Nutricia Polska Sp. z o.o.

Opole

Opinie o Nutricia Polska Sp. z o.o.

j..ć was corpo-szmaty

wsaniała nutrio kiedy wreszcie zaoferujesz pracownikom kurs ukrainskiego by komunikacja w corpo osiagneła level perfect??! heh prawda to ze na swistakach daja specjalną premie za podp........enie kolegow z pracy?? moze zacznijcie przyjmowac więzniów z zakładu półotwartego jak taka lipa z ludzmi bo niebawem zostana sami liderzy i dyrektorzy ,odejda nawet ci którzy calymi dniami siedza i czytaja ten portal i wp.pl (bo nieznaja innych stron w sieci ) i co wtedy??

Poszłam stąd

Praca w N. to moje najgorsze dotychczasowe doświadczenie w życiu zawodowym. Wszystko jest tu nie tak - od procesu rekrutacji, przez wdrażanie, zakresy obowiązków, poziom wymagań, aż po reakcjach na odejście. Dział HR ma do powiedzenia stanowczo za dużo, lecz niestety często niewiele mądrego. W całej firmie promowane są osoby pozbawione empatii, fałszywe, parające się donosicielstwem i kradnące pomysły innych. W taki sposób łatwiej tu odnieść sukces. Siedzenie w pracy od rana do nocy (a przy tym teoretyczny zakaz nadgodzin), ciągłe kąsanie przez inne działy, tłumaczenie się ze wszystkiego, eskalacja najgłupszych i najdrobniejszych spraw do najwyższej kadry zarządzającej. Żałuję, że tu kiedykolwiek trafiłam. Zasiedziałam się też za długo. Okropne miejsce.

50-latek

Rekrutacja w Nutricia Opole to jedna wielka porażka,firma ogłasza sie jako przyjazna pracownikowi,rozmowy ,testy i jak sie spodobasz pani z HR to jestes przyjęty ale cos jest chyba nie tak jeżeli od kilku lat non stop prowadzone są nabory ,jezeli firma jest dobra przyjmuje i ludzie pracują a tu wciaż brak ludzi do pracy.Przyjmowani są tylko ludzie młodzi a co z tymi po 40-50 z dużyn doswiadczeniem -zero przyjęć,niech sprawdzą w statystykach ile osob przyjeli po 40 -50 ? 0!

Szczery
@Zbigniew 21.11.2017 00:00
Pracowałem w tej firmie 7 lat,obecnie jestem na emeryturze.Pracę rozpocząłem jako pracownik transportu wewnętrznego w wieku 58...

Proszę jeszcze napisać ile w ciągu tych 7lat zostało zwolnionych osób,czy ktoś z tej super firmy martwił się ich losem,czy dzieci będą miały co jeść???Proszę też napisać jak są ludzie zwalniani,przychodzi do pracy i np.na przerwie dostaje wypowiedzenie i może iść do domu...Więc dziękuję za taką "stabilną" pracę,gdzie w każdej chwili z byle powodu można zostać zwolnionym.

borys
@Też były pracownik 24.11.2017 23:41
Tak,będziesz ciągle pod czujnym okiem monitoringu i liderów.Stres,pośpiech A i tak ciągle mało.Odpuść sobie bo szkoda zdrowia,a...

No właśnie wynagrodzenie za 4ro-brygadówkę ile idzie wyciągnąć na tym transporcie wewnętrznym????

Lidia

@Anonimowo @Kacper piszecie, że w Waszym przypadku program mentora nie działał dobrze i nie mogliście liczyć na wsparcie na początku pracy. Jednak jak zauważa @Anonimowo, mówi ona konkretnie o dziale w jakim pracowała. Rzeczywiście wiele kwestii może być zależnych od tego na jakim stanowisku, czy też dziale się pracuje. Może dlatego, jeśli to możliwe, to warto również taką informację zawierać przy zostawianiu opinii.

nowy

Ik
@nowy 13.11.2017 17:49
hej, jakie pytania zadają? jakie w ogole i jakie po angielsku? jak sie przygotowac do rozmowy? ktos może pomóc?...

