Citronex

Citronex

Opinie o Citronex

Młody
Zweryfikowany użytkownik

Kierownik myjni w Torzymiu. Zwalnia pracownika za to że ma zapalenie płuc i prosił o urlop lecz odpowiedź dostał że ma się zamienić z kimś lecz nie miał z kim i pracownik chory poszedł na nockę we 2 gdzie powinno być 3 ale ten 3 to znajomy kierownika dostał wolne a chory poszedł do pracy po telefonie do kierownika czemu go nie ma usłyszał że ma wolne powiedział ten chory "aha (usunięte przez administratora) to po godzinie kierownik przyjechał i wręczył choremu chłopakowi wypowiedzenie Moje sugestie dla Citronex: Beznadziejne kierownik na myjni citronex torzym Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić kierownika który zatrudnił 2 znajomego narkomana bo 1 już wyleciał po 2 miesiącach bo wciągla go heroina

Marta

Jestem tu gościem.Na stację paliw trafiłam przypadkiem....Moim zdaniem;bardzo mile i dobrze zostałam obsłużona.Same pozytywy;bardzo mili ludzie ,czysto,przyjaźnie.Pracownicy służą pomocą.Można zrobić zakupy, napić się dobrej kawy zjeść ciastko i pojechać dalej.Gorąco polecam.

Pracownicy Citronex

W firmie od tamtego czasu się nic nie zmieniło oprócz jednej rzeczy... Mianowicie doszła Marzena M. patologiczny klamca przez którego zwalnia się wykwalifikowana kadra. A cała reszta pozostala bez zmiany : Na najwyższych stanowiskach są osoby, które nie reprezentują sobą nic...ani jako menadżerowie, ani jako specjaliści w danej dziedzinie ani jako ludzie. Całe funkcjonowanie w tej firmie polega na wyśmiewaniu się z innych aby ukryć własną niekompetencję i brak wiedzy. Uderzający jest brak kultury organizacyjnej, prestiżu, a w ludziach brak pasji i kultury osobistej. Ci co się dopchali są w stanie udawać małpę by utrzymać się na stołku. Panuje zasada spychologii. Cóż...skoro na stołkach są niekompetentni ludzie to i zatrudniają sobie ludzi niezbyt rozgarniętych w myśl zasady, że głupim się łatwiej rządzi no i ze strachu by ich nikt nie wygryzł.

Pracownicy Citronex

Dojrzewalnia Hala 4 Atrapy Dyrektorskie. Mobing i poniżanie.

Pracownicy Citronex

Jeśli wyznajesz zasadę partnerstwa i jesteś pogodna osoba to zmarnujesz się w Firmie Citronex.

Andrzej S.

Ja pracuje w tej firmie od 15 lat i będę pracował do emerytury. Zarobki jak we wszystkich dużych firmach a nawet ciut lepsze. Spedytorzy nigdy mnie nie zawiedli. Po niektórych komentarzach widać, że osoby, które je piszą nigdy na oczy nie widziały tej firmy. Jeżdże na miendzynarodówce nowiuteńką scanią, a więc nie muszę się martwić, że coś sie zaraz zepsuje i nie dojade na czas albo nie wróce do domu bo będę jeździł po warsztatach. Firma ma ponad 400 zestawów, które cały czas latają więc widać, że pracuje się tu ok. Jednym słowem polecam.

zdziwiony
@Andrzej S. 18.12.2016 12:00

skad ty wzioles ponad 400 zestawow

ooooooo
@Andrzej S. 18.12.2016 12:00

Andzeju bedziesz takdlugo prcowal jak prezez bedzie chcial 5min trwalo jak mnie zwolnil za darmo po 10 latach pracy pozdrawiam.

@zdziwiony 28.12.2016 16:07

Matematyka kolego.

@Andrzej S. 18.12.2016 12:00

Pasujesz do miendzynarodowki Andzej Szprechasz po włosku trochę? Laden alladen? Malboro?

Jest dobrze Ps Przyjezdaj na pogrzeb

Wolnyczlek

12 lat temu tam robiłem wytrzymałem 6mcy dziś się z tego śmieje Nie polecam Ta firma nie ma strat wlasnych Zapłacisz nawet za zła pogodę Jak jesteś silny i głupi to jak najbardziej dla ciebie Jak widać idiotów nie brak i za to szacun dla firmy ze ich ciagle maja Swiat to ty......

