Opinie o Perfect Katarzyna Małolepsza-Bednarek w Łódź

Perfect Katarzyna Małolepsza-Bednarek
1 2 17 5 1
Wasyl Nowy wpis

Dramat, wysyłki nie trudno domyślić się dlaczego tak długo, towar zamawiany jest po wpłatach klientów, jakikolwiek zwrot pieniędzy trzeba mieć stalowe nerwy, bo żadne argumenty nie docierają do nich, już dawno powinni tej pseudo firmie zawiesić konto na allegro

Bożena Nowy wpis
@Wasyl

@Wasyl Ile trwa dostarczenie towaru od Perfect? Firma nie toleruje anulowania zamówienia czy po prostu długo się czeka na zwrot kasy? Odpowiesz?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 134 dni.

Czy w Perfect Katarzyna Małolepsza-Bednarek są szkolenia zewnętrzne?

Konrad Nowy wpis

A może ktoś z pracujących ma wiedzę czy firma prowadzi rekrutacje?

Konsument

Odradzam jakiekolwiek zakupy, kontakt telefoniczny tragedia, sprzedawany jest uszkodzony chiński bubel, wielki problem z reklamacją towaru( jeżeli osobiście się do nich nie pojedzie i nie przypilnuje to nic nie zrobią). Dodatkowo celowe wprowadzanie w błąd na temat przepisów oraz ich nieprzestrzeganie

Ranking

Czy ktoś ma jakieś ciekawe informacje o Perfect Katarzyna Małolepsza-Bednarek? Zawsze warto dzielić się z użytkownikami fajnymi ciekawostkami z życia firmy.

Klient kacp

Odradzam zakupy w tej firmie !!!

anonymous
@Klient kacp

ja też odradzam dostalem towar niezgody z opiaem i zdjeciem

Klient kacp

Powiem tak wysyłka bardzo późna czekałem aż 2tygodnie. Dzwoniąc do sprzedającego po raz setny w ramach rekompensaty za oczekiwanie za przesyłką zaproponował głośniki wysoko tonowe a dostałem zardzewialą chińska lutownice i jakaś stara ładowarkę samochodową...

oszukany

uwaga oszuści !!! kasuje przez tą firme konto na allegro

cichociemny

tragedia.... czekam na towar juz 2 tydzień zero kontaktu, telefon albo zajęty albo nie odbierają.... żałosne gorzej niż dzieci w przedszkolu... odradzam !

Tomasz Biernacki

Beznadziejny kontakt. Najgorsze doświadczenie zakupowe jakie posiadam, a kupuję przez Internet dużo. Nie polecam !

Wojtek

Zdecydowanie nie polecam tej firmy. Na zamówiony towar czekałem ponad dwa tygodnie i tak się nie doczekałem. Pracownicy są bardzo chamscy i mają w du... klienta. Rozmowa z nimi nie ma sensu. Sprzedają towar którego nie mają, do tego oszukują. Odradzam zakupy w tej firmie.

Tak5Nie

hose78

Obsługa klienta dramat,ponizej jakichkolwiek standardow,czas realizacji wysylki na portalu aukcyjnym od 6 do 8 dni,to jakas kpina

Tomek

Kupiłem u nich piny przez portal aukcyjny. Dokonałem wpłaty, ale przesyłka nie przychodziła. Podjąłem więc próbę kontaktu z tą firmą. Telefonów nie odbierali przez długi czas. W końcu po długich przepychankach wysłali towar. Nie polecam !!!!!

Klient

Witam Pracownicy firmy mają [usunięte przez moderatora] na klienta , nie chcą wykonać prostych czynności. Kontakt fatalny , brak profesjonalizmu w każdym calu. Jeżeli ktoś ma ochotę kontaktu z tą firmą to polecam zastanowić się dwa razy.

sum
@Klient

Obsługa klienta dramat,ponizej jakichkolwiek standardów, Zobowiązanie z Allegro o wysyłce w 24 godziny to "ściema". Jedyny telefon kontaktowy ciągle zajęty lub uszkodzony. Stanowczo odradzam kożystanie z usług tej firmy.

Tak5Nie

Zostaw opinię o Perfect Katarzyna Małolepsza-Bednarek - Łódź

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie