Opinie o aftermarket.pl - AfterMarket.pl Limited

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. w Sosnowiec Plac Pod Lipami 5

Roman

Najlepsza jest Daria puka się równo dużo potrafi

Rura
@Roman

A sa jeszcze jakies inne Panie do pukania?

Gietarka na 102

SwiaGska i TomCwany cały czas chodzą gdzie chcą i kiedy chcą na fajkę. Jednak to prawda co mówią, że mają na zielone światło w zamian za (usunięte przez administratora). Do tyskiego kierowniczka.. W tym są dobrz: kablowanie i pisanie na innych na Gowork.. Uwaga na nich, no i jeszcze na tego fałszywego szczurka Plamke, to też sławny poeta na gowork..

Spawara
@Gietarka na 102

Uwazajcie na ta czarna kacza (usunięte przez administratora) co wrocila i teraz spawa uda kolezanke a potem obgada bawiac sie w gluchy telefon i podpieprzy gdzie trzeba. Wspolczuje tym ktorzy urzadzili sobie u niej kacik zwierzen. Nawet spocony pan Wojtek nie chcial jej wreczyc swojego berla... chodzi jak koczkodan moglaby dorabiac na animal planet falszywa malpa

Musolini
@Spawara

Dlaczego dałeś aż tak negatywny komentarz ?

@Spawara

Domyślam się że chodzi o Darie...

...
@Ania

Chodzi o Anete K.

Olo

Haha to zwykla kurrr...paraduje w tej pracy wypina tą kaczą(usunięte przez administratora). żeby każdy na nią patrzył haha

Neon
@Olo

Zazdrościsz bo nawet na ciebie nie spojrzy, zreszta na ciebie żadna nie spojrzy. W dziecinstwie rodzice ci do szyji kiełbase przywiązywali zeby chociaż psy się z tobą bawiły hahaha

...
@Olo

Przynajmniej ma figurę to niech paraduje lepiej to niż byc tłustym wieprzem ale chyba bardziej tutaj chodzi nie tyle o wyglad a jej falszywa osobowosc

Tiktaki
@Neon

No przecież Anetka to dorodna Milfetka niejeden małolat chciałby ja klepnąć

Neon

Wolni też chętnie by poszli z nią na randkę

Musolini
@Neon

W tej pracy nigdy się chyba nie zmieni . Patrzcie swojej roboty a nie interesujecie się innymi

Dozorca

Co się dziwić psełdolider lata za każdą co się pojawi w obozie a ta zamiast robic swoje to to wykorzystuje wystarczy że sie ladnie uśmiechnie, cos szepnie na ucho i potem już ma lzej a ten smieszny liderek nadskakuje, pomaga i dobiera stanowisko bo mysli ze cos wydepta i potem sobie wali pamiecowe w domowym zaciszu bo sie ladnie usmeichnela i się drapie po worze naprzemiennie ze swoim kumplem Koblem przy butelce bimbru

Oko

No i Azor się sam (usunięte przez administratora) :))

Pimpek

TOMUS ZA MALA NORMA NA 15 I CI SIE NUDZI PODOBNO MASZ DOSTAC DO POMOCY UNIWERSALNA MAJE I POD NADZOREM PIMPKA BEDZIESZ ZA NIA TYRAC NORME NA 2 BO ONA NIE MOZE SIE PRZEMECZAC

Fajny weekend
@Pimpek

Współczuję wam, że macie tak nudne życie, że nawet w weekend żyjecie pracą i życiem innych. A "Zdesperowana" i "@Nie ważne, haaa" proponuję w wolnym czasie poćwiczyć ortografię, a nie zajmować się takimi bzdurami... ????

