MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.
counter
2 339 357 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Czy często w firmie MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Magnetoman

Przypominam że jak ktoś ma chęć wypisania się z projektu oszczędzania na emeryturę to czas to zgłosić.

Czesław
@Magnetoman

Pracodawca wprowadził dla swoich pracowników projekt oszczędzania na emeryturę, czy mówisz może o wprowadzonych niedawno przez rząd pracowniczych planach kapitałowych? Sprecyzuj, proszę swój komentarz.

Magnetoman Nowy wpis
@Czesław

Wlasnie to co wprowadza zakład to to samo co rząd wymyślił. Ustawowo wchodzi od stycznia

Renton Nowy wpis
@Magnetoman

I nie dajcie się namówić na złożenie rezygnacji w listopadzie jeżeli ktoś jest ostatecznie zdecydowany bo wtedy trzeba pamiętać o odnawianiu rezygnacji co 4 lata

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 271 dni.

Jakie narzędzia pracy zapewnia MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

ggggg

mam pytanie,jest oferta pracy w MM przez Adecco,bardzo atrakcyjne wynagrodzenie tzn.ile wg. Adecco to jest,bo jak to jest kwota jak piszą na tych forach- 2100- 2200 to ...chyba jakiś żart?Wg.mnie bdb wynagrodzenie to min.2500 wzwyż

@ggggg

Szczerze? Nie polecam. Przyjmują takie osoby na 2/3 tygodnie i koniec. Nie masz żadnej gwarancji, że przedłużą Ci umowę więc z dnia na dzień zostajesz z przysłowiową "ręką w nocniku". Podpisywanie umów kiedyś odbywało się w biurze HR - kolejka wychodziła na hale. Pracownicy Adecco wgl nie informowali o tym czy się pojawią w danym dniu czy nie - zdarzało się, że przychodzili kilka dni później i pracownicy byli bez umowy, nadal pracując w zakładzie. A tymczasem Pan K.G. siedzi sobie w swojej dziupli i przegląda wypasione oferty wczasów za granicą na kompie ale kto bogatemu zabroni, prawda?

Czesław
@Były wykorzystany pracownik

To co piszesz brzmi nie tylko niepokojąco, ale wygląda na niegodne z prawem. Czy sytuacje o których wspominasz zostały gdzieś zgłoszone?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Tytus

@Były wykorzystany pracownik Nie zgadzam się z taką opinią i uważam, że jest niesprawiedliwa !!

@Tytus

Z jakich względów jest niesprawiedliwa? Przeżyłeś/łaś to na własnej skórze żebyś mogł/a się wypowiadać? Wszystko to działo się na prawdę, to nie fikcja. Nie wspomnę nawet o piątym ani dziesiątym zgrzycie, niesprawiedliwości, wykorzystywaniu, znęcaniu się psychicznemu itd.

Tak2Nie
Lidia

Stażyści również są poszukiwani jak pisałeś @dil, to dobry start i przygotowanie do zawodu, a czy jest możliwość po stażu zatrudnienia od razu w Magneti Marelli ? Napiszcie jak to wszystko wygląda, jakie należy spełniać warunki?

@Lidia

Możliwość przejścia ze stażu na umowę jest ale śmieciową - przez Adecco, podpisywaną co miesiąc milion razy za marne grosze boooooo "nie ma etatów" - ten argument jest podawany na porządku dziennym, nawet jeśli stażysta się sprawdza, zapyla z robotą to i tak nie ma miejsca dla niego. O pracowników umysłowych nie zabiegają wgl. Nie ma rozmowy na zasadzie co możemy zrobić żebyś z nami został, tylko Pan G. przyjmuje info i nara. Bo jak Pani Joanna T. (HR) powiedziała kiedyś ze swoim szyderczym uśmieszkiem na ustach "Nie ma ludzi niezastąpionych".

Lidia

W internecie widnieje wiele ofert pracy w Magneti Marelli. Jak myślicie z czego wynika tak duże zapotrzebowanie na nowych pracowników. Piszecie również, że pracownicy się zwalniają. Możecie opisać dokładnie co dzieje się obecnie w Magneti Marelli? Każda Wasza informacja będzie ważna dla osób, rozważających rozpoczęcie współpracy z tym pracodawcą.

Tak6Nie1
Jacek

Nic nie rozumiem, słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!

robotnik

praca w tej firmie to czysta przyjemnosc. mila atmosfera, zyczliwi ludzie, wzorowa kadra kierownicza, mozliwosc rozwoju ( kursy, szkolenia ). pelna kultura. polecam

Tak7Nie1

Magneciarz
@robotnik

To znaczy, że należy to miejsce omijać szerokim łukiem !

Tak5Nie

Dżibril

Pracuje w Magneti kolejny rok, W biurach się zwalniają a to świadczy że coś się dzieje, BHPowiec P. Ch na wypowiedzeniu, jak widać nie potrafią docenić rzetelna pracę jaką wykonywał, ogólnie w tym zakładzie nie ma przyszłości....

Tak2Nie

dil

cześć Wam. Z ciekawszych ofert poza tym stażowymi to na pewno ta dla człowieka do controllingu w sosnowcu

anshin

Nie wszyscy są głupi żeby wandziE sponsorować w zamian za podpisywanie niekorzystnych warunków płacowych.

jolo

Witam czy nadal każą wam robić soboty ?

anshin
@jolo

Jak jest ładna pogoda i 50st na hali to ludzie sami z ochotą przychodzą do pracy.

Dżibril
@jolo

Tak1Nie

al-akhbar

Żart to jest ten zakład. Trzeba być nieudacznikiem życiowym i mega debilem żeby chcieć tu pracować...

Tak4Nie

JAN

witam serdecznie mają przyjmować do MM początkiem roku ale to praca tymczasowa przez adecco Umowa jest np w grudniu od 1.12.2013 do 23.12.2013 potem możesz się iść paść na zieloną choć w zimie to nie za bardzo bo następna umowa jest dopiero od 07.01.201 od końca miesiąca tak więc masz nieskładkowe prawqie 3 tygodnie tak samo na postój pracownicy w MM idą na urlop a Ty pracownik Adecco dostajesz świadectwo pracy i znów cię przyjmują po postoju. Tak więc te 18 mc które możesz pracować przez pośrednictwo pracy jest wieczne bo nie masz ciągłości masakra jednym słowem

aaa

@ xxx tzn tyle ile na produkcji

aaa

@ xxx podobno tyle co u nas

xxxx

ile się zarobi w utrzymaniu ruchy w tej firmie w Bielsku??

abcd

2100zl netto przez adeco za 160h

Tak1Nie

ach niu

Hej Magiczi magnetowcy, spróbójmy rozwiązać takie zadanie: jeżeli teraz osiągam z wypłaty ok 1650 złotych netoo to czy warto przyjść do was po magiczną wypłatę z magneti ? Ile zarabia się na podstawowym najniższym stanowisku pracy w magneti?

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.

Chcę opublikować:

MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.