Opinie o Dino Polska S.A. w Krotoszyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Dino Polska S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Dino Polska S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dino Polska S.A. w Krotoszyn

Pracownik Dino

Pracuje już prawie rok w Dino .. tak więc praca w okresie przedświątecznym to będzie jakby pierwszy raz w tym miejscu. Pytanie moje dotyczy bonów świątecznych itp. czy pracownicy otrzymują cokolwiek na święta?

Muszę pochwalić jedna bardzo uprzejmą miłą panią z Dino w robakowie Klaudia ma na imię bardzo miła i uśmiechnięta dziewczyna jedyna co ma szczery uśmiech i chęci do pracy .oby więcej takich pracownic to się będzie jeszcze chętniej chodzić na zakupy.

WiecznaZmianaCen

Czy "góra" nie widzi że przez ciągła zmianę cen tzw dwudniowek panuje bałagan?! Personel zamiast zajmować się towarowaniem aby klient miał co kupić to lata co rano z milionem cen. Może czas najwyższy pomyśleć o promocjach tylko gazetkowych ? Na tą chwilę to absurd z ilością jaką się mierzymy

XYZ

Jak wygląda praca na magazynie (kompletacja - chłodnia) czy jest ciężko? Jaki jest system zmianowy ? Jakiego wynagrodzenia można się spodziewać ?

Kasjer

Kierowniczka beznadziejna nawet się nie przedstawiła i nie potrafiła powiedzieć jaka jest najniższa krajowa

Brak pytań ze strony Pani Kierownik siedziała jak słup

Shdb

Czy w centrali w Krotoszynie tez jest premia ?

Sia

Zgadza. Mają tak zryta psychikę,że potrafią się posunąć już do wszystkiego.

Klient

Czy nowo zatrudniani pracownicy do nowo otwartych marketów Dino są przeszkoleni ? Spotykam się z coraz wiekszą ignorancją wśród pracowników, nie znających podstawowych zasad. Jako były pracownik uważam ze standardy przestrzegania podstawowych zasad, dyscypliny lecą lub nawet pikują na łeb na szyję.

Paweł Nowak
@Klient

Samemu trzeba się szkolić, jak nie jesteś ogarnięty/ta to za cholerę nie dasz sobie rady. Dyscyplina i zasady są tylko dla nowych pracowników, a reszta ,,starszych,, pracowników robi tak jak im wygodnie,tylko nowych głupio pouczając co do zasad itd.

Wróg Biernackiego

Mamy już 1000 osób gotowych jechać do Krotozzyna,do Biernackiego,zgłaszają sie kolejne,jak zbierzemy 10 tys to pojedziemy autobusami przedstawić sytuacje Biernackiemu,samemu szefowi,niech nie udaje że nie wie jaką sytuacje ma w swoim (usunięte przez administratora).Dziewczyny chorują bo w sklepie zimno 18 C,nocne telefony do kierowniczek od głupich regionalnych,wypadki samochodowe po powrocie z pracy z przemęczenia,Biernacki to wszystko musi usłyszeć osobiście,nie mówiąc o głodowej pensji minimalnej 4 razy niższej jak na tym samym stanowisku w Niemczech,Francji,Belgii,Holandii

Nikt
@Wróg Biernackiego

Cieszcie się że aż 18 ostatnio na dworze było 8 a po wejściu do sklepu było mi bardziej zimno, więc ile mogło być?

Goja
@Wróg Biernackiego

Już widze tą pikiete.... kazdy kłapie dziobem a jak ma przyjsc co do czego to chowacie głowy w piasek... 10 000 oosob? musi byc? a co was teraz powstrzymuje???? 1000 to za mało byc zostac zauwazonym???

Pracuje od roku w Dino jako kasjer, jestem bardzo zadowolony z pracy, dodam że to wioska w powiecie więc warunki są bardzo dobre w porównaniu z lokalnymi januszami co często nawet nie chcą płacić wypłaty albo cię oszukają. Pensja zawsze na czas, warunki pracy bardzo jasne, zespół bardzo miły i elastyczny grafik. Nigdy nie miałem z nikim problemu. Dzieki tej pracy mogę pogodzić swoje życie z rodziną i studiami. Jeżeli chodzi o pensję to nie jest tak źle jak piszą niektórzy prowodyrzy - na codzienn studiuje w Krakowie i myślicie, że ludzie tam zarabiają kokosy?! Pracownik biurowy w Krakowie to w najlepszym przypadku 3200-3400 netto a czynsz za mieszkanie to często więcej jak 3000 zł.... więc te bajki o kolosach to sobie można w buty włożyć. Mam również porównanie z pracą w dyskoncie gdzie pensja nie była o wiele wyższa a pracy 4 x tyle, także po pracy nawet nie wiedziałem jak się nazywam.

