Opinie o Farma Świętokrzyska Łukasz Gębka w Boria

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Farma Świętokrzyska Łukasz Gębka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Farma Świętokrzyska Łukasz Gębka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Farma Świętokrzyska Łukasz Gębka w Boria

Driver R

Czytając te opinię to myślę że chyba pomyliliscie firmy . Ja tam pracowałem jako kierowca i nie widziałem żeby ktokolwiek ingerował w moje życie osobiste jakaś paranoja i patologia . Jak się nie chce pracować to wymyśla się głupoty . Miło wspominam Wszystkich ludzi jak właściciela zawsze przyszedł zapytał co tam jak tam . Warunki jakie stawiała mi firma były odrazu przedstawione podczas rozmowy kwalifikacyjnej . Jest to firma Nowa dopiero rozwijająca się tak że Życzę Powodzenia .

@Hkh

Nie rozumiem, skoro każdy się na nim poznał, to chyba ktoś z pracowników zgłosił kiedyś to wszystko. Szczególnie jeśli realnie kasa nie była wypłacana od miesięcy. To spora firma z tego co się orientuje, to jak to tak na czarno pracować, przecież od razu by odpowiednie instytucje się tym zajęły. No chyba, ze totalnie nie mam racji i za bardzo naiwny jestem. Tobie wypłacili wszystko?

Róża Nowy wpis

Były jakieś podwyżki na stanowisku specjalisty ds. kontroli jakości? Zerknęłam w ofertę z września 3 600 zł podawali, no to dla mnie troszkę za mało,to zresztą chyba nawet nie jest minimalna?

Driver R

Jacek
@Driver R

Ty chyba nie w tej Farmie świętokrzyskiej pracowałeś co na Boria 8 się znajduje. Przestrzegam wszystkich przed pracą jak kierowca w tej firmie. Zostaniesz (usunięte przez administratora) Kadra kierownicza od transportu niedouczone gamonie.A i (usunięte przez administratora) mnie na 100 zł.

Grzesiek
@Driver R

Głupoty piszesz chłopcze, firma niekompetentna jest i oszukuję ludzi.

Maria
@Grzesiek

Niby w jaki sposób? Czemu uważasz że są niekompetentni? To mocne słowa wiec może uargumentujesz je?

Hkh Nowy wpis
@Driver R

Głupoty piszesz to największy szu...Ja ta firma ludzie pracują na lewo lub śmieciowe bez pensji gębka zmusza ludzi do pracy charytatywnej, nie płaci całymi miesiącami, już każdy się na nim poznał. Jak kasy braknie może hrabina ruszy (usunięte przez administratora) i se będzie sama prac majtochy

@Hkh

znalazłem w sieci starą ofertę pracy na stanowisko specjalisty kontroli jakości. myślę, aby złożyć na nie CV. myślicie, że jest sens aplikacji, gdy nie ma aktualnej rekrutacji? firma odzywa się do takich kandydatów? dajcie znać. poza tym, na jakich warunkach się tutaj pracuje? jest to praca zmianowa? ile tak mniej więcej można zarobić? dopytuję, bo po kliknięciu w ogłoszenie niestety nic się nie pokazuje. ;/

Solidna firma, młoda i kompetentna kadra. Wypłata zawsze na czas. Z przyjemnością człowiek wstaje rano i idzie do pracy :-)

zosia
@Tomek

Farma Świętokrzyska Łukasz Gębka prowadziła rekrutację na stanowisko SPECJALISTA KONTROLI JAKOŚCI. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.

Gabriela

A ile czekasz na płatność od nich? Zgłosiłeś to gdzieś?

Podstawa wynagrodzenia jest uzależniona od posiadanych umiejętności i stanowiska. Szczegółowe pytania prosimy kierować na: kadry@farmawietokrzyska.pl

Jaki jest okres rozliczeniowy w Farma Świętokrzyska Łukasz Gębka? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem mailowym: kadry@farmaswietokrzyska.pl

Czy w firmie Farma Świętokrzyska Łukasz Gębka są regularne szkolenia pracownicze?

