Opinie o Dino Polska S.A. w Krotoszyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Dino Polska S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Dino Polska S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dino Polska S.A. w Krotoszyn

Lilia123

Jakie zasady obowiązują na mięsny dziale? Bo byłam pierwszy raz na mięsnym ,nigdy nie miałam styczności z tym działem i dali mnie na głęboką wodę nic nie wytłumaczyli ani nie powiedzieli była pani jedna ze mną na mięsnym miała mi wszystko pokazać ale na początku pokazała ,a po tem zostawiła mnie i poszła sobie ,a ja sama zostałam a potem pretensje że to źle zrobione ,że tak nie powinno być zostawione ,no ja przerażona jestem tym miejscem boje sie nawet tam zostać bo nikt mi nie wytłumaczył zasad co za ludzie w tym dino

Pracownik/uczeń
@Lilia123

Ta sama sytuacja w jednym ze sklepów Dino w Zachodniopomorskim. Dają identyfikator nowemu pracownikowi uczę się i nikt później człowiekiem się nie interesuje. Osoba, która sprzedaje na dziale mięsnym powinna posiadać doświadczenie. Nowy pracownik, który jest zatrudniony na okresie próbnym nie może liczyć na żadną pomoc. Przełożeni i współpracownicy krzyczą i stosują agresywne zachowania, Jednym słowem obóz pracy. jest bardzo duża rotacja wśród pracowników, po podpisaniu umowy od razu składają wypowiedzenia. Przełożeni nie godzą się na wypowiedzenia za porozumieniem stron ponieważ nie ma ludzi do pracy w tym Kołchozie.

@Lilia123

Na dział mięsny powinnaś mieć szkolenie ponieważ są tam krajalnice, piła maszyna do mięsa.. Na mięsnym jest ciężka praca i nie zawsze są chętni na ten dział, wykładanie mięsa do lady, wieczorem chowanie, mycie maszyn i kuwet, dwa razy w tygodniu inwentarka, mycie całej lady. Bywa bardzo często że osoby na tym stoisku nie znają się na mięsie, a także nigdy wcześniej nie mieli do czynienia z krajalnica.

dziwna1983

@dino Pabianice Też się z tym spotkałam

Henio
@Lilia123

obsługa, dokładanie towaru,czyszczenia na kolanach pod ladami,mycie maszyn,chowanie towaru,inwentaryzacja 2 razy w tygodniu,mycie szyb, wypiekanie pieczywa,dokładanie z chłodni nabialowej,sprzątanie po chlebie kuwet i zbieranie chleba na koniec, plus fejsowanie na sklepie,dokładnie towaru ,mycie myjka podług po skończonej swojej pracy ,żeby wyjść przed 24. Dino to (usunięte przez administratora) pracy . Nie liczą się z pracownikami . Nie polecam zatrudnienia się w tej firmie

Ona

I tu się myślisz normalnie stajesz na mięso bez szkolenia tak samo jak i na kasę czy do biura

