Opinie o Dino Polska S.A. w Krotoszyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Dino Polska S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Dino Polska S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dino Polska S.A. w Krotoszyn

Ona

Wypłaty wychodzą jutro więc wypłata będzie 10

Kadry
@Ona

Wypłaty wyjdą dopiero 11 bo som jakieś pracę konserwatora w banku.

Ona

Nie jutro wychodzą wypłaty więc będę popołudniu

SsS

Czy ktoś miał styczność z otwieraniem dino jak to wygląda i co się robi?

Nicol

Hej. Chcę zatrudnić się w Dino w mieście Jaworzno. Czy ktoś tu może pracował lub pracuje ? Bo chciałabym dostać rzetelną opinię o tym miejscu pracy. Dziękuję i pozdrawiam

Kasjer

Kierowniczka beznadziejna nawet się nie przedstawiła i nie potrafiła powiedzieć jaka jest najniższa krajowa

Brak pytań ze strony Pani Kierownik siedziała jak słup

Lolek

Za kilka dni idę na spotkanie, bo składałem CV do budowanego marketu Dino. Przyznam, że opinie czytam dopiero dziś i włos mi się nieco jeży na głowie. Nie spodziewam się teraz rewelacji, ale pójdę na to spotkanie. Sklep będzie w miejscowości powyżej 1000 mieszkańców, gdzie w okolicy jest już kilka innych takich marketów, więc obroty pewnie będą średnie. Ciekawe jakie zarobki zaoferują bo w ogłoszeniu nie było informacji. Lata temu pracowałem w innym markecie, nie było łatwo, ale nie było takiego rygoru jak tu (z tego co czytam). Atmosfera była koleżeńska itd. też kasa, ogarnięcie sklepu, przyjęcie w mig towaru i rozwiezienie po sklepie, ale dało się radę. Tutaj brzmi średnio a zarobki z tego co czytam jeszcze gorsze. No ale na czymś najbogatszy Polak się dorobił..

@Lolek

Aha, jak takie pierwsze spotkanie wygląda? O co mogą pytać, wziąć CV czy niepotrzebne im, bo mają to z aplikacji na stanowisko? Spotkanie jest prowadzone indywidualnie z każdym, czy jak, bo już się spotkałem z sytuacją, że takie spotkanie rekrutacyjne do innego marketu spożywczego było przeprowadzone grupowo co mnie osobiście zaskoczyło i pokazało brak szacunku i profesjonalizmu ze strony niedoszłego pracodawcy.

@Lolek

Nie idź tam! Poszukaj w pracy w normalnym sklepie bo własną ręką się zabijesz! Wynagrodzenie 3600 brutto czyli najniższa krajowa, wyzysk aż boli, wracasz do domu jak wypluta dętka ???? gdybym wiedział że tak w @dino będzie to bym nigdy się nie zdecywal.

@Zenek

No dobrze, ale pójście na spotkanie przecież nie oznacza, że mnie od razu zatrudnią. Gdyby była praca w innym sklepie to też bym tam aplikował, no ale ofert takich nie ma z okolicy. Nie mieszkam w dużej miejscowości gdzie można przebierać w ofertach. Możesz mi powiedzieć jak to pierwsze spotkanie wygladało? O co pytano, czy wymagali żeby mieć ze sobą CV itp. Market do którego aplikuję dopiero jest w budowie, więc pewnie otwarcie będzie za jakiś miesiąc. Być może w międzyczasie znajdę inną pracę...

Była pracownica firmy Dino
@Lolek

Jestem osobą z niepełnosprawnością. Byłam zatrudniona na stanowisku kasjer-sprzedawca. Mam wykształcenie wyższe. Nie mogłam znaleźć pracy biurowej więc podjęłam pracę na tym stanowisku żeby z czego żyć, oplacac rachunki, leki... To co przeszłam na markecie pozostanie mi do końca życia. Wyśmiewanie, okradanie z pieniędzy, drwienie, docinanie, że oni potrzebują pracownika, który będzie szybko pracował, że oni mnie nie zatrudnili... więc po co zatrudniają osoby niepełnosprawne? Czy tylko po to żeby pracodawca wziął dofinansowanie za osoby niepełnosprawne A potem osoby Z niepełnosprawnościa były dreczone przez osoby pelnosprawne? Poza tym krzyki sposób wydawania poleceń samej kierowniczki pozostawia też o czymś mówi. Stare długo pracujące pracownice, zdrowe znające już pracę od podszewki łatwo wiedziały jak oszukać nowo zatrudnionego pracownika. Dziwne, że wtedy po 150 zł, 200 zł. Brakowało mi w kasie A teraz już nie brakuje? To nie była moja pierwsza praca i kontakt z pieniędzmi, że mogłam się mylic. Jak sobie przypomnę to wielka porażka sprawa nadaje się do prokuratury. Uważajcie na siebie i nie dawajcie sie