Zakres i regularność szkoleń zależą głównie od naszych pracowników i od rodzaju ich stanowiska. Po więcej informacji zapraszamy na: kadry@farmaswietokrzyska.pl

Aktualność
Szanowni Państwo,

dziękujemy wszystkim za wyrażanie opinii o naszej firmie. Czytamy na bieżąco treści i staramy się wyciągać wnioski. Nie możemy jednak pozostać bezczynni wobec kłamstwa, obrażania naszych pracowników i naruszania ich godności. Zwracamy się z prośbą o rozważne, przemyślane i odpowiedzialne publikowanie wpisów. GoWork jest miejscem wymiany merytorycznych informacji. Godzimy się na konstruktywną krytykę, przypominamy jednak, że prawo zakazuje m.in. wypowiedzi zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię. Ochronie prawnej podlega też ujawnienie informacji stanowiących tajemnice przedsiębiorstwa. Proszę też pamiętać, że wpisy na forach internetowych nie pozostają anonimowe. Osoba winna zniesławienia, zniewagi lub naruszenia dobra osobistego może być (po ustaleniu i ujawnieniu jej danych osobowych w ramach, przysługujących pokrzywdzonemu, środków prawnych) pociągnięta do odpowiedzialności karnej i cywilnej.

Zachęcamy też do uważnego zapoznania się z obowiązującym regulaminem portalu http://www.gowork.pl/regulamin, a w razie jakichkolwiek pytań dodatkowych, pozostajemy do dyspozycji pod adresem mailowym kadry@farmaswietokrzyska.pl.

Z pozdrowieniami
Farma Świętokrzyska
NIezadowolona

Ta firma nie płaci ani pracownikom ani kontrahentom na czas. Kierownictwo zamknięte w sobie, brak otwartej komunikacji. Odradzam!

Rob Bob

Nie polecam współpracy z ta firmą . Nie płacą za faktury za wykonana usługę transportową. NIE POLECAM!!!!!!!

Zadowolony Klient

Dzień dobry, Produkty firmy bardzo dobre. Jakość w 100% BIO. Co do produktów polecam firmę każdemu z racji jej wiarygodności w metodach produkcji warzyw. Warzywa, owoce i dania przetworzone charakteryzują się super smakiem i dużą ilością wartości odżywczych. Jeden z niewielu producentów BIO podchodzący bardzo profesjonalnie i uczciwie do produkcji ekologicznej. Produkty kupuję i je polecam. Pozdrawiam, Zadowolony Klient

Klient
@Zadowolony Klient

Nigdy tak nie było i nie jest. Autoreklama właścicieli słaba jakość.

Zadowolony Klient

Dzień dobry, Kolego nie jestem właścicielem. Piszę po prostu opinię na temat produktów tej firmy, które wiem, że są rzetelnie i profesjonalnie wytwarzane zgodnie z zasadami BIO. Byłem, widziałem, smakowałem, sprawdzałem. Jest wiele firm oszukujących produkcję ekologiczną. W tym przypadku jest ona wykonywana tak jak należy. Ręczne odchwaszczanie, ciężka praca w polu, stosowanie prawidłowych naturalnych preparatów, świetny skład produktów przetworzonych. Masz inne zdanie na ten temat? Napisz tylko trzymaj się tematu produktów tej firmy, metod produkcji rolnej bo tego dotyczy mój komentarz/opinia. Pozdrawiam!

@Zadowolony Klient

Bardzo dziękujemy za tę opinię. Pozdrawiamy!

Iza
@Zadowolony Klient

Firma sama sobie wystawia pozytywne wpisy i komentarze. Żałosne jest to, jak ludzie się poniżają pracując w tej Farmie Świętokrzyskiej.

Adaś
@Zadowolony Klient

Co ty piszesz człowieku chory jesteś? Pomyliłeś się bardzo, produkty są złe jakośći a o przetworach już nie ma co pisać klapa totalna. Pewnie jesteś nowym pracownikiem i chcesz się podlizać pracodawcy i pozytywny komentarz dodajesz, takie numery tylko ta firma odstawia.

DP

super produkty, godne polecenia innym

@DP

Dzień dobry, bardzo się cieszymy, że nasze produkty spełniły oczekiwania na tyle, że można je polecać innym! Do tego dążymy każdego dnia :) Pozdrawiamy!

@DP

Absolutnie nie polecam, produkty skupowane od rolników, nieznanego pochodzenia. Zero profesjonalizmu, problemy z reklamacją i odbiorem.

Driver

Spoko firma. Dobrze się pracuje.

@Driver

Bardzo się cieszymy i pozdrawiamy!

