Opinie o krukam.pl - KruKam Sp. z o.o. w Wodzisław Śląski

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Firma Handlowa KruKam Kamil Krupa. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Firma Handlowa KruKam Kamil Krupa na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowa KruKam Kamil Krupa w Opole

Nienawidzekrukam

To co się tam dzieje przechodzi ludzkie pojęcie broń boże aby ludzie się pchali do tej pracy i to jeszcze z słabą psychiką to jak tam ludzie traktują to jest (usunięte przez administratora) Nie wspomnę jakie tam są warunki brud, smród i (usunięte przez administratora) Kierownika nie będę opisywać i jego oczka w głowie bo się nikomu źle nie życzy i jest to karalne ale tam jest jeden wielki spisek... Mam nadzieję, że znajdą się ludzie i jakiś sposób żeby zamknąć tą śmieszną i zakłamaną firmę, aha i jeszcze jedno nie nazywajcie tego "zdrową żywnością" Bo to w jaki sposób i w jakich warunkach jest produkowana żywność to przechodzi ludzkie pojęcie fujjj.

Ananas

Ostrzegam nowych i starych pracowników przed plotkara Lidka aby za dużo nie mówić przy niej bo obgaduje wszystkich w pracy ,taką ma widocznie pracę oprócz lania oleju itp.Kierownikowi d--- lize w pracy a poza pracą gada najgorsze rzeczy na jego temat jakim to jest złym człowiekiem.

Paku

Aż się przeraziłam jak poczytałam te wszystkie opinie... dziwi mnie to że na olx cały czas kogoś szukają, ale teraz to do mnie dotarło. Wysłałam 2x na Olx do tego pana moje CV I szczerze cieszę się że nawet nie wyświetlił mojej wiadomości...

Kamil

Czy można dostać premie na umowie zlecenie ?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Firma Handlowa KruKam Kamil Krupa.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Przedstawiciel handlowo-techniczny
Rzeszów
Clima Gold
gigi

Cześć! @Władek a jak kwestia okresu wypowiedzenia?

Władek

Firma daje umowę zlecenie a wywalają nie wiadomo o co.brygadzistka na komputerze (usunięte przez administratora) i wymyśla bajki!pracownicy nie maja masek nawet!nie polecam...

Nie polecam tej firmy! kierownik na początku miły a potem zwolni nie wiadomo za co,bo słucha brygadzistki ,która jest zwykłym kablem i na dodatek (usunięte przez administratora) go i gada niestworzone rzeczy... wszystkie osoby to podpierdalacze i lepiej na nich uważać!jedna klika i żałuję ,że tam pracowałem.

alan

@xyz rozumiem że normy za ciężkie do wyrobienia?

xyz
@alan

W pracy na poczatku jak jestes nowy to mowia,ze nie ma norm ale niestety sa. Nie ukrywam jest ciezko je wyrobic. Jak robisz np.pasty na dozownikach to musisz zrobic ponad 500 sloikow co jest bardzo trudne dla nowej osoby. Do tego ciagly ochrzan ze za wolno. Jesli jestes facetem to bedziesz rzucany po roznych stanowiskach jak worek kartofli:( Jest to mega (usunięte przez administratora) Pieniadze sa smieszne,atmosfera fatalna a umowa to zwykla smieciowka. Nie polecam.

TaBozena

Opinie sa chyba takie jak firma Troche popracowalam i podziekuje. Ciagly pospiech,targanie workow z hali i jakies glupie uwagi. Moje plecy poczuly ta prace :(

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Firma Handlowa Krukam Kamil Krupa?

xyz

Cale wynagrodzenie idzie na konto. Jesli zastanawiasz sie nad praca w tej firmie to Ci od razu odradzam. Bedziesz robic za trzech za 1700 zl plus ochrzan non stop ze za wolno i zastraszanie ze Cie zwolnia bo nie wyrabiasz normy. Przemysl to!

Gelo20

Wsrod tych wszystkich opini nikt nie napisal o mobbingu i o przeklinaniu kierownika w stosunku do pracownikow co mialo miejsce pare razy:( Przewaznie jest to w stosunku do nowych osob.Takie cos nie powinno miec miejsca. No ale tym powinna sie juz zajac Panstwowa Inspekcja Pracy. I niebawem sie zajmie.