@Była pracownica firmy Dino

Dziękuję za opinię. Właśnie widzę, że w ogłoszeniach stawiają głównie na osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności a praca licząc godziny otwarcia na dwie zmiany po 8,5 godziny. Coś nie tak w tym jest to fakt. W marketach dino widzę też panie po 40 mlodych w ekipach raczej nie widzialem. W innych marketach na odwrót. Pójdę na spotkanie ale widzę że muszę tą ofertę mocniej przemyśleć.

. Mariola

Zarobki 3610 plus premia jeśli sklep taką posiada

Kaha
@. Mariola

Plus 175 brutto za pranie zależne od l4 urlopu itp

@. Mariola

Ponoć 3710 brutto + premia obrotowa + delegacje jeśli taki by były

@Lolek

3600 brutto mi wpisali w umowie 21.06.2023 to jak to w końcu jest?

@Zenek

Napisałeś w innych wpisach, że pracujesz w dino od 2 miesięcy itd. a umowę dopiero teraz podpisałeś? Tam podobno podpisujesz umowę z chwilą rozpoczęcia zatrudnienia... co do kwoty tak slyszalem 3710 brutto dla wszystkich w sklepie bo nie ma rozroznienia na stanowiska.. wszyscy mają robić wszystko. Raz na miesie, raz na kasie, raz na sklepie itd. Moze ta roznica wynika z regionu w ktorym jest sklep?

Nikt
@Lolek

Od lipca 3710 brutto, niby zwrot za pranie i premia, ale na rękę 2600 po opłaceniu pzu grupowego. Praca, cóż u nas chłopak jest jeden więc piwo i napoje należą do niego bo ciężkie. Wwożenie towaru też. Na rozmowie jesteś sam z rekruterka, często u nas są rozmowy to widziałam. Młodzi twierdzą że mają 4 brutto. Funkcje tylko dla młodych po 35 już nie awansujesz, jesteś od roboty. Babki po 50 poprostu nie mają wyjścia, kto zatrudni. Spróbuj, pierwsza umowa na 3mce

@Lolek

Rzeczywiście to mój błąd! 21.04 powinienem napisać a nie 21.06 przepraszam Od lipca jakieś aneksy do umów przyszły w sprawie wynagrodzenia 3710 brutto.

Obecny
@Nikt

Witam pensja netto powinna być ok 3060.

@Zenek

Pewnie to w związku ze wzrostem płacy minimalnej od lipca. Jakby nie było żenująco niska pensja, wręcz głodowa jak na największą polską sieć u najbogatszego Polaka.

ela
@Lolek

jeśli chodzi o pracę to orka niesamowita. i ciągle zamalo zrobione.. wieczne pretensje o wszystko zarobki najniższa krajowa. sam się przekonasz

ewa
@Lolek

rozmowa jest bardzo milutka. obiecywanie dużych zarobków premii i mnóstwo wolnych dni. a teraz rzeczywistość. praca po 9 godzin j więcej zero płaconych nsgvodin których nie możesz wykazać. roboty na 3 i więcej wypłata. najniższa. na konto.Ale muszis się najpierw przekonać żeby mi przyznać rację. powodzenia

@Lolek

Zalezy na jaki sklep trafisz i na jaką ekipę, kierowniczke itp, u nas akurat atmosfera super, kiedy prosisz o wolne to dostajesz, wyplaty 3200-3500 sklep niskoobrotowy bez premi, wychodzimy normalnie o 22:15 z drugiej zmiany Pozdrawiam Śląsk

@Nikt

2600 na reke? Co za glupoty wypisujesz! U nas bez premi najmniej sie zarabia 3200 i nie pisz glupot

Wychodzicie 22:15 jak sklep do 22.30 otwarty?

