Opinie o Dino Polska S.A. w Krotoszyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Dino Polska S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Dino Polska S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dino Polska S.A. w Krotoszyn

Pracowniczka

Pracuję od niedawna, okolice Warszawy. Najgorsza wcale nie jest wypłata, rekrutacja, kierowniczka tylko to zimno. W grudniu w jednym dniu z rana w sklepie było 8 stopni. Z tego co wiem to było to zgłoszone, ale nic nie mogli z tym zrobić. Jestem chora od miesiąca, mogę iść na l4 ale nie stać mnie zebym dostala jeszcze mniej. Czy ktokolwiek na górze zdaję sobie sprawę z tych warunków?

Kasjer

Kasjer 02.02.2023 13:23 Kierownik regionalny Wioletta Gudała wpada na market,drze się od wejścia co mamy robić. Klienci są zniesmaczeni jej zachowaniem,dodatkowo nie wiedzą kto to jest,ponieważ Pani Wiola nie posiada stroju firmowego (podkoszulka i buty) ,ani żadnego identyfikatora. A praca jak każda inna,wiadomo dużo robią klienci swoim zachowaniem,ale cóż chcąc pracować z ludźmi trzeba się na to przygotować. Pozdrawiam

Kasjer

Kierownik regionalny Wioletta Gadała wpada na market,drze się od wejścia co mamy robić. Klienci są zniesmaczeni jej zachowaniem,dodatkowo nie wiedzą kto to jest,ponieważ Pani Wiola nie posiada stroju firmowego (podkoszulka i buty) ,ani żadnego identyfikatora. A praca jak każda inna,wiadomo dużo robią klienci swoim zachowaniem,ale cóż chcąc pracować z ludźmi trzeba się na to przygotować. Pozdrawiam

Zosia

Najgosza praca jak może być.. (usunięte przez administratora) mówiąc krótko. Pójdziesz nic Cie nie naucza tylko wymagają, gonitwa bo normy kontrole jakby dzieci pracowały Nie Polecam!!

Kasjer

Kierowniczka beznadziejna nawet się nie przedstawiła i nie potrafiła powiedzieć jaka jest najniższa krajowa

Brak pytań ze strony Pani Kierownik siedziała jak słup

Xxxx

Po pierwsze brak szacunku dla pracownika, kierowniczka to już całkiem brak słów wysługuje się innymi a jak już jest coś po nie jej myśli to wielki problem. Kierowniczka zmienia grafik pod swoich (usunięte przez administratora)ty masz chodzić tak jak im pasuje... nie polecam tam pracy

Jola

Niedziela handlowa, godz.15.00 brak jakiegokolwiek pieczywa, czy tak powinno być?! Sklep czynny do 20.00, pracownik odpowiada ,,że od 14.00 już mają zakaz pieczenia,, Jak to naprawdę jest?

Szary pracownik
@Jola

Bardzo dobrze, że w niedzielę po południu nie ma żadnego pieczywa. Cały tydzień mieliście na zrobienie zakupów. Wstydu nie macie żeby jeszcze w niedzielę przychodzić do sklepu i obsłudze (usunięte przez administratora) zawracać. Już naprawdę nie macie nic ciekawszego do zrobienia w wolną niedzielę niż tylko zakupy??? A jutro od nowa bo przecież wszystko zjedzone... klienci jesteście (usunięte przez administratora) Żadnych wyższych wartości w życiu, zainteresowań - tylko zakupy.

Buba
@Szary pracownik

Święte słowa, świetnie powiedziane, nie ci ludzie nie mają wartości, przeżerają, przepijają każde np. 500 plus. I od poniedziałku od nowa.... w Dino. Upadek, tragedia kulturowa,zero intelektualne, faktycznie brak zainteresowan. A... Bo dzisiaj o 8.30 otwierałam, 10 osób już sterczało pod sklepem. Także tak. Pozdrawiam.

