Opinie o MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. w Sosnowiec

counter
3 484 2016 5 1
Kuku Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

1 jedna zmiana pracuje na rurach za tyle co ci na postój to jest dobre jelenie (usunięte przez administratora)

Stary

Jak wypłaty lebry ? Beda jakies zwolnienia?

Ziomeczek
@Stary

Zwolnienia juz byly Gi-GROUPA, tylko jeszcze o tym nie wiedza .

Stary
@Ziomeczek

Skad takie informacje ? Jak Wasze wyplaty zadowoleni ? Ja po 15 latach pracy zaczynam szukac czegos nowego . Kazdy zaklad daje podwyzki a u nas nic . Znajomy zatrudnil sie do jednej z firm w okolicy i dostal na start 23 zl brutto . A u nas nowy dostanie 18...

Nikt
@Stary

Brembo daje więcej na początek.

@Ziomeczek

A randstad wiadomo coś?

@On

W Magneti nie pracują ludzie z agencji randstad!!!!

Www
@Ona

Pracują, umowa do ostatniego marca i podziękowali. Jak ruszy Marelli mają zatrudniać od nowa

@Www

Dokładnie, tylko wiadomo coś kiedy to wszystko ruszy?

Gsy

To jest wątek o Magneti z Mikołajczyka, atam nie ma agencji Randstad

W Magneti na Mikołajczyka są dwie agencję. Gi Group i adecco

Gfth
@Ona

Adecco już dawno nie ma więc skoro czegoś nie wiesz to nie gadaj i nie wprowadzaj ludzi w błąd

@Gfth

To dziwne bo ja zanim zaczęła się ta epidemia pracowałam przez adecco. Więc chyba nie bardzo masz pojęcie.

Ona1

Serio ? A ja pracowałam przez tą właśnie agencję

jak sie 3 niedziele do kupy zejda ... palmowe

Cccc Nowy wpis
@Nikt

To idź do Brembo, może Ci nastraja więcej! POWODZENIA!!!!!!!

Tyson
Nazwa działu: Produkcja

Co tam słychać nie roby.

Mike
@Tyson

Nic konkretnego. Ciągłe domniemania. Trudno być pewnym przyszłości. Zasiłek ma wzrosnąć do 1300+dodatek 1200 przez 3 m-ce. A +1000 na urlop od państwa z wnioskiem do pracodawcy, ale bon jednorazowy więc najlepiej zużyć na wykupienie wczasów, które za wczas rezerwować trzeba już teraz, bo jak ludzkość dostanie ten bon to już będzie za późno na wolne miejsca. Trochę kapa jak masz urlop w czerwcu, bo jak bon ustawowo nie przejdzie do czerwca to co przetrzymasz go na następny rok? Albo jak ktoś nie ma urlopu to na co wyda jednorazowo 1000 zł na wesołe miasteczko? Tylko czy wesołe miasteczko jest w zakresie takiego bonu i jaka jest jego ważność. Za 2 m-c może się wszystko ustatkuje. Takie tam pierdoły.

postojowiec Nowy wpis
@Tyson

Frajerzy dymaja na zakładzie za taką samą kasę co ja nie robiąc nic. Żal mi ich ale jak są takie związki które najpierw podpisują a potem przez tydzień pruboja zrozumieć co podpisali to się dyrekcja cieszy. Nie którzy co siedzą na postojowym a im się chce to i 3 koła np. na budowie dorabiaja.

Potępiony Nowy wpis
@postojowiec

Madzia ci się odwdzięczy.

On

Jak to wygląda z wszystkich agencji zwalniają?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Majster
Nazwa działu: Produkcja

Czy ktoś wie kiedy wracamy?

Direktor
@Majster

Wracamy po majówce i będziemy (usunięte przez administratora) 7 dni w tygodniu. Już są przygotowane nakazy na nadgodziny. Nikt (usunięte przez administratora)nie odmówi nadgodzin. Nie wykończy was koronawirus, ale wykończy was Magneti

Tak1Nie8
Szatan
@Majster

Tego chyba nikt nie wie. Dowiemy się w czwartek lub piątek

Drektor

Nigdy

TakNie5
@Direktor

Z tego co ja wiem, praca będzie 4-y dni w tygodniu, od poniedziałku do czwartku. Mają być cięcia, żadnych nadgodzin, czekamy na telefony z wiadomością od kiedy ruszamy. Trwają obecnie przygotowania maszyn pod produkcję, więc zaczyna się coś dziać. Wiadomość 100%.

