Opinie o Dino Polska S.A. w Krotoszyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Dino Polska S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Dino Polska S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dino Polska S.A. w Krotoszyn

Ziuta 12

Witam,w dniu 19.09.2022 stojąc w kolejce w dino w wilkowie pracownik s Nie placąc wynosi towar w czarnych workach ze sklepu ... pozdrawiam ????

Krystyna
@Ziuta 12

dlaczego nie zgłosiłas tego ochronie ?

Ola 89

Nie tylko jedna ale parę jak zauważyłam . pozdrawiam ☺️

Jan
@Krystyna

W sklepach Dino jest ochrona?

Mala
@Jan

Nie ma ochrony w dino

PRACOWNIK
@Jan

Tak w niektórych jest np. Dino w Brzeszcze pracuje jako ochroniarz.

Klijent
@Ziuta 12

Myślę że lepiej by było jak by towary które są przeznaczone mną wyrzucenie kierownictwo by dawało niż wyrzucać zbytki dobrze robią zamiast powiedzieć by ktoś sobie wziął

Iggy

Wiem ze pytanie się powtarza dostał ktoś z was wynagrodzenie? Bo ja dopiero otrzymuje po 17

@Iggy

Czy ktoś już dostał wypłatę?

Dostał ktoś ?

Zosia
@Jula

Ja nie mam

Ala

Hej czy młodszy zastępca kierownika ma dodatkowa premie.

Zosia

Czy wypłaty będą dziś??

@Zosia

Podpinam się pod pytanie wypłaty kiedy będą ??

Wypłaty będą jutro

@Zosia

Czy ktoś dostał już wypłaty

Ochman

Bee

Dostałeś?

Ols
@Ochman

@ochman ty weź ludzi w (usunięte przez administratora) nie rób

Kasjer

Kierowniczka beznadziejna nawet się nie przedstawiła i nie potrafiła powiedzieć jaka jest najniższa krajowa

Brak pytań ze strony Pani Kierownik siedziała jak słup

Qazwsx

Witam, mam pytanie. Czy to prawda że pracownik który jest osobą funkcyjną oraz ma grupę niepełnosprawności nie może przyjść w sylwestra do pracy bo przepisy na to nie pozwalają.

@Qazwsx

Nieprawda możesz pracować tak jak wszyscy pracownicy

Anka

Orientujecie się do której będą otwarte sklepy w sylwestra chodzą jakieś już informacje?

Darek

Kiedy wypłaty wie ktoś?

Pati

Którego będą płacić

Chciałam poinformować że nie miła obsługa w dino w Wilkowie Polskim na mięsnym nie idzie się jej doczekać waznejsze są pogaduchy na magazynie niż klient przy ladzie bywało to już kilka razy . Pozdrawiam

@Karolina

Może wrócisz do przedszkola że skarzeniem ,ludzie co z wami nie tak masakra

Ela

Co jest nie tak w dino Radawnica wszyscy znajomi ,którzy tam pracują to uciekają. Powinni Panią kierownik wrzucić dać kogoś innego czy góra tego nie widzi ,porażka jakaś i podlizusy pani kierownik

Paulina

Czy w tym roku Dino da pracownikom coś na święta? Wcześniej pracowałam w Lidlu i co święta 500zł +paczki?

Jaro
@Paulina

To pytanie to do centrali w Krotoszynie czy coś dostaniecie na święta ,jedyne co to (usunięte przez administratora) że za wolno pracujesz

@Paulina

Jedyne co dostajemy w grudniu to tzw. stażowe. Nie licz na dodatkową kase czy paczki.

@Paulina

Jedynie co mogą dać to (usunięte przez administratora)nie ma na co liczyć.

Powiedzcie mi proszę czy te dino musi być tak chore na łeb? Ledwo przyszłam prsciwac myślalam ze będzie dobrze a jest źle bardzo źle! popełniłam błąd życia zaczynając pracę tutaj, grafik zmieniany sto razy, oczekują dużo od 4 osób które są na zmianie z czego jedna kasa druga mięsny a jedną prowadzi zmianę i jest na sklepie z drugą do rozkładania towaru!! W dodatku o pierwszych zmianach zapomnij nie ma opcji masz zapieprzać ciagel drugie i koniec!!!