Funkcyjna
@Jola

Do godziny przed zamknięciem obowiązkowo muszą być dostępne bułki kajzerki

Nowy pracownik

Drogi przyszły pracowniku, jeśli myślisz, że masz jakieś prawa, to grubo się mylisz. Masz same obowiązki. Jest to pierwszy pracodawca, który odmówił mi urlopu na żądanie. Pierwszy, który inwigiluje moją pracę cały czas, robiąc zdjęcia z kamer - kwestia czy to legalne, bo inspekcja pracy się o tym dowie - zgadzałam się na monitoring dla bezpieczeństwa i taki dokument podpisałam. Pierwszy, który mnie okrada, jak są złe ceny na sklepie i każe płacić z własnej kieszeni - choć centralna o niczym nie wie, więc to kierownik sklepu bądź osoba, która prowadzi zmianę, okrada pracowników. Kamery nagrywają... Więc da się udowodnić. I to wszystko za jakieś 60 zł netto więcej niż najniższa krajowa. Dla mnie to żenada, pracowałam w korporacji nieraz i nikt mnie nie inwigilował i nie kazał się z niczego tłumaczyć, jeśli wykonywałam swoją pracę. Nie dziwi mnie więc rotacja pracowników. Dodatkowo na sklepie zimno, jakieś 12-13 stopni, że klient wczoraj skomentował: "co tu dziś tak ciepło, chyba jakiś kierownik był i było mu zimno". Wynagrodzenie, jak na ciągle latanie, roznoszenie towaru, żałosne. Nie wspomnę, że będąc na kasie, jestem też pracownikiem na sklepie, który biega, rozkłada towar oraz ceny, więc w pakiecie drogi, przyszły pracowniku, masz 2 stanowiska na raz, a płacą ci marnie za jedno. Grafik? Czymże jest, skoro może zmienić się z dnia na dzień, bo przecież brakuje pracowników. Jedna nowa osoba zwolniła się po 2 tygodniach, bo jest za zimno, druga po tygodniu, bo nie będzie patrzeć, jak kierownik nie robi praktycznie nic, a ona ma odciski na stopach i dłoniach od dźwigania mięsa, po 3 dniach w pracy. Nikomu nie polecę Dino, jako pracodawcy. Myślę, że będzie tylko gorzej.

Gabrysia
@Nowy pracownik

Zgadzam się w 1000% odradzam wszystkim. Pół roku pracy i o pół roku za dużo. (usunięte przez administratora) w w 21 wieku

Echo
@Nowy pracownik

Co ty pitolisz idziecie do marketu czego oczekujące? Siedzenia na (usunięte przez administratora) To praca w markecie. Kwestia przyzwyczajenia . Gdzie Cie postawią tam pracujesz . Na lajcie

Kati
@Echo

No nie takiej (usunięte przez administratora) bez szacunku.Chyba masz nie pokolei w głowie że wszyscy maja oczekiwać tego. Widać że muszą za ciebie robić skoro tego nie czujesz. Albo jesteś kierowniczką albo odpalasz jej premie tak jak się to dzieje u nas a reszta na to (usunięte przez administratora)I pewnie nadwyzki z kasy też zwijacie.Znam to tak się dzieje w tych (usunięte przez administratora) marketach.Ale do czasu .

Funkcyjna
@Nowy pracownik

Dokładnie!!! Najlepiej mają pupilki kierownika, którzy nie muszą nic robić, a ja już tak.. jeśli nie będzie coś zrobione z listy zadań to kierownik ma wielkie fochy... Ale jak ogarnąć tysiąc zadań w 3 osoby??

Właściciel może i pieniądze zarabia,jest na liście najbogatszych ludzi ale Dino jako firma z pracowników nierobów sobie nic trzeba tylko (usunięte przez administratora) .pracownik tu jest nikim zero szacunku,przyjeżdża pani rejonowa niewiadomo skąd na drze się wszyscy wszystko robią źle ,ona ideal chodzący.niewazne czy są klienci na sklepie bluzgają na pracowników.i to ogólnie jest znane na innych sklepach.dino (usunięte przez administratora) zabierdalaj i niedyskutuj.nierobie tutaj zakupów bo mięsa warci by im dać zarabiać.biedronka kapitał zachodni ale pracownik traktowany jest godnie.niepolecam ani pracy ani ich sklepów.

@Karolina

Dlatego na sklepach jest tak duża rotacja. Ciągle otwierają nowe sklepy nie mając nowych pracowników. Ostatnio była u nas trenerka, która z miesiąc temu otwierała sklep na którym było tylko dwóch pracowników. Niestety góra nie interesuje się problemem i nie zastanawia się skąd jest problem z zatrudnieniem nowych pracowników, a renoma Dina i to jak szary pracownik jest traktowany poszła w świat. To że nie ma socjalu, to jak niektóre regionalne się zachowują, wszechobecny mobbing, z którym góra też nic nie robi. Są regionalne, na które wpływają co chwila skargi od pracowników o mobbing i naprawdę nie rozumiem dlaczego nic się nie zmienia :(

N.i.c.k

Mam pytanie, jak ocenianicie pracę na magazynie ( kompletacja) chłodnia, chodzi ogółem o zespół, kierownictwo, wynagrodze oraz sama w sobie praca jak tam jest może ktoś chętnie podzieli się woja opinią ?

nikola

hej mam pytanie ile wynosi teraz wyplata brutto 3600zl z mniejszym podatkiem do 26 roku zycia?

Czarna86

Czy to normalne że umowy próbne dawaja na dwa miesiące?

Johny

A czy przedłużają później umowę?

Beti

Ja dostałam na 3 miesiące i po próbnym na rok .

Johny

Właśnie rozmyślam nad podjęciem pracy i zastanawiam się jak to wygląda w tym zakładzie

Zielonooka 27
@Johny

Mi przedłużyli, chyba z tego względu że się szkoliłam na nowy market

Czarna86
@Zielonooka 27

Ja też właśnie jestem szkolona na nowy ale ten krótki czas próbnej mnie zmartwił.

@Zielonooka 27

Ja właśnie idę na nowy sklep który dopiero będzie otwierany

Zielonooka 27
@Czarna86

A macie już pełną obsadę ?

