Opinie o Bebiko i firmie Nutricia Polska Sp. z o.o. w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Nutricia Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Nutricia Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nutricia Polska Sp. z o.o. w Opole Marka Z Jemielnicy 1

ajirmajk

atmosfera jak po bąku niemacznym

Jakie godziny pracy obowiązują w Nutricia Polska Sp. z o.o.?

L

24/7

Krystyna
@L

No ale na jakie zmiany się pracuje?

Dzień dobry, aplikuję na stanowisko Młodszego Specjalisty / Specjalisty ds. Zarządzania Materiałowego. Czy ktoś mi może powiedzieć coś więcej o tym stanowisku i dziale (jakie zarobki, atmosfera, godziny pracy, czy ciężka praca)? Z góry dziękuję.

ZZZ
@Paweł

Uciekaj :)

Dawid
@Paweł

Nie podążaj ta drogą. Odradzam

Angi

Jak wygląda praca w laboratorium w Krotoszynie? Jakiego rzędu są zarobki?

Ola
@Angi

Nie polecam. Najgorsze miejsce w jakim pracowalam.

Iga
@Ola

Można coś więcej na ten temat ? Jak wygląda kwestia szczepień , czy jest obowiązek i czy jest to praca w weekendy?

Sama prawda
@Ola

Zgadzam się w 100% okropna atmosfera

Ustawiacz

Pytania o pierdoły,BHP itp. Jak sie nie spodobasz 0 pracy

Czy dziwi Pana filmik o BHP na wejsciu do firmy? Oczywiscie,robie z siebie profesjonalną firme a non stop prowadzone rekrutacje albo bezposrednio albo przez agencje Pracy i tak w kołko od kilku lat!Coś chyba jest nie tak

Konrad

Dlaczego szef UTR odszedł a z nim kilka osób?

Elektryk
@Konrad

W korpo nazywa się to nieetyczne postępowanie czyli preferowanie firm z których czerpie się korzyści. Po prostu Nan B i jego świta przyjmowali. Zarząd się połapał i musieli odejść. Po prostu chłopaki szły po bandzie

@Elektryk

Co przyjmowali?

Elektryk
@Marek

% i inne cenne drobiazgi

Lolek
@Marek

Techniczni wszyscy brali A gdzie to Pan B teraz wylądował?

Były
@Konrad

Dlaczego? Bo przez lata firma skupiała się na dojeżdżaniu fizycznych i liczeniu na monitoringu ile minut kto siedział w kiblu zamiast zwrócić uwagę na prawdziwe problemy. Tam się nic nie zmieni, ta firma jest przesiąknięta hipokryzją i kompleksami wiejskich kierowniczek i dyrektorek. Ciekawe ile jeszcze takich kwiatków skrywa się za pięknymi hasłami, dyplomami i tytułami pracodawcy roku.

inzynier UR

Rekrutowałem się stanowisko automatyka w UR. Dość śmieszne zarobki proponują jak na wymagania, które stawiają: - 5800 brutto na start dla doświadczonego pracownika - 4brygadówka - poza tym, że jestem automatykiem to pełniisz rolę mechnika jak i operatora maszyn, gdy jest taka potrzeba - dowiedziałem się tego od pracowników za pomocą LinkedIn Praca raczej dla nieszanujących się inżynierów bądź studentów.

Elżbieta
@inzynier UR

Rozumiem, że raczej odrzuciłeś ich ofertę? A rekrutacja składała się tylko z jednej rozmowy, czy było tego więcej?

inżynier UR
@Elżbieta

Rekrutacja jednoetapowa. Rozmowa z trzema gościami (chyba lider, kierownicy działów), nomen omen całkiem w porządku, jak i sama rekrutacja przebiegła bez zarzutu. Nie mniej jak wspominałem wyżej, warunki finansowe sprawiły, że odrzuciłem ofertę. Przykro, że ktoś za takie pieniądze pracuje. Psuje to rynek pracownika.

szary ludek
@inzynier UR

Nie bój nic 2 razy tyle pan B i jego ekipa dorabiała na współpracy z rekomendowanymi dostawcami

Hej, czy firma wyplaca pieniądze na czas? ????

AAAAA
@Marta

ZAWSZE NA CZAS

Pracowało się na odżywkach

Hejka, Co tam na odżywkach słychać? Jak się miewa "slynna" liderka? Dalej gwiazdorzy? Czy może już mamusia kierownicze stanowisko załatwiła i macie spokój? ???? Pozdrawiam cieplutko ????

Sławek
@Pracowało się na odżywkach

Oczywiście, że załatwiła. Zmieniła wydział, bo tam gdzie piszesz, nie dawała sobie rady. W nagrodę mama przekierowała ją na logistykę i jest liderką lvl.9 czyli widełki płacowe kierownicze. Ot, taki paradoks, nie ogarniasz to Cię awansują.

