Perfect Katarzyna Małolepsza-Bednarek

Łódź

Opinie o Perfect Katarzyna Małolepsza-Bednarek

oszukany

uwaga oszuści !!! kasuje przez tą firme konto na allegro

cichociemny

tragedia.... czekam na towar juz 2 tydzień zero kontaktu, telefon albo zajęty albo nie odbierają.... żałosne gorzej niż dzieci w przedszkolu... odradzam !

Tomasz Biernacki

Beznadziejny kontakt. Najgorsze doświadczenie zakupowe jakie posiadam, a kupuję przez Internet dużo. Nie polecam !

Wojtek

Zdecydowanie nie polecam tej firmy. Na zamówiony towar czekałem ponad dwa tygodnie i tak się nie doczekałem. Pracownicy są bardzo chamscy i mają w du... klienta. Rozmowa z nimi nie ma sensu. Sprzedają towar którego nie mają, do tego oszukują. Odradzam zakupy w tej firmie.

hose78

Obsługa klienta dramat,ponizej jakichkolwiek standardow,czas realizacji wysylki na portalu aukcyjnym od 6 do 8 dni,to jakas kpina

Tomek

Kupiłem u nich piny przez portal aukcyjny. Dokonałem wpłaty, ale przesyłka nie przychodziła. Podjąłem więc próbę kontaktu z tą firmą. Telefonów nie odbierali przez długi czas. W końcu po długich przepychankach wysłali towar. Nie polecam !!!!!

Klient

Witam Pracownicy firmy mają [usunięte przez moderatora] na klienta , nie chcą wykonać prostych czynności. Kontakt fatalny , brak profesjonalizmu w każdym calu. Jeżeli ktoś ma ochotę kontaktu z tą firmą to polecam zastanowić się dwa razy.

sum
@Klient 11.07.2012 12:48

Obsługa klienta dramat,ponizej jakichkolwiek standardów, Zobowiązanie z Allegro o wysyłce w 24 godziny to "ściema". Jedyny telefon kontaktowy ciągle zajęty lub uszkodzony. Stanowczo odradzam kożystanie z usług tej firmy.

Zostaw opinię o Perfect Katarzyna Małolepsza-Bednarek - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Perfect Katarzyna Małolepsza-Bednarek