Opinie o MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. w Sosnowiec Plac Pod Lipami 5

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników na temat pracodawcy MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o., a także Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. w Sosnowiec Plac Pod Lipami 5

Dzwonek na przerwę.

Pracowałam w tym cyrku ponad rok i w życiu bym tam nie wróciła. Hałas pił, smród oleju i temp na hali w lato 40'C, praca jak w obozie 6,7 dni w tyg, bo od pon-pt zapomnij że zarobisz 3 tys. Nie zgodziłsz się pracować w weekend-jestes na celowniku.chyba że jesteś "czachą" Norma,norma, a Ty jesteś tylko słupkiem na wykresie.Ludzie fałszywi,konfitury lepsze niż u babci w piwnicy, by się przypodobać majstrowi podpiexxola bez mrugnięcia okiem, (najgorzej na zmianie ptaszka) a chwilę później będą z Tobą rozmawiać i usmiechac.Ile się nasłuchałam i wiem ze Tyle fałszywych, QxRW nie ma w żadnym B...ałaganie

Zdesperowana

Panie Kierownku, bardzo proszę o zainteresowanie się zmianą majstra Adama U. Ponieważ nie jest dobrze, są dwie dziewczyny które wybierają sobie staniwiska pracy, haa, robią tylko na jednym we dwie gdzie norma jest na osobę jedną,a nasz Team lider, o ile można gi Tak nazwać boi się je dać gdzie indziej bo odmawiają pracy, Adam U,wie o wszystkim, i nic z tym nie robi, wogóle nie interesuje się produkcją na Chali,a team lider chodzi po chali i się chwali zdjęciami z imprez z majstrem, jeśli nie będzie rotacji i traktowania ludzi równym sobie, udamy się do działu personalnego oraz dyrekcji,

Gietarka na 102

SwiaGska i TomCwany cały czas chodzą gdzie chcą i kiedy chcą na fajkę. Jednak to prawda co mówią, że mają na zielone światło w zamian za (usunięte przez administratora). Do tyskiego kierowniczka.. W tym są dobrz: kablowanie i pisanie na innych na Gowork.. Uwaga na nich, no i jeszcze na tego fałszywego szczurka Plamke, to też sławny poeta na gowork..

Roman

Najlepsza jest Daria puka się równo dużo potrafi

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.?

Dhrrf

Po 4,5 roku

Odpowiedź
@Pytanie

18 miesięcy pod agencją, jak będziesz dobrze pracować i nie chodzić na L4 to dostaniesz umowę pod zakład.

Ktoś Nowy wpis
@Odpowiedź

Nikt mądry tam nie pracuje to nie praca po pierwsze jeden wielki (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) .

Maa Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.

Witam czy ktoś ma kurtke zakładowa do odsprzedania? Potrzebna na wczoraj :(

Pytanie Nowy wpis

Były Nowy wpis
@Pytanie

Wogòle bo cię zwolniony w czesniej

Andrzej
Kandydat

Czołem. Perypetie życiowe wymusiły zmianę miejsca zamieszkania i szukam pracy, wobec tego weryfikuję komentarze. Mam nadzieję, że odszukam rzetelne informacje o pracodawcach z okolic Sosnowca. Proszę, dajcie znać jak pracuje się w firmie Magneti Marelli Aftermaket? Czy warunki pracy są dobre? Czy w firmie można zamówić obiad, w którego koszcie partycypuje pracodawca? Pozdrawiam Andrzej

Zaskoczony
@Andrzej

Jędrek nie będę ściemniał ale jeżeli chodzi o magneti to daj sobie spokój przyjęć żadnych nie ma i raczej nie będzie bo to (usunięte przez administratora)na Zaruskiego do zwolnienia od 150 do 200 osób a ta buda na tego Mikołajczyka to jedna wielka patologia kumoterstwo kolesiostwo patodyrekcja sama nic nie wie co z tą budą będzie także odradzam. Pozdro.....

