Opinie o Dino Polska S.A. w Krotoszyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Dino Polska S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Dino Polska S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dino Polska S.A. w Krotoszyn

Miki

Czy byly pracownik dino moze pracowac w dino z powrotem?

Bobek

Aleeee po co...???

M.N

Nie warto...

hohla
@M.N

Niewarto, same minusy, bo kadra jest dobierana pod kierownika, więc może się zmieniać - zła atmosfera, Codzienne nadgodziny - CODZIENNIE. NIe ma nauki dla nowych pracowników. (usunięte przez administratora) maja najlepiej i ci co kablują.

Ala
@Miki

Tak dlaczego nie zależy w jakiej sytuacji był zwolniony

Xxx23

Polska firma a (usunięte przez administratora) swoich pracowników! Człowiek pracuje cały miesiąc na 3 zmiany i nawet nie zarobi 4 tys. Wstyd normalnie. A jak z kwitka okaże się że się pomylili to oddadzą brakujące pieniądze ale pobiorą drugi raz podatek. Swój swego (usunięte przez administratora) Nie wspominając o świętach. W innych firmach chociaż dostają paczki dla dzieci a tu ... Spożywka i żeby chociaż małego upominku nie dali w formie słodyczy . (usunięte przez administratora) i tyle !!!

Lll

Ja Santander i brak

@Lll

Ja też mam w santanderze. Zawsze jest wieczorem, ok 17. Chociaż w zeszłym miesiącu była po 14 ;)

Lttt

Jakiś dodatek jest czy pusta wypłata ?

Kasjer

Kierowniczka beznadziejna nawet się nie przedstawiła i nie potrafiła powiedzieć jaka jest najniższa krajowa

Brak pytań ze strony Pani Kierownik siedziała jak słup

logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Krotoszyn
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Starszy inspektor weterynaryjny
Służba Cywilna
logo firmy Praca w DE, Lakiernik przemysłowy, 14e na rękę
DWL Job Sp. z o.o.
logo firmy SPAWACZ TIG ZA GRANICA
ATN Service ApS
Zb

Czy w sklepach dino można pracować rodzinie ,z tego co wiem to nie .Ale można oko przymknąć. W jednym markecie pracja dwie siostry jedna kierownik, druga młodszy zastępca. Nikt się nie domyśla pewnie bo mają różne nazwiska .Ale nikogo nie zainteresowało, że nowo przyjęty pracownik tak szybko objął stanowisko beż wiedzy???

PRACOWNIK

Czy ktoś wie czy coś wcześniej pensja będzie bo miesiąc temu 9 dopiero miałam.Wiem że jest na 10 ale coś ktoś wie. Dziękuję.

N
@PRACOWNIK

Starają się na ogół aby 9 były zaksięgowane u wszystkich, a że niektóre osoby z racji na bank mają np następnego dnia to myślę że jutro zaczną wypłacać aby każdy miał już tego 9

Zuzia

A wypłaty już są??

Milena

Czy ktoś został zwolniony za wychodzenie na papierosa? Nie wychodzę co po chwilę tylko 2/3x max.

Milka
@Milena

To zależy jakie masz "koleżanki" / "kolegów" w pracy bo mogą na ciebie donieść. Jeżeli złapie cię kierownik lub kierownik regionalny to z automatu lecisz.

Pracownik sklepu
@Milena

Tak mam to samo dlatego będę wnosić sprawę do sadu

Katarzyna
@Pracownik sklepu

Dobra decyzja, ja też tak zrobiłam i wygrałam. Trzymam kciuki.

Cześć jeśli ktoś był teraz na chorobowym mógłby wypowiedzieć się ile mniej więcej był i dostał wypłaty?

OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM

Jedno wielkie (usunięte przez administratora) człowiek chodzi sumiennie do pracy, wywiązuje się ze swoich obowiązków, nie kombinuje, godzi się na marne pieniądze mimo, ze oczekiwania ogromne to wielka Pani kierowniczka z jeszcze większą Panią regionalną wypieprzają na zbity pysk z dnia na dzień bo raz człowiek zachoruje i pójdzie na kilka dni L4.... (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora)

@OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM

Bo to prawda przekonałam się na własnej skórze

Aga

Ludzie szukam osób którzy pracowali w Dino chcem podać Dino do sądu ze względu na (usunięte przez administratora)i wymuszanie nadgodzin ,i bezprawne wypowiedzenie z pracy pracowałam w Dino ludzie jesteśmy nic nie warci wykorzystywani w każdej sytuacji w sklepach sieci Dino powiedzieć coś kierownictwu lub górze nic z tym nie robią jesteśmy traktowani jak śmiecie a pójść na zwolnienie to zostaniesz najgorszym wrogiem Dino Reguły najpierw zwolnili fajna kierowniczkę ,później odeszły po kolei dziewczyny jak przyszła nową kierowniczka wszystko zaczęło się chrzanić wyrzuca wszystkich bo ma swoich ludzi proszę o odzew w sprawie aby zebrać parę osób do założenia sprawy

Mobil z 13
@Aga

Ja słyszałem że tam parę osób, zarówno z kierownikiem poleciało za lepkie ręce, także jak to było...???

