Asket

Poznań

Asket

Opinie o Asket

Witold

@Waldi, szukasz pracy w firmie? Jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany? Obecnie firma szuka pracownika wydziału produkcji, magazyniera, asystenta kierownika produkcji. Firma oferuje możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego, udział w ciekawych projektach, atrakcyjne wynagrodzenie. Jeśli się zdecydujesz napisz jaki Ci poszło na rozmowie rekrutacyjnej.

Barnaba

Zastanawiam się dlaczego przestaliście pisać? Szkoda

Padliniarz
@Barnaba 07.04.2018 18:14

Myśle, że ludzie przestali pisać gdyż wszystko zostało już napisane. Po co się powtarzać? Dno..

Jan

Jeśli odpowiada Ci praca w słomie, zimą w zimnie jeśli sobie nie napalisz w piecu, słuchania dyrektorka jaki jest cudowny to praca dla Ciebie :)

Marek

Żenada. Omijać ..

Asket ma teraz aktualne oferty pracy w Poznań. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

Co jeszcze możesz powiedzieć o pozostałych warunkach pracy w Asket. Twoja wypowiedź będzie przydatna dla wszystkich tych, którzy rozważają aplikację do tej firmy.

Byly pracownik

Firma asket i akpia to jeeno i to samo ten sam wlasciciel (usunięte przez administratora) i tu i tu niech ktos wreszcie zrobi porzadek z tym powalonym pracodawna mobing brak dobrze wyszkolonej kadry dowodzacej ludzmi same wyksztalciuchy bez zadnej wiedzy i umiejetnosci mysla ze atudja im cos dadza a tak naprawde nic nie potrafia i sie na niczym nie znaja.

dyrektorek

"dyrektor" ( z małej, za brak szacunku ) nawet na rozmowe przyszedł brudny od słomy, wieśniak. Kadra naiwna, nawet w piecu paliła tym światowym produktem, a jak zapomnieli napalić to kurtka zimowa nie dawała rady. Śmiech, żenada, płacz, rozpacz i więcej synonimów. Nie pozdrawiam, nie polecam.

dyrektor

Nawet z biura chodzą brudni od tej słomy. Trzeba palić w piecu tym badziewiem. Ponizenie. Współczuję.

raf

naRZekam krych :) proponuję słownik języka polskiego :)

raf

nie polecam!

krych

ja tam nie nazekam. warunki jak na moje ok a pracuje nie od dzisiaj

marek

Wyzysk, małe pieniądze, traktowanie jak śmiecia. Masakra.

janusz56

Oferuje niewiadomo jakie stanowisko, mydli oczy, a potem karze myć podłogę i targać worki z tym "światowym" produktem. Ciuchy robocze chyba po starych pracownikach, pieniądze nie za duże. Ogólnie brak szacunku. Nie polecam!

maciejj

miałem okazję dla nich pracować jeszcze przed przeprowadzką 2 lata temu. w kazdej pracy znajdzie się coś co może nie pasować, ale asketu wcale źle nie wspominam jakoś.

Padliniarz

Pieniądze zarobione u tego pracodawcy smakują jak hewno, pan i władca robi osobiste wycieczki do pracowników, oferuje niedopracowany technologicznie produkt (wybucha jak jest wilgoć) zwany powszechnie tomaserem [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a każe mówić, że to światowy produkt. Pracownicy liżą mu tyłek a za plecami gadają. Żenada.

Zostaw opinię o Asket - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Asket