Robol
@Andrzej

Ładna ściema. Po składni zdania i sposobie wypowiedzi, widać że pracujesz w goworku.

logo firmy Specjalista ds. Windykacji
SAF S.A.
(208 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Informatyk/grafik z orzeczeniem o niepełnosprawności
BPO NETWORK Sp. z o.o.
logo firmy Manager Restauracji
Agencja Pracy
Aplikuj na wiele ofert
Pablus85

Sytuacja zarobkowa w Magneti Marelli nie wygląda najlepiej w porównaniu z innymi krajami czy zakładami : Np w Niemczech płaca minimalna: 1584 euro to jest 7200 pln Malo kto zarabia w Niemczech minimalna na produkcji , przeważnie to są wyższe kwoty. Bliżej niestety do wynagrodzeń w Kambodży!! Pielęgniarki strajkują a Wy ludzie pracy ?Co z Wami, robić za ochłap i do domu że niby wszysko jest ok? OBUDŹCIE SIE!!

Hy
@Pablus85

Nie tak dawno związki zgodziły się na śmieszną podwyżkę, mimo że ludzie w referendum ją odrzucili. Wynika z tego jasno że związki są kupione, więc czego oczekiwać... Chyba tylko tego że w przyszłym roku minimalna stawka godzinowa praktycznie zrówna się z tą w Magneti-19,70.

Odpowiedź
@Pablus85

Związki podpisały pismo że w tym roku podwyżek już nie będzie

Kuku

Słyszałem że. Tychy zostały sprzedane ???? Czy ktoś coś wie

Nor

Chciałbym mieć możliwość rozmowy z Dyrektorem

brtolomeo
@Nor

Tu dyrektor. Przyjdź do mnie jutro na przerwie na rannej zmianie. Tylko załóż sexowną bieliznę

Dzwonek na przerwę.

Peleton falszu
@Dzwonek na przerwę.

Święte słowa!!!!! Pracuje tu, i potwierdzam; fałszywych Qurww więcej niż koronawirusa w kraju, obrabiają (usunięte przez administratora) jak giętarka rurę, w oczy nie powiedzą,bo odwagi nie mają. Ci o których pisze, wiedzą o kogo chodzi. Jak Wy sobie w lustro patrzycie?

Sławomir
@Peleton falszu

To po co tu jeszcze pracujesz, skoro tak Ci tu źle? Gdybyś miał honor to byś się zwolnił

Peleton falszu
@Sławomir

Pracuje dla pieniędzy-jak każdy!! Mam się zwolnić przez fałszywych ludzi-zart??? Karma zawsze wraca. Jesli odejdę to z powodu lepszej pracy i płacy.

Peleton sprawiedliwosci
@Peleton falszu

jakbys pracowal prawidlowo i nie patrzyl/a tylko pod siebie, a reszte mial w (usunięte przez administratora) to by ludzie nie narzekali, nie donosili i ci (usunięte przez administratora) nie obrabiali. Myslales kiedys o tym?

Głos z mistrzówki
@Peleton sprawiedliwosci

I tu ciekawostka: przecież nie tylko jednej osobie obrabiają tyłek, ale we własnych grupach ,jeden na drugiego-wystarczy że się odwrócisz i odejdziesz na parę metrów. To że ten/ta nie robi normy/że stoi/ile robi kasztanów lub nie chodzi w weekendy/albo że chodzi w każdy bo ma pewnie dług -etc Może to forma dowartościowania/poczucia się lepszym jak kogoś się zbeszta i obgada za plecami..

Olgiert
@Sławomir

Dzięki za radę, zwolniłem się, teraz wypłata 6 tyś netto. było (usunięte przez administratora) warto.

Olgiert
@Peleton sprawiedliwosci

Ale doopcysz chłopie. Idź spać, bo chyba dalej Cię sny trzymają, albo za bardzo mięsny jeż wszedł i cholesterol hamuje szare komórki. Myślałeś kiedyś o tym?

Ex pracownik
@Peleton sprawiedliwosci

oni podpierdalaja żeby sobie ulzyc . Sami ledwo norme robią ale jak kogoś podpieprza to maja spokoj. Żyją w starchu przed kredytami i będą robić nawet jak im każą robić 2000 sztuk za 3000 zł

Bubbles

Czacha się doigrał.