Tak8Nie
Trauma
@Kruk

Najważniejsze to określić priorytety. Dlatego nie ma większego zapotrzebowania na pracowników. Po prostu są zbędni. Nie odgrywają większej roli.

Nick
@Trauma

Czyli mówisz że koło się spowrotem odwróciło i znowu do magneti trudno będzie się dostać, a praca będzie po znajomości.

@Kruk

Pracujemy od poniedziałku do czwartku. A co z piątkiem? Jak to będzie płacone?

@Ciekawy

-20%zarobku od poniedziałku do czwartku, zapomnij o piątku!!!!

Tak7Nie
@Kruk

Piątek będzie nie płatny?

@Ciekawy

Jak możesz mieć płatny piątek skoro praca będzie od pon.do czw.? Pomyśl trochę. Pozdro.

Tak7Nie
@Kruk

Mogłoby być tak że pracujesz 4 dni a piąty płatny jako postój ekonomiczny. Nie wpadłeś pewnie na to

TakNie6
@Majster

Pracujemy za 80% od wtorku do piątku poniedziałki bezpłatne Ci co sa na postoju maja płacone 80%za 5dni Czyli Robol dalej dymany I zapłać za bilet do pracy i narażać się trzeba w drodze do pracy i w pracy a zarobi tyle samo co kolega na postoju Sprawiedliwe ?

Alfa
Nazwa działu: Produkcja

Od kiedy mikołajczyka idzie?

Zxc
@Alfa

Od wtorku Praca w systemie wt-pt

Jade
@Zxc

Na ile zmian?

Norma
Nazwa działu: Produkcja

Kiedy wracamy do pracy? Bo jestem na głodzie muszę zrobić normę. Marzę o tym aby sobie zrobić normę na rurach lub comasie i wyjść na czworaka zyebany jak pies auuuuuu

TakNie1

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.?

Pershing
@Pytanie

Co to za idiotyczne pytanie? Nie wiesz co obecnie się dzieję. Większość firm produkcyjnych stoi a tu de bil z pytaniem o premie wyskoczył

Bankier
Nazwa działu: Produkcja

Jest dla nas wszystkich problem, bo nie możemy pracować robić nadgodziny i lepiej zarobić. Ale nie ma co marudzić. Taki lider Tomasz (usunięte przez administratora). pierwszy kapuś i fra jer tego zakładu nie ma kogo podpieprzyć. Jaki to dla niego ból. Chyba donosi na swoją rodzinę hahahaha

Tak2Nie13
Tdegh

Miała być tarcza antykryzysowa i (usunięte przez administratora) jest. Robota przekładana. Szukam innej bo w przyszłym miesiącu nie bede mieć za co rachunki zapłacić i co do gara włożyć. Jak tak dalej będą poniewierać osobami które są na zleceniówkach to ludzi do pracy nie znajdą

Lider
@Tdegh

Pracujesz przez agencję?

Pulpet
Nazwa działu: Produkcja

Ktoś wie co jest z pracownikami agencyjnymi? Czy przedłużono im umowy?

Kuba

Zarobki każdy ma takie jaka ma pracę. Najważniejsze jest to, że firma jest dobrym pracodawcą.

Arni14
Nazwa działu: Produkcja

Witam Moze ktos przyblizyc stawki w magneti pod firma bo ja slysze ze 4-5tysiecy mozna zarobic niedziele dla chetnych mila atmosfera..a tutaj sie naczytalema ze praca tragedia...

TakNie5
Olo
@Arni14

Skąd słyszałeś takie bajki. Ha ha

@Arni14

Tyle to zarobisz jak zrobisz wszystkie soboty i niedziele w miesiacu .

Fred
@Pracownik

Wszystkie soboty niedzielę i cały miesiąc po 12 godzin to wtedy ponad 4 tysiące zarobisz

juri

to dobrze się naczytałeś

Zazdrosny
Nazwa działu: Produkcja

Z całego serca nie mój dział ale w poprzednim zołzą robiła co musiała znajomym ????