cieciowka
@Fajny weekend

Pimpus jak juz skonczysz skomlec nad pszczolka Maja i nie chcialaby miodu dac to pamietaj pod biurkiem czeka dorodny patyk

cyrk
@Pimpek

Adam U zamiast czepiac sie innych ludzi to zainteresuj sie Pimpkiem i ksieznczka a jak nie widzisz to pozycz pingle od Pimpka to zobaczysz jakie manewry sa uskuteczniane.. nigdzie sama nie pojdzie robic zawsze z kims czy jest potrzeba czy nie i co chwile na telefonie gdy inne dziewczyny chodza wszedzie

haha
@cyrk

Poczytaj inne wpisy np. ten Królewna Maja 28.05.2021 11:29 Kandydat @Kobietą zmienna jest Jesteście żałośni...Możecie sobie pisać co chcecie, ale gdzie nie pójdę będę sobie robiła jak chce i ile chce, lider i tak mi nic nie powie, a jak zatrudnia nowe osoby to będę miała jedno stanowisko pracy tylko gietarke. Pozdrawiam was ja nie mam zamiaru tyrać w końcu to obowiązek facetów, a że wy dziewczynki sobie na to pozwalacie to jesteście wykorzystywane. Lider jest dla mnie bardzo miły i nie chce żebym się przemęczała. przeciez to prawda nawet te nowe osoby nie przyszly a juz ma jedna gietarke i pol dniowki moze sobie stac na telefonie a innych jak jest przekladka czy awaria to wysyla wszedzie a ona no cozzz dziewczynki zrobcie sobie cycki rozmiar taki jakie lider lubi

Kolec
@cieciowka

Co to sie stalo cycatka w koncu pracuje na innych stanowiskach bez strojenia min i wykorzystywania tego jelopa jak przedtem . Ale jak ma na tej zmianie byc dobrze jak majster I jego piesek nic nie wie a w dodatku ten drugi to ma przed oczami tylko promile potem sie dziwia ze zmiany zmieniaja lub uciekaja z tego syfu.

Oko prezesa
@Kolec

Gościu.... Weź ty sobie lepiej zęba wstaw i przyhamuj z tymi komentarzami, bo nikt nie jest anonimowy w internecie.. ;) ;) ;) ;)

meeeegaafooooooooon
@Kolec

Bez zmian tylko pozory...co poradzic ze nasza cycata ksiezna wstydu nie ma w sumie to niczym sie nie rozni od pewnych pan ktore za towarzystwo biora pieniadze bo ona klei i usmiecha sie do minionka gucia za to zeby za duzo nie musiala robic w pracy - tylko wspolczuc jej chlopu.... jak jakims cudem pojdzie na normalne stanowisko bo pracy coraz mniej to robi malo bo wiecej stoi na telefonie obrazona ze w ogole musi robic a lider kryje i kaze jej co innego wpisywac... ale juz byly tutaj takie w koncu ktos sie za to eldorado wezmie to bedzie placz. Ludzie widza co sie dzieje i ich juz to wkurza a pracy coraz mniej jak przychodzi co do czego to nie ma jej gdzie dac bo nigdzie mu nie pojdzie a przyzwolenie na spacery po hali i siedzenie na dworze jest..Jak zwolnia kogos a taka osobe zostawia to naprawde ten zaklad to (usunięte przez administratora) bo zmiana A.U to juz dawno (usunięte przez administratora) Daliby ja na inna zmiane lub inna strefe to w momencie by zobaczyli jak wyglada jej praca a nie wieczne krycie przez pimpka

H@h@
@meeeegaafooooooooon

Wystarczyło ze kiedys nie było go kilka dni i majster rozdawał i musiała popracowac to potem zdjecia pokazywala pimpkowi ze ma uczulenie to w nagrode tydzien plazy ciekawe czy zdjęcia bez majtek tez mu pokazuje. Na stanowisku gdzie stary pracownik robi sam ona zawsze druga osobe dostaje a stanowisko obok nieobstawione bo gwiazda sama nie moze robic a ilosci nawet na 1 osobe nie zrobi. Najlepsze ze pracownicy poruszali ten temat z majstrem a ten ma to gdzies

.....
@Kolec

Z innej strefy jak nie ma pracy to ludzie przychodza na rury i na kazdym stanowisku pracuja a jak dla naszej Mai nie ma odpowiedniego stanowiska to sobie 2h spaceruje po hali ojoooojojoj