Poszukam innej firmy , szkoda czasu

IKE

Miałem okazje robić u nich praktykę zawodową swego czasu , wiele mi powiedziano , opisano , SZKODA CZASU , JEST WIELE INNYCH FIRM W REJONIE

Kahti

Cześć, czy ktos mi może powiedzieć jak duży jest zespół sprzedażowy w nutricia w zywieniu? Duże są tereny przedstawicieli?

Lidia

@Anonimowopiszesz o wielu nieprawidłowościach jakie miały miejsce podczas Twojej pracy w firmie. Czy jeśli sytuacje o jakich wspominasz miały miejsce, to czy je zgłaszałaś? Szczególnie jeśli chodzi o wdrożenie się do pracy w firmie. Rozumiem, że nie mogłaś w tym zakresie liczyć na pomoc. Jednak jak można znaleźć na stronie internetowej Nutricia Polska Sp. z o.o., po rozpoczęciu pracy można liczyć na programu wprowadzającego dostosowanego do potrzeb pracownika. Czy ktoś jeszcze może wypowiedzieć się na temat tego jak wyglądały jego początki u tego pracodawcy?

kacper
@Lidia 20.10.2017 09:02

Program jest i owszem, każdy nowy pracownik na 3 miesiące dostaje mentora... Widzi go mioże jednak 3 dni, w najlepszym wypadku 3 tygodnie, a potem zostaje sam przy maszynie i musi sobie radzić. A spróbuje się w czymś pomylić - afera gotowa. Jest też, dla stałych przcowników, ścieżka kariery - Mamy obowiązek się rozwijać ( na własny koszt, w czasie wolnym). ą jak już coś umiem, to w nagrodę dołożą mi obowiązków.

Anonimowo
@Lidia 20.10.2017 09:02

Lidia, na swojej stronie firma wypisuje wiele cudownych rzeczy związanych nie tylko z programem wprowadzającym, ale również z polityką personalną, podejściem do pracowników itp. Natomiast rzeczywistość wszystko weryfikuje. Nie było programu wprowadzającego (poza jednym wstępnym dniem szkolenia, na którym są wszyscy nowi pracownicy niezależnie od działu, a informacje tam są ogólne na temat firmy, a nie pracy na konkretnym stanowisku), nie było mentora. Nie zostałam nawet zapoznana z procedurą, której realizowanie było moim podstawowym obowiązkiem. Oczywiście nikomu nie przeszkadzało to mieć do mnie pretensji, kiedy czegoś nie wiedziałam jak zrobić. Jednakże, zaznaczę to ponownie, ja piszę tylko o jednym dziale. Wiem, że w innych, przynajmniej niektórych, jest inaczej. Zdarzyło się, że osoba z innego działu wyciągnęła do mnie pomocną rękę, choć nie musiała, bo powinny to zrobić osoby z mojego... ale na to zdecydowanie nie mogłam liczyć.