Nick
@Wolnyczlek 25.01.2018 20:56

12 lat temu? Stary 12 lat temu?????? Dwanaście lat???? Serio?

Umyj mi fure

IDGAF

@Nick 14.08.2018 17:47

Usta i gardło cię nie bolą? Czym smarujesz? Z nieba leca dolaru Dawaj na Dubaj napinaczu od stara 200 Ps za 200 PLN Łukasz jak indor ulegalki

Marekkkk1980

To jak jest asz tak zle to czemu pracuje tam prawie 2 tysionce osob?? jak by byli tacy jak wy wszyscy pisszecie to malo kto chcial by tam robic a jak by nie patrzec to i stacje sie krencom i tiry sie myjom i pomidory tez ma kto zbierac. a kierownicy w tej fimie maja sluzbowe auta i to nie byle jakie bo nowiutkie mercedesy a telefon sluzbowe to prawie juz chyba kazdy. planuje sie tam dostac na kierowce to sam sprawdze ale mam nadzieje ze zdania niezmienie.

Andy
@Marekkkk1980 17.12.2016 13:25

Ty ośle najpierw idź do podstawówki nauczyć się pisać bez błędów...

@Marekkkk1980 17.12.2016 13:25

Kolego zaczynam w pn rano koncze w pt po poludniu weekend we domu i terminy we (usunięte przez administratora) 2000jewro do łapy + bonusy Zaczynałem tam gdzie ty się emeryturki nie doczekasz Przestan ludzi mlodych oglupiac Pewno masz zobowiazania o ktorych nie chcesz mowic Jak bym tak ganiac musial jak ty to za3 K euro Minimum ale grunt to satysfakcja z pracy no i dobre słowo od pryncypala????

Miodek

Aż oczy BOLOM????

@Marekkkk1980 17.12.2016 13:25

Marek zapisz sie od nowa do podstawowa szkola na ojczysta mowa Takich jak ty czeba w firmie Szerokości czyjacielu

Julita

@SC wynagrodzenie jest często bardzo zależne od wielu czynników, dlatego użytkownicy nie podają jego wysokości na forum. Ewentualnie możesz liczyć na widełki. A czy nie chciałbyś jednak spróbować wziąć udziału w konkursie do firmy Citronex i spróbować swoich sił?

anonymous
@Julita 09.03.2018 12:11

takie widełki też by mi wiele dały :)

@Julita 09.03.2018 12:11

Wynagrodzenie = godna podstawa tzn można kupić tv na raty????+ diety w przypadku nawet patoszofera + - 200 powiedzmy PLN Paniala? bo ja ni panial Po co trolisz lolita?

Daria

Jak ktoś posmakował pracy za granicą potrafi docenić pracę w dobrej firmie w kraju, super

@Daria 16.04.2018 09:24

Jak się nie ogarnia za granicą to się później wafluje Przykro że nie dałaś rady Podszlifuj język Mówi ci to prosty kierofca

@Daria 16.04.2018 09:24

Wolnyczlek

Do tych co krzyczą Przecież to już kupę lat i wiele się zmieniło Probujcie aż wam się uda szczęścia godząc się na warunki na gębę Pracuje w firmie gdzie różnica wynagrodzenia w danych miesiącach to Max 50 eur i jak nie ma ładunku to spedytor ma problem a nie ja Tak długo kierowcy będą mieli lipę jak długo będą chcieli ją mieć nie licząc Kaziow Gienkow i innych patokierofcow z pl którzy na to zasługują Jak się daje to się kraje Szacun Citronex 3eba mieć jaka ogarniać stado Najlepsi dawno mają firmy z pl w nosie

Eryk

Jaką macie atmosferę w pracy? Warto aplikować? Czy jest tak dobrze, że nie macie potrzeby pisania?

Gutek

czy firma normalnie funkcjonuje? Taka cisza zupełnie jakby nikogo nie było!!

Zenek

Szkoda, że tak rzadko piszecie, trudno jest się coś dowiedzieć?

Szukający pracy dolnośląskie

Panowie/Panie ,jak wygląda praca w Citronex Zgorzelec na krajowce,gdzie jeżdżą, jakie zarobki etc...

Dariusz

Czy firma potrzebuje kierowców? Może coś podpowiecie więcej?

Julita

@Wolnyczlek czy nie uważasz, że przez 12 lat dużo mogło się zmienić w firmie Citronex? I to zapewne w wielu kwestiach. Takich na przykład jak zarobki, zarządzanie. Myślę, że najlepiej, żeby aktualni pracownicy potwierdzili czy stan firmy uległ zmiany od Twojej kadencji czy też nie.