W sam raz
@Zazdrosny

To fakt

robol

Zastanawia mnie jak wygląda rekrutacja u kobiet bo jak widać same takie co lubią dobrą zabawę tutaj przychodza Olga, pani B itp????

Lila
@robol

Kolego chyba pomyliłeś zakłady. Tu są opinie o Magneti na Mikołajczyka. A Wy piszecie chyba o kimś z Automotivu

Malutki

Stoimy do czerwca 14 dni na urlopie tego roku jak rząd zatwierdzi reszta 70 % ???????????????????????????????????? świętujmy bo bez magneti potem zwolnienia bądźcie zadowoleni wykoncypował sie uwolnicie od tego oleju i smaru ????

Tak1Nie2
Były pracownik magneti
Nazwa działu: Produkcja

Magneti Marelli na Zagórzu w Sosnowcu pozwalnialo bardzo dużo ludzi. Ci pod firmami typu aas invenio na zakładzie mają urlopy bezpłatne niestety bo tam jest umowa zlecenie pod tymi firmami.

Lolek
@Były pracownik magneti

Co ty za bzdury piszesz? Invenio nie na już od dawna. Nie masz pojęcia to się nie wypowiadaj. (usunięte przez administratora)

TakNie4
Lolek
Nazwa działu: Produkcja

Chyba tylko na Zagórzu jest invenio bo na Mikołajczyka nie ma

Tak4Nie1
On

Witam orientuje się ktoś może co teraz będzie z osobami przyjęte pod agencje pracy wszyscy do zwolnienia czy bezpłatny na 2 miesiące?

Pepa
@On

Agencja was nie informuje czy macie przedłużone umowy?

@Pepa

Zero jakichkolwiek informacji.

Ptok
Użytkownicy czekają na odpowiedź 64 dni.

Wiadomo już czy jest postój i na jakich warunkach?

Bolo
Nazwa działu: Produkcja

Sanit globe szyby, opel, Fiat w tychach ma postojowe płatne 100%. i co da się.?

John
@Bolo

tak da się, 350 osób zwolnione z dnia na dzień z pośredniaków w Saint Gobain w DG, też się dało zrobić

Masa

Przestań pisać bzdury, bo nie zwolnili 800 osób w Saint Gobain

Zwis

Już bije konia na samą myśl o postoju

Tak5Nie4
Mia
Nazwa działu: Produkcja

Od poniedziałku wszyscy idziemy na urlopy.

TakNie11
Robol
@Mia

Od kiedy to będą mi mówić, że mam brać urlop. To jest mój urlop i będą go brał kiedy mi będzie potrzebny

Tak12Nie
@Robol

Racja. Nie mogą nikogo zmusić do urlopu. Do bezpłatnego też nie. Jedynie mogą nakazać wybrać soboty nie zbiorowe.

@Tre

Mylicie się, pracodawca dysponuje połowa naszego urlopu i w szczególnych przypadkach może Cię na niego wysłać czy chcesz czy nie

@Pracownik

Ty się mylisz. https://strefabiznesu.pl/koronawirus-a-przymusowy-urlop-18032020-r-czy-pracodawca-moze-zmusic-pracownika-do-wziecia-wolnego/ar/c10-14863889

!!!
@Robol

Pracodawca może Ci rozplanować urlop na cały rok z wyjątkiem 4 dni Twojego urlopu tak zwanych na żądanie Koniec kropka tyle w temacie!

Tak4Nie1
@!!!

Dlaczego wprowadzasz ludzi w błąd, jesteś z kadr, czy co? "Zdarzają się pracownicy, którzy godzą się na urlop i składają wnioski o wolne na prośbę pracodawcy. Robią to, ponieważ nie znają swoich praw w związku z koronawirusem. Eksperci przypominają, że wysłanie pracownika na urlop z powodu tymczasowego zamknięcia zakładu pracy jest niezgodne z prawem." I jeszcze : " - Urlop jest świadczeniem, którego pracodawca udziela w porozumieniu z pracownikiem. Wyjątek stanowią: tzw. urlop zaległy (przysługujący na mocy art. 168 Kodeksu pracy) lub urlop w okresie wypowiedzenia (art. 167[1] Kodeksu pracy), kiedy to pracodawca może jednostronnie zdecydować o tym, że pracownik będzie wykorzystywał urlop – zaznacza dr Anna Kamińska-Pietnoczko, prawnik w C&C Chakowski & Ciszek. " Pisze wyraźnie, w porozumieniu z pracownikiem, a pracownikowi może nie pasować ten termin. Zresztą komu by pasowało siedzenie w domu w urlop.