@Lilia123

Haha, jakbym czytała o swoim pierwszym dniu pracy na mięsnym w Dino xD Dosłownie. U mnie to wyglądało tak samo. Kilka lat wcześniej pracowałam na stoisku mięsnym, ale w innym sklepie, a wiadomo co sklep to inne zasady, inna lada, inaczej organizuje się czas, inny asortyment (w ogóle nawet nie dali mi czasu się z nim zapoznać). Jedna pracownica miała do mnie wielkie pretensje, że nie wiem co to za kości, ale ja w innym sklepie nie miałam takich rzeczy! Tam był wielki wybór wędlin i serów, a z mięsa to były tylko podstawy, więc te wszystkie kości, podroby (poza wątrobą, żołądkami i sercami) itp. to była dla mnie nowość, a ona mnie jakoś niemiło skomentowała, że zapytałam które kości są które... To akurat było jak weszłam na chwilę rano, żeby pomóc z datówkami, ale byłam tam tylko chwilę, potem dali mnie na popołudnie, gdzie było dokładnie tak jak opisujesz, dodam że market wysokoobrotowy i klientów masa przez cały dzień, mieli mi pomagać, a zostawili mnie na całą zmianę samą, chociaż tego dnia była pracownica na mięso, a ja byłam dodatkowym pracownikiem, szkolącym się na inny market, więc to nie tak, że były trzy osoby na sklepie. Nawet do toalety nie miałam czasu wyjść. Potem wieczorem przyszła pracownica, ta co tego dnia miała być na mięsie normalnie, i krzyczała na mnie, sapała, że boże, ta godzina, a ja jeszcze nie mam nic zrobione, jeszcze nic nie posprzątane, że już dawno to i to powinnam mieć zrobione. Nic mi nie wytłumaczyły, nie pokazały, nie dały jakichś rad, o której zacząć sprzątać, od czego zaczynać itp., jak sobie organizować pracę, (usunięte przez administratora) Z wielką łaską pomagała mi w sprzątaniu, bez przerwy rzucając pod nosem słowami typu na k i obrażając mnie. Wymagała ode mnie idealnego zawijania serów, a mi to nie wychodziło tak ładnie, i krzyczała na mnie, że boże, wy wcześniej pracowaliście na mięsnym (nie wiem czemu użyła formy mnogiej), a nie umiecie serów zawijać. Tylko że w innym miejscu miałam zupełnie inne urządzenie do zawijania, pod zupełnie innym kątem, a i nikt nie zwracał uwagi na wygląd zawijania, nie musiało to być tak idealnie, że nie widać żadnej fałdki, a mnie karciła jak przedszkolaka za to, że nie było idealnie. Na stoisku w sklepie innej sieci nikt mi na to uwagi nie zwracał, nie zwracało się tam uwagi na takie rzeczy, byle były owinięte. Do dziś pamiętam ten dzień, jak ona przy tym sprzątaniu cały czas się nade mną pastwiła. Miałam łzy w oczach już, a ze stresu chodziłam na sztywnych nogach. Na szczęście to był chyba ostatni mój dzień w tym markecie, bo inaczej nie wytrzymałabym psychicznie i się zwolniła po tym tygodniu pracy i tym doświadczeniu na mięsnym. Nadal pracuję w Dino, ale w nowym miejscu, i tu też nie jest kolorowo, ekipa która się wypnie a nie pomoże, na każdym kroku głupie złośliwe komentarze, gdy dzwonię na kasę, żeby coś usunąć, to komentarze (nawet jak to nie z mojej winy, bo dziecku zabrakło pieniędzy i trzeba było coś usunąć, to i tak się nasłucham), gdy proszę o drobne z sejfu to wiecznie "nie mam czasu", "rób tak żebyś miała jak wydawać", jak raz poprosiłam o pomoc na mięsnym to też komentarze, jak mam kolejkę 6 osób to nikt nie pomoże, ciągle wszystko jest za wolno, źle, bo czołuję za długo sklep (fakt, nie jestem w tym najszybsza, ale takie komentarze rzuca (usunięte przez administratora), która sama nie jest zbyt szybka i trzeba jej pomagać albo zostawać z nią po godzinach, bo się w biurze nie wyrabia, więc no...), ale ja chociaż robię to dokładnie, bo za wolno chodzę, a mam biegać, nawet schodząc z kasy żeby iść na przerwę mam biegać do socjalnego - dosłownie mnie poganiają, że ruchy ruchy. Śmieszne. Co do przerwy to liczą każdą minutę, ale jak codziennie zaczynam pracę np. 7 minut wcześniej i zostaję za darmo po godzinach (oczywiście nie można wpisywać), to nikt tego nie widzi, i nie należą się pieniądze za nadgodziny. Ale na przerwie pół minuty dłużej wypomną. W innym sklepie (innej sieci) w socjalnym mieliśmy lodówkę, herbatę, cukier i kawę brane ze sklepowej półki i oznaczaną naklejką, tutaj nawet herbaty nie ma, wszystko trzeba brać swoje z domu. Dobrze, że chociaż mikrofala chociaż jest. Za to w socjalnym i łazience nie ma cieplej wody. Zimą jak mam na kasie siedząc w przeciągu zmarznięte ręce, to mycie ich lodowatą wodą jest po prostu cudownym przeżyciem. Ogólnie politykę tej firmy, wyposażenie, atmosferę w pracy i ilość bezsensownych zadań oceniam na 1. Z minusem. No ale mieszkam w miejscu, gdzie nie ma zbyt dużego wyboru miejsc pracy, a z czegoś żyć muszę. Ale to sposób na wykończenie się, fizyczne i psychiczne.

Centrala

Dziękujemy za pochwałę. Market otrzymał nagrodę w wysokości 10 tys złotych.