Były

Do kogo do Sławka tego kierownika fałszywego z tych

Tomi
@Dzwonek na przerwę.

tak właśnie tam jest - można dodatkowo się tylko traumy nabawić oraz obniżyć własną samoocenę , omijać SZEROKIM ŁUKIEM

Roman

Najlepsza jest Daria puka się równo dużo potrafi

Rura
@Roman

A sa jeszcze jakies inne Panie do pukania?

Gietarka na 102

Spawara
@Gietarka na 102

Uwazajcie na ta czarna kacza (usunięte przez administratora) co wrocila i teraz spawa uda kolezanke a potem obgada bawiac sie w gluchy telefon i podpieprzy gdzie trzeba. Wspolczuje tym ktorzy urzadzili sobie u niej kacik zwierzen. Nawet spocony pan Wojtek nie chcial jej wreczyc swojego berla... chodzi jak koczkodan moglaby dorabiac na animal planet falszywa malpa

Musolini
@Spawara

Dlaczego dałeś aż tak negatywny komentarz ?

Ania
@Spawara

Domyślam się że chodzi o Darie...

...
@Ania

Chodzi o Anete K.

Olo

Haha to zwykla kurrr...paraduje w tej pracy wypina tą kaczą(usunięte przez administratora). żeby każdy na nią patrzył haha

Neon
@Olo

Zazdrościsz bo nawet na ciebie nie spojrzy, zreszta na ciebie żadna nie spojrzy. W dziecinstwie rodzice ci do szyji kiełbase przywiązywali zeby chociaż psy się z tobą bawiły hahaha

...
@Olo

Przynajmniej ma figurę to niech paraduje lepiej to niż byc tłustym wieprzem ale chyba bardziej tutaj chodzi nie tyle o wyglad a jej falszywa osobowosc

Tiktaki
@Neon

No przecież Anetka to dorodna Milfetka niejeden małolat chciałby ja klepnąć

Neon

Wolni też chętnie by poszli z nią na randkę

Musolini
@Neon

W tej pracy nigdy się chyba nie zmieni . Patrzcie swojej roboty a nie interesujecie się innymi

Dozorca
Klient

Co się dziwić psełdolider lata za każdą co się pojawi w obozie a ta zamiast robic swoje to to wykorzystuje wystarczy że sie ladnie uśmiechnie, cos szepnie na ucho i potem już ma lzej a ten smieszny liderek nadskakuje, pomaga i dobiera stanowisko bo mysli ze cos wydepta i potem sobie wali pamiecowe w domowym zaciszu bo sie ladnie usmeichnela i się drapie po worze naprzemiennie ze swoim kumplem Koblem przy butelce bimbru

Oko
Klient

No i Azor się sam (usunięte przez administratora) :))

Pimpek
Kandydat

TOMUS ZA MALA NORMA NA 15 I CI SIE NUDZI PODOBNO MASZ DOSTAC DO POMOCY UNIWERSALNA MAJE I POD NADZOREM PIMPKA BEDZIESZ ZA NIA TYRAC NORME NA 2 BO ONA NIE MOZE SIE PRZEMECZAC

Fajny weekend
@Pimpek

Współczuję wam, że macie tak nudne życie, że nawet w weekend żyjecie pracą i życiem innych. A "Zdesperowana" i "@Nie ważne, haaa" proponuję w wolnym czasie poćwiczyć ortografię, a nie zajmować się takimi bzdurami... ????

cieciowka
@Fajny weekend

Pimpus jak juz skonczysz skomlec nad pszczolka Maja i nie chcialaby miodu dac to pamietaj pod biurkiem czeka dorodny patyk

cyrk
@Pimpek

Adam U zamiast czepiac sie innych ludzi to zainteresuj sie Pimpkiem i ksieznczka a jak nie widzisz to pozycz pingle od Pimpka to zobaczysz jakie manewry sa uskuteczniane.. nigdzie sama nie pojdzie robic zawsze z kims czy jest potrzeba czy nie i co chwile na telefonie gdy inne dziewczyny chodza wszedzie