@.....

wczesniej zanim kurdupel zostal liderem to dziewczyny pracowaly wszedzie nawet na przerobach a jak zostal to na poczatku wystawal nad ta co zmienila zmiane i tez cudowal za nia robil wszystko pod nos podstawial a dziewczyna chciala normalnie pracowac wiec zmienila zmiane ale pszczolce to sie widocznie podoba ze prawie nic nie musi robic bo tu powie ze raczka boli tu za ciezko i sie nie napracuje

Obrażona

Adam U,zesrany biega po chali pimpek go szuka i znajdzie, bo gównem od niego wali,chodzą i knują to ich zalety, już nie interesują ich żadne kobiety, Adam się boi i nie dziwota gdy jego piesek mu liże wrota (usunięte przez administratora) wam w (usunięte przez administratora) pedały, ty jego czy on Ciebie w (usunięte przez administratora) jebe:-))))

Łowca hanysów
@Obrażona

To samo jest na zmianie wróbelka zezoka ,on i jego (usunięte przez administratora) Tomeczek śmierdząca japa łażą i węszą a potem kablowanko do kierowniczka produkcji frajera z PIS-u to im wychodzi najlepiej frajerom a tak to brud smród I ubóstwo przez rudą łajze personalna z trzy grosze!!!!!!!!

Byly z biur
@Łowca hanysów

To RUDE COŚ jeszcze jest tą pseudo personalną po tych wpisach widzę że ten zakład wykańcza babsko totalne nic na niczym się nie zna w biurach same błazny imbecyle oczywiście zatrudnieni wszyscy przez rudą ciekawe ile ten przybytek wytrzyma pod jej rządami ?????!!!!!?????

zenek
@Łowca hanysów

Tomuś śmierdząca japa jest bardzo fałszywy. Tu mówi do ludzi że dobry wynik zrobili a mailach pisze że ludziom się nie chcę pracować i wymyślają awarie, albo że celowo sami robią awarie. Na tą szuję trzeba uwazać bo się mści,że mu żone puka koleś z magneti

Hala
@Byly z biur

Nie tylko w biurach na hali układy układziki starzy odchodzą a przyjmują samych ćwoków co nic nie kumają tak doprowadziła ruda ten zakład do ruiny!!!!!!!!

Monter

rozmowa przebiegała w bardzo miłej atmosferze wiec nie mogę narzeka, pytania o doświadczenie zawodowe i żadnych pytań podchwytliwych

Lolo

ZAKŁAD WOLNY OD HANYSÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Były z rur

Sądząc po tych wpisach to RUDA cały czas jedzie na imbecylach hanysach a zakład to totalny chłam!!!!!!!

Były

Witam wszystkich którzy szukajam pracy zapraszam do HERAUSA dobre zarobki 3 miesiące przez Adecco I zakład cię przejmuję.

Też byly
@Były

Nie rób ludzi w bambuko HAREUS to jeszcze większy bałagan niż marelli tam oprócz majstrów liderów są jeszcze starsi liniowi którzy podlegają pod liderów a zarobki trochę większe niż zasiłek dla bezrobotnych cały czas potrzebują ludzi do roboty tylko nikt tam nie chce pracować w tym chłamie zapyźiałym!!!!!!!

Były
@Też byly

Guzik prawda ja tam pracuje i sąm zarobki lepsze niż na mikołajczka.i lepsze warunki Pracy niż na mikołajczka

Dukato
@Były

Z Magneti do herausa,czyli z deszczu pod rynnę!!!!!!

@Dukato

Warunki pracy sąm lepsze.

Twoja żona
@Były

Nadal piszesz opinie ? Jeszcze raz i ja napiszę z twoim nazwiskiem . Jasne?

Rekrut

Nie pisz nic bo i tak to nic nie da i nic nie zmieni a pewnie te wPISy zaraz (usunięte przez administratora)kierowniczek produkcji tyska (usunięte przez administratora)

Ślina

Grzesiu zamij się lepiej pracą na N3.

Lovecraft

To samo jest na zmianie zezoka wróbla!!!!!!!