Anonimowo

Witam, przez kilka miesięcy miałam okazję pracować w jednym z działów firmy w biurowcu, jako pracownik umysłowy. Na wstępie chciałabym zaznaczyć, że moja opinia dotyczy tylko jednego konkretnego działu, w którym ja pracowałam - wiem, że nie wszędzie tak jest. Praca w moim dziale, którego nazwy celowo nie wymienię, z uwagi na chęć zachowania anonimowości, to był koszmar. Miałam w życiu możliwość pracować w różnych miejscach, zwłaszcza w czasie studiów przewinęło się kilka prac i nigdy nigdzie nie było tak źle, ani nawet się do tego poziomu beznadziei nie zbliżyło. Atmosfera bardzo nieprzyjemna. Niejasna sytuacja związana z hierarchią w dziale - więcej niż jedna osoba wymagała czegoś ode mnie, przy czym wytyczne często były sprzeczne ze sobą - nie było wiadomo, która z tych osób, tak na prawdę ma prawo czegoś ode mnie wymagać. Mimo, że byłam nowa lądowało wiele najtrudniejszych zadań. Nie zostałam wprowadzona do pracy tylko miałam "sobie radzić". Co chwilę na biurku lądowały zadania na już, do pracy zawsze przychodziłam przed czasem, a wychodziłam po, co nie zmieniało faktu, że nie sposób było się wyrobić ze wszystkimi zadaniami, a wszystko to za niewiele więcej niż najniższa krajowa - jupi. Generalnie złych przykładów mogłabym wymieniać bardzo dużo. (usunięte przez administratora) Podsumowując (usunięte przez administratora)Nie polecam nikomu. Nawet jeśli masz stalowe nerwy i asertywność na najwyższym levelu, idź gdzie indziej, tutaj za taki hajs się nie opłaca. Zaznaczę jeszcze, że po RAZ PIERWSZY w życiu poświęciłam swój czas, żeby napisać opinię na jakikolwiek temat w Internecie. Nigdy tego nie robię, ale tutaj uważam, że jeśli choć jedna osoba dzięki mojej opinii ustrzegnie się pracy tam, będzie to dobry uczynek z mojej strony. Pozdrawiam Anonim

Justii

Witam. Od jakegoś czasu jest dostępne ogłoszenie o pracyna produkcji gdzie zadaniem pracownika będzie przepakowywanie i przesypywanie produktów. praca docelowo na dwie zmiany ale można pracować na jedną. Czy ktoś tak pracuje? może sie wypowiedzieć na ten temat?

Dana
@Justii 10.10.2017 11:06

Chcę dostać pracę na Nutricji kto ci może powiedzieć, czy warto?Czytałem bardzo złe recenzje!

lalala
@Dana 23.10.2017 00:16

Bywa roznie ale nie jest zle zalezy gdzie sie trafi

Lidia

@Kolega z pracy jedyną podstawą do usunięcia wpisu jest jego niezgodność z regulaminem. Chętnie dowiemy się więcej o pracy w firmie zarówno od osób, które są z niej zadowolone, jaki i od tych którzy mówią o zastrzeżeniach jakie mają do pracodawcy. Wszystkie wpisy muszą jednak spełniać zasady regulaminu. Przed zamieszczeniem opinii należy zapoznać się z jego treścią.

Bubu

Firma pro rodzinna co roku organizuje festyn rodzinny burzliwie napisane "festyn rodzinny",festyn na który pracownik może zaprosić tylko i wyłącznie jedną osobę z rodziny,(usunięte przez administratora)Nie polecam tej firmy nikomu.

misiek

Jeśli dla ciebie najważniejsza jest rodzina to szukaj innej pracy. Ten zakład nie zna pojęcia co to jest rodzina najważniejsza jest praca.

Kasia

Cześć. Dostałam wczoraj propozycję pracy w Nutricia przez Agencję na słoiczkach i proszę o pomoc: czy rzeczywiście firma zatrudni mnie po trzech miesiącach, jak wygląda wypłata już na umowie o pracę z Nutricią i co to jest czterobrygadówka? Wiem że będę musiała pracować w nocy i troszeczkę się boję bo mam synka 6-letniego i nie do końca jestem pewna czy pogodzę pracę na trzy zmiany z wychowaniem. Zaskoczona jestem niektórymi wpisami bo powiedziano mi że będę pracowała w młodym, otwartym, międzynarodowym zespole tzn. czy moim przełożonym będzie obcokrajowiec? Pomóżcie!

