Iso System Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Iso System Sp. z o.o.

kierownik działu zadowolony

Super Firma, zawsze na czas i kompetentna kadra. Mieliśmy wiele wdrożeń ISO i wszystko w terminie. Pomogli też podczas certyfikacji. Polecamy !

poznaniak

Firma dobrze zorganizowana, doskonale przygotowani i wykształceni konsultanci, Polecamy te Firmę, bo dobrze wdraża systemy ISO.

zainetresowana
użytkownik zarejestrowany

Chyba teraz dużo w firmie się zmieniło od czasu, w którym dodawaliście te negatywne komentarze. Widziałam na ich stronie, że raczej dziś przejmują się swoimi pracownikami, organizują szkolenia wewnętrzne i na bieżąco dodają aktualne info. Ciekawe tylko czy kogoś poszukują do pracy..

Pracodawca

Trzeba dodać, że Sąd Pracy oddalił pozew Pracownika i przyznał racje Pracodawcy.

Datt

Zgadzam się w 100%! uwaga na tę firmę ! Nie warto z nimi współpracować,[usunięte przez moderatora]! Moja współpraca skończyła się w sądzie pracy!

Uwaga na tą firmę! Praca po 14 godzin za najniższą krajową. Właściciele [usunięte przez moderatora]. Nie dajcie się nabrać na ich piękne obietnice!

Zostaw opinię o Iso System Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Iso System Sp. z o.o.