Może nie kazde? u nas akurat tez jest fajnie w sklepie, nisko obrotowy, wyplata 3500 na reke z paroma nadgodzinami rannymi, wieczorem wychodzimy 22;15 do domu (sklep czynny do 22;00)

Mały
@pracownik

Jestem ciekawy w jakim Dino pracujesz do 22 bo wszędzie otwarte do 22.30 chyba że masz grupę

Natalia
@Mały

Nie wszędzie jest dino do 22:30 . Nasz tez jest do 22 . . Warto się doinformowac czasem ;) pozdrawiam

Blakaj

Chciałem zapytać ile otrzymuje informatyk w firmie ? Wysłałem Cv i czekam na odpowiedz z centrali .

XD

Po jakim czasie odzywają się od wysłania CV. Chodzi o prace biurową, ktoś wie ?

Gama

Kierownik Działu Kontrolingu Zarządczego Dino Patrycja P. dopuszcza się (usunięte przez administratora) wobec podwładnych. (usunięte przez administratora) polega na zarzucaniu pracownikom popełniania rzekomych błędów w pracy, których faktycznie nie popełniają. Jeżeli ktoś ma możliwość pracy w Poznaniu czy Wrocławiu to lepiej wybrać te destynacje, ponieważ w Dino w Krotoszynie panują niskie standardy.

Alfa
@Gama

To standart w Dino. Zapraszam do księgowości, tam to dopiero pani P. M ma pomysły by uprzykrzyc ludziom życie, ale to tragiczne parcie na szklo ja pchado i takich posunięc

Pracownicy traktowani za nic. Pani Małgorzata kierownik regionalna potrafi krzyczeć i(usunięte przez administratora)pracownika przy klientach. Zero szacunku dla pracownika. Każdy pracownik ma lepsze i gorcze dni ale mobingowac pracownika przy obcych ludzich to lekka przesada. Żeby zrobić kontrol czeka do czasu kiedy jest najwięcej klientów , robi podłe zdjęcia gdzie klient opróżni półkę przy niej i zadowolena robi zdjęcia z brakami rowarowymi. Pracownik w sekundę nie da rady uzupełnić. Starsi pracownicy wykorzystują młodszych do innych zadań np. Zrobinie belki (bo założyła nowe paznokcie żeby się nie złamały) zadań. Same idą w towar a później oczerniają zelodzi tylko na magazynie siedzą zamiast iść w towar. Koleżanki życzliwe podkładają nogi latają do regionalnej a kierownik regionalny zamiast sprawdzić czy jest to prawda niszczy psychicznie człowieka. Później dziwicię się że nie ma ludzi do pracy. Każdy człowiek ma szacunek do samego, dużo potrafi znieść ale nie jest z kamienia. Na początku uwielbiałam tą pracę do póki nie zaczalo się obrażanie oczernianie później człowiek już szuka pracy za niższą pensje niż być mobingowanym. Przyjzyjcie się pracy i zachowaniu kierowników regionalnych i Pani Małgorzata została chyba z przypadku bo nie miał kto.

Mam pytanie ile wynosi dieta dzienna za prace w delegacji na innym niż w umowie sklepie? I jaka stawka jest za 1 km przejechany do pracy na delegacje?

Gabi

Szczerze to za przeproszeniem (usunięte przez administratora) ich wie ile wynosi dieta i ile delegacja. Ja w marcu i kwietniu byłam w delegacji, kierowniczka wręcz zmusiła mnie to zabierania ze sobą innych osób bo tylko ja miałam prawo jazdy i samochód. Woziłam ludzi za darmo, nic za to nie dostałam a delegacje i dietę na razie wypłacono mi za 3 dni marca łączną kwota diety i delegacji aż ...... 151,65 złotych. Normalnie śmiech na sali. Zadzwoniłam do siedziby Dino i tam połączono mnie z działem delegacji, pani nie chciała mi podać konkretnych kwot, kazała pytać się kierownika w sklepie

lucy26

ja przez 2 miesiace otrzymałam jedynie 80 zł

Kalina
@Gabi

Zarówno praca jak i zarobki w Dino to porażka. Praca ponad własne siły, norma jest codzienne nadgodziny ,-nigdy!!! nie wyjdziesz o zaplanowanej w grafiku godzinie ,wypłata aż się płakać chce.A delegacje ????za trzy dni otrzymałam 35zl...nawet paliwo się nie zwróciło!!!!