@Aga

Ja dostałam wypowiedzenie za to że powiedziałam prawdę km i kr oraz liderka psiapsi a zkm robi se co chce nawet wystawia dokumenty gdzie nie ma upoważnień przepracowałam rok i won 300 nadgodzin w 6 mcy i won dbałam jak o własny sklep szkoda Gadać

@Mobil z 13

Do tej pory u nas na markecie jest ale wszyscy udają ze nie widzą

@Aga

2 m-ce przed Końcem umowy wypowiedzenie z (usunięte przez administratora) za powiedzenie prawdy klika na marketach i tyle

Gosia
@Aga

Proponuję poszukać osób w okolicach Jeleniej Góry. Niejaka Katarzyna w podartych portkach jest tam regionalną. To co wyrabia na marketach to jest więcej niż (usunięte przez administratora). Krzyki ,wrzaski, zastraszanie ,wulgarny język to codzienność. Pogadaj z pracownikami na priv. Pozdrawiam i życzę sukcesu

Klient

Pracownicy nie są uczciwi zdarza się że na kasie nabija mniejsza kwotę od podanej im gotówki i tym sposobem wydają mniej reszty. Sklepu nie okradaja ale klienta owszem.Co na to sieć marketów.

Klient 2
@Klient

Dlaczego oskarża Pan odrazu o kradzież? Sprzedawca też człowiek ma prawo się pomylić, może wystarczy grzecznie powiedzieć że wydała pani /pan za mało reszty. Czy Pan/Pani jest idealny i nigdy się nie pomyli w pracy? Oj śmiem w to wątpić. Ale najlepiej pisać że pracownicy kradną, sam jestem klientem i nie raz pani się pomyliła i było to widać grzecznie mnie przeprosiła i jak dla mnie problemu nie ma, sam też niekiedy się pomyle też jestem TYLKO człowiekiem.

gales

DINO TO BYŁ FAJNY SKLEP ,POZNANY kilka dobrych lat temu w małych miejscowościach, w czasie moich wyjazdów w polske z Poznania .Mysle że to dobry polski sklep z potencjałem i dobrym towarem ,tylko polski właścieciel ( pazerny jak polak??) i polski personel psują szansę na jego rozwój i dominację na polskim rynku !!

Dolores

Czy na wszystkich marketach są wyłączone lodówki napojowe w ramach oszczędności. Unas lodówka ma być cały czas wyłączona i tylko światło ma być włączone a smród z niej bije jak cholera. Kawy są schłodzone jak trzeba

Ola
@Dolores

U nas też. Smród jak cholera i jeszcze co po chwilę wycieki

Konrad

Oszczędzać trzeba a klienci niech nie marudzą dojdzie do tego, że piwo z lodówki będzie droższe

Evela
@Dolores

Przecież kawy należało przenieść z lodówek na regał nabiałowy.....

Wioleta

Nawet umyta tak dziwnie śmierdzi ludzie pytają o zimne piwko a ja mówię w domku sobie chłodzić!

Aga

Wszędzie tak robią

Ruda

Czy jeśli jest kradzież w sklepie to zostaje się obciążonym finansowo?

Mariusz T...
@Ruda

W Dino wszyscy kradną, także bez stresu... Jak będziesz w tym dobra to i awansowac możesz.

Nami
@Mariusz T...

Jesteś zwykłym (usunięte przez administratora) jak możesz porównać innych do siebie,jeżeli ty (usunięte przez administratora)to nie mierz innych swoją miarą śmieciu

Grześ
@Mariusz T...

Nie pracownicy tylko klienci! Pracownik jest pilnowany przez kamery! Więc nie pisz głupot!

Mala
@Nami

Ale chłop ma rację hahaha

Prawda.

Gosia
@Mariusz T...

Nie mierz wszystkich jedna miarą...

@Grześ

Pracownik pilnowany haha proszę cię zastępca z pracownikiem wynosiła towar i co nic nie zrobili, dostala awans na kierownika na nowy market.

Docent Furman
@Gości

A jak dobrze mięso szmuglujesz to i regionalną zostaniesz. Takie rzeczy tylko w Dino, pozdro.

Pola

To się nie chwal!

@Pola

Będę się chwalić. Tam kazdy chachmety robi i ma awans a ten co (usunięte przez administratora) to ma pod górkę. Co może to ty nia jestes Mad....

Pola
@Gości

Takich konfidentów szybko się usuwa z pracy a więc uważaj, już cie namierzają i nikt ci nie pomoże za takie wypisywanie kłamstw!

Mobil z 13
@Pola

W Dino akurat konfitury i klakiery mają najlepiej.

@Pola

Namierzają już trzęsę gaciami.... akurat na te kłamstwa to ja mam dowód więc dziękuję i nie strasz bo się zesrasz

@Gości

Wiesz milczenie złotem pamiętaj! A jak coś wiesz to dla siebie u nas też jedna próbowała donosić kopała doły aż dziewczyny zgrały się i po robocie obiły jej pysk "tak zawsze wiec co mówisz i nie wymądrzaj się!

