Opinie o Szczepan Golec P.U.H. Julia w Mysłowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Szczepan Golec P.U.H. Julia. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Szczepan Golec P.U.H. Julia o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szczepan Golec P.U.H. Julia w Mysłowice

Jakie są warunki zatrudnienia w Szczepan Golec P.U.H. Julia?

Odpowiedż Nowy wpis

Z tego co jest wiadome to ta firma nie działa od kilku lat i nie ma jej na rynku.

Jak szefostwo w Szczepan Golec P.U.H. Julia traktuje ludzi?

Obserwator Nowy wpis

Rozumiem, że to pytanie to podpucha bo tej firmy już nie ma i nie działa od kilku lat.

Odpowiedż Nowy wpis

"Paniusia", chyba ktoś ma problem z płcią przeciwną i jeśli kobieta jest zwierzchnikiem. Ponadto, praca jest czynnością dobrowolną. Jeśli komuś nie odpowiadają warunki może z niej zrezygnować. Rozumiem że lepiej kogoś szkalować bezkarnie i anonimowo w necie.

Czy w Szczepan Golec P.U.H. Julia zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

moki

firma cud robi na torach na celsie obraz nędzy i rozpaczy az wstyd patrzec ekipa olaboga gdzie co tydzien jest rotacja z ludzmi a dotego kasa taka że klękajcie narody nie polecam a wręcz odradzam omijajcie ten syf szerokim łukiem

Magdalena
@moki

No gdy to się czyta serio można się zmartwić...Pytanie tylko o jaką kasę chodzi i za jaką konkretnie pracę?

@moki

chyba na szpilki Pni braklo bo nawet nie umie Pani odpisac i prawdy ludziom powiedzieć za jaka kase Pni ludzi werbuje hahhhhhhhaaaa

@Magdalena

Trzeba umieć prawdzie spojrzeć w oczy że ma sie firme cud i przemiał ludzki jest nie ograniczony a prawda jest taka że nietrafiła Pani na kompetentną osobe z jajami która umie odróżnić prace za godne wynagrodzenie i normalnymi ludzmi z pracą (usunięte przez administratora)w (usunięte przez administratora) za miche ryżu trzeba sobie czasem szpileczki połamac i pazurki pobrudzić by coś zrozumieć szkoda mi palców i czasu ale ludzi ostrzegam przed takimi wyzyskiwaczami bo nikt nie będzie robił na takich pasożytów

moki

Pani Magdo jeśli chodzi o kwestie kasy to 16-18 zł d.....nie urywa za prace w kamieniołomach i przy torach bez koparki a z tego co widać to tam pracuje sie ręcznie często widze gości jak kopią łopatkami i podbijają podkłady brechami bo nie mają sprzętu za taką kase to chętnie zobaczył bym Paniom na torach hahhhhhha za marne nądzne grosze jakie płacicie tym nieszczęśnikom z łapanki w ciuchach brudnych bez posiłu i płacy za nadgodziny

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Szczepan Golec P.U.H. Julia? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
przyszły robol

czyli prywaciarz kapitalista (usunięte przez administratora) to pracownik powinien mu płacić ze pracuje.Dzięki

Magdalena
@przyszły robol

To chyba jednak nie do końca tak działa? Wyjaśnisz szerzej ten wniosek?

Witam czy ktoś może odpisać bo potjełem się pracy na delegację i nie wiem czy mam tu pracować bo szefa tu wogule nie ma i nie było od tego czasu co tu jestem tylko szczerze proszę o odpowiedź

Damian

Witam, i jak się pracuje w tej firmie ?

Kwatery

Wynajmowalismy kwatery dla pracowników Golca (firma Julia i JJ Personum), początkowo wpłaty terminowe, później opóźnienia, a na koniec brak zapłaty i wyzwiska. Omijać tego człowieka!

@Kwatery

To raczej długo się tu nie po pracuje A z kont pan jest

Czy w Szczepan Golec P.U.H. Julia zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Priv

Uciekaj człowieku ....znajdz sobie inną, uczciwą firmę.

Ryzik

Firmy nie polecam ,przyjmuje pracowników na budowy wyjazdowe warunki hotelowe masakra ,wszyscy piją,na Maxa,jedna speluna,nie wypłaca zarobionych pieniążków,A jak się upomnisz to wyzwalają z roboty i każą pokrywać koszty ,badań lekarskich których nie było, nie płacą delegacji , to się nadaje tylko do sądu PRACY i koniecznie do urzędu skarbowego za łamanie podstawowych zasad i unikanie płacę nie podatków NAWET NIE MYSLCIE ZEBY PODEJMOWAC PRACE W TEJ FIRMIE ,PRZEPRACOWALEM TAM I WYTRZYMALEM W TYCH WARUNKACH 3 DNI I ZERO PIENIEDZY PODOBNO MI SIE NIE NALEŻĄ

ODPOWIEDŹ
@Ryzik

W odpowiedzi na pana zarzuty (opinię), pragnę wskazać, iż internet jest anonimowy i można w nim pisać, nie ujawniając swoich personaliów, wiele rzeczy które są nieprawdziwe, tak jak uczynił to pan. W tych oszczerstwach przetoczonych w opinii nie nadmienił pan, iż był jedną z tych osób które dopuściły się libacji alkoholowej narażając firmę na nieprzyjemności i koszty. W takich przypadkach rzeczywiście dziękujemy za współpracę. Rozumiem, że opinia ta miała polegać na oczernieniu firmy i postanowił pan wypisać wiele bzdur które są nieprawdziwe !!!

Robol

Firma prowadzona przez oszusta. Zabiera za noclegi, kłamie, nie płaci całości wypłaty.

Zostaw merytoryczną opinię o Szczepan Golec P.U.H. Julia - Mysłowice

• Jak się pracuje w Szczepan Golec P.U.H. Julia?

Zobacz opinie na temat firmy Szczepan Golec P.U.H. Julia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szczepan Golec P.U.H. Julia?

Szczepan Golec P.U.H. Julia
  • Obrzeżna Północna 22