUGO orzechy, a rozum będziesz miał wielki. A jak zjesz selera to nie tylko rozum, będzie Cię uwierał. Popraw Laxigenem a będziesz SuPeRmEnEm

do Ciapek
@Ciapek 18.10.2015 22:23

z takimi rymami to spróbuj szczęścia w branży filmowej, może do jakiego Mam Talent lub coś bo w 4 Carsie się marnujesz

PIEKNY

Jutro idę na rozmowę do odzdziału w Szczecinie. Pomimo takich sobie opinii mam nadzieję, że dostanę pracę. Byłem u nich jako klient i bardzo mi się podobało

Brzydki

A ja już nie pracuję od kilku miesięcy i trochę mi tęskno. Jak była robota to 12 godzin się siedziało ale atmosfera na warsztacie fajna. Poszedłem gdzie indziej i mam to samo9miało być lepiej0 a atmosfera gorsza. Szef nie chce mnie spowrotem przyjąć szkoda

Maślak

Ja sobie tam chwalę. Jak to kierownik mówi szyby w samochodzie zawsze będą, zawsze się będą tłukły i zawsze będzie praca przy ich wymianie, no bo kto je wklei jak nie my. Kasa na czas a i cichcem piwko w pracy można wypić. Raz lepiej raz gożej a i klient 5dyszek da w rękę żeby dobrze wkleić szybkę i tapicerki nie ubrudzić

Waciak

Pracuję od kilku lat w 4cars Taxi na ich samochodzie i zdecydowanie polecam.Nie martwię się o przeglądy i o samochód. Po prostu jak są klienci i weźmie się kilka nocek na miesiąc i podliczy napiwki od klientów to całkiem dobrze wychodzi. Odczepcie się od nich.

Kierowca

Pozdrawiam kierowcę Punto z beczką oleju na dachu, jeszcze raz mi zajedź drogę tym złomem to nagranie wyślę na policję

Piotr

JA SAPĘ??NIE DAJESZ RADY TO SIĘ ZWOLNIJ??TEN TEKST WYSZEDŁ Z UŻYTKU JAKIEŚ 8 LAT TEMU.WIĘC [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] WIESZ JAK JEST.

Tak jest moje baranki.

4Cash

-Szefie jaki piękny samochód -Cóż mogę powiedzieć pracuj ciężko zostawaj po godzinach, a może w przyszłym roku..... Będę miał jeszcze lepszy

ak

W rok odeszło trzech przedstawicieli handlowych i kierownik działu sprzedaży, przy takiej polityce konkurencja się zwinie ale ze śmiechu. ps nie wspominam o pracownikach niższych szczebli

HUGO

No tak zadbali że teraz pracujemy gdzie indziej i myślę że każdemu z nas jest lapiej. Nawet kierownik sprzedaży dał nogę. Wyszliśmy z grupy ....

Chrupek

Wolne żarty. Doskonale wiadomo, że obroty spadły conajmniej o 30%. Nie można się spodziewać cudów jeżeli zatrudnia się ludzi, którzy nie wiedzą o czym mają rozmawiać. Piekarz i sprzedawca kombajnów? Ale kto inny przyjdzie pracować za 1200 zł? Cenowo firma się nie wyróżnia. Inter Cars ma lepsze i większość rzeczy na miejscu. Nawet do Japończyków. Nie mówiąc o dowozie 4 razy dziennie. I nikt nie sapie na magazynie jak Piotruś. Nie dajesz rady to się zwolnij. A kierownika o ile wiem to nie ma. Uciekł czy coś. Zatem, jeżeli firma nie postawi na profesjonalizm to z potęgi zostanie kibel. Trzeba słuchać klienta a nie wciskać mu towar towar. I dbać o dobrych pracowników.

jm

tamarka jakich szyb samochodowych?, jaka produkcja? może pomyliłaś kołchozy? A co do mojego życia to od momentu rozstania się z tą firmą jakoś idzie tylko lepiej. A co do kierownika to zwykła parówa i już.

JM

Bryndza bryndza i jeszcze raz bryndza. Pracowałem w tym kołchozie parę lat i to był błąd. Obietnice bez pokrycia, kierownik tomuś, tu celowo z małej litery, zwykła parówa i konfident, brak organizacji i poszanowania pracowników. Czas pracy? hmmm. sprzedaż potrafiła długo popierd..ać, soboty za które pracownik sam sobie płaci. To taki obraz firmy 4cars,Moto-bit, Uniwersal, czy jeszcze jakiegoś tam tworu Państwa Kołaczyków

Chrupek

Ogólnie firma żenująca. Ale nie ma się czego innego spodziewać. Taki mamy system. Nie podoba się to wypad. Niedługo będzie jak w Chinach. Pracodawca nie da niczego od siebie. Maksymalizacja zysków i minimalizacja kosztów. Pewnie dlatego panuje taka rotacja w tej firmie. Dla zainteresowanych, proszę sprawdzić inne tego typu placówki. IC to dopiero rzeźnia. Flota jest leciwa ale ostatnio jakoś tam pchnęło do przodu.

Gal Anonim do alex

Wcześniej nie był aż taki zły :) ale w d... mu się poprzewracało, jak się tam zatrudniałem to miałem bardzo pozytywne wrażenie na temat tej firmy i obiecane przyzwoite zarobki. Niestety tylko na obietnicy się skończyło a i wrażenie z czasem się pogorszyło. Co do godzin jak się szefostwu coś w du.. poprzewraca to sobie zmieniają jak im się podoba raz 8 raz 10 i karny jeżyk za fajki 30 minut dłużej. Warunki pracy do bani na sprzedaży zimno zimą trzeba sobie farelkę przynosić bo nierzadko poniżej 7 st. Na magazynie spokojnie można kostnicę otworzyć, bo dmuchawy prąd żrą więc trzeba oszczędzać. Samochody to totalne ruiny, ja bym się wstydził prowadzić firmę motoryzacyjną której flotę trzeba pchać, holować lub poprostu nie dojeżdża do klienta bo stoi gdzieś w polu. Jak pójdziesz na L4 to dostaniesz tylko "podstawę" czyli najniższą krajową bo tyle masz na umowie, reszta pod stołem.

aj

Nie ma co, ale bez pracy nie ma Kołaczy ;)

Gal Anonim

Hehe żarcik sceniczny, lub suchar jak kto woli, ale mam potwierdzone informacje że system PKW na bieżące wybory pisał ten sam osobnik co panel 4 Cars.

Zostaw opinię o 4cars - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 4cars