Klient

Witam. Bywam nie w jednym Dino w okolicach Kalisza i w Kaliszu również. Wszędzie zauważam ten sam problem na dziale mięsnym. Podając mięso, wędliny czy ser pani nie zmieniają rękawiczek. Zwracając uwagę, nie widzą w tym problemu

bleeee

Nie polecam najgorszemu wrogowi. Wykorzystują fakt że na wsiach nie ma ofert pracy i jeszcze tyko dzięki temu mają jakąkolwiek kadre. Zatrudniają kogolwiek

Kasjer

Kierowniczka beznadziejna nawet się nie przedstawiła i nie potrafiła powiedzieć jaka jest najniższa krajowa

Brak pytań ze strony Pani Kierownik siedziała jak słup

logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Krotoszyn
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Praca w DE, Lakiernik przemysłowy, 14e na rękę
ATN Service ApS
klient

Dino Krotoszyn UL.Zdunowska niemiła obsługa

klient

Dino Wronki niemiła obsługa pustki na półkach

Ludzie, oddawajcie Dino do sądów jeśli was źle traktują i rżną was na kasę!!! A potem upubliczniajcie te wyroki niech wszyscy widzą że Dino to firma dla (usunięte przez administratora) Sam wchodzę na drogę sądową z Biernackim bo żonie wypisali urlopy w trakcie przebywania na l-4 byle nie płacić. Ale są u was na szczęście wnioski urlopowe... Pamiętajcie, sądy i prawo są za pracownikami a nie za złodziejami. Jak tylko wygramy upublicznie ten wyrok gdzie tylko się da....

Jestem na macierzyńskim mam umowę do listopada czy z końcem umowy Dino wysyła moje dokumenty do Zusu żeby oni wypłacali czy samemu trzeba dostarczyć? Ktoś wie?

Wojtuś

Wynagrodzenie to pensja minimalna, żadnych bonów swiątecznych nic w tym stylu. Na kasie rozliczenia z każdego grosza i manko liczone nawet jak 10 groszy brakuje, a jak w kasie jest na plus to Dino sobie zabiera zamiast zostawić na rozliczenia ewentualnych manko pracowników. Błąd cenówki za to również odpowiedzialność finansową ponosi pracownik. W innych sieciówkach mają jakieś przedziały chociaż co manka się nie płaci. Najlepsze są sklepy Dino, gdzie nawet parkingu nie mogą zapewnić i z pensji gdzie dniówka wynosi 120zł każą przeznaczać półtorej dnia roboczego żeby móc sobie samochód postawić. Na tak duży sklep jest po 3 pracowników i pracownicy muszą wręcz biegać żeby obsłużyć klientów to jest katastrofa. Oszczędzanie na personelu ile się da i jeszcze w Sylwestra trzeba robić do 23, żeby tylko nie dać pracownikowi odpocząć z rodziną, ale szanowne Dino chociaż nie straci wtedy 300 zł zarobku.

Magda
@Wojtuś

To się starajcie wyrabiać premie , największa pensja to ponad 5500 a najmniej teraz biorę 4400

Mariola
@Magda

Chyba jako kierownik bo nigdy nie widziałam żeby ktoś tyle zarabiał

Ktoś
@Magda

Owszem ja też dostaje taka pensje ale jakim kosztem w lipcu mialam 250 godzin przepracowanych z drugich zmian powrót do domu nieraz po 1 w nocy bo we trzy na zmianie to nie praca tylko (usunięte przez administratora)

@Mariola

Zarabiają ale mają ponad grubo 200godzin

@Mariola

U nas są takie zarobki, ale tylko dla wybrańców, na premie pracuje cały zespół, ale nasze kierownictwo co poniektórych bardzo faworyzuje. I to jest bardzo demotywujace do starania się

Belele

Witam , idę jutro na rozmowę do Dino i pani z rekrutacji umówiła mnie na spotkanie z kierowniczka w sprawie godzin pracy bo niestety ale mogę pracować tylko w danych godzinach i weekendy również odpadają jak myślicie czy będzie się dało dogadać czy też nie

Migotka
@Belele

Nie polecam kierowniczka mało słowna umawia się na jedno a robi drugie .Tam ludzie się zmieniają co chwila i myślę że to wina kierowniczki .

Kto podejmuje decyzję i na jakiej podstawie o przedłużeniu umowy po okresie próbnym jeśli szkoliłem się na nowy market a kierownikiem szkoleniowym jest kierownik innego marketu (tymczasowo) i jeździsz też po innych marketach pomagać towarowac

Jaro

Decyzję podejmuje twój kierownik i regionalna

Pracownicy i kierownik oceniają Twoją pracę a następnie ocena ta jest przekazana regionalnej która podejmuje decyzję czy umowa będzie przeclużona.

Mg

Dino nie potrafi zrobić porządku z regionalnymi które traktują pracowników jak (usunięte przez administratora) bo uważają się za niewiadomo kogo . A w delegacje to rozkaz tu musisz jechać nie zapyta czy możesz gdy cię ściąga z wolnego. Porażka

M.K84

Czy wynagrodzenie 2970 netto liczone jest z sobotami? Czy za soboty jest jakiś dodatek?

Obecny
@M.K84

To jest wliczony dodatek za pranie. Masz na pasku wypłat.