@Czarna86

Tak, umowa na okres próbny może trwać max 3mce. Także 2 m-ce są zgodne z prawem

Johny

Jakie zarobki i jak z nadgodzinami??

Rosemary

Witam. Miło by było jak by odezwał się ktoś kto pracuje lub pracował w Dino na mroźni. Jak jest z przerwami, godzinami pracy, czy dają ubiór, ile się zarabia w pierwszych i późniejszych miesiącach i po jakim czasie jest umowa na stałe. Nie mam w pobliżu nikogo kto tam pracował. Proszę o dokładne wypisanie żeby miała jakiś zarys. Dziękuję serdecznie.

Sonia

Witam czy któryś sklep otrzymał już pity?

Nikola

He chciałam zapytać na jaką wypłatę mogę liczyć będąc na chorobowym ok. miesiąc czasu uwzględniając że mam mniejszy podatek do 26 roku życia .

Gabrysia W
@Nikola

Miesiąc chorobowego ja z podatkiem ściągniętym dostałam za grudzień 2536 zł płatne 80% od stawki z umowy. Ale płatne są wszystkie dni soboty niedzielę więc miałam więcej niż gołej pensji bez żadnej premii

M.R

(usunięte przez administratora)Sabnie. Obsługa marna. Chodzą jak we śnie. Kierownictwo jeszcze gorsze. Wędlina nie świeża (nie brać tych z przodu)... Szkoda gadać. U nich z promocji to od razu psu oddać.

Nikodem

Sklep który łamie rodo. Jak pracuje ktoś znajomy to zaraz przekazuje kto i ile się kupiło. Od kiedy tak można jedyny sklep który to robi. Woj. Łodzie. Pow . Brzeziński

Witam. Jestem klientem Dino Przemysław i chciałabym złożyć skargę na Pana Bartka. W wulgarny sposób, odzywa się do pracowników sklepu, wręcz ich zastrasza np. (usunięte przez administratora) bo cię (usunięte przez administratora). Pada jeszcze wiele innych nieprzyjemnych epitetów pod ich adresem. Dla klientów też jest mało pomocny albo nie ma, albo idzie Pan koleżankę spyta. Nie jest to przyjemne robiąc zakupy. Niezadowolony klient

- niskie wynagrodzenie w stosunku do wykonywanej pracy, - standard najnizszy z mozliwych, jezeli chodzi o wyposazenie biura (rozpadajace sie czajniki elektryczne, czeste braki w srodkach podstawowej higieny w toaletach), - tygodnie bez ogrzewania, ktore skonczyly sie tym, ze polowa biura sie rozchorowala, - nieprofesjonalna, niekompetentna kierowniczka biura (poznan ????) - szukanie taniej sily roboczej na te 2 tygodnie stazu na markecie. wszedzie szukanie oszczednosci, bo co innego ma ten staz przyniesc? w sumie mozna bylo sie dowiedziec jak tragiczne warunki maja pracownicy marketow.. Co do samej firmy - ewidentnie w ciagu ostatnich kilku miesiecy bylo czuc brak logicznego zarzadzania po tym jak wprowadzano zmiany, a pozniej sie z nich wycofywano. Szkoda tracic swoj czas na prace tam. Wychodzisz stamtad wyprany z ambicji.

A ja chce napisać jak wygląda praca w biurze projektowym w oddziale w Poznaniu. Praca sama w sobie ok, ale to co się wyprawia (usunięte przez administratora). to nie podlega żadnym dyskusjom... do wywalenia dyscyplinarnie! Od pierwszych dni swojej "władzy" na stanowisku kierownik (usunięte przez administratora)) wyżywa się i (usunięte przez administratora)połowę firmy. Część osób nie wytrzymała i jest na l4 (usunięte przez administratora), część się zwolniło z jej powodu, część dalej pracuje i toleruje jej zachowanie. Jak jej nie wchodzisz w(usunięte przez administratora) i nie jesteś jej (usunięte przez administratora), a prawilnie wykonujesz swoją pracę, to jesteś na przegranej pozycji, będzie cię gnębić, poniżać przy wszystkich, słać niestosowne komentarze, uwagi, docinki. Czas najwyższy aby ktoś się nią w końcu zainteresował, a nie dali osobę w zupełności niekompetentną i nieprzeszkoloną do zarządzania ludźmi. A dyrektor oczywiście nie reaguje... Żenada. Czy serio musi się tym zająć urząd pracy, żeby cokolwiek poczynili w tej kwestii?

@pracownik

zgadzam sie. bardzo nieprofesjonalna osoba, ktora zachowuje sie czesto jak rozwydrzona pieciolatka i tupie nozka, gdy cos nie idzie po jej mysli. nie nadaje sie na stanowiska kierownicze.

Zostaw merytoryczną opinię o Dino Polska S.A. - Krotoszyn

• Jak się pracuje w Dino Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Dino Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2037.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dino Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1738, z czego 200 to opinie pozytywne, 632 to opinie negatywne, a 906 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dino Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Dino Polska S.A. napisali 18 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dino Polska S.A.

Dino Polska S.A.