Docent Furman

Dziewczyno nie przesadzaj, 4 osoby to luksus, bądź przywilej dla wybranych

ech...
@Ania

to sie ciesz ,nas często jest tylko dwie .Mam biuro do ogarnięcia sklep i mięsny . Także,nie narzekaj . Jak sie nie chce pracować to zmień prace . Mi tam pasuje , praca na miejscu . Także nie narzekam .

@Ania

Jakbyś została we dwie osoby na 2 zmianie to mogłabyś narzekać .4 osoby to luksus .

Docent Furman

Masz dużo racji, są w tej firmie jeszcze naiwni idealiści którzy zrobią wszystko nawet kosztem własnego kręgosłupa i pieniędzy... Wszystko na chwałę dinusia, na szczęście ich coraz mniej...

Klakla
@Ania

Ja pracowałam dwa dni jutro niosę wypowiedzenie miałam o dwa rozmiary za małe buty jeszcze nie nowe a używane kazała mi w tym chodzić postawiły mnie na mięsny nie miałam nawet przerwy nie wiedziałam co i jak to była najgorsza decyzja w moim życiu że tu przyszłam

Beybu
@Ania

Mam to samo zasuwa 3 tydzień na drugie zmiany już myślę czy tego nie zostawić do tego kierowniczka ciągle krzyczy nie wytłumaczy ile można zobaczą że człowiek potrafi zasuwać to wykorzystują to nie wiem co zrobię ale mam dość

Nowa
@Klakla

Witam też zaczęłam niedawno pracę w Dino po 10 min zostałam sama na kasie (gdzie nigdy nie miałam z nią do czynienia) od wczoraj zostałam sama rzucona na mięso (gdy nie zostawiam dobrze przeszkolona z obsługi maszyn) w między czasie mam zająć się pieczywem i nabiałem

Katarzyna
@Nowa

Współczuję :( ja pracuję od jakiegoś czasu i na mięsnym uczyły mnie pracownice, dużo pomagały ale jak masz mięsny to wypiek i nabiał robią dziewczyny które są na sklepie! Chyba że naprawdę nie ma ruchu na mięsnym to rozkładasz towar. A na kasie też chwilkę tylko ze mną był ktoś i potem jak miałam problem to dzwoniłam dzwonkiem. Ale u mnie inna sytuacja bo już pracowałam na kasie.

Xxx

Bo pracowałam w Dino

Karina

Czy na okresie próbnym można dać wypowiedzenie? Czy obciąża jakimiś kosztami np za szkolenia, lekarza albo cos? Praca to hardcore wymagają żebyś (usunięte przez administratora) za dwóch i jeszcze krzyczą żeby robić szybciej. Mam dosyć do tego same zakazy pracownik nic nie może najlepiej żeby na śniadanie też nie szedł tylko (usunięte przez administratora) na sklepie

Xx
@Karina

Ja dałam wypowiedzenie na okresie próbnym i niczym mnie nie obciążyli

gosc

mozna

Xxx
@Karina

Zero konsekwencji nic nie pokrywasz ja uciekam z Dino poszłam do Biedronki praca bez porównania o niebo lepiej

Kasia Stasia

Ja mam pytanie ile czeka się na umowę w Dino ? Ja jestem zdania że trzeba spróbować a nie wszystkie sklepy tej marki mierzyć równa miara . Tam gdzie ja idę jest świetna kierownik i zespół pracownic także . Pracować trzeba wszędzie . Sprobóję najwyzej nie zgodzę się na przedluzenie umowy .

@Kasia Stasia

No i super. CIESZ SIĘ TERAZ .JESZCZE NIE PRACUJESZ A MUWISZ ZE SUPER.LUDZI NIE POZNALAS A WYPOWOADASZ SIE ZE WSPANIALI.

Kasia stasia

Bo znam ich na codzien . Są z mojej miejscowości

@Kasia stasia

A to koleżanki nie powiedziały ci ile zarobisz ????

@Ewelina

Przemawia przez Ciebie złośliwość ,każdy może na forum zadać pytanie ,a ty nie musisz na nie odpowiadać

@Nami

Żartujesz chyba. Trzeba mieć trochę rozsądku i ja go mam.

