Opinie o krukam.pl - KruKam Sp. z o.o. w Wodzisław Śląski

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Firma Handlowa KruKam Kamil Krupa. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Firma Handlowa KruKam Kamil Krupa na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowa KruKam Kamil Krupa w Opole

Irka

Naprawdę kierownicy przeklinaja w kierunku pracowników? To niedopuszczalne.

Mati

Witam. Ostrzegam wszystkich nowych pracowników, lub tych którzy chcą wysłać swoje cv do firmy.Zastanowcie się poważnie bo rozczarowanie totalne .Kierownik ,brygadzistki są to osoby nie odpowiednie na tym stanowisku.Obgadywanie I przekleństwa na nowego pracownika ,zero empatii.Brygadzistka (pakowanie)pamietaj karma wraca!!!Robota na zlecenie A w ogłoszeniu pisze że umowa o pracę, akord A placa kiepska...

Viki

W tej firmie na nic ie można liczyć w ogłoszeniu o pracę na pracownika produkcji piszą że cały etat na umowę o pracę a tak naprawdę dają umowę zlecenie ludzie chodzą proszą się i nic dla nich człowiek się nie liczy bo cały czas przychodzą nowi i mają to gdzieś

Viki

Witam praca w tej firmie to porażka (usunięte przez administratora) rób i się nie odzywaj atmosfera fatalna jeden skarży na drugiego brygadzistki tylko czekają jak się pomyślisz zaraz lecą do kierownika fałszywi ludzie tam pracują a ci co są fajni to się zwalniają ogólnie praca ciężka na warzeniu worki z towarem maja po 25 - 30 kg trzeba sobie załadować na wózek i przytargac na hale na dzień robi się po 200 -250kg ręcznie a na maszynie po 300-350kg lżej jest na paczkach tam się tak nie dźwiga mogli by zmienić brygadzistke z warzenia bo nawet patrzeć się na nią nie chce wiecznie niezadowolona dziewczyna najlepiej nic się jej nie pytać bo nawet normalnie odpowiedzieć nie potrafi wiecznie pretensjonalny ton kierownik też pozostawia wiele do życzenia tylko by karał za byle co cały czas siedzi na kamerach i obserwuje nawet na urlopie masakra nie polecam tej firmy

@Viki

To nie w Opolu tylko w Wodzislawiu SL

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Firma Handlowa KruKam Kamil Krupa.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technolog - Kosztorystant
Stocznia Remontowa NAUTA S.A.

Jakieś aktualne info pojawią się o firmie Firma Handlowa Krukam Kamil Krupa w mieście Opole? Wiecie coś na ich temat?

Patryk

Ta firma to fatalna porażka zdrowa żywność a mi przyszły spleśniałe rodzynki z włosami już se wyobrażam jaka to zdrowa żywność nie polecam !!!!!!!!

Bardzo szybka przesyłka, sprawna obsługa i informacja o zamówieniu. Towar Super ???? łatwość robienia zamówienia na stronie????

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowa KruKam Kamil Krupa - Opole

• Jak się pracuje w Firma Handlowa KruKam Kamil Krupa?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Handlowa KruKam Kamil Krupa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Handlowa KruKam Kamil Krupa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Firma Handlowa KruKam Kamil Krupa