Dżuma na pośladku
@Tre

Pamiętajcie, że związki, które nas reprezentują podpisały papier. PrEczytajcie co związki nas reprezentujące podpisały.

Robol
@Dżuma na pośladku

Może najwyższa pora obalić związki?albo masowo się wypisać?

Lila
@Mia

Można iść na L4, po co tracić swój urlop

Nie ma takiego przepisu.

Alfa
Nazwa działu: Produkcja

Postój powinien być płatny 100% tak jak inne firmy płacą. A nie 60% co do (usunięte przez administratora) z tymi związkami. rozwiązać i będzie święty spokój.. Tego też nie umią załatwić tylko składki płacić co miesiąc. (usunięte przez administratora) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@Alfa

Niestety ale postój jest płatny 60%. Zakład może zapłacić więcej, ale nie musi. I jeszcze raz napiszę- nie mogą nikogo zmusić do wzięcia urlopu. Chyba że starego.

Tak2Nie1
Quatro
@Tre

Weź chłopie zrozum że będziemy pokrywać urlopami. Związki podpisały porozumienie.

TakNie

Jak mamy zapier.. do końca tygodnia to gdzie są jakieś maseczki? Środki bezpieczeństwa, niczego nie ma paranoja. Związki? hahah śmiech na sali

Fwhgf

Będzie w końcu kwarantanna dla wszystkich?

Niby
@Fwhgf

Niby tak

Spawacz
Nazwa działu: Produkcja

Nawet wie ma ciepłej wody w toaletach

wirus
Nazwa działu: Produkcja

W Marelli pracuje sie do ostatniego zdrowego czlowieka

Tak15Nie
Gdrhbv

Magneti Marelli, wielka firma a nie stać na środki do dezynfekcji i termometry. Ludzie pracują tam z gorączką! Ci co mogą to pracują zdalnie a robole muszą przychodzić i się narażać. Kpina! Zamknijcie w końcu tą firmę na conajmniej 2 tyg tak jak w innych zakładach to robią.

Ja

Czy to prawda że zakład wstrzymuje produkcję na 2 tyg? (Info z Ersi)

Olo
@Ja

Zakład nie wstrzyma produkcji bo nie musi. Rząd nie nakazał zamykania tylko dbanie o higienę.

Tak1Nie3
ballada milanowska

autor nieznany w lesie schowany Różne stosują triki Króliki by zmieść kaczora z polityki W kodzie serce całe oddają by dzielnie walczyć z pisowską zgrają W necie szaleją, posty wpisują Demolki państwa nie darują W Polsce tradycję chciały zmieniać by w przeddzień święta dziękczynienia nie poszukiwać więcej indora tylko do pieca wsadzić Kaczora Nieważne, w jabłkach, czy w buraczkach Po takim daniu zawsze jest … I nie dasz rady zjeść już deseru na który liczy głupio tak wielu W ten sposób naród by się obudził a Kaczor przestał ogłupiać ludzi".

Tak2Nie18
On

Witam czy ktoś coś wie jakie kroki podejmie zakład jeśli chodzi o bezpieczeństwo (koronawirus) czy zakład zostanie czasowo zamknięty?

Franek
@On

Na każdym stanowisku ma być żel antybakteryjny i 0,7 wódki. Co pół godziny myjesz ręce i walisz kielicha

informator
Nazwa działu: Jakość
@Franek

Potwierdzam, Pan Kaleson co 1 h aplikuje kieliszek spirytusu z dozownika i nic go nie tyka nawet szare komórki.

Tak1Nie2
biskup
@Franek

na innych firmach piszesz to samo. myslisz ze zablysniesz zenujacym wpisem.? np promus katowice

Zostaw opinię o MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. - Sosnowiec

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.
3/5 Na podstawie 484 ocen.