Wyjazdowicz
@Kasia 26.08.2017 11:51

Szukaj nowej roboty.zero czasu na zycie z rodzina a 4 brygadowka najgorsze co moze byc.nie polecam tam robic za marne grosze w ciaglym stresie i bez premi....Pozdrawiam

oleg
@Kasia 26.08.2017 11:51

czterobrygadówka: 4 dni pracy 1 dzień odpoczynek 4 dni pracy 1 dzień odpoczynek 4 dni pracy 2 odpoczynek. Jak trafisz weekend w sobotę to super... Będziesz pracowała w młodym zespole bo - pracownik ze stażem rocznym jest już starym pracownikiem, a pracownicy z bardzo dużym stażem zostali zwolnieni, albo sami uciekli. Czy zespół jest otwarty?.. ( usunięte przez administratora )br /> czy międzynarodowy? :) być może za niedługo - zwłaszcza władającym ukraińskim.

Kasia

Poldek

Czy obrażanie innych współpracowników pozwala niektórym poprawić swoje ego? Prezentowanie takiej postawy i jeszcze oczekujesz człowieku szacunku, na to trzeba zasłużyć własną postawą i zachowaniem!!!

youry

:))))))))))))))))))))))))))))))))

Lidia

Chętnie dowiemy się więcej o Waszych doświadczeniach z pracy w Nutricia Polska. Jednak bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Nie jest to również miejsce na obrażanie i komentowanie poszczególnych pracowników firmy. Przypominam, że wszystkich użytkowników obowiązują zasady regulaminu.

senisas

Przecież napisałem, że tam nie pracuje i nie muszę zacząć szukać. Od paru lat mam inną dużo lepszą pracę. Mimo lat przepracowanych w nutricii i mimo zasiedzenia się tam, zdecydowałem się na odejście. Każdy ma wybór... ja wybrałem, a nie piszę aby się użalać, wspominać, mazać się - daleko mi do tego... tylko piszę aby ostrzec, tych, którzy chcą się zmierzyć z pracą w chorym korpo co ich może czekać... jeżeli ktoś chce pracować w takim miejscu, to niech pracuje i nie narzeka...

niko

Kolego z biurowca ta strona właśnie temu służy aby pisać swoje opinie o pracy w danej firmie. Niestety NUTRICIA wyrobiła sobie bardzo złą opinie, kiedyś było bardzo ciężko się tam dostać bo pracownik był szanowany, teraz pracownicy są traktowani przedmiotowo, dlatego jest taka rotacja. O(usunięte przez administratora)

Nowa

Witam panstwa ja rowniez mam przykre doswiadczenie jezeli chodzi o prace w Nutricii. Na cale szczescie juz tam nie pracuje. Słabo płaca. Noc jest od spania.

Jadźka
@Nowa 03.08.2017 09:46

my też się cieszymy twoim szczęściem a teraz idź już spać :)

Anka

To się zwolnij i przestań się mazać!!!

Lidia

Ktoś z Was pracuje w Nutricia jako przedstawiciel medyczny? Nadal trwa rekrutacja na to stanowisko. Co możecie doradzić osobom zainteresowanym tą ofertą pracy? Na jakie benefity można liczyć?

lotos

A jak wygląda praca laboranta mikrobiologicznego? Lab też pracuje w 4-brygadówce? Roboty dużo czy bardzo dużo?

mizeria

niech się nutricia obudzi, bo już ludzie odchodzą do IFM, pastafood itd. a volvo też się zaczyna budować na północnej. Za niedługo w nutricji będą tylko Ukraińcy i Rumuni pracować... ciekawe jak utrzymają jakość i wydajność :)

fajsuwka

@Przemek kto je obiady za darmo? a po drugie śmieszna jest agencja przez którą pracowałeś czy nutricia?

Karakan

Nie polecam tej firmy nikomu,kierownictwo zmusza Nas pracownikow do pracy w swieto trzech kroli 06.01.2017 r,ustalajac wczesniej grafik,w systemie dzien za dzien,to nadaje sie jedynie do PIP.

Jasnowidz

Standardy są takie na BV że już wkrótce czterobrygadówka zastąpiona zostanie trzy i będą zwolnienia tych, którzy - choć pracowali ciężko, z poświęceniem- jednak nie lizali dupska Maniegierą, Kierowniczkom i Derektorce :)))

alan

Nie wiem jakie sa standardy @BV ale to rzeczywiście nie fajnie z ich strony a mieli jakiś konkretny powód?

