Ekobet Beton

Siemianowice Śląskie

Opinie o Ekobet Beton

zona Janka

weszłam tutaj bo zauważyłam że oferują zatrudnienie teraz jako operator pompy do betonu. nie dla siebie szukam, ale dla męża żeby Janek nie siedział w domu już i wziął się wreszcie do roboty. to dla mojego chłopa dobra robota by była bo ma prawo jazdy kategorii E i C jak wymagają, napiszcie tylko proszę ile musi mieć doświadczenia zawodowego żeby go przyjęli do takiej pracy

Andrzej M.
@zona Janka 29.07.2015 16:30

Nie jest konieczne jak ogromne doświadczenie. Wystarczy, że chce się chłopu pracować i jest dyspozycyjny.

miroooo

Praca

Zostaw opinię o Ekobet Beton - Siemianowice Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ekobet Beton