Opinie o Asket w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Asket. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Asket o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn specjalnego przeznaczenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Asket w Poznań

Alina

Bardzo przykra firma. Ludzie? Nie żal mi ich. Jak można za takie pieniądze wysłuchiwać tych bzdur i udawać że ich to interesuje. Kłamliwe uśmiechy, klaskanie na wszystko co samozwańczy pan i władca słomy powie. Życie ma się jedno :) Nie pozdrawiam.

Alina Nowy wpis

Artur Nowy wpis

Na rozmowie jedynie wychwalanie jaki to pan dyrektorek nie jest. Słabe. Podziękuje.

Byly pracownik

Firma asket i akpia to jeeno i to samo ten sam wlasciciel (usunięte przez administratora) i tu i tu niech ktos wreszcie zrobi porzadek z tym powalonym pracodawna mobing brak dobrze wyszkolonej kadry dowodzacej ludzmi same wyksztalciuchy bez zadnej wiedzy i umiejetnosci mysla ze atudja im cos dadza a tak naprawde nic nie potrafia i sie na niczym nie znaja.

był Nowy wpis
@Byly pracownik

taki jarosław. Co chwile coś potrzebował, gadał i chciał, pouczał na wzór swojego pana - dyrektorka. reszta fakt nie lepsza, jakiś student, pracownice głupie teksty waliły, żeby swojemu panu nie podpaść.

dyrektorek

"dyrektor" ( z małej, za brak szacunku ) nawet na rozmowe przyszedł brudny od słomy, wieśniak. Kadra naiwna, nawet w piecu paliła tym światowym produktem, a jak zapomnieli napalić to kurtka zimowa nie dawała rady. Śmiech, żenada, płacz, rozpacz i więcej synonimów. Nie pozdrawiam, nie polecam.

biosraser i tosraser Nowy wpis
@dyrektorek

Ten stary rep niech zrobi sobie ze słomy mydło z tych światowych biosraserów i tosraserówi i używa, leci od jego brody i nie tylko . Oblech. Niech się naciera tym brykietem (usunięte przez administratora) zwykły.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Asket? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Asket?

Na żadne, a ciuchy po starych pracownikach.

@Marek

Jak długo pracujesz już w Asket? Czy oprócz podstawy pracownicy mogą tu też liczyć na dodatki i premie? Mam nadzieję że powiesz mi coś więcej, ciekawi mnie ten aspekt. Daj znać!

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Asket?

Życzliwy

Produkcja 6-14, biuro 7-15 (ew. 6.45-14.45).

Czy rozmowa rekrutacyjna w Asket odbywa się również w języku angielskim?

To zależy od tego, na jakie stanowisko aplikujesz. Jeśli np. w ogłoszeniu o pracę wymagana jest znajomość języka angielskiego, na pewno zostanie zweryfikowana, zarówno w rozmowie, jak i na piśmie.

Błażej

PRL. Stanowcze nie uciekać

Jarosław

Pewni jesteście, że firma nie zasługuje na pozytywne opinie?

Janusz
@Jarosław

Oczywiście, ze nie. Ile razy można to powtarzać? Żenada ..

@Janusz

A dlaczego według Cibie zasługują tylko na negatywne opinie? Napisz konkrety.

Radek

@wybraniec losu Mam wrażenie, że zabrakło ci w ogóle chęci do pracy. Żałuj bo firma jest spoko!

wybraniec losu

serdecznie NIE polecam pracy w Asked. Nawet na rozmowie kwalifikacyjnej (do pracy w biurze) zimno - a to już daje do myślenia. Biurowiec pamięta głęboki PRL, parking chyba czasy wojenne.... Zimno, głucho, ciemno, ogólnie syfiaście.

los
@wybraniec losu

heh widać że na rekrutacji i negatywnej odpowiedzi się skończyło, skoro nawet nazwy firmy nie umiesz poprawnie przytoczyć :D

dyrektor

Nawet z biura chodzą brudni od tej słomy. Trzeba palić w piecu tym badziewiem. Ponizenie. Współczuję.

Jacek
@dyrektor

Z czego? Nie nazywaj tego biurem hahahha

Brykiet cie nie ogrzeje

Lubiącym zimno gorąco polecam!

@Brykiet cie nie ogrzeje

Czy mógłbyś przybliżyć, co miałeś na myśli pisząc swoją opinię? Rozumiem, że firma zajmuje się pozyskiwaniem biomasy, produkcją brykietów ze słomy i siana, zrębków i drewna kominkowego, a także sprzedażą brykieciarek oraz urządzeń do rozdrabniania biomasy, więc ma wiele wspólnego z ogrzewaniem. Jeśli znasz firmę od środka, napisz kilka słów na temat zatrudnienia, atmosfery w pracy i warunków wynagrodzenia. Pomożesz w ten sposób w zebraniu informacji osobom zainteresowanym zatrudnieniem w tej firmie.

Czarek
@Witold

Co taka cisza, mało osób się wypowiada, napiszcie, czy przyjmują do pracy? Jakie dają umowy?

Żenada
@Witold

Myśle, że chodzi o januszostwo pracodawcy. Stara sie jak najmniej wydawać na ogrzewanie. Jeśli ktoś lubi pracować w czapce i kurtkę to również gorąco polecam!

Witold

@Waldi, szukasz pracy w firmie? Jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany? Obecnie firma szuka pracownika wydziału produkcji, magazyniera, asystenta kierownika produkcji. Firma oferuje możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego, udział w ciekawych projektach, atrakcyjne wynagrodzenie. Jeśli się zdecydujesz napisz jaki Ci poszło na rozmowie rekrutacyjnej.

Barnaba

Zastanawiam się dlaczego przestaliście pisać? Szkoda

Padliniarz
@Barnaba

Myśle, że ludzie przestali pisać gdyż wszystko zostało już napisane. Po co się powtarzać? Dno..

Jan

Jeśli odpowiada Ci praca w słomie, zimą w zimnie jeśli sobie nie napalisz w piecu, słuchania dyrektorka jaki jest cudowny to praca dla Ciebie :)

Żenada. Omijać ..

raf

naRZekam krych :) proponuję słownik języka polskiego :)

raf

nie polecam!

krych

ja tam nie nazekam. warunki jak na moje ok a pracuje nie od dzisiaj

Zostaw merytoryczną opinię o Asket - Poznań

• Jak się pracuje w Asket?

Zobacz opinie na temat firmy Asket tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Asket
1.5/5 Na podstawie 26 ocen.
  • FORTECZNA 12A
    61-362 Poznań