@Ewelina

Kurde gadasz jakbyś zarabiała mniej niż najniższą krajową. Na rękę wychodzi 2400 plus nadgodziny bo na pewno masz to wychodzi prawie 3 tysiące ze wszystkim. Z każdą osobą którą rozmawiałam i która pracuje albo pracowała to zawsze ma koło 3 na rękę. Ja nie wiem ile Wy byście chcieli zarabiać w takim markecie ????

Dochodzą do tego jeszcze premie bo nawet jeśli nie ma się tej świeżej, to jednak zawsze albo prawie zawsze jest ta za wynik operacyjny U nas rzadko się zdarza, żeby ktoś miał ponizej 3 tys.

@Kasia

Dlatego o tym mówię. Że aż takie złe wypłaty nie są. A ludzie tu narzekają jakby nawet 2 nie.mieli.

Ewelina

Nie było ani słowa z mojej strony o zarobkach więc czytacie ze zrozumieniem.

Kasia stasia
@Kasia

No i super . Nie wiem skąd ludzie tak narzekają m wiadomo nigdzie nie ma lekko , pracować trzeba wszędzie. Ja się cieszę że ide od poniedziałku prawdopodobnie zaczynam . Czekam za umową.

Jon

5200,00 brutto, na rękę 4000,00 - 4100,00. Czy tak trudno to pojąć przy obecnym poziomie życia, cen produktów, inflacji, raty kredytów.

Mariola
@Jon

Nie we wszystkim sklepach tak wygląda wynagrodzenie za pracę u nas można tylko pomażyć jak jest 3000 na rękę to już się cieszymy musicie mieć w takim razie ładne premie bo na umowie wszyscy mamy tyle samo

@Kasia

Możesz zdradzić coś więcej? Córka pracuje na grupę i nigdy nie ma premii 1 bo się nie należy. Nie sprzedaje mięsa. Ma tylko premię 2 a to zwykle 12 zl śmiech na sali. Czy to jest ta premia o której piszesz? Za wynik?

Dosia
@Jon

Piszesz bardzo enigmatycznie, o co ci chodzi? Jakie 5 tys.?! brutto. Najniższa krajowa 3100, tyle mamy w dino i już. Coś się tak rozmarzył !!!

Dosia

Ludzie, jeśli czytasz ze zrozumieniem! narzekają na warunki pracy. Wieczna niepewność jak i kiedy pracujesz,grafik nie odpowiada rzeczywistości, nagminne sciaganie z dnia wolnego, nic nie możesz zaplanować, częste delegacje, 2,3 osoby na zmianie itp., itd.oj można by długo wymieniać. To jest cyrk, a nie zakład pracy. KAŻDE PIENIĄDZE SĄ ZA MAŁE NA TO JAK NAS NAS TRAKTUJĄ !!! Podziwiam cię, piszę to ironiczne, że jesteś taka zadowolona!

Dolores
@Kasia

Zgadza się ja na orzeczeniu i mam przeszło 3 tys w tym około 15 h nadgodzin i premia

Dorota
@Dosia

Nie pracujemy na najniższej krajowej, choć bardzo blisko do niej

Alek
@Dorota

Pracujemy, inne sklepy mają wyższa najniższa krajową

Dorota
@Alek

Najniższa minimalna krajowa jest jedną kwotą. Wiec co wy tu piszecie za głupoty.

Awa
@Mama kandydatki

Premia 1 jest za działy świeże tj. warzywniak i mięsny. Nie ma znaczenia czy ma grupę czy nie. Jest takim samym pracownikiem jak każdy inny i też należy się jej premia. Wiadomo, że jej kwota może być zależna od wykonywanego zadania/stanowiska. Jeśli nie otrzymuje, to tylko wina kierownika, bo to on przyznaje premie. Na miejscu córki porozmawiałabym z kierownikiem. Jeśli to nie pomoże, to wtedy z Kierownikiem Regionalnym.