Roman
@Sławek

To pojedynczy przypadek w tej firmie czy takie akcje zdarzają się częściej?

Krzysiek

Cześć. Jest ogłoszenie na Lidera Produkcji. Może ktoś coś więcej opowiedzieć o tym stanowisku? Jaka to praca, jaka decyzyjność czy faktycznie zmianowa? Aczkolwiek nie ukrywam że opinie o Waszej Firmie nie najlepsze...z czego to wynika???

wieslaw1gr
@Krzysiek

To zależy na jaki wydział się dostaniesz. Na produkcji zawsze jest to praca na 3 zmiany. Na niektórych wydziałach czterozmianowa (soboty i niedziele, ale bez świąt). A to czy jest tu dobrze, czy źle, zależy w duże mierze od ciebie. Czy potrafisz się z ludźmi dogadać i przystosować do konkretnych warunków. Ja pracuję w tej firmie już 20 lat i mogę powiedzieć, że jest różnie, tak jak różni są ludzie, Ale wszędzie jest tak samo: jeśli potrafisz się dostosować do aktualnych warunków, to możesz znaleźć tu ciepłą posadkę. Jeśli jesteś problematyczny i roszczeniowy, to wszędzie ci będzie źle. Nie spróbujesz, to się nie przekonasz.

@wieslaw1gr

Dzien dobry. Może Pan napisać coś o pracy na magazynie? Chodzi o operatora wózka widłowego. Czy firma daje szansę osoba, które mają uprawnienia udt i prawo jazdy kat.C ale nie mają doświadczenia? Dziękuję.

Były
@Zainteresowany

Daj sobie spokój z tą firmą,chyba że lubisz w korpo być tylko poniewierany.Za torami firma szuka kierowców na śmieciarki i całkiem przyzwoite zarobki oferuje.

Dobra rada
@Zainteresowany

Omijaj z daleka!!Zmarnujesz swój talent w tej firmie.Nigdy nie wiesz kiedy i za co cię zwolnią a bhpowiec najmądrzejszy na świecie...

Mark
@Krzysiek

Najgorsze stanowisko w zakładzie !!!!

NikSakBikDik

ku rdpe l ka li pseu dokierownik ma się dobrze

Narcos
@NikSakBikDik

Pracowales w integer w opolu kiedys?

Dudus

Witam. Ile aktualnie zarabia na rękę lider produkcji w nutricia Opole?? Mniej więcej jeżeli ktoś się orientuje

@Dudus

na początek dostaniesz około 8000zł

Prac

W nutricii od kilku dni panuje DYSKRYMINACJA ze względów sanitarnych,naiwni którzy brali udział w eksperymencie medycznym tzw.szczepieniu są faworyzowani(chodzenie bez masek itp...)Wprowadzona dyskryminacja jest wbrew zapisowi art.32 konstytucji RP -zgłoszone w prokur. i pip.

XYZ
@Prac

(usunięte przez administratora) Potem będzie gamoń płakał że na Covid zachorował. I bardzo dobrze że są faworyzowani!

Prac
@XYZ

Zacznij odróżniać zachorowanie a zarażenie się to po primo-to że ci przy władzy celowo mylą jedno z drugim nie zwalnia cię z myślenia swoim rozumem.Drugie to nie są żadne szczepionki jak wam się kit wciska tylko preparat medyczny w fazie testów(zamiast na zwierzętach to tym razem na ludziach)-nikt za jego działanie NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI(sam pewno podpisywałeś że bierzesz to dobrowolnie i bez możliwości rozszczeń...Obudź się,zdejmij maskę i zacznij żyć.Po trzecie gamoniem swojego ojca nazywaj,bo widzę że od małego ci wpajano żeś gamoń ale nie mierz każdego swoją miarą.Bądź zdrów

@XYZ

No faktycznie,ten covid to tak ciężka choroba że aby się dowiedzieć że jest się chorym to testy trzeba robić...obudź się człowieku i włącz myślenie...bo was robią jak małe dzieci

@Prac

ojezu, nie chcesz się szczepić - nie szczep się, czy ktoś Ci każe? ale bądź gotów że jak nie jesteś zaszczepiony = chodzisz w maseczce. pracować cały czas możesz. proste. super że masz swoją opinię na temat szczepień i wgl, ale musisz się stosować do wewnętrznych rozporządzeń firmy, albo spadaj :)))

Blabla
@pracownik

Widać jak ludzie tracą rozum. Przepisy zakładowe nie mogą łamać kodeksu pracy i ustawy zasadniczej... Dobrze że nie pracuje w takim (usunięte przez administratora)

bozka1
@Blabla

Tak bylo jest i bedzie.Ja pracowalam tam 4 lata.Non stop psychoza,podbijanie normy,tak aby pracownikom nie wyplacac premii,system 4 brygadowy za marne pieniadze.Liderki nie dla ludzi tylko dla kierownictwa.Jestem szczesliwa ze opuscilam ten (usunięte przez administratora)

Leon
@Prac

Antyszczepy nie szczepią się dobrowolnie, więc twój wybór :-)

Felek

Ile na start można liczyć na stanowisku automatyka?