Mmmm
@Ślina

Jak to nie Grzesiek piszę tylko azor małpa ze świecąca glowa

Hej ,czy ktos z Was pracuje przez Randstad i rowniez dostał list o wycieku danych .? Zrobili nam mega problem ,jest jeszce ktos z tej agencji ?

Bry

Nie ma u nas tej firmy.

agencjusz
@Bry

Randstad był, ale oszukiwał ludzi na kasę i zrezygnowali z tej firmy

Maciek

Szgoda wogole tam przychodzic na jak kolwiek rozmowe... skoro pyjama cie dlaczego chce zmienic zaklad I odpowiadasz im strzeze ze po prostu masz dosc chodzenia na przerwe po 6-7godz ciezkiej pracy fizycznej po czym za godzine ci dzwoni telefon ze agencja dostala informacje ze nkestety jestes tam nie potrzebny.... zlamasy pier***** za przeproszeniem chodzicie se na kawke papierosa co godzine ale gdy ktos ma Zamiar powiedziec prawde to jest wzywany na rozmowy....takich liderow czy kierownikow to chyba (usunięte przez administratora) wychowywalo

Arolek

Coraz więcej ludzi choruje, a firma zamiast starać się izolować zmiany od siebie, to co robi? Miesza zmiany ze sobą. I tak jeśli ktoś zaraża, to zarazi nie tylko ludzi ze swojej zmiany, ale też z innych zmian. Ciekawa decyzja.

covid19
@Arolek

Arolek i ta wszyscy umrzemy. Nie przejmuj się tym. Buziaczki hahaha

Stefan

Pracowałem ale nie chce.

Edyta
@Stefan

Twoja opinia jest ważna dla innych osób poszukujących informacji o pracy w firmie MAGNETI MARELLI AFTERMARKET. Czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Jakie są Twoje doświadczenia z pracą w tej firmie?

Komas
@Edyta

A co ci ma powiedzieć o tym przybytku zarząd to (usunięte przez administratora) kierownicy same lajzy przeważnie ten od produkcji nie udacznik pierdzielony na hali więcej nierobów i konfidentów niż normalnych pracowników, a personalna rudy (usunięte przez administratora)na niczym się nie zna rozpieprzyła kadrę i toleruje samych (usunięte przez administratora) , maszyny to zlom ,utrzymanie ruchu śmiech na hali ogólnie to padlina a nie zaklad nie wróżę przyszłości tej firemce...

marcepan
@Edyta

Edyto,daj znać powiem Ci,jaka jest moja opinia dla osób poszukujących pracy w marelli. Moje doświadczenie 16 lat.

sen dog

Jeżeli ktoś chce przyjąć się do logistyki nie polecam iść na zmianę gdzie koordynatorem jest (usunięte przez administratora). Ten człowiek jest nie zrównoważony psychicznie, krzyki i wyzwiska są tu na porządku dziennym. (usunięte przez administratora)na wszystko reaguje gniewem ubliża ludziom i potrafi znęcać się psychicznie na pracownikach. (usunięte przez administratora) powinno się zwolnić z tego stanowiska. Ostatnio poszło nawet jakieś pismo do kadr na jego temat ale firma nic z tym nie zrobiła pan (usunięte przez administratora) dalej robi to w czym jest najlepszy czyli gnębi pracowników. najlepsze jest to że wszyscy to wiedzą i nikt nic z tym nie robi.

Karol

Dużo płacą na wyższych stanowiskach?

Zaruskiego

Kiedy ten wasz bałagan przechodzi na dwie zmiany??????