Sisi

Pisze bo chcialabym sie ustosunkowac do wpisu ponizej:) Za nikiem Ananas kryje sie szef albo kierownik ale obstawiam na 95%ze to kierownik. Drogi panie Wladyslawie otoz chce Ci powiedziec,ze to co piszesz to zwylke glupoty i bajki.To nie jest tak ze ludzie nie chca pracowac. Szefostwo tworzy fatalna atmosfere z brygadzistka w okularach na czele. To ona w 60% powoduje rotacje ludzi w tej firmie.Dawno juz miala leciec za pysk z tej firmy.Do tego umowa zlecenie,najnizsza krajowa i wieczne pretensje wiecznie o cos! Pracowalam tam i wiem doskonale jak to wszystko wyglada:) (usunięte przez administratora) Jesli ktos nowy czyta te komentarze to niech sie dobrze zastanowi. Nie musi sluchac mnie czy Ananasa(kierownik) Po prostu popracuje pare dni i sam oceni czy te wszystkie komentarze sa prawdziwe. A niech mi wierzy ze dojdzie do wniosku ze nie warto tam bylo nawet przychodzic z cv. Panie Wlodku sami tworzycie taka atmosfere! Kazda zdrowo myslaca osoba zauwazy ze cos jest nie tak w zakladzie pracy z ktorego non stop sie ktos zwalnia. Macie to wszystko na wlasne zyczenie! Jak dbacie tak macie! Pozdrawiam! Sisi

Ananas

To śmieszne ,Moim zdaniem te opinie piszą ludzie którzy nie są nauczeni żadnej pracy niestety ale w każdej pracy trzeba się trochę wysilić ????‍♀jeśli ktoś się nie nadaje to niech się przyzna że jest nieudolny a nie oczernia wszystkich wokół.. ☺

Mok20

Kolejny negatyw dla tej firmy. Jest to prywatny zaklad a wiec jak u kazdego prywaciarza,praca ciezka,pospiech,umowa zlecenie a pieniedzy nie widac. Atmosfera tam jest beznadziejna. Wiekszosc pracownikow to ludzie polapani z drogi.

Colette

Odradzam pracy w tym miejscu. Szefostwo i kierownik to jedna rodzinka. Ty masz zapiepszac na zleceniowce i siedziec cicho... Porazka.

Sisi

Nie polecam tej firmy! Robilam tam jakis czas.Pracowalam na paczkach przy komputerze.Pakowalam zamowiony towar do paczek. Ciagly stres,pospiech i narzekanie tej ohydnej brygadzistki w okularach.Caly czas trajkota pyskiem.Wiecznie niezadowolona z czegos. Zle cos zrobisz zaraz masz od niej zjebke i potem leci nagadac na ciebie do kierownika wredne babsko:( A najlepsza frajde ma jak cie okrzyczy przed wszystkimi dziewczynami:( Musialam obok niej pracowac o zgrozo przy kompie:( Caly czas bylam spieta i zestresowana ze zrobie cos zle. Po prostu koszmar jakis! Dziekuje ze zmienilam prace bo tam to byla tylko strata nerwow. W ogole musisz wyrobic jakas norme w paczkach o czym nikt ci nie mowi na poczatku(akord) Jesli jestes za wolna strasza cie ze cie wyrzuca...bo maja na twoje miejsce kilka osob. Kierownik na poczatku jest ok ale potem czepia sie doslownie wszystkiego. Atmosfera tam jest naprawde fatalna a rotacja pracownikow bardzo duza. Szczerze odradzam komukolwiek skladania tam swojego cv. Zaluje ze nie poczytalam opinii o tej firmie zanim zaczelam tam robic:( W zyciu bym tam nie poszla do pracy.

Send

Jeden wielki (usunięte przez administratora)na kolkach w tej robocie. Najnizsza krajowa,umowa zlecenie i (usunięte przez administratora) na kazdym kroku. Pracowalem trzy dni i o trzy za duzo! Negatyw!!

Kosom

Ta firma po prostu klamie z umowami Na olx pisza,ze jest umowa o prace a potem dostajesz smieciowke(umowa zlecenie) Ciekawe czy kierownik albo szef chcieliby pracowac na zlecenie? Jestem tego bardzo ciekawa.

Pati

Kolejna firma gdzie jest zwykly wyzysk widze:(

Ona700

Nie polecam tej firmy! Jest to miejsce gdzie pracownik jest nikim,jakims popychadlem. Raz jest na sypaniu potem na paczkach a w koncu na dozownikach.I to w ciagu jednego dnia. Szef w ogole ci sie nie przedstawi a kierownik z poczatku mily i wesoly potem pokazuje jaki jest naprawde. Wiecznie niezadowolny,marudny.Krzyczy po pracownikach. Starsi pracownicy maja wiecznie o cos pretensje. Brygadziatka z komputerow to zwykly kabel.Ciagle lata i donosi do kierownika.Gada jakies glupoty i farmazony. Glownie na nowe osoby a te maja po prostu dosc i rezygnuja.To powoduje bardzo duza rotacje.Ciagle przychodza nowe osoby. Szefostwo powinno sie nia zajac i to szybko.Powinna zostac zwolniona. Jest wiele innych prac lepiej platnych i z o wiele lepsza atmosfera. Bardzo zaluje ze tam pracowalam. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowa KruKam Kamil Krupa - Opole

• Jak się pracuje w Firma Handlowa KruKam Kamil Krupa?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Handlowa KruKam Kamil Krupa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Handlowa KruKam Kamil Krupa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Firma Handlowa KruKam Kamil Krupa