franka

Bzdury piszesz! Na rozmowie rekruterka wprost powiedziała, że w sklepie masz być od 5:30 jeśli chodzi o pierwszą zmianę, a druga zmiana schodzi o 22:45. Przychodzisz na długo przed otwarciem sklepu, nie schodzisz ze swojej zmiany po 8h, a drugą zmianę kończysz 22:45. Oczywiście pytają od razu na wstępie czy masz auto, bo możesz być rzucany na inne sklepy mimo że zadeklarowałeś pracę w konkretnym miejscu. No i szkolenia w marketach w okolicy 15km. Płaca 3710 brutto czyli netto poniżej 3k. To są fakty bez premii. A premii pewnie też dużej nie wypłacają, nadgodzin też nie, bo od razu mówi babka że oddają najczęściej w dniach wolnych. Typowy (usunięte przez administratora) I to Polak robi Polakowi. Sklepy rosną w siłę, w tym roku planowanych jest 300 nowych marketów, no ale wszystko na wyzysku ludzi i kosztem zdrowia pracujących. Nie dziwię się, że najbogatszy Polak nie pokazuje się publicznie i nikt nie wie jak wygląda, bo niejedna osoba pewnie miałaby mu do wygarnięcia. W marketach najczęściej widać kobiety 40+ które mają problem ze znalezieniem pracy, więc idą byle do takiego marketu i tyrają jak woły. Zero premii, paczek na święta itd. To są fakty i realia, więc nie wiem po co pisać takie bzdury.

Milka
@Nikt

Czyli nie wyrabiacie norm. Ja dostaje 3710 podstawy plus dwie premie do tego nadgodziny i za pranie, a moja pensja kręci się w okolicach 4 tysięcy.

Kaha
@Milka

Dodatek za pranie jest wliczony już w podstawę brutto. Pododawaj sobie pasek to zobaczysz :O

Alka
@Kaha

Dodatek za pranie nie opadatkowny i nieozusowany, czyli na czysto 175,gdy ma się przepracowany pełny miesiąc

pracownik/ uczeń
@Zenek

W pełni zgadzam się z tym komentarzem. Po 6 godzinach orki 15 min przerwy. Praca w bardzo złej atmosferze, bez poszanowania człowieka, kultury osobistej, z przekraczaniem wszelkich granic. Każdemu odradzam pracy w tym sklepie.

klientka

dino w lubochnia pani Kin.a -nie miła wręcz chamska przykre to jest kiedy człowiek o coś pyta a dostaje niemiłą ryposte,nie raz tam bywam i człowiek nie może znajść czegoś więc pyta ale widze ze nie ma się co pytać

Wiecie co, czytam Wasze opinie -pracowników jak wy odnosicie sie do siebie nawzajem,ręce opadaja.I Wy oczekujecie że firma bedzie Was szanować i przestrzegać prawo,jak Wy sami siebie niszczycie.W każdym jednym sklepie Dino to Wy twarzycie atmosferę,zgrana załoga,zaznaczam zgrana załoga może dużo,a tak jedni donoszą i ploty sieją inni udają że pracują.Jest Was mało z tego co piszecie to naprawdę tak trudno.Zacznijcie egzekwować swoje prawo,zacznijcie być racjonalni,wspierajcie się jako załoga a nie ubliżacie sobie.To wychodzi Wam rewelacyjnie.Czytam i widzę że pracują rzetelni ludzie,należało by z nich brać przykład.Prawo jest jako Kodeks Pracy i tego się trzymajcie.Dajecie sobie wcisnąc takie kolokwialnie pisząc"kity" że nie idzie tego czytać.Poczytajcie sobie prawo pracy,psiądziecie wiedze.Trzymajcie się i do dziełą. PS.Do pracowników bez grupy. Wy pracownicy bez grupy w sposób karygodny piszecie o pracownikach z grupą.Tacy pracownicy mają swoje prawa, które nie mają prawa być łamane czy podważane i pamietajcie że tej niepełnosprawności może nie być widać,a ból który czują te osoby także może być nie widoczny.Osoby z grupą mają prawo do pracy.Kropka i bez dyskusji.Pozdrawiam.

d(i)no

Najgorszy pracodawca z jakim miałam do czynienia. Nie polecam. Robić za 3 a jedna wypłata wymagania jak od biura ochrony Rządu a płacą jak w lex crimen. (usunięte przez administratora)

U nas jest BARDZO DUŻĄ TAJEMNICĄ, bo jest bardzo niesprawiedliwie rozdzielana, jest np 7000 bo osoby (psiapsi kierowniczki dostają po 30% a reszta ochłapy) -"nagroda" za poganianie i rzucanie durnych tekstów.

andrzej

Absurdalna sytuacja w Waszym sklepie w Kluczborku ul.Slowackiego.Kupujac owoce lub warzywa " na wagę" przy stoisku BRAK tej wagi.Na stoisku miesny obok nie można zważyc i trzeba biegac do kasy,gdzie jest kolejka.Tak trudno postawic wagę,by można orientacyjnie zwazyc zakup. To jest irytujace.