Grzesiek
@Driver

Pracujesz jako murzyn, wyzysk ludzi, nie ma nic z ustalonych warunków pracy, miernota w wynagrodzeniu,

Lublin

Dzień dobry, jako że opinie znikają, zapowiem tylko, iż napiszę ją "szanownemu gronu pracodawczemu" ponownie, bo to, że je państwo kasujecie, świadczy o was bardzo mocno - niestety na niekorzyść :-) PS. Opinię będę dodawać za każdym razem, jak tylko znowu zniknie, bo to, jak traktujecie nieudolnie ludzi na rozmowie kwalifikacyjnej jest warte uwagi. Kto zaś zechce, i tak będzie dla państwa pracował, natomiast opinia wiarygodna i z pierwszej ręki i tak będzie tutaj ponownie zostawiana. Nie pozdrawiam.

@Lublin

Dzień dobry, bardzo nam przykro, że proces rekrutacji nie spełnił oczekiwań. Będziemy wdzięczni za przesłanie szczegółowych uwag bezpośrednio do naszego działu HR na adres: kadry@farmaswietokrzyska.pl. Proszę też pamiętać, że funkcję moderatora strony gowork.pl pełnią przede wszystkim jej administratorzy, którzy ukrywają treści niezgodne z regulaminem.

Była pracowniczka Farmy

Dzień dobry, Z tej strony była pracowniczka, Kieruję to wiadomość do wszystkich zainteresowanych pracą i nie tylko. Chcesz pracować w Farma Świętokrzyska Łukasz Gębka? Chcesz współpracować z tą Firmą? Sądzisz że tak jak reklamy pokazuję kieruje się uczciwością w stosunku do ludzi i współpracowników? PRZECZYTAJ PONIŻEJ WAŻNE INFORMACJE – OSTRZEŻENIE: -- Powinieneś na samym początku po przeczytaniu informacji na tej stronie porozmawiać z byłym pracownikiem tej firmy. Wiele osób złożyło wymówienie bo już nie mogło w tej firmie wytrzymać. Potwierdzam część negatywnych opinii na tej stronie. (usunięte przez administratora) Podsumowując: Porozmawiaj z byłymi pracownikami Farma Świętokrzyska (Wypytaj ich o wchodzenie w życie prywatne pracowników, które wykonywało kierownictwo, terminy wypłacalności pensji, oraz stosunek do innych firm osób jak również bezczelnie obgadywanie każdego zawsze i wszędzie). Poczytaj wnikliwie o szefostwie tej firmy i poznaj ich realne wartości nie te którymi kierują się w reklamach. Część obecnych pracowników Farma Świętokrzyska po prostu musi jakoś żyć, zarabiać, zależy im na pracy dlatego nie napiszą lub nie powiedzą negatywnych informacji i prawdy ponieważ straciłyby pracę. Czy wyobrażacie sobie aby obecni pracownicy mówili źle lub pisali źle o firmie? :-) Zapytajcie się byłych pracowników jaka jest prawda i niech wam pokażą dowody tego że tak rzeczywiście jest,(usunięte przez administratora) Pozdrawiam, Była pracowniczka Farma Świętokrzyska a na koniec... PS. Polecam aby chcąc zachować spokój wewnętrzny i zdrowie psychiczne UNIKAĆ JAK OGNIA!! ALE.... Jeśli chcesz dorobić wykonując proste prace w polu jak najbardziej możesz dorobić sobie w polu, na prostych stanowiskach. Zarobisz dobre pieniądze i nie będziesz się męczył, za dużo myślał. To polecam z opinii tych pracowników, wiadomo czasami również bywało źle jednak ogólnie na plus. Jeśli jednak chcesz czegoś więcej, chcesz się rozwijać, coś dać od siebie, (usunięte przez administratora) LUDZIE PO PROSTU UWAŻAJCIE I JEŚLI JESTEŚCIE AMBITNI SZUKAJCIE GDZIE INDZIEJ. (usunięte przez administratora) Ale pamiętajcie nie wierzcie w to co przeczytacie. Sprawdzcie sami. GRUPA NIEZADOWOLONYCH PRACOWNIKÓW POWINNA SIĘ ZEBRAĆ I ZGŁOSIĆ TĄ SPRAWĘ GDZIEŚ DALEJ ABY WALCZYĆ O SWOJE PRAWA, UPOKORZENIA KTÓRYCH DOZNAŁA, KTÓRE OPISAŁAM POWYŻEJ. Ps. Proszę wybaczyć za możliwą złą składnie i gramatykę jednak jestem pod wpływem emocji zwłaszcza po tym co jak przeczytałam inne komentarze i przypomniało mi się to wszystko czego sama doznałam na Farmie Świętokrzyskiej(usunięte przez administratora) Wiecie nawet nie wiem gdybym była po drugiej stronie co mogłabym odpisać na taki komentarz. Zwłaszcza gdy były pracownik ma dowody co do niego pisano, mówiono, jak się zwracano w odpowiedzi na ciężko rzetelną pracę, naukę.