haha
@cyrk

Poczytaj inne wpisy np. ten Królewna Maja 28.05.2021 11:29 Kandydat @Kobietą zmienna jest Jesteście żałośni...Możecie sobie pisać co chcecie, ale gdzie nie pójdę będę sobie robiła jak chce i ile chce, lider i tak mi nic nie powie, a jak zatrudnia nowe osoby to będę miała jedno stanowisko pracy tylko gietarke. Pozdrawiam was ja nie mam zamiaru tyrać w końcu to obowiązek facetów, a że wy dziewczynki sobie na to pozwalacie to jesteście wykorzystywane. Lider jest dla mnie bardzo miły i nie chce żebym się przemęczała. przeciez to prawda nawet te nowe osoby nie przyszly a juz ma jedna gietarke i pol dniowki moze sobie stac na telefonie a innych jak jest przekladka czy awaria to wysyla wszedzie a ona no cozzz dziewczynki zrobcie sobie cycki rozmiar taki jakie lider lubi

Kolec
@cieciowka

Co to sie stalo cycatka w koncu pracuje na innych stanowiskach bez strojenia min i wykorzystywania tego jelopa jak przedtem . Ale jak ma na tej zmianie byc dobrze jak majster I jego piesek nic nie wie a w dodatku ten drugi to ma przed oczami tylko promile potem sie dziwia ze zmiany zmieniaja lub uciekaja z tego syfu.

Oko prezesa
@Kolec

Gościu.... Weź ty sobie lepiej zęba wstaw i przyhamuj z tymi komentarzami, bo nikt nie jest anonimowy w internecie.. ;) ;) ;) ;)

meeeegaafooooooooon
@Kolec

Bez zmian tylko pozory...co poradzic ze nasza cycata ksiezna wstydu nie ma w sumie to niczym sie nie rozni od pewnych pan ktore za towarzystwo biora pieniadze bo ona klei i usmiecha sie do minionka gucia za to zeby za duzo nie musiala robic w pracy - tylko wspolczuc jej chlopu.... jak jakims cudem pojdzie na normalne stanowisko bo pracy coraz mniej to robi malo bo wiecej stoi na telefonie obrazona ze w ogole musi robic a lider kryje i kaze jej co innego wpisywac... ale juz byly tutaj takie w koncu ktos sie za to eldorado wezmie to bedzie placz. Ludzie widza co sie dzieje i ich juz to wkurza a pracy coraz mniej jak przychodzi co do czego to nie ma jej gdzie dac bo nigdzie mu nie pojdzie a przyzwolenie na spacery po hali i siedzenie na dworze jest..Jak zwolnia kogos a taka osobe zostawia to naprawde ten zaklad to (usunięte przez administratora) bo zmiana A.U to juz dawno (usunięte przez administratora) Daliby ja na inna zmiane lub inna strefe to w momencie by zobaczyli jak wyglada jej praca a nie wieczne krycie przez pimpka

H@h@
@meeeegaafooooooooon

Wystarczyło ze kiedys nie było go kilka dni i majster rozdawał i musiała popracowac to potem zdjecia pokazywala pimpkowi ze ma uczulenie to w nagrode tydzien plazy ciekawe czy zdjęcia bez majtek tez mu pokazuje. Na stanowisku gdzie stary pracownik robi sam ona zawsze druga osobe dostaje a stanowisko obok nieobstawione bo gwiazda sama nie moze robic a ilosci nawet na 1 osobe nie zrobi. Najlepsze ze pracownicy poruszali ten temat z majstrem a ten ma to gdzies

.....
@Kolec

Z innej strefy jak nie ma pracy to ludzie przychodza na rury i na kazdym stanowisku pracuja a jak dla naszej Mai nie ma odpowiedniego stanowiska to sobie 2h spaceruje po hali ojoooojojoj

Nick
@.....

wczesniej zanim kurdupel zostal liderem to dziewczyny pracowaly wszedzie nawet na przerobach a jak zostal to na poczatku wystawal nad ta co zmienila zmiane i tez cudowal za nia robil wszystko pod nos podstawial a dziewczyna chciala normalnie pracowac wiec zmienila zmiane ale pszczolce to sie widocznie podoba ze prawie nic nie musi robic bo tu powie ze raczka boli tu za ciezko i sie nie napracuje

Zdesperowana

Stary
@Zdesperowana

Na układy nie ma rady cwoku układy to się skończą jak usuną z tego bałaganu tego kierowniczka tyskiego psa bo to najwiekszy chłam w tym przybytku!!!!!