Wioleta

Nie kasjer pilnuje kasy i rozkłada alkohol a jak kierowniczki tak mówią to powiedz, żeby się wzięła do pracy!

Kasjer na 1 nie ma prawa oddalić się od kasy tak by nie została w zasięgu jego wzroku. Tak mówią procedury DIno.

Beti

Absolutnie że nie kasjer nr 2 robi rolkę z nabiałem albo inna dziewczyna jeśli jest na rano 5 osób wtedy kasjer , z 2 zajmuje się piekarnią.Kasjer z 1 robi gazety i rozkłada alkohol .

yyyy
@Wioleta

byłam na wielu szkoleniach i na kazdym jest mowione ze kasjer nie moze opuszczac swego miejca pracy a jak nadgorliwa pani kierownik tak zadecyduje to zgłos to wyzej ona nie ma racji .....

@Kandydat

Witam Planuje zatrudnienie na magazynie czy macie jakieś doświadczenia? Jak zarobki i atmosfera w pracy? Czy są jakieś perspektywy na awans ?

Młodszy zastępca kierownika

zdałam egzamin na młodszego zastępcę . Czy będę miała uprawnienia jak moj kierownik do zwolnień , do dawania upomnien i nagan ? I czy muszę towarowac czy mogę siedzieć w biurze ?

karolina
@Młodszy zastępca kierownika

no właśnie,jak to jest z tymi uprawnieniami młodszego zastępcy ? jaki zakres obowiązków? coś wiadomo ?

Kama

Pracuje w jednym ze sklepów Dino,mam tez duzo do napisania,na temat załogi sklepu a szczególnie o kierowniczce ,która traktuje co nie których jak by były to osoby trędowate.ma też swoje tak zwane gumowe ucho,

ech...
@Kama

u mnie to samo jest nieprzejmuj sie , a tłuk który nic nie potrafi i nie pamieta co robił 5minut temu to plociuch numer 1 wszystko gada wszystko wynosi co sie u nas dzieje wszystko do biura donosi na każdego a sama lewa ze szkoda gadać ale to oczko kierowniczki bo ona lubi takich głupich tłukow zeby przy niej błyszczeć jaka to mądra 5osób ma wolne w weekend a na week 3 osoby na 2zmianie gdy (usunięte przez administratora) Brawo ... Kto to wogole zatwierdza grafik wyzysk totalny. To powalone jak ciul ....

Pati

Dzien dobry wszystkim chcialabym dodac komentarz od siebie ???? Jesli chodzi o pensje w dino jest podstawa premia za obecnosc i za dzialy swierze . Jestem bardzo zadowolona ze swojej pesji mamy super kierownika ktory traktuje nas jak ludzi a teraz napisze o (usunięte przez administratora)w pracy kochani jak sama nazwa tej instytucji wskazuje do pracy idzie sie po to zeby pracowac akurat w dino pracuje prawie 4 lata rozni ludzie sie przewijali na niektorych slow mi brakuje bo moja babcia chodzi szybciej na mieso nie bo ciezko albo odruch wymiotny albo po prostu nie chca na kase nie bo mają manko i nie chcą oddawac towar kiepsko układają cen nie dorabiają nabial wciskają nowy na stary a potem jak im ktos zwroci uwage to (usunięte przez administratora)ludzie ktorzy decyduja sie na prace w handlu typu sklep jak dino czy lidl itp powinni byc szybcy usmiechnieci z empatia do klijeta pracowici no i potrafiacy liczyc minimum w zakresie do 100 a jak przyjdzie nie rob totalny ktory nic nie robi chodzi i narzeka bo musial przyjsc za kare i pracowac to znaczy ze to nie jest praca dla niego jesli kolezanki z pracy nie sa zyczliwe to moze dlatego ze nie usmiecha im sie pracowac za jakiegos lesera plus odwalic swoje obowiazki ja w dino w Regulach mam super pracowite pogodne wesole kolezanki i pomagamy sobie na wzajem jesli z czyms jedna nie daje rady albo jest multom ludzi zycze wam wszystkim dobrej pracy ????????

Była pracownica

Od czasu do czasu wchodzę tutaj poczytać komentarze i mogę stwierdzić tylko jedno: w Dino było lepiej kiedyś (o ile w ogóle bylo xd) ale teraz to co się dzieje to istny cyrk.