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Mlody juhas

Brud smród i ubóstwo warunków nie ma żadnych kumoterstwo kolesiostwo patologia bałagan i armia przygłupów w zarządzie zakład ogólnie (usunięte przez administratora) nie polecam nikomu

N3

Już nie zatrudniają tylko zwalniają

Elka Szelka

Ja pracowałam w tym zakładzie rok.Niestety trafiłam na zmiane gdzie liderem był taki z brodom .Odrazu po przyjęciu dziewczyny mi mówiły żeby uważać na niego bo jest fałszywy i straszy je że nie przedłuży im umowy jak nie przyjdą w sobotę do pracy.Co okazało się prawdą straszył i jest bardzo nieprzyjemny i chamski. Dziwię się ze nikt tego nie zgłosił do pipu. Ps.mam nadzieję że zaczął chodzić do dentysty bo bardzo nieprzyjemny zapach z ryja miał

Utrata, po prostu wybiera ludzi upośledzonych z grupą inwalidzką, aby mu nie byli w stanie zaszkodzić,hahahaha.Sam osobiście wiem jaki Utrata jest płytki, a jego kamery bezprzewodowe ,chodzące po chali, żenada, a skoro dyrektor to toleruje, to znaczy, że jest jeszcze większym imbecylem.

Maria
@Anna

Fakt. Zgadzam się w 100% Selekcja była wyrafinowana. Dobór z niższego sortu. A cała sytuacja jednym wielkim sprawdzianem wytrzymałości.

Ekipowicz
@Anna

Wybiera sobie odpowiednich ludzi, tzw lizuspospolitus inaczej donosiciel zawodowy. Ma już zgrana paczkę i myśli że zwojuje świat. Każdemu kiedyś noga się powinie bo karma wraca

chali - żenada
@Anna

Jak możesz pisać o ludziach z grupą inwalidzką jak po wpisie widać, że również do nich należysz. To się nazywa HIPOKRYZJA. Słyszałeś/ łaś kiedyś takie słowo ? Nie jesteś w stanie nawet zachować poprawnej formy osobowej, co za tym idzie-idąc Twoim tokiem myślenia, idealnie pasujesz na Fioletową zmianę :) Tiara przydziału miała rację-Gryfindor !

Cyrulik
@chali - żenada

Św pamięci majster przemawia przez ciebie. Jaki trzeba mieć zryty beret żeby takie rzeczy pisać. Wyuskaj mu jeszcze wszy z brody!. Nie masz wrażenia że otaczają cie klony tylko dlatego że jest taka moda. Teraz wszystkie (usunięte przez administratora) noszą brody i nie rozumiem czemu broda ma takie znaczenie, żeby zatruwać komuś życie.

Karr

Praca jest monotonna, ale jak to praca, robisz swoje i idziesz do domu. Nie trzeba myśleć ani zbytnio się wysilać. Problemem są ludzie, który zamiast wzajemnie sobie pomagać, żyć w zgodzie tak, żeby czas leciał jak najszybciej, tworzą swoje grupki i kapują na pozostałych. Pracowałam na kilku różnych zmianach i KAŻDA napierrdala na kolejna/poprzednia. Na prawdę tyle ile nasłuchałam się przez tam miesiąc. Nie spotkałam w życiu tyle fałszywych zawistnych kureww co tam. Przychodzi nowy pracownik na stanowisko, zamiast wytłumaczyć mu powoli i spokojnie to co ma robić, to patrzą jak błądzi a jak zrobi coś zle to nagle krzyk i pretensje. Wyjście na palarnie średnio 2 razy na godzinę, ale jak ktoś z nowych na chwile zrobi sobie przerwe albo nie daj boze spojrzy w telefon to od razu pierdoolenie po kątach i krzywe spojrzenia, nie mówiąc o (usunięte przez administratora)liderom.

Biuro
@Karr

A na jakiej jesteś zmianie ??? to ci powiem na jakie (usunięte przez administratora) powinnaś uważać

Karr
@Biuro

Na szczęście już tam nie pracuje

Biuro
@Karr

Życzę Ci powodzenia!!!!!!!!!

biuro

uważajcie na tego waszego głupiego majstra adama łazi na strefe szkoleń i kuka przez szczeliny w płocie na tych ludzi co pracują na n3 katalizatory totalny jełop błazen

Stary

Wszystkich was zwolnion kwestia czasu ha polecieć jak ini.

Zostaw merytoryczną opinię o MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 9 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.
2.6/5 Na podstawie 490 ocen.

MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.