Opinie o aftermarket.pl - AfterMarket.pl Limited

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. w Sosnowiec Plac Pod Lipami 5

Dużo zdrowia i zapału dla obywatela      ' '

Baba

(usunięte przez administratora) ty nie robie

wazeliniarz

ten zakład to (usunięte przez administratora) nad syfy ,obraz nędzy i rozpaczy sypie się ta buda na potęge ciekawe ile jeszcze ta padlina pociągnie, zarząd to same debile ciekawe skąd sie oni wzieli? chyba z księżyca totalny chaos, dziadostwo konkretne ale marzy im się volksvagen buahahahahahahahahaha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Stary pracownik
@wazeliniarz

Wazeliniarz. Ja ci tak zle to zwolnij sie nawet dzisiaj.porzadni pracownicy czekaja na przyjecia a taka zakala jak ty tylko sie opieprza i narzeka

Co myslicie na temat jakości w zakladzie?

wesoły
@anonymous

jakość to będzie!

Monter

rozmowa przebiegała w bardzo miłej atmosferze wiec nie mogę narzeka, pytania o doświadczenie zawodowe i żadnych pytań podchwytliwych

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Jasio

hejka, chcialbym zostac wodzem firmy. Jak kupicie mi tylko czarna beemke to tez sie uciesze. No to czesc.

Pewny.

Jal ktos chętny to mogę kogos wkręcić do roboty na Mikołajczyka..

inka
@Pewny.

a na zagórze nie możesz ?:)

@inka

Chyba napisał wyraźnie że na Mikołajczyka! Po 2 na tym forum są opinie o exhaust, znajdź forum gdzie może wyrażają opinie o Zagórzu.

Viki
@Pewny.

Pewny ja jestem chętna pomożesz?napisz co mam zrobić

Pewny
@Viki

Musisz mi wyslac swoje cv ja podam je dalej

Viki
@Pewny

Pewny to nadal aktualne?podaj maila jak coś

@Pewny.

Pewny Czy jeszcze aktualne? Czy jest taka możliwość?

Jak się pracuje w tej firmie czy są może przyjecia i jak wyglada umowa

Agatka junior

Moze w twoich oczach jestem nierobem anonimowa sieroto choć twoja kobieta zona jest innego zdania :D bo wtedy kiedy ty nie dowartosciowany (usunięte przez administratora) siedzisz i piszesz komentarze raz za razem sąsiad za sasiadem zmieniają sie u boku twojej sypialni pocieszaja twoje brzydko babe czytając to pewnie smarki ci leca z nosa bo jestes na tyle starym i cipowatym czlowiekiem ze wiesz ze i tak mi nic nie zrobisz i sie nie odezwiesz bo nie masz jaj nie zapomnij dopisać ze kradne monolit bo z zazdrości upa ci pęka widząc moja piekną czarną beemke pod zakładem co do cwaniaka i dawania papierosów wiedz mi pipko ze nie zbankrutuje a co do tego ze twierdzisz ze jestem nierobem to historia wyssana z palca

Kura

Największy niie rób w zakładzie to młody agata

?

Zobaczcie tyle zarabiają i jeszcze kradną. To co my mamy powiedzieć. Pracownik za byle co wyleci, a ta .................

safetyfirst!
@?

nie mów oni - są dwie osoby, jednej już nie ma, na drugą przyjdzie również czas....

Żabka
@safetyfirst!

co to za druga osoba?

Obserwator

Konsekwentna polityka dyrektora wymiany kierownikow na czlonkow rodziny idzie wiec dalej . W jakosci ,technologi juz sa teraz czas na BHP . Kto nastepny ? Logistyka ? Zakupy?

@Obserwator

Obserwator, chyba w zły zakład obserwujesz, bo dyrektor nie zatrudnia żadnej rodziny boroku jeden

PREZES

Zawsze nieroby będą to robić a takich u nas niebrakuje,a ludzi których coś potrafią i chcą poprawić organizację pracy itp. nie widzą.

kwasek

Dlaczego liderzy ze zmiany Jędrusia K. stracili honor i kapują na swoich ludzi?

kontroler

szukacie ludzi do jakosci

wesoły
@kontroler

przyjmują ludzi do biur ale tylko z Zabrza

Ślepy

Wreszcie zdejmie te okulary jak myslicie jest szansa

Żabka

Głosujcie ,kto oprócz "krychy" będzie tęsknił za Kasią z BHP

oligator
@Żabka

ja myślę że firma z którą wspólpracowała....

Halo

Nie ma żadnych przyjęć bo dzwoniłem do adecco

Nico
@Halo

No chyba ze na spec od bhp. Po pani nas opuszcza.

Mongoł
@Nico

Kolejna dobra zmiana. Tylko krycha zostanie bez zony

Baba

Zakład beż przeszłości nic ciekawego

Obserwator
@Baba

Ale z przyszłoscia . Darek cała rodzine zatrudni .

uradowany
@Baba

co wy chcecie od tego zakładu zakład sie rozwija mamy porządny zarząd nie długo będziemy mieć potężną produkcje do audi,bmw, volkswagena ,astona martina, peugeota,reno,citroena ,toyoty,mazdy,suzuki,chevroleta,skody,i wiele wiele innych marek samochodów bedzie po dziesięciu majstrów na zamiane,dwudziestu kontrolerów i piędziesieciu team leaderów będzie zajebiście pozdro.......

Elżbieta Loretto do bociana

A widziałeś koguta byka ?

@Elżbieta Loretto do bociana

Łazi tu taki jeden kogut -byk. Nic nie robi a kasa co miesiac płynie. Jak to przy korycie wcm.

Elżbieta Loretto do Kulfona

Wypowiedz na poziomie koguta. '' COŚ POTRAFIOM'' To co Ty potrafisz to już pokazałeś więc nie oceniaj innych niedouczony Kulfonie.

@Elżbieta Loretto do Kulfona

No Koguty to u nas pokaznych rozmiarow. I jakie wielkie to takie tępe. Ciekawe ktorą to kurke z biurowej grzędy dziobie ..

Zostaw merytoryczną opinię o MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 9 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.
2.6/5 Na podstawie 490 ocen.

MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.