Zdziwiony
@Zdesperowana

Ty chcesz zgłosić to do działu pseudo-personalnego? chłopie zapomnij to ruda doprowadziła ten zakład do ruiny przyjmując do pracy samych kretynów imbecyli i innych dziwnych ludzi na jej poziomie,dziwię się że jej jeszcze makarony nie prześwietlili i (usunięte przez administratora)

rurarz
@Zdesperowana

Niestety na każdej zmianie są układy. U małego wróbla taki lider któremu śmierdzi z ryja ropą tomuś lubi zastraszać ludzi szczególnie kobiety. Szantażuję je że jeśli nie przyjdą do pracy w soboty to nie będą miały umowy przedłużonej. Mamy to zgłaszać do pipu czy wreszcie ktoś się zajmie tym psychopatą?

Broda menedżment
@Zdesperowana

Przyjżę się całej sytuacji. Wypije mlecko, stżelem dwujke i wychodzę na chale obserwować. Posypiom sie głowy!!!!

rurarz

Spokojnie to tylko kwestia czasu. Ryja obiją za to że straszy ludzi i za to że podgląda przez kamery czy ludzie pracują. Podobno kamery miały być dla bezpieczeństwa a nie do podglądania ludzi!!!!!!!!!!!

Syty
@rurarz

Z tego co zauważyłem to najbardziej z tych kamer to się ta ruda cieszy personalna za trzy grosze!!!!!!!#######

Big
@Syty

Największym sukcesem tej rudej personalnej było doprowadzenie tego zakładu do totalnej ruiny. Rozpieprzyła wszystko co było rozpieprzenia czyli produkcję, kadrę pracowniczą, i cały zarząd kierowniczy no i opinie firmy.Ciekawe kiedy ta ruda przestanie tańczyć jak szalona???????

Pozytywnie nastawiony
@Big

Co ty chcesz od tej personalnej????Ruda ma łeb na karku zatrudnia do zarządu samych tłuków i imbecyli a jak się coś dzieje złego to ich wypiedziela i bierze nowych nawet dyrektorów pogoniła tego wariata wichurę ,,złodzieja zabrzanina a jak trzeba będzie to nawet wypierdzieli tego łajzę ze środuli także spoko babeczka!!!!!!!!

Kobietą zmienna jest
@Zdesperowana

Maju uśmiechnij się tylko w tym tygodniu Pimpus nie miał dla ciebie czasu i musiałaś trochę popracować w następnym to nadrobi bo Klementynka nie może chodzić smutna tylko daj mu wreszcie coś od siebie :)

Królewna Maja
@Kobietą zmienna jest

Bravo
@Królewna Maja

Dokladnie to swiadczy tylko dobrze o liderze ktory jak przystalo na prawdziwego faceta nie pozwala na to aby prawdziwa kobieta byla wyzyskiwana ale tez dba o to aby miala sporo czasu dla siebie w pracy bo nie sama praca czlowiek zyje.i chorymi normami.

Gosc
@Bravo

Cyrk na kolkach w rytm Gucia i Mai gna Stanowisko dobrac tak by na telefonie mogla stac Wynik wpisac tak by nie miala zadnych strat Maja miodu nie chce dac gdyz u Gucia mozgu brak Mimo to Gucio nie poddaje sie nektar spijac chce Tak latac bedzie nawet kilka lat Az moze pszczolka wypnie wielki zad

Obrażona
Klient

Adam U,zesrany biega po chali pimpek go szuka i znajdzie, bo gównem od niego wali,chodzą i knują to ich zalety, już nie interesują ich żadne kobiety, Adam się boi i nie dziwota gdy jego piesek mu liże wrota (usunięte przez administratora) wam w (usunięte przez administratora) pedały, ty jego czy on Ciebie w (usunięte przez administratora) jebe:-))))

Łowca hanysów
@Obrażona

To samo jest na zmianie wróbelka zezoka ,on i jego (usunięte przez administratora) Tomeczek śmierdząca japa łażą i węszą a potem kablowanko do kierowniczka produkcji frajera z PIS-u to im wychodzi najlepiej frajerom a tak to brud smród I ubóstwo przez rudą łajze personalna z trzy grosze!!!!!!!!

