Opinie o MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. w

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. w

TOLEK

Firma ,która rekrutuje mlodych ludzi do pracy to wprowadza ich w błąd.Praca co dziennie na innym stanowisku .Zatrudniasz się na ooeratora CNC a robisz najgorsze gówna.Jak można tak potraktować młodych ludzi ,którzy zaczynają swoją pierwszą prace a traktowani są w sposób do nie opisania.A starzy pracownicy stoją i się śmieją czy da rade czy nie .Nie polecam Zamiast młodych zachęcić do pracy to młodzi nie chcą tam przychodzić.Czy to już ktoś gdzieś zgłosił ?Tak zwany (usunięte przez administratora).

Hanna
@TOLEK

to Ci młodzi Panowie nie wiedzą do końca na co się piszą? Naprawdę im nie mówią, że muszą się liczyć tutaj z typowo męską pracą?

Hala a Nowy wpis

Haha , że co ? Weź przestań . Ewka obszar 2 . To zwykła prostytutka. Do mnie też się śliniła ale ją olałem.Fuj…. Zwykła(usunięte przez administratora). Sory za szczerość ????

TOLEK

Dorota
@TOLEK

Ale to wynika z tego że nie ma ludzi na te wszystkie stanowiska czy to raczej pewien 'test' dla tych młodych? Dlaczego tak jest?

Asza Nowy wpis
@TOLEK

Młodzi ludzie nie nauczeni są pracy więc albo mu odpowiada taki system pracy albo nie. Słowo zachęcać trochę nie na miejscu to nie przedszkole. Pozdrawiam.

TOLEK Nowy wpis
@Asza

Wszystko wszystkim.Ale jak chłopak waży 55 kg a każą mu dzwigać belki ,które ważą 25 do 30 km to już są kpiny.

Hanna Nowy wpis

Zembatka

Niestety nie można liczyć tutaj na zbyt wiele.Place przeciętne a dawnej M.M przodowalo w zarobkach.Teaz 2700 netto za pracę od pn do piątku. Z sobotami to wyjdzie 3500 około,więc naprawdę żadnych rewelacji tutaj nie ma.Raczej dla młodych w celu zarobienia na wakacje a potem zmywaja się stamtąd. Niektóre stanowiska naprawdę ciężko fizyczne zwlaszcza na spawalni.Wybor należy do was.

Jakie narzędzia pracy zapewnia MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Służbowe auto? Hahahah. To Tylko dla kierownictwa i kółka wzajemnej adoracji. Zwykły pracownik nie ma nic. Jak sobie odłożysz z tej marnej pensji po kilku miesiącach pracy, to może kupisz jakiegoś gruza :)

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Magnetoman

Przypominam że jak ktoś ma chęć wypisania się z projektu oszczędzania na emeryturę to czas to zgłosić.

Czesław
@Magnetoman

Pracodawca wprowadził dla swoich pracowników projekt oszczędzania na emeryturę, czy mówisz może o wprowadzonych niedawno przez rząd pracowniczych planach kapitałowych? Sprecyzuj, proszę swój komentarz.

Magnetoman
@Czesław

Wlasnie to co wprowadza zakład to to samo co rząd wymyślił. Ustawowo wchodzi od stycznia

Renton
@Magnetoman

I nie dajcie się namówić na złożenie rezygnacji w listopadzie jeżeli ktoś jest ostatecznie zdecydowany bo wtedy trzeba pamiętać o odnawianiu rezygnacji co 4 lata

ggggg

mam pytanie,jest oferta pracy w MM przez Adecco,bardzo atrakcyjne wynagrodzenie tzn.ile wg. Adecco to jest,bo jak to jest kwota jak piszą na tych forach- 2100- 2200 to ...chyba jakiś żart?Wg.mnie bdb wynagrodzenie to min.2500 wzwyż

@ggggg

Szczerze? Nie polecam. Przyjmują takie osoby na 2/3 tygodnie i koniec. Nie masz żadnej gwarancji, że przedłużą Ci umowę więc z dnia na dzień zostajesz z przysłowiową "ręką w nocniku". Podpisywanie umów kiedyś odbywało się w biurze HR - kolejka wychodziła na hale. Pracownicy Adecco wgl nie informowali o tym czy się pojawią w danym dniu czy nie - zdarzało się, że przychodzili kilka dni później i pracownicy byli bez umowy, nadal pracując w zakładzie. A tymczasem Pan K.G. siedzi sobie w swojej dziupli i przegląda wypasione oferty wczasów za granicą na kompie ale kto bogatemu zabroni, prawda?