Wita
@Julita 01.02.2018 10:14

Powiem tak. Mamy 2018 rok a kierowca (usunięte przez administratora) za 27.5gr za km. Dziekuje dowidzenia

Magda
@Julita 01.02.2018 10:14

Ja od niedawna pracuje w Citronex i nie wiem jak kiedys bylo, ale teraz nie mohe narzekac. Wyplata jest na czas, przelozeni bardzo ok, zadnej spiny. 13 lat mieszkalam za granica wiec mam porownanie. Najlepiej sie samemu przekonac, bo kazdy ma inne oczekiwania.

Na szczęście były już szofer

Faktycznie atmosfera, jak w rodzinie...ale chyba patologicznej... Wiem, byłem, zobaczyłem...

wita

Firma jak firma ale dział rozliczeń to porażka,do natychmiastowego zwolnienia,banda cwaniaków.Firmę należy omijać z daleka chyba że chcesz czekać na swoje pieniądze 2 tygodnie,to są obrzydliwi ludzie,żadnego szacunku dla kierowcy a to my nabijamy im kasę a im ciężko rozliczyć i przelać pieniądze chyba że się będzie dupolizem, który podrzuca prezenty

SC

Witajcie powiedzcie jak wyglądają wypłaty za prace biurową w Citronexie (przykładowo spec. ds. cen transferowych)... Zastanawiam się czy by nie wystartować w konkursie, a nie chcę bez potrzeby głowy zawracać :)

Julita

@Oooo o czym Ty piszesz? Forum jest po to by dzielić się informacjami na temat pracodawcy, w tym przypadku firmy Citronex. Informacje umieszczane przez Was powinny być zrozumiałe dla każdego. To ułatwia komunikację i może wtedy komuś pomóc.

Oooo

Za 11 h pauzy nagana rewela

Julita

@Tadek dziękuję za informacje. Ale widzę, że w firmie Citronex w Zgorzelcu pojawiło się wiele innych ofert pracy: Specjalista ds. Marketingu, Kasjer w Restauracji, Kierownik Budowy, Magazynier serwisu TIR https://www.gowork.pl/praca/citronex;pr Także jest w czym wybierać. Czy polecałbyś jakieś z tych stanowisk najbardziej?

Julita

Widzę, że firma Citronex na początku października opublikowała ogłoszenie na stanowisko Specjalista ds. dokumentacji cen transferowych http://www.citronex.pl/pl/blog/2017/10/03/specjalista-ds-dokumentacji-cen-transferowych/ Czy wiecie coś na temat tego stanowiska? Nadal firma poszukuje osoby na to stanowisko? Czy może jednak zostało już obsadzone?

Tadek
@Julita 19.12.2017 12:20

Obsadzone

Dynamic

Witam dostałem oferte pracy na kierowce c+e miedzynarodowka wiec mam pytanie jakie sa zarobiki na systemie 2 tyg weekend w domu a jakie na 3 tyg w trasie 1 tyd w domu ?? fakt nie mam doswiadczenie bo niedawno zrobilem prawo jazdy.

mm
@Dynamic 27.04.2017 14:00

I jak pracujesz tam? Jeśli tak to ile można wyciągnąć w systemie 2/1?

Julita

Oprócz stanowisk stricte związanych z jazdą tirami jest ostatnio opublikowane ogłoszenie na Recepcjonistę / Recepcjonistkę w Hotelu Picaro http://www.citronex.pl/blog/2017/11/10/recepcjonista-recepcjonistka-hotel-picaro-stok-kswiebodzina/ Czy to jakiś hotel dla kierowców? Jakie zmiany obowiązują w tym miejscu? Czy nocki są inaczej płatne?

wróbelek

Chyba tylko na przyuczeniu

Kierowca

Czy w tej firmie są podwójne obsady dla kierowców?

Julita

Ktoś powie użytkownikowi @@ o atmosferze w Citronex? Bo jeżeli chodzi o zarobki to może ktoś Ci poda widełki zarobków, bo tak to jest zbyt indywidualna sprawa. Zarobki zazwyczaj zależą od stanowiska, doświadczenia, kwalifikacji. Zapytaj o nie na rekrutacji.

@

A jakie są zarobki w biurach i atmosfera pracy?

Zostaw opinię o Citronex - Zgorzelec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Citronex