Ani
@Dorota

Mam pytanie chodzi mi o umowe osoby z orzeczeniem czy dostają na czas nieokreslony

@Awa

Podobno trzeba 3 mce pracować żeby premia była, córka miała l4 w sierpniu więc dopiero w grudniu dostanie premie za wrzesień, tak jej powiedział kierownik. I że on dzieli premie ale komu ma dać to dostaje wytyczne "z góry"

@Mama kandydatki

No to nieźle kierowniczka bajera puściła. Premie dostaje się również na okresie próbnym, a premie świeżą dzieli tylko i wyłącznie kierownik. Góra się w to nie wtrąca.

Pracownica
@Mama kandydatki

W tej firmie nie można chorować bo premia idzie psu pod ogon. Mamy być niezniszczalni....

@Kasia

Ale KR musi zaakceptować on tez może zmieniać stawki

@Kasia

Ok dzielić dzieli kierowniczka ale kto założył decyduje góra

Tak to jest
@Pracownica

Ale w każdej firmie jest tak że za l-4 zabierają premię . I to jest sprawiedliwe bo niestety pracownicy chodzą na lewe l-4 . Z jakiej racji osoba na l-4 ma dostawać premię jak jej nie było w pracy

@Tak to jest

Poszłam w październiku na 4 dni chorobowego po przepracowaniu4 lat ,to moje pierwsze chorobowe i dlaczego mają mi zabrać premie

@Dolores

Jaką masz grupę?

Olo
@Nami

Zawsze zabierają inne biorą ja byłam tydzień i nie dostałam powiedziały ze za mnie pracowały

Nikt

Ja mam niby 3100 brutto ale tylko przez 2iesiace miałem 2400 na rękę teraz już 4miesiac 2170 max i żadnej premii bo nie robię świeżej i kasy, mam grupę 10-N

Dinus

Wie może ktoś kiedy będzie wypłata?

Jaro

Dziewczyno dzisaj jest dopiero 3 listopad

N

Najpewniej 9 list

Deg

Witam jak to wygląda z rozwiązaniem umowy w Dino na okresie próbny. Już nie daje rady ????

Zielonooka 27
@Deg

Ponoć dino ma wzór rozwiązania umowy za porozumieniem stron

Mojżesz
@Deg

Nie dziwię ci się moja żona też ucieka to jest jakaś masakra nie praca tam powinno się za kare pracować

Uzi
@Mojżesz

Bo to prawda

Marlena

Hej coś wiadomo z sylwestrem do której sklep będzie otwarty.

@Marlena

Z tego co wiem to do 24.00 ,nudzi ci się masakra

Dino Kielpino

Masakra w tym sklepie 8 do 10 ludzi w kolejce do kasy a 1 osoba siedzi na kasie masakra

Jola
@Dino Kielpino

Rzeczywiście masakra ,to może ty przyjdziesz do pracy i zobaczysz jak pracuje się w 4- 5 osób ,a potem komentuj

Anka

Mam pytanie do was czy jak w pracy mają są tylko dwie osoby na umowę próbna 3 miesięczna a reszta ma umowę na rok, a jest to sklep nisko obrotowym na którym może być 10 osób to będą zwalniać? Jak wygląda sytuacja u was bo nie wiem czy nastawiać się na zwolnienie..

Ola
@Anka

A od kiedy na niskoobtotowym 10 osób? Ile targuje sklep niskoobrotowy?

@Ola

Nie mam pojęcia dla nich jest to sklep niskoobrotowy z tego co jak mówili więc...

gosc
@Anka

u nas w pazdzierniku rzucali dyscyplinarkami z glupotami wpisanymi w te wypowiedzenia...... radze uwazac

Kkkk

Jak dlugo czeka się na pieniądze z delegacji za km? Już 2 miesiące temu podpisałam ile mają do zapłaty i dalej przelewu nie dostałam A już tam nie pracuje i nie wiem do kogo dzwonić żeby się dowiedzieć

Zostaw merytoryczną opinię o Dino Polska S.A. - Krotoszyn

• Jak się pracuje w Dino Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Dino Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2047.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dino Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1745, z czego 198 to opinie pozytywne, 641 to opinie negatywne, a 906 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dino Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Dino Polska S.A. napisali 18 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dino Polska S.A.

Dino Polska S.A.