Była pracowniczka Farmy

Drodzy Państwo, Na opinię poruszającą kilka kwestii z moich doświadczeń, na zadane pytania, na które sam ktoś może sobie odpowiedzieć i PRZEDE WSZYSTKIM NA WEZWANIE PRZYSZŁYCH OSÓB STARAJĄCYCH SIĘ O PRACĘ I ZAINTERESOWANYCH FIRMĄ O ZAPYTANIE SIĘ BYŁYCH PRACOWNIKÓW O OPINIĘ I POTWIERDZENIE MOICH DOŚWIADCZEŃ napisana zostaje przez kogoś odpowiedź gdzie: - Wymienione jest imię i nazwisko potencjalnego Byłego pracownika (Ktoś może sobie tego nie życzyć Proszę Pana/Panią! Natomiast Imię i Nazwisko właściciela firmy wymienione jest w możliwości dodawania opinii o firmie dlatego może być wielokrotnie tutaj poruszane) Od razu z góry zostaje osoba ośmieszona i wymienione zostają jej dane. Typowy przykład dla firmy. - W odpowiedzi znajduje się wezwanie aby iść do psychologa/psychiatry. SZOK JAK MOŻNA COŚ TAKIEGO ODPISAĆ! Sądząc po moich doświadczeniach z firmą dokładnie te same zdania padały wewnątrz firmy do pracowników więc pewnie to ktoś z szefostwa napisał :-) Drogi autorze powyższej odpowiedzi. Gdyby ten potencjalny psycholog, psychiatra porozmawiał z byłymi pracownikami tej firmy i usłyszał ich doświadczenia związane z firmą, to jak zostali traktowani, co do nich mówiono, co do nich pisano, jak szanowano podczas wyjazdów, jak skandalicznie zachowywano się do innych osób, do innych firm, jak ośmieszano przy obecności innych osób - ludzi, którzy ciężko po godzinach pracowali dla firmy to wtedy może Autor tego komentarza zastanowiłby się nad własnym poziomem inteligencji tej odpowiedzi. Jakiego typu poważna terapia jest potrzebna byłemu pracownikowi? Może taka skierowana na temat jak dojść do siebie po tym jak firma wchodzi z butami w Twoje życie prywatne i innych ludzi przy okazji traktując Cię czasem jak „śmiecia” a czasem jak „niewolnika”? Ogólnie jakiego typu terapia jest potrzeba osobie, która pisze taką opinię, zadając pytania, proponując rozmowy z innymi byłymi pracownikami jako potwierdzenie jej doświadczeń z firmą? Sprawdźmy to to prostu! Niech ktoś zrobi audyt wśród BYŁYCH pracowników firmy i niech na podstawie ich historii (przedstawionych faktów, dowodów) ich opinii wyda oficjalną informację co do racjonalności, pozytywów pracy, SZANOWANIA PRACOWNIKÓW I DRUGIEGO CZŁOWIEKA. Jeśli to prawda co mówią reklamy i informacje na stronie firma powinna o to wręcz zabiegać aby z jej byłymi pracownikami porozmawiać po to aby na tej podstawie osoby ambitne, chcące się rozwijać mogły składać jak najszybciej CV do firmy. Dopiero wtedy po tym działaniu można komuś pożyczyć powodzenia Panie Autorze (Były pracownik Farmy). DROGI AUTORZE ODPOWIEDZI PANA/PANI AGRESYWNA I OSTRA ODPOWIEDŹ NIE JEST DO NICZEGO POTRZEBNA. POKAZUJE ONA TYLKO PANA/PANI OSOBOWOŚĆ I PODEJŚCIE. Ze swojej strony mam szacunek dla wszystkich osób ciężko pracujących w polu przy wszystkich uprawach. To dzięki nim można w ogóle sprzedawać warzywa i owoce. To dzięki ich ciężkiej pracy firma może w ogóle istnieć aby mieć towar. To oni powinni być najbardziej szanowani i docenieni. Widzę że po mojej opinii ktoś również napisał kolejną opinię opisującą tytułowanie stanowiskami. Dokładnie tak potwierdzam. Potwierdzam również, że Pan Łukasz jest bardzo miły. To jednak nie ma żadnego związku z tym co po przyjęciu do pracy dzieje się dalej. Potwierdzam z mojego doświadczenia skłócanie jednych pracowników na drugich. Potwierdzam knucie jednego pracownika na drugiego. Potwierdzam również inne skandaliczne zachowania i rozmowy, których nie wymieniłam z moich opiniach. DROGA FIRMO: - Pracownicy chcą być po prostu uczciwie i terminowo wynagradzani - Pracownicy nie chcą aby wtrącać się w ich ŻYCIE PRYWATNE. To po prostu skreśla takie podejście na zawsze dla firmy. Uciekać jak najdalej od takich firm. - Pracownicy chcą aby szanować ich jak człowieka. SZACUNEK - Pracownicy nie chcą aby obgadywać ich za plecami, nie chcą aby jedni gadali na drugich. Chcą aby nie ważne kto ma jakie stanowisko wszyscy szanowali się nawzajem a przykład idzie z góry. - Pracownicy nie chcą być fotografowani w prywatnych sytuacjach bez zezwolenia - Pracownicy nie lubią dwulicowości i mają do niej wstręt! - sukces, firma, rozwój zbudowany takim podejściem nie zasługuje na żadne nagrody - i jeszcze wiele innych których tutaj nie wymienię z racji niesmaku takiego podejścia w stosunku do innych osób. Zapraszam kolejnych byłych pracowników firmy do opisania sowich doświadczeń, szczególnie tych z którymi sama rozmawiałam aby opisali sytuacje z swojej perspektywy. Kontynuujmy wątek opinii firmy dalej. Moje działanie ma na celu pomoc obecnym pracownikom (jeśli doświadczają podobnych sytuacji) jak również przyszłym oraz byłym (tych z którymi rozmawiałam). Kieruje realnymi sytuacjami, rozmowami. Chcę dobrze, chcę aby było tak jak być powinno w pracy.