Kurdu pel(ekspert:),któremu poprzestawiały się wymiary i spartaczył projekt nowego magazynu-- pracuje jeszcze...??Pewnie tak(sprawa zamieciona pod dywanik??),szeregowy pracownik od razu dostałby wypowiedzenie,a ten jeszcze pewnie premię zgarnął...ot polityka firmy.Omijać z daleka.

calitzfelick

wymiary ma kierownicy z ovicy nutrycy

Jaka jest kultura pracy w Nutricia Polska Sp. z o.o.?

świstak

atmosfera istnie rodzinna. Na dziale przepakowań spokojnie można męża znaleźć, mimo że go już masz...:) Romanse, zdrady, trójkąty... (usunięte przez administratora) brak szacunku dla człowieka, wyzysk no i oczywiście kumoterstwo (o ile jesteś krewnym kierowniczki)

Misiek

typowy wyścig szczurów; nie ważne ile umiesz, ważne, że wiesz komu wylizać. Kablowanie i sprzedawanie się za przysłowiową złotówkę. Pozdrawiam OPERATORÓW PROCESU COP :)

burger z dworca
@Misiek

Bambaryły tam od zawsze były. Lubią lizać jak lizaczka. Niech żyje wolna Polska !!!

Urszula

Hej, z chęcią zapoznam się z opiniami o produktach Bebiko. Na co zwrócić szczególną uwagę w wyborze mleka? Co polecacie kupić z oferty Bebiko? Czekam na komentarze :) I pozdrawiam

@Urszula

Bebiko od zawsze jest na rynku, dlatego też jest to mój wybór mleka dla mojego dziecka. Na szczęście od razu córka zaakceptowała Bebiko, więc nie miałam potrzeby szukać innych. Mleko zawiera wszystkie potrzebne witaminy i składniki minerlane. Również inne produkty np. na kolki pomogły nam w kryzysowych sytuacjach. Polecam produkty tej firmy.

hehe

Zdecydowanie nie polecam tego miejsca pracy, jezeli chcesz miec czas dla rodziny i przyjaciół to zdecydowanie 4 brygadówka nie jest dla ciebie, kwaśny klimat w pracy, uprzejmi donosiciele ( nie na sie co dziwić osoby przyjeżdzający ze wsi myślą że to metropolia i sukces w życiu). Brak szacunku do drugiego człowieka, co mam więcej dodać? praca w pocie czoła, trzeba robić za trzech.. 1600-1700 zl netto za prace na 3 zmiany , 4 brygadówka - wszystkie weekendy pracujące. Straszne okropieństwo - o produktach do produkcjii już nie wspomne z pleśnią, przesuszone z datą spożyć do dnia ... tego samego.. naprawde restrykcyjne przepisy ;) chyba tylko bhp żeby nie dać premii... nie polecam. A te karierowicze po trupach co kłamią że jest inaczej - najczęściej liżą odbyty, kapują i myślą że złapali Boga za nogi i są niezastąpieni.. żałuje że tam pracowałem. Nie polecam! ! !

Hyhy
@hehe

Gdzie Ty pleśń widziałeś?! Chyba na serku co z domu przyniosleś. Kapusie jak wszędzie, kolesiostwo również. Praca w 4 brygadach za 1600netto? To chyba za cały miesiąc na L4. Jest ciężko zwłaszcza jak poprzednia zmiana ma wylane na wszystko ale cóż... taka praca.

Planowanie
@Hyhy

To prawda jak jedna zmiana olewa wszytko to następna się na robi. I nikt tego nie docenia, jeszcze ci powiedzą ciesz się że masz pracę

Qwerty
@hehe

1600-1700 netto ? Dziwne...nigdy nie dostałam mniejszego wynagrodzenia niż 2000 tys. Zazwyczaj w granicach 2300-2400. Czasami zdarzyło się nawet 2700. A pracuję tam od 2017 roku ;-) choć nie powiem, praca na C1 mega wymagająca.

Kiero

Nikomu nie polecam, totalny bałagan, opinie mówią same za siebie, totalny brak poszanowania człowieka, zjeździłem wiele firm ale nutricja opole pobiła wszystkie najgorsze firmy w jakich do tej pory byłem,są numerem jeden.

jacek

fajnie że zwolnili age

Tedi

Ta firma znowu ma tytuł pracodawcy roku, a tu tylu narzekających?

Zostaw merytoryczną opinię o Nutricia Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Nutricia Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nutricia Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nutricia Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nutricia Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Nutricia Polska Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nutricia Polska Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 403 ocen.

Nutricia Polska Sp. z o.o.