MatM

Trochę nieprofesjonalne podejście do kandydatów. Jedna, druga rozmowa, testy, odezwiemy się w ciągu 2 tygodni. Odzywają się po 5 tygodniach, że za 3 dni zaczynamy współpracę, ale nie mają mojego zaświadczenia od lekarza medycyny pracy. Ja na to, że od pewnego czasu ani widu ani słychu. Pani z HR na to, że się jeszcze odezwie. Od 15. czerwca cisza.

Były

Swego czasu miałem możliwość pracować w tej firmie, czego miło nie wspominam.Musisz robić to co przełożony sobie ubzdura,choćby nie miało to sensu,jednak ty masz się nie odzywać i pracować.Kiepski kierownik lw,bez uśmiechu zadufany w sobie, na każdego patrzący z góry,olewając pracowników... Wypłaty marne jak na tą pracę,w świątki, piątki i niedziele. Do tego również nocki.Przychodzisz do firmy i na dzień dobry wciskają ci kit ze nutricia jest najlepsza a bezpieczeństwo to priorytet... Szkoda ze są wypadki przy pracy które kierownictwo zamiata pod dywan,byle na tablicy było super. A l4 zamieniane jest na urlop,bo ludzie są zastraszani że zostaną zwolnieni.O zwolnienie zresztą nie trudno nie spodobasz się liderowi-wylatujesz.

ryfka

Nutricia to jedno z tych doświadczeń zawodowych, które naprawdę warto sobie darować. Atmosfera specyficzna, zasady jeszcze specyficzniejsze, a ludzie najspecyficzniejsi. Korpo jak z dowcipów o korpo i Mordorze :P A obgadywanie jak w 'Gossip Girl'. Plusy: łatwy dojazd do zakładu, dobrze działające ekspresy na kawę i mile osoby na stróżówce. PS. nie pracowałam na produkcji, jak tam jest to nie wiem.

Nieznajomy

Niedługo firma zacznie zatrudniać pracowników z zakładu karnego,bo to jeszcze tańsza siła robocza od ludzi ze wschodu.

Nieznajomy

Nie to jest poprostu tania siła robocza ze wschodu i wyzysk człowieka przez człowieka.

Zadowolony ze juz tam nie pracuję
@Falco 13.07.2016 12:37
Tak w tej firmie potrzeba aż 10 dyrektorów żeby zajmować ciepłe i dobrze płatne posadki,ciekawe która fabryka w Polsce ma aż t...

Słusznie napisane,zastanawia mnie jedno-skoro w firmie jest taka otwartość i reszta propagandy,to dlaczego płace dyrekcji,kierownictwa liderów są taką tajemnicą.Dla robotników mają "widełki" a płace wyższych swer tajne...Może boją się reakcji ludzi gdyby zobaczyli wielokrotność swojej pensji na którą osoby fizycznie pracujące ciężko muszą pracować.

Ggggggg
@Nieznajomy 13.07.2016 12:31
Firma jest taka dobra ze już nawet ukrainców zatrudnia w dziale przepakowan,NIE POLECAM TEJ FIRMY NIKOMU!!!!!...

ty, że Ukraińcy nie są ludźmi?

Zadowolony ze juz tam nie pracuję

Kghv atmosfera w tej firmie to tragedia, jeden drugiemu rzuca kłody pod nogi,a kierownictwo się cieszy,bo skłócona załoga nie jest w stanie nikomu się przeciwstawić. Dlatego tez zarobki tak marne,bo za taką wypłatę kawalerów ciężko przeżyć od wypłaty do wypłaty oczywiście żyjąc bez luksusów,chylę czoła przed osobami mającymi rodziny i utrzymującymi je za wypłatę z nutricia.Tak bynajmniej jest w logistyce wewnętrznej,dziale zarządzanym przez małego osobnika zadumanego w sobie który chodzi z podniesioną głową i w dup*** ma pracowników.Zwalniają za byle pierdołę, możesz w każdej chwili wylecieć.Zdecydowanie nie polecam tego syfu.W Opolu jest dużo firm w których można dobrze zarobić bez idiotycznej cztero brygadówki i pracy w nocy.