Pracownica
@Była pracowniczka Farmy

Prawdę piszesz jest jeszcze więcej rzeczy których się dopuścili pracownicy na wyższych stanowiskach. Czy to dyrektorzy, kierownicy czy też brygadziści. Tak samo na polu, czy w biurach. To że dziewczyny siedzą do późna, to tylko jest naciąganie na nadgodziny bynajmniej w transporcie pani Klaudia i spółka. To samo tyczy się wynagrodzenia za pracę, zawsze przy wypłacie pieniążki się nie zgadzają, ponieważ wymyślają jakieś potrącenia o których dowiadujesz się w dzień wypłaty. Potwierdzam też pracę na czarno, czy też w większości na lewych umowach. Pomawianie, wyśmiewaniem, robienie na złość drugiej osobie przez wykorzystywanie wyższego stanowiska jest na dniu dziennym ( pani z transportu) czym wielokrotnie się szczyciła innym osobą, lub pod wpływem w prywatnym gronie osób, też udostępnianie poufnych informacji. Wszystkie opinie negatyne o tej firmie są prawdziwe, miały miejsce na co pracownicy mają dowody, jak i sami takich sytuacji byli świadkami. Przestrzegam przed tą firmą.

Pracownik firmy A.
@Pracownica

Bardzo przykro się czyta na forum obelgi skierowane do firmy, w której pracuję. Rozumiem, że konkurencja dopuszcza się wszelkich możliwych sposobów żeby zaszkodzić innym ale podszywanie się pod "byłych pracowników" to jest szczyt wszystkiego... Pracuje dłuższy czas i nigdy nie dostałam pensji z opóźnieniem ( nie znam również osoby, który by w ten sposób została potraktowana). Wchodzenie w życie prywatne?? W jaki sposób? Niszczenie życia prywatnego? Dobre sobie... Ciekawa bardzo jest też kwestia robienia zdjęć na wyjazdach. Owszem zdjęcia z targów czy innych wydarzeń są publikowane na stronie, ale co w tym dziwnego a tym bardziej złego, że firma pokazuje swój zespół? Można zapytać poszczególnych pracowników ze zdjęć czy rzeczywiście nie wyrazili zgody na to. W ogóle to proszę sobie zobaczyć naszą stronę na Facebooku i ocenić jaka straszna "krzywda" się nam dzieje. Nie kojarzę żadnego wyjazdu na którym pracownice chodziły w skąpych strojach haha a uczestniczę we wszystkich. W bikini nikt po targach przecież nie chodzi ;-). Skłócanie pracowników też jest interesującym argumentem w wypowiedziach. W jaki sposób? A przede wszystkim po co?? Pani argumenty są bez sensu, pomijając już fakt braku podstaw do takich oskarżeń. Mam nadzieję, że będzie czytać te komentarze osoba mądra, która sama wywnioskuje, że wszystkie opinie napisane są przez jedną i tę samą osobę. Była pracowniczko mogłabyś zmienić chociaż styl wypowiedzi i znaki interpunkcyjne. Ja rozumiem, że ludzie są zawistni ale chyba to już przesada. Jeśli ktoś ma wątpliwości po przeczytaniu tych ABSURDALNYCH i ZAKŁAMANYCH komentarzy to podążając za moją przedmówczynią zapraszamy do nas w celu sprawdzenia jak u nas w firmie się pracuje. Powiem tylko jedno na koniec : CIĘŻKI WSTYD DLA AUTORA TYCH KOMENTARZY!!!

Pracownica
@Pracownik firmy A.

Nie jestem konkurencją, ani byłą pracownicą i nie podszywałam się pod nikogo! Pracuję nadal w tej firmie i tak tu jest, nic nie jest wymyślone. Wszystkie komentarze negatywne są prawdziwe, sytuacje wymienione miały miejsce wielokrotnie, nic nie jest wymyślone. Wiele osób było sprawdziło i na własnej skórze się przekonało jak tu jest. Dlatego tak wiele osób się zawiodło i zrezygnowało z pracy. Wypowiedzi pozytywne są tylko właścicieli lub osób najbliższego otoczenia. Najwyższa pora przestać kłamać Farmo i przyznać się do (usunięte przez administratora) i przekrętów.

nick
@Pracownik firmy A.

Do pracownika firmy A. Jak odniesiecie się do tego? 1. Samochody - ich stan techniczny - jaki według Was jest? Owszem , nie są to stare samochody, ale niektóre wyglądają tak jakby z wojny wróciły - zwłaszcza w kabinie. Dlaczego majac lato są na nich opony ZIMOWE?( ciekawe czy kiedykolwiek były koła zmieniane?) , dlaczego do samochodów do 3,5t o ładowności 700?kg ( mogę się mylić, ale raczej nie więcej niź tona) ładowany jest towar grubo przekraczający tonę i nawet więcej. Jak ma się to do bezpieczeństwa kierowcy i innych użytkowników dróg? Kontrola inspekcji drogowej się kłania, a oni się raczej nie bawią z upomnienia - ile godzin spędza kierowca w drodze i czy ma zapewniony ciepły posiłek? 2. Jak odniesiecie się do tego (usunięte przez administratora) Czy nadal są umowy, których nie ma? 3.Jak wygląda przepływ informacji w Waszej firmie? Czy każdy wie co ma robić i ma do tego predyspozycje? 4. Skoro tak super jest według Was w Waszej firmie - to czemu tak dużo ludzi odchodzi i jest duża rotacja? I na koniec. Nie to, że krytykuje Waszą firmę( warzywa bardzo dobre) - moja ocena jest neutralna, bo znam tam fajnych ludzi, nie spotkałem się ze swojej strony z obgadywaniem za moimi plecami, jak rownież nie miałem żadnych sygnałów o takim stanie rzeczy. Organizacja pracy na pewno jest do poprawy, przepływ informacji również. Jeżeli coś zostało ustalone przez inny dział i ma to wpływ na pracę kolejnego działu, to chyba normalne powinno być, że ten drugi dział powinien być o tym poinformowany bez WŁASNEGO zainteresowania.

Dominik
@Pracownik firmy A.