Czesław
@Były wykorzystany pracownik

To co piszesz brzmi nie tylko niepokojąco, ale wygląda na niegodne z prawem. Czy sytuacje o których wspominasz zostały gdzieś zgłoszone?

Tytus

@Były wykorzystany pracownik Nie zgadzam się z taką opinią i uważam, że jest niesprawiedliwa !!

@Tytus

Z jakich względów jest niesprawiedliwa? Przeżyłeś/łaś to na własnej skórze żebyś mogł/a się wypowiadać? Wszystko to działo się na prawdę, to nie fikcja. Nie wspomnę nawet o piątym ani dziesiątym zgrzycie, niesprawiedliwości, wykorzystywaniu, znęcaniu się psychicznemu itd.

Lidia

Stażyści również są poszukiwani jak pisałeś @dil, to dobry start i przygotowanie do zawodu, a czy jest możliwość po stażu zatrudnienia od razu w Magneti Marelli ? Napiszcie jak to wszystko wygląda, jakie należy spełniać warunki?

@Lidia

Możliwość przejścia ze stażu na umowę jest ale śmieciową - przez Adecco, podpisywaną co miesiąc milion razy za marne grosze boooooo "nie ma etatów" - ten argument jest podawany na porządku dziennym, nawet jeśli stażysta się sprawdza, zapyla z robotą to i tak nie ma miejsca dla niego. O pracowników umysłowych nie zabiegają wgl. Nie ma rozmowy na zasadzie co możemy zrobić żebyś z nami został, tylko Pan G. przyjmuje info i nara. Bo jak Pani Joanna T. (HR) powiedziała kiedyś ze swoim szyderczym uśmieszkiem na ustach "Nie ma ludzi niezastąpionych".

Lidia

W internecie widnieje wiele ofert pracy w Magneti Marelli. Jak myślicie z czego wynika tak duże zapotrzebowanie na nowych pracowników. Piszecie również, że pracownicy się zwalniają. Możecie opisać dokładnie co dzieje się obecnie w Magneti Marelli? Każda Wasza informacja będzie ważna dla osób, rozważających rozpoczęcie współpracy z tym pracodawcą.

Jacek

Nic nie rozumiem, słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!

robotnik

praca w tej firmie to czysta przyjemnosc. mila atmosfera, zyczliwi ludzie, wzorowa kadra kierownicza, mozliwosc rozwoju ( kursy, szkolenia ). pelna kultura. polecam

Magneciarz
@robotnik

To znaczy, że należy to miejsce omijać szerokim łukiem !

Dżibril

Pracuje w Magneti kolejny rok, W biurach się zwalniają a to świadczy że coś się dzieje, BHPowiec P. Ch na wypowiedzeniu, jak widać nie potrafią docenić rzetelna pracę jaką wykonywał, ogólnie w tym zakładzie nie ma przyszłości....

dil

cześć Wam. Z ciekawszych ofert poza tym stażowymi to na pewno ta dla człowieka do controllingu w sosnowcu

anshin

Nie wszyscy są głupi żeby wandziE sponsorować w zamian za podpisywanie niekorzystnych warunków płacowych.

jolo

Witam czy nadal każą wam robić soboty ?

anshin
@jolo

Jak jest ładna pogoda i 50st na hali to ludzie sami z ochotą przychodzą do pracy.

Dżibril
@jolo

al-akhbar

Żart to jest ten zakład. Trzeba być nieudacznikiem życiowym i mega debilem żeby chcieć tu pracować...

JAN

witam serdecznie mają przyjmować do MM początkiem roku ale to praca tymczasowa przez adecco Umowa jest np w grudniu od 1.12.2013 do 23.12.2013 potem możesz się iść paść na zieloną choć w zimie to nie za bardzo bo następna umowa jest dopiero od 07.01.201 od końca miesiąca tak więc masz nieskładkowe prawqie 3 tygodnie tak samo na postój pracownicy w MM idą na urlop a Ty pracownik Adecco dostajesz świadectwo pracy i znów cię przyjmują po postoju. Tak więc te 18 mc które możesz pracować przez pośrednictwo pracy jest wieczne bo nie masz ciągłości masakra jednym słowem

aaa

@ xxx tzn tyle ile na produkcji

aaa

@ xxx podobno tyle co u nas

xxxx

ile się zarobi w utrzymaniu ruchy w tej firmie w Bielsku??

Zostaw merytoryczną opinię o MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.

• Jak się pracuje w MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.?

MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.