Zainteresowana

Hej. A zdradzicie jakiego rzędu zarobki dla przewidziane dla osób pracujących w laboratorium? W jakim systemie jest praca w Opolu?

operator

Witam, Pracuję w tej firmie od 1,5roku. Wyzysk, rotacja stanowisk bo tak się mądrym liderom podoba, idiotyczne zasady główne i jeszcze głupsze zasady kardynalne tylko po to, by w ciągu jednego dnia znaleźć powód by zwolnić robola. Masz plecy to masz względny spokój - ale do czasu, bo liderka ma swój dziwny "okres" i możesz za 2dni już nie pracować :) stres, stres i jeszcze raz stres... Nie stabilna praca... Jest to dziwna firma! To nie jest ta sama firma co kiedyś. Szczerze mówiąc to NIE POLECAM tego g...!!! Szkoda zdrowia!

pipi

Zwolnij się - jestem w trakcie, a po drugie to ta firma głównie bazuje na bezrobociu które panuje, niektórzy po prostu nie mają wyjścia i godzą się na takie traktowanie w innych państwach jak Francja Niemcy gdzie też mają swoje oddziały już nie są tacy mądrzy i muszą się liczyć z ludzmi. I w Polsce powoli zaczyna brakować dobrych pracowników, w tedy zobaczymy co zrobią.

pipi

Kolego co ty wypisujesz albo tam nigdy nie pracowałeś albo jesteś dobrze opłacany, najgorsza w tym zakładzie jest zakłamanie które tam panuje, któryś z dyrektorów miał wizje i ją wprowadza traktując ludzi jak małpy w zoo, ale ludzie w odróżnieniu od zwierząt widzą co się dzieje. Kolega pisał o zero wypadków co oczywiście jest fikcją, a wciska się ludzią że tak jest DPS to kolejne fikcja 90 a nawet 97% pracowników zadowolonych,to jedynie w KOREI jest lepszy wynik, wystarczy poczytać opinie powyżej. JUŻ całe Opole się z tego śmieje. A ta propaganda, już brakuje ścian na te plakaty i hasła mało tego to powiesili monitor na zewnątrz aby pracownicy oglądali wykłady poszczególnych dyrektorów jak to u nas jest pięknie i wspaniale. Mam pytania ty w to wszystko wierzysz? Jeśli tak to jak długo będziesz żył w tym zakłamaniu.

lolo

Ja jestem ciekawy czy gdy by prawo Polskie pozwalało postawić w tym zakładzie baraki i pracować 24 godz.czy by tego nie wykorzystali? Myślę że tak. Tam liczy się tylko zysk a nie człowiek.

Mały

Mak w którym biurze pracujesz?? pracownicy nadużywają L4.... Za to ich pracodawca nie zauważa wypadków przy pracy,a L4 każe zamieniać na urlop....Żeby wykresy ładnie wyglądały i buźki były zielone i uśmiechnięte...

Mały

Ważna jest ilość dni bez wypadku na tej zakłamanej tablicy przy wejściu.Dlaczego nic nie zrobiono z wypadkiem kilkanaście dni przed 1500 dniem bez wypadku?Czeski film,na CZYJEŚ polecenie nagle wszyscy zapomnieli ze coś groźnego się wtedy wydarzyło...Dlatego potrzeba wymiany kierownictwa żeby minęło to chore zakłamanie.