Czytam te opinie i te wcześniejsze nieskładne wypociny. Faktycznie tak jak Pani mówi - bez sensu. Jestem zwykłym klientem i szukam właśnie dostawy dobrych produktów, dlatego tu trafiłem. Naprawdę ciężko mi sobie wyobrazić i skojarzyć firmę rolniczą i wyjazdy w skąpych strojach - a w ogóle po co?

byli pracownicy
@Była pracowniczka Farmy

Dziękujemy za tę opinię. Pozdrawiamy! Byli pracownicy.

- wchodzenie z butami w życie prywatne pracownika do tego stopnia, że odbijało się to na efektywności pracy pracownika (2 różne historie jak w firmie pracownicy (2 różnych pracowników) płakali w czasie pracy z tego powodu, bo już nie mógł wytrzymać wtrącania się szefa w ich życie prywatne i wieczne uwagi! (Pracownik firmy A. - 24.08.2020 17:16 – Nigdy Pani Tego nie zrozumie pisząc taką odpowiedź. Nie ma Pani pojęcia, co się kiedyś działo w tej firmie, dlatego szczególnie do Pani piszę o tym, że pracownicy kiedyś płakali w czasie pracy przez szefa!) Miały miejsce również inne podobne sytuacje "psychicznego rozdarcia" pracowników w czasie pracy, ale to już ktoś inny pewnie o tym napisze, jeśli się odważy i będzie chciał to poruszyć. Nie dziwie się jak tym osobom byłoby ciężko to opowiedzieć, bo to jak do nich mówiono, jak się zwracano, jak traktowano przechodzi ludzkie pojęcie pracy w firmie. Ewidentny mobbing, jakich mało. Pracownik wiedział, że to mobbing, ale po prostu bał się zgłosić, bo trzeba zarabiać. Na wyjazdach niby służbowych podejście do pracowników(Wręcz szokujące). Pracownik mający bardzo ważny powód prywatny i rodzinny, aby nie przyjść do pracy, konieczny jest dla niego dzień wolny niestety po wywalczeniu tego potem ma ciągłe utrapienie i jest już u szefa skreślony. Dla szefa trzeba pracować od rana do wieczora i nie jeździć do domu, do rodziny, dzieci, bo potem jest już się u niego skończonym. - niedopuszczalne bezpośrednie zwracanie się szefa do pracownika zawierające ubliżenia, upokorzenia, obrazy drugiej osoby! brak szacunku do drugiej osoby! Jeden z pracowników, do którego szef zwrócił się tak bezczelnie przez dłuższy czas dochodził psychicznie do siebie. Nie każdy jest tak odporny psychicznie na wulgarne zwroty. Fantastyczne podejście w negatywnym tego słowa znaczeniu. - Czasem zwracanie się bardzo miłe, wyrafinowane po to, aby dowiedzieć się informacji prywatnych, podbudować psychicznie, aby następnie wykorzystać to, gdy nadejdzie okazja, - pomimo tego, że już nie pracuje w firmie negatywne mówienie innym obecnie pracującym pracownikom o osobie odchodzącej. Negatywne stawianie mojej osoby w oczach innych. Wręcz zrównywanie mnie z błotem przez szefa do innych. - Potrącanie z nadgodzin Punkty powyżej pokazują, jakimi wartościami kierują