Maja
@Wioleta

No to super się pracuje do czego to doszlo????naprawdę jest aż tak źle. Całe Dino i jak tu polecić komuś pracę.?Dramat.

@Maja

Nie jest źle tylko nikt w pracy kablarzy nie toleruje skoro coś komuś zarzuca to prosto w oczy a nie smaruje za plecami. Ja nikomu nie polecam

@Wioleta

Ale mi (usunięte przez administratora)nikt nieobije bo to dawno wyszło na jaw. (usunięte przez administratora) został kierownikiem a reszta odeszla z pracy

Dinuś

Pracuje już dłuższy czas w tym markecie i akurat w moim nie ma dużego ruchu , pracuje die normalnie . Wkurza mnie jak co poniektórzy narzekają, bo ma 3 rolki do rozłożenia bo dostawa za duża, wiecznie wszystko źle. Robić trzeba jak wszędzie. Nie pasuje idź do biedry, popracuj w tym (usunięte przez administratora)to wrócisz z chęcią tu. A najgorsze jest to że jedna taka leniwa lebioda wystawi opinie i potem ludzie nie chcą pracować! Nie pasuje to do biura .

Felek
@Dinuś

Pracowałem w biedronce oraz obecnie pracuję w Dino. Nie można tego dzielić na 2 różne sklepy, ponieważ zupełnie polityka się różni. Sam na zmianie byłem wstanie zrobić np. +6 palet (taki standart) a w Dino nie było takiej możliwości, na jednej palecie jest MIX wszystkiego co później utrudnia lokalizację produktów i powoduje zwiększenie ilości czasu poświęconego właśnie na szukanie czy przenoszenie produktów. Dino jest "małe" w porównaniu do biedronki i mam wrażenie, że sam sklep nie wiem co ma robić (pracownicy) bo dostają paletę i rozłóż to, aby daty się zgadzały. Jeżeli nie ma miejsca, zrób miejsce (jeżeli jest taka możliwość). Jest to ogromny błąd. Duża wina jest po stronie magazynu czy samej logistyki towaru, bo przychodzi raz za dużo, raz za mało a raz przychodzi tak, że towar jest na 1 palecie ze wszystkim ;) A w biedronce towar przychodzi na sekcję. Czasami się zdarzają wyjątki lecz nie takie jak tutaj. Pozdrawiam

Wiola
@Dinuś

To się nie wypowiadaj jak nie macie dużego ruchu.Musialabys poza........łac na wysokoobrotowym sklepie gdzie na zmianie są trzy osoby.moze wtedy miałabyś inne zdanie o narzekających na ten (usunięte przez administratora)

Smerf

Ja jestem pracownikiem Dino w tym momencie jestem na świadczeniu rehabilitacyjnym, wczoraj dostałem wpływ na konto w kwocie około 90zł zadzwoniłem do kadrowej co to za wpływ a ona powiedziała że to taka nagroda na święta

Ola
@Smerf

Stażowe

Yyyyyyyy

Dino drawsko1 wielką tragedią nikt nie widzi z góry że tam są wykorzystywane pracownice co bym nie wszedł do sklepu ciągle na popołudnie dwie te same sprzedawczynie i to na głowie mają cały sklep bo latają po sklepie oczywiście widać zmęczone, jak się przyjdzie na rano to obsady nie brakuje pełno pracownic a w tym wszystkim zastępca który robi tylko na rano jestem stałym klientem widzę co tam się dzieje aż mi szkoda tych pracownic co są na popołudnie i nie mają nic do powiedzenia bo zastępca na rano to co one biedne mają popołudnie po to żeby zrobić całą robotę. Te palety sklep zastawiony widać że popołudniowa zmiana stara się robić co może i rozpakować towar .

Marta11

Witam mam pytanie czy w dino należy się jeden weekend wolny w miesiącu czy trzeba zapierd.wsztstkie soboty

Felek
@Marta11

Cześć, ja się dogadałem i w żadne soboty oraz niedzielę nie pracuję. Zaznaczyłem przy rozmowie kwalifikacyjnej, że studiuję zaocznie i potrzebuję wolnego w soboty oraz niedziele + wybrane dni na żądanie. Mam umowę na pełny etat. Kierowniczkę mam, z którą można normalnie porozmawiać. U nas działa sobota w taki sposób, że jeżeli pracujesz w ten dzień przysługuje Ci dzień wolny w tygodniu za sobotę.

Dxxxxx

Czy macie kasę na kacie za lata pracy koleżanka ma w PKO i dostala

Olii
@Dxxxxx

Jeszcze nie Może dzisiaj wpłynie

Zostaw merytoryczną opinię o Dino Polska S.A. - Krotoszyn

• Jak się pracuje w Dino Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Dino Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2043.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dino Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1741, z czego 198 to opinie pozytywne, 637 to opinie negatywne, a 906 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dino Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Dino Polska S.A. napisali 18 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dino Polska S.A.
1.9/5 Na podstawie 1253 ocen.

Dino Polska S.A.