Chętna

Na jaką pensję może liczyć Referenta ds. rozliczeń w nowo powstałym centrum magazynowym. Zastanawiam się czy jest wgl sens składać CV czy to praca za najniższa, nigdzie nie mają podanych widełek płacowych.

Ada#
@Chętna

Nie maja widelek bo. to praca za najnizszą. a roboty tyle jak za najwyzsz@.. zloz padanie to sie przekonasz. Kusza premią ktorej nie idzie wypracowac.

krzysiekk
@Ada#

no mają super socjal czyli nic nie dostaniesz na święta a po 1 przepracowanym rok 100zł brutto

Dino Karkoszka

Znajoma po roku przepracowanym bez chorobowego i bez uż kierowniczka nie podpisała jej nowej umowy a dwa dni późnej wisiała kartka że poszukują pracownika robią jak za czasów PO

Jolka

Nazwisko mowi samo za siebie, w centrali tez jest taka z tej komitywy i jest nietykalna. Otacza sie donosicielami bo tylko takich ma w swijej swicie pani P.

Czarujące oczka

Załoga na sklepie dino Jeżeli pracownik potrzebuje od drugiego pracownika pomocy to kierowniczka sie awanturuje o to nie którzy ze starszego personelu nie maja za grosz kultury co do młodych pracowników i zawsze maja do nich wymówki ze młodzi ludzie powinni robić za starszych a jestem bardzo ciekaw co robi starysz personel w tym czasie któregoś dnia byłem na zakupach i pani Ula krzyczała na młodszy personel mieszała ich z błotem .

Justyna
@Czarujące oczka

Młodzi pracownicy są po prostu wykorzystywani w dino.

Kiedy wypłaty?

Agnieszka 2

Cześć Mam pytanie Czy wasze kierowniczki chodzą w towar, czy poza warzywniakiem robią palety? Czy tylko siedzą w biurze

Obecny
@Agnieszka 2

U mnie bardzo rzadko robi towar ale więcej siedzi w biurze.

Wioleta
@Agnieszka 2

W towar nie jeszcze kierowniczka cis tam robi, natomiast zastępca tylko siedzi w biurze nic nie robi na sklepie ale premie chce

@Agnieszka 2

U nas robi warzywniak i w sumie siedzi w biurze.W innej miejscowości w dino kierowniczka robiła palety.

@Agnieszka 2

Zasuwają razem z kasjerkami. Kiero : ))))) też .

Ewelina

U nas kierownik robi palety. Ale z zastępcami bywa roznie

Paweł Nowak

U mnie kierowniczki normalnie rozkładają towar, coś doradzą jak nie wiem. A kasa no cóż wszędzie tak płacą, pseudo pandemia zrobiła ,,swoje,,. Do tego te podwyżki najniższej krajowej, ceny prądu itd,potrafią nawet duże firmy rozwalić.

Jula

Proszę o opinie na temat pracy w biurowcu w Centali w Krotoszynie? Jest oferta pracy na Referenta ds. rozliczeń czy ktoś ma wiedzę jak pracuje się na tym stanowisku? jak wyglądają zarobi oraz atmosfera na tym dziale?

Aga
@Jula

Zarobki to najniższa krajowa. Roboty tule ze śniadanie jesz przy biurku. Donosiciele z kazdej strony by tylko swinie podłożyć. z tego tyle jest ogloszen bo nikt w takuch warunkach nie chce pracowac

Zostaw merytoryczną opinię o Dino Polska S.A. - Krotoszyn

• Jak się pracuje w Dino Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Dino Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2044.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dino Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1742, z czego 198 to opinie pozytywne, 638 to opinie negatywne, a 906 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dino Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Dino Polska S.A. napisali 18 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dino Polska S.A.
1.9/5 Na podstawie 1254 ocen.

Dino Polska S.A.