się właściciele, dyrektorzy, kierownicy tak postępujący w poprzednich latach. Ci, których to dotyczy będę wiedzieć. Żadne pieniądze choćby nie wiem, ile tam zarabiał nie zrekompensują tego, co człowiek przeżyje psychicznie pracując w tej firmie. Osobiście jak tylko rozmawiam gdzieś na temat pracy każdemu odradzam pracę w tej firmie i opowiadam, co ja przeszedłem, co mi zrobiono, pisano jak się do mnie zwracano. Zawsze i wszędzie będę ostrzegał przed tą firmą wtrącająca się w życie pracownika, czego żadna firma nie powinna robić. Warzywa, produkty firmy są ok. Produkowane były rzeczywiście tak jak należy. Nie mam uwag, co do produktów, co do upraw. Popieram opinię że BIO w 100% Ludzie byli po prostu byli (nie wiem jak jest teraz) nieszanowani, traktowani jak zasób do wykorzystania a czasem po prostu niczym śmieci. Nie wiem jak teraz jest, ale jeśli tak jak to było wcześniej to życzę powodzenia przekonaj się sam i popytaj ludzi, który pracowali tam wcześniej. Tak jak pisze Pani (Pracownik firmy A. - 24.08.2020 17:16) – Jeśli ktoś ma wątpliwości to zamiast patrzeć na Facebooka i korzystać z zaproszenia niech porozmawia z byłymi pracownikami. Facebook, zdjęcia filmy prawdy nie powiedzą, bo podaje się tylko pozytywne rzeczy. Byli pracownicy pokażą czarno na białym te absurdalne i zakłamane opinie i wtedy Pracownika firmy A. będzie znów mogła się do tego ustosunkować. Gdy ktoś to zobaczy albo posłucha to zobaczymy, dla kogo będzie to ciężki wstyd. Mój były szefie (Nasz były szefie w imieniu również innych) na podstawie tego jak mnie (i innych) traktowałeś i co do mnie (do innych) mówiłeś pewnie jak zwykle się uśmiejesz i odpowiesz w myślach i do innych „ głupoty gadasz”, „idź do psychologia, psychiatry”, „potrzebna jest Ci terapia”, „jesteś u mnie skończony”, „pie.…. głupoty”. W stosunku do traktowania ludzi i w stosunku do drugiego człowieka nie zasługujesz na żadne nagrody. To ohydne, co mi i innym robiłeś i jak ich traktowałeś. Co mówiłeś za naszymi plecami. Traktowałeś nas jak śmieci, dlatego wiele osób od Ciebie odeszło i złożyło wypowiedzenia. Odeszliśmy z tego kabaretu wchodzenia w życie prywatne, wymagania tyrania i gotowości na tyranie o każdej godzinie, kabaretu opowiadania o naszych prywatnych sprawach innym i powtarzającego się obelg na wiele sposobów. Mój były szefie, kierownicy i dyrektorzy idący kiedyś tą samą drogą, co szef „rozkazał” przyjdzie taki czas, gdy to na Was negatywnie wiele rzeczy spadnie (nie tylko zawodowo). Ciężko dla Was pracowaliśmy. Potem również szybko składaliśmy wypowiedzenia. Można odnosić wiele różnych sukcesów jednak historyczny sukces traktowania swoich podległych stopniem pracowników pozostanie tylko jeden.