@Obecny

Nie mam jeszcze paska wyplat bo dopiero zaczynam prace :) dlatego pytam. Czyli ta "podstawa" liczona jest z sobotami? tak?

Karo

Chciałabym powiedzieć coś o Dino, pracuje od miesiąca w tym sklepie i myślałam, że naprawdę te sklepy są naprawdę dobre. Na początek chciałabym powiedzieć, że w sklepie jest (usunięte przez administratora), dużo godzin oraz dużo obowiązków na jednego pracownika, który musi wyrobić się z tym tylko 8 godzin (naprawdę dla niektórych jest to ciężkie do zrobienia), kierownik obraża pracowników, nie chce przyjmować nowych pracowników na podstawie "nazwiska" i "plotek". Niektórzy pracownicy przez sklep mają uszczerbki na zdrowiu, ale kierownictwa to nie obchodzi. Nadgodziny nie są wypłacane, gdy rejonowa przyjeżdża nie chce wysłuchiwać pracowników tylko wierzy w słowa kierownika bo wielce się "znają" prywatnie. Moim zdaniem jeżeli ktoś jest zdrowy psychicznie oraz fizycznie i chce robić w tych marketach to naprawdę szanuje te osoby i życzę im powodzenia

Xxx

Witam czy warto iść na magazyniera na magazyn w Krotoszynie? Jaka kasa atmosfera i przelozeni

Pracuję w Dino od czerwca,jestem na okresie próbnym, który kończy się za dwa dni.Kierowniczka nie informuje co dalej żadnej z osób,której umowa kończy się tak jak mi .Nie wiem czy chce żeby umowę przedłużyli,ale z drugiej strony atmosfera i wypłata nie jest taka zła.Praca jest stresująca,ciągle są nam wytykane błędy.Jedna osoba jest obarczania wieloma obowiązkami np.musi zrobić odpiek,wyłożyć resztę pieczywa,Izo,rolkę nabiału i jeszcze w między czasie biegać na kasę.A potem jeszcze musi wykładać towar.I to ma być zrobione jak najszybciej.Jak jesteś na minusie na kasie nawet z winy klienta to oddajesz ze swoich i bez dyskusji. Pracuje się od 5.30do 15 lub 13.15-22.45.Osoby bardziej lubiane przez kierowniczkę mają oczywiście lżej.Ogólnie jest ciężko.Same nakazy i zakazy bo są kamery i kontrole.Grafik też jest często zmieniany.Na przerwę nie zawsze się pójdzie bo tyle pracy jest.Jakbym wiedziała,że tak będzie to nie zdecydowałabym się na pracę w Dino.Wiec nie polecam.

Ochotnik

Jaki jest czas wypowiedzenia przez pracownika

Pora na telesfora

Zmarnowane miesiące. Podczas rekrutacji obiecanki, prężnie rozwijająca się kariera, wysokie wynagrodzenie w rzeczywistości dostajesz przełożonego psychola bojącego się o swój (usunięte przez administratora) zajezadzajacego dzień w dzień do późnych godzin pracy. Kumoterstwo, w centrali zbiorowisko ludzi z łapanki. Przyszły pracowniku zastanow sie 10000 razy przed przyjęciem oferty pracy. Firma może i sie rozwija ale kilkuletnie zaniedbania na poziomie Hr skutkują ciągła rotacją, i pozwami w sądzie za mobbing. Księgowość totalnie na nie! Kadry, rekrutacja porażka.

A.
@Pora na telesfora

Zgadzam się z tą opinią. Najgorsza praca w moim życiu

Co sądzicie o liście zadań poniedziałek sobota. Czy ktoś pracuję z tą listą?

polik21254

U nas na markecie informację i zadania staramy robić się na bieżąco Ale nie zawsze to wyjdzie Moim zdaniem jak magazyn jest zawalony dostawą to nie warto tracić czasu na te pierdoły

Klient Strączno

Czy ktoś zacznie w końcu kontrolować jakość sprzedawanych warzyw i owoców w sklepie ,to porażka jak się patrzy na ogórki które pokryte są pleśnią albo mają żółty kolor nienadające się do jedzenia ,na owocach pełno muszek ,a obsluga spaceruje po sklepie jak modelki na wybiegu z minami pozal się panie ,strach podejść,trzeba trafić na chumor

Zostaw merytoryczną opinię o Dino Polska S.A. - Krotoszyn

• Jak się pracuje w Dino Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Dino Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2043.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dino Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1741, z czego 198 to opinie pozytywne, 637 to opinie negatywne, a 906 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dino Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Dino Polska S.A. napisali 18 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dino Polska S.A.
1.9/5 Na podstawie 1254 ocen.

Dino Polska S.A.