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Marta

18.07.2023 08:07

Martaikona wywiad

Chcę powiedzieć, że w tej firmie ma miejsce złe traktowanie pracowników, zastraszanie i zamiatanie problemów pod dywan, zamiast rozwiązywania problemów. Dla mnie ta praca zaskutkowała nerwicą, zakończoną zwolnieniem L4 oraz terapią u psychologa. Kadry nie dbają o los pracowników.

Na jakim stanowisku pracowałeś/aś i na czym ono polegało?

Martaikona wywiad

Kasjer, potem pracowałam jako osoba funkcyjna.

Co było powodem zakończenia współpracy z firmą?

Martaikona wywiad

Bardzo złe traktowanie ze strony pracodawcy: rzucono we mnie telefonem komórkowym, trzaskano mi drzwiami przed twarzą - nie da się tego opisać słowami.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku?

Martaikona wywiad

Zarabiałam minimalną stawkę krajową. Z obiecywanej premii nic nie wychodziło, a nawet jeśli udało się wyrobić premię, to w pierwszej kolejności pieniądze przekazywane były na zakup rolek do kas czy reklamówek.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

Martaikona wywiad

Pracowałam około 6 miesięcy.

Martaikona wywiad

Nie - z powodów, które wymieniłam na samym początku.

Martaikona wywiad

Możliwości rozwoju było sporo, ponieważ łatwo można było wskoczyć na wyższe stanowisko. Wynika to z braku chętnych osób do pracy.

Martaikona wywiad

Szkolenia obejmowały BHP, obsługę kas oraz wózków widłowych.

Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Jak myślisz, z czego to wynikało?

Martaikona wywiad

Atmosferę oceniam na zero. W miejscu pracy panują toksyczne relacje - jak w wojsku. Trzeba uważać, co się mówi, zwracać uwagę na każde spojrzenie.

Martaikona wywiad

Pracodawca snuł opowieści o premiach, a w rzeczywistości zarabia się tylko podstawową pensję, bez dodatków.

Martaikona wywiad

Warto zobaczyć w pracownikach ludzi - tak byłoby lepiej i dla nas, i dla pracodawcy. Nie ma gorszej motywacji do pracy, niż system samych kar i upomnień.

lesio

Wiecie kupuje i widzę że niektóre są fajnie zarządzane, inne gorzej. Chciałem się podzielić mailowo to strona karze dzwonić, czyli nie interesuje ich co gdzie i kiedy.

ByłPS

Nie szanują pracowników tylko ciągle poganianie i (usunięte przez administratora). Kończy ci się umowa to się zwolnią nic nie mówiąc wcześniej tylko 2 dni przed końcem umowy. Jeździsz w delegację nawet po 50 kilometrów i jak przyjdzie koniec umowy to pa pa. Totalna porażka, miałam nadzieję na stabilna prace a tu takie cyrki...

Karol
@ByłPS

Jeszcze będą się prosić aby ktoś im do roboty przyszedł za kilka lat.. już nie jedna firma pomiatała ludźmi i mówiła że na Twoje miejsce jest 10 następnych za bramą.. niestety taka polityka firmy zbierze żniwo w perspektywie długoterminowej... Niech lepiej mysla o kasach samoobsługowych bo nikt normalny nie przyjdzie im do roboty na kase za minimalną a już od 2024 wyniesie prawie 3300 pln gdzie przy tych cenach to wypłata tutaj powinna wynosić min 4000 na reke

SKARGA

Dzień dobry Chciałabym złożyć skargę na P. Kierownik regionalną Beatę P. , która obiecała mi pracę w jednym z marketów po czym na dwa tygodnie przed rozpoczęciem zatrudnienia dzwoni i mówi że jednak mnie nie zatrudni bo nie ma miejsca na markecie! To jest nie poważne zachowanie ze strony osoby zarządzającej kilkunastoma sklepami! Jak można obiecać zatrudnienie i odmawiać?? Nie polecam nawet kandydować do tej firmy, bo nie warto!

Zostaw merytoryczną opinię o Dino Polska S.A. - Krotoszyn

• Jak się pracuje w Dino Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Dino Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2047.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dino Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1745, z czego 198 to opinie pozytywne, 641 to opinie negatywne, a 906 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dino Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Dino Polska S.A. napisali 18 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dino Polska S.A.
1.9/5 Na podstawie 1254 ocen.

Dino Polska S.A.