byli pracownicy
@pracownik

Dziękujemy za tę opinię. Pozdrawiamy!

Gość 2

Firma w trakcie rozwoju więc pracy dużo dla każdego lubiącego wyzwania, zarobki ok, kadra kierownicza ok, jedyny minus to dojazd.

@Gość 2

Dziękujemy za tę opinię. Pozdrawiamy!

Ilona
@Gość 2

Nieprawda. Nima nic z prawdy o tej firmie co piszą właściciele, (usunięte przez administratora). Nie polecam, nikomu pracy w tej firmie.

Czy w Farma Świętokrzyska Łukasz Gębka zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Wszystkie pytania związane z umowami proszę kierować bezpośrednio do naszego działu HR na adres: kadry@farmaswietokrzyska.pl. Pozdrawiamy!

Klient

Absolutnie nie polecam nikomu zakupów online w tej firmie. Kontakt z klientem co najmniej lekceważący i ironiczny. Kompletny brak kompetencji i jakiejkolwiek etyki sprzedaży i podejścia do wykonywanej pracy.

@Klient

Bardzo nam przykro, że kontakt z nami nie spełnił oczekiwań. Zachęcamy do skorzystania z możliwości reklamacji! Zapewniamy też, że dbamy każdego dnia o to, aby nie tylko nasze warzywa i owoce były jak najwyższej jakości, ale też kontakt z klientami. Jeżeli dostaniemy drugą szansę, dołożymy wszelkich starań, aby kolejne zamówienia były satysfakcjonujące. Pozdrawiamy!

Zostaw merytoryczną opinię o Farma Świętokrzyska Łukasz Gębka - Boria

• Jak się pracuje w Farma Świętokrzyska Łukasz Gębka?

Zobacz opinie na temat firmy Farma Świętokrzyska Łukasz Gębka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Farma Świętokrzyska Łukasz Gębka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Farma Świętokrzyska Łukasz Gębka
2.5/5 Na podstawie 29 ocen.

Farma Świętokrzyska Łukasz Gębka