Byly z biur
@Łowca hanysów

To RUDE COŚ jeszcze jest tą pseudo personalną po tych wpisach widzę że ten zakład wykańcza babsko totalne nic na niczym się nie zna w biurach same błazny imbecyle oczywiście zatrudnieni wszyscy przez rudą ciekawe ile ten przybytek wytrzyma pod jej rządami ?????!!!!!?????

zenek
@Łowca hanysów

Tomuś śmierdząca japa jest bardzo fałszywy. Tu mówi do ludzi że dobry wynik zrobili a mailach pisze że ludziom się nie chcę pracować i wymyślają awarie, albo że celowo sami robią awarie. Na tą szuję trzeba uwazać bo się mści,że mu żone puka koleś z magneti

Hala
@Byly z biur

Nie tylko w biurach na hali układy układziki starzy odchodzą a przyjmują samych ćwoków co nic nie kumają tak doprowadziła ruda ten zakład do ruiny!!!!!!!!

Lolo

ZAKŁAD WOLNY OD HANYSÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Były z rur

Sądząc po tych wpisach to RUDA cały czas jedzie na imbecylach hanysach a zakład to totalny chłam!!!!!!!

Loli

A wiecie o tym że żonę Tomusia leadera posuwa były koleś z magneti normalnie ale jaja !!!!!!

Grzmotnik
@Loli

Posuwam mu żonę, bo ona ma potrzeby a tomuś nie daje jej rady. Po mojej wizycie jest bardzo zrelaksowna i zadowolona

Były

Witam wszystkich którzy szukajam pracy zapraszam do HERAUSA dobre zarobki 3 miesiące przez Adecco I zakład cię przejmuję.

Też byly
@Były

Nie rób ludzi w bambuko HAREUS to jeszcze większy bałagan niż marelli tam oprócz majstrów liderów są jeszcze starsi liniowi którzy podlegają pod liderów a zarobki trochę większe niż zasiłek dla bezrobotnych cały czas potrzebują ludzi do roboty tylko nikt tam nie chce pracować w tym chłamie zapyźiałym!!!!!!!

@Też byly

Guzik prawda ja tam pracuje i sąm zarobki lepsze niż na mikołajczka.i lepsze warunki Pracy niż na mikołajczka

Dukato
@Były

Z Magneti do herausa,czyli z deszczu pod rynnę!!!!!!

@Dukato

Warunki pracy sąm lepsze.

Twoja żona
@Były

Nadal piszesz opinie ? Jeszcze raz i ja napiszę z twoim nazwiskiem . Jasne?

Rekrut

Nie pisz nic bo i tak to nic nie da i nic nie zmieni a pewnie te wPISy zaraz (usunięte przez administratora)kierowniczek produkcji tyska (usunięte przez administratora)

Ślina

Grzesiu zamij się lepiej pracą na N3.

Lovecraft

To samo jest na zmianie zezoka wróbla!!!!!!!

Mmmm
@Ślina

Jak to nie Grzesiek piszę tylko azor małpa ze świecąca glowa

Nick

Hej ,czy ktos z Was pracuje przez Randstad i rowniez dostał list o wycieku danych .? Zrobili nam mega problem ,jest jeszce ktos z tej agencji ?

Bry
@Nick

Nie ma u nas tej firmy.

agencjusz
@Bry

Randstad był, ale oszukiwał ludzi na kasę i zrezygnowali z tej firmy

Maciek

Szgoda wogole tam przychodzic na jak kolwiek rozmowe... skoro pyjama cie dlaczego chce zmienic zaklad I odpowiadasz im strzeze ze po prostu masz dosc chodzenia na przerwe po 6-7godz ciezkiej pracy fizycznej po czym za godzine ci dzwoni telefon ze agencja dostala informacje ze nkestety jestes tam nie potrzebny.... zlamasy pier***** za przeproszeniem chodzicie se na kawke papierosa co godzine ale gdy ktos ma Zamiar powiedziec prawde to jest wzywany na rozmowy....takich liderow czy kierownikow to chyba (usunięte przez administratora) wychowywalo

Zostaw merytoryczną opinię o MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. - Sosnowiec

MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.
2.6/5 Na podstawie 490 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.