Były

Dobrze piszesz o ukrywaniu wypadków,o L4 też.jedno z czym się nie zgadzam to kwestia tego że ktoś z "góry"zauważy braki kadrowe i coś z tym zrobi....najpierw trzeba byłoby cała górę na nowych ludzi,bo ci dzisiejszy rządzący głęboko w du**e mają zwykłych pracowników.liczą się ilości i zyski,a co z tego ze zamiast np.20 osób tę samą pracę wykonuje 13...ważne jest efektowne wykorzystanie ludzi na maxa za jak najmniejsze pieniądze.W nutricii opanowali to do perfekcji.

?

A o co chodzi z tymi numerami??

supply chain

Nie będę pisał o warunkach pracy bo już wszystko napisano, ale wspomnę o ważnym fakcie. Jeżeli zależy wam na zdrowiu, to firmę mijajcie szerokim łukiem... Ukrywanie wypadków to codzienność...a jak chcesz nagłośnić sprawę to na 2 dzień wypowiedzenie, a wypadek z Twojej winy, bo łamiesz zasady... które są tak skonstruowane, żeby każdą czynność można było podpiąć pod nie... PIP nie reaguje.. pewnie mają tam plecy... przyniesiesz L4 to dają Ci do zrozumienie, że działasz na szkodę firmy.. nawet opiekę na dziecko, czy macierzyński jest dla nich problemem. Pracownicy sami sobie szkodzą, bo zezwalają na taki traktowania, które jest w ocenie prawa, przestępstwem. Promyk nadziei jest, braki kadrowe sięgają już kilkunastu procent. Może ktoś z góry zauważy, że coś w firmie jest nie tak. Jak macie pytania to piszcie, odpowiem tutaj. Pozdrawiam

Haha

"Dobry Januszek i lotos" pewnie w biurze pracujesz ze takie bzdety piszesz...

jak tak jak nie
@Haha 17.04.2016 19:31
"Dobry Januszek i lotos" pewnie w biurze pracujesz ze takie bzdety piszesz...

Pewnie masz rację. Ale co z tego!

staś
@jak tak jak nie 22.04.2016 22:45
Pewnie masz rację. Ale co z tego!

Jak to co z tego punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Dobry Januszek

Ty Janusz a ile kaski wtopiłeś w ten biznes (takie emocje). Tobie herbata czy owoce już chyba nie pomogą - czarna otchłań. BRRR....

Janusz

W Nutricii nie liczą się umiejętności oraz co sobą reprezentujesz o Twoim byciu albo nie byciu zadecyduje lider,jeżeli nikogo tam nie masz nie wybieraj się tam zostaniesz zjedzony przez piranie i oskubany do reszty,fałsz i obłuda towarzyszy na każdym kroku wszędzie widać sztucznie poprzyklejane do ust uśmiechy ludzie którzy najciężej tam pracują zachowują się niczym czopki gdy tylko widzą cień szansy aplikują się sami czy tego sobie życzy przełożony czy nie...Strach towarzyszący ludziom wyzbył z nich poczucie wartości i człowieczeństwa zaczęło liczyć się tylko przetrwanie...Szkoda mi osób którzy poświęcili życie dla pracy w tej firmie a teraz są w takim wieku że muszą tam pracować na stare lata są gnojeni przez gówniarzy którzy nazywają się liderami są to ludzie bardzo często ograniczeni nie mający pojęcia o zajmowanym stanowisku,dlatego jeżeli jesteś osobą młodą nie mającą żadnych zobowiązań omijaj ten zakład dobra okładka książki nie jest gwarantem treści w niej zawartej...

lotos

sądzę, że herbatka, owoc zdrowy, odrobinę relaksu... spowoduje odrobinę łagodniejszy ton. czytam i generalnie nie wiem o co chodzi?

wiki
@lotos 14.04.2016 14:38

fakt, jest chłopczyna zadufany w sobie no i.. niewysoki, ale jaką ma szefową :)))))

Sylwek

Net-dobrze napisałeś o tym małym zadufanym w sobie osobniku.Na każdego patrzy z "góry",bez uśmiechu i jakichkolwiek emocji.

Zostaw opinię o Nutricia Polska Sp. z o.o. - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nutricia Polska Sp. z o.o.