Opinie o HXS Sp. z o.o. Sp. k. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie HXS Sp. z o.o. Sp. k.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie HXS Sp. z o.o. Sp. k. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HXS Sp. z o.o. Sp. k. w Kraków

Dora Nowy wpis

Kiedyś padło stwierdzenie ze macie tu dość toksyczna atmosferę. do teraz tak można powiedzieć czy raczej sie trochę w zespołach poukładało? Planuje sie przenieść a nie chce na to samo trafić…

Programista

Omijajcie te firmę szerokim łukiem. Szukają pracowników do pracy za pół darmo przy (usunięte przez administratora) kodzie. Ich seniorzy wiedzą tyle o programowaniu obiektowym i dobrych praktykach, co ja o balecie. SQL pisane w kontrolerach, kodu napchane mnóstwo w jedną klasę, przez co nie wiadomo co do czego służy (o zasadzie SOLID nikt nie słyszał). Kod PHPa w widokach, kod JSa wywołuje funkcja PHPowa, której musisz przekazać jako argument kod JS przechowywany w zmiennej PHPa. Baza danych zaprojektowana tak, jakby w ogóle była od czegoś innego, nic nie ma sensu, dane się dublują. Nikt nie pisze testów, nikt nawet nie słyszał co to docker, migracji nie aktualizowano chyba przez 2 lata. Prezes lubi zrzucić jakieś bojowe zadanie tuż przed wyjściem, ciągle słychać krzyki z gabinetu prezesów. Technologicznie zatrzymali się chyba 20 lat temu. Totalna fuszerka

Edyta Nowy wpis
@Programista

No cóż a jakie frameorki tu wykorzystują do tego wszystkiego? Bo raczej a suchym kodzie to cały czas nie lecą czy jednak?

HXS Nowy wpis
@Edyta

Pracujemy z wykorzystaniem frameworka Yii2 i innych, w zasadzie nie mamy i nie mieliśmy żadnego projektu w "suchym kodzie". W obecnie realizowanych projektach korzystamy głównie z rozwiązań takich jak: React, React Native, Cordova, NodeJS, ExpressJS, Angular, Gatsby, NextJS, Yii2, Laravel, Mongo DB, MySql, MS SQL, PostgreSQL, Docker.

Żenada, nie polecam. Toksyczna atmosfera w pracy. Spychologia, jakieś dziecinne docinki i jako nowy dostaje się dosłownie najgorsze projekty, których nikt inny nie chce. Jeszcze współpracownicy się śmieją, że każdy kto przy nich robił po maksymalnie roku odchodził. Kod słabej jakości, totalna samowolka za słabe pieniądze

HXS Nowy wpis

Nie do końca wiemy o jakich i czyich "dziecinnych docinkach" mowa. Z każdym na bieżąco rozmawiamy na temat odczuć po rozpoczęciu pracy, atmosfery, realizowanych zadaniach. Jeśli nie otrzymujemy żadnego feedbacku wprost, to nie mamy szans reagować. A z całą pewnością nie dotarły do nas tego typu informacje, niemniej jednak dziękujemy, że choć po czasie i w publicznej debacie w końcu otrzymaliśmy tego typu informacje i mamy szanse coś z tym zrobić. Spychologia? To bardzo zastanawiające - czy w tym przypadku spychologią nazywamy wyznaczenie przez przełożonego konkretnej osoby do realizowania konkretnego zadania opisanego w systemie zarządzania projektem? - bo tylko taka jest możliwość przydzielenia zadań w HXS...

PHPer

Niestety organizacja pracy trochę słaba, często nie było wiadomo co ja mam robić i było to na zasadzie: masz tu listę tasków, wybierz coś sobie. Wiele dość starych projektów, z którymi trzeba było sobie radzić w pojedynkę. Było drobne wsparcie reszty pracowników, no ale jednak nie jest zbyt fajnie dostać projekt, który się pierwszy raz widzi na oczy i już robić taski. No niestety, w tej firmie byłem jedynie klepaczem słabego kodu i niczego się nie nauczyłem. Kilkukrotnie zdarzyło się też dostać od przełożonego zadanie w piątek o 16, które ma być zrobione ASAPem i siedzieć po godzinach, patrząc jak wszyscy, łącznie z właścicielami wychodzą z biura, zostawiając Cię samego. Za dużo było tu samowolki i za mało jakiejś jasnej organizacji pracy. No ale pracowałem tam około rok temu, może się coś zmieniło od tamtej pory.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie HXS Sp. z o.o. Sp. k..
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. floty
Automat Spec
logo firmy Pierwsza praca w rekrutacji
HR Navigator
Programista

Nie wszystko się zgadzało, czasem brakowało sprawnej komunikacji, ale ogólnie nie mam większych zastrzeżeń a w porównaniu do miejsca w którym jestem teraz zdecydowanie lepiej to było poukładane w hxs

Zostaw merytoryczną opinię o HXS Sp. z o.o. Sp. k. - Kraków

• Jak się pracuje w HXS Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy HXS Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

HXS Sp. z o.o. Sp. k.