Opinie o AXIDUS w Maasdijk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie AXIDUS. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w AXIDUS o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o AXIDUS w Maasdijk

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Paullla

Z całego serca odradzam współpracę z tą firmą! Opowiem od początku. Razem z chłopakiem postanowiliśmy wyjechać do Holandii poprzez agencję Axidus w styczniu. Widzieliśmy negatywne opinie, ale stwierdziliśmy że nas to nie dotyczy - "pewnie wypowiadają się sami alkoholicy i nieroby, którzy chcą dostać pieniądze za nic". Jednak rzeczywistość okazała się zupełnie inna. Ja trafiłam do firmy Greenyard-prawdziwy (usunięte przez administratora), na stanowisku kontrolerów Polacy, którzy nie potrafią wytłumaczyć Ci na czym polegać ma pracę, jednak zawsze potrafią udowodnić, że jesteś niedorozwinięty i do niczego sie nie nadajesz. Na moich oczach ludzie mdelli podczas pracy z wycieńczenia i stresu. Mój chłopak trafił do firmy Zeeman, praca calkiem sympatyczna, nie miał na co narzekać podczas wykonywania obowiązków. Problem zaczął sie przy wypłacie - 90 euro za 54 godziny pracy. Co do samej agencji... Pobierają tygodniowo ponad 100 euro za mieszkanie, 25 za ubezpieczenie które i tak nie jest opłacane, 30 euro za dojazd do pracy, 15 euro prowizji za pomoc w znalezieniu mieszkania (tak, potrafię przetłumaczyć PaySlip z holenderskiego na polski) + multum innych prowizji. Finalnie pracownik dostaję wypłatę, która wystarcza na opłacenie mieszkania, podstawowych produktów spożywczych i może ewentualnie żel pod prysznic. Najlepszym przykładem niekompetencji danej agencji jest fakt, że w momencie gdy przyjechaliśmy złożyć wypowiedzenie, pracownica biura była przerażona, schowała sie do gabinetu,po czyn wyszła i próbowała nas wyrzucić jakby się bała że przyszliśmy z pretensjami. Jeśli ktoś chce poznać więcej szczegółów proszę pozostawić adres e-mail w komentarzu. Pozdrawiam.

Patii

Bardzo polecam agencję, większość negatywnych opinii jest wystawiana przez osoby którym po prostu nie chce się pracować albo przyjechali tutaj imprezowac. Agencja zapewnia mieszkania w dobrym standardzie, jak coś nie odpowiada to zawsze idą na rękę. Jak coś nie odpowiada z jakąś firmą to idą na rękę i znajdują coś innego, jeszcze nie było problemu z tym że same rezerwy i że pracowało się 2 dni w tygodniu, chyba że się jest nierobem :) Nie ma co czytać opinii takich patusow którzy oczekują niewiadomo jakich milionów lepiej się przekonać samemu :)

Marzenax77

Hej czy ktoś obecnie jest na ofercie świątecznej ?? Z terminów koniec listopada lub początki grudnia.. Czy jest praca w tygodniu czy więcej np rezerw i czy ktoś jedzie teraz na termin 13/14 lub 17/18 grudnia

ewelona i jeremik 82

nie zgodze się z tymi wszystkimi negatywnymi opiniami, z Agencją Axidus pracujemy już drugi rok i nigdy nie spotkaliśmy się z warunkami pracy o których piszecie. A jesli myslicie ze jedziecie na wczasy do wynajmujcie sobie hotel. Ludzie jedziecie do pracy zeby zarobić a nie na wczasy.

Gargamel
Kandydat

Mają jakieś oferty przy których da się odłożyć chociaż te 800 euro miesięcznie przy 40 godzinach tygodniowo?

Pracownik Nowy wpis
@Gargamel

Stary 600 zarobisz po zabraniu za przytułek przeszło 100euraczy tygodniowo, ubezpieczenia 24 i 6 Jurków za wiecznie spóźniający się transport . Jak dobrze pójdzie to te 600 dostaniesz na miesiac i nie odłożysz bo życie drogie. Chyba że zmienisz agencje ,albo jesteś wybitnym specjalista ,ale to też jak specjalista to do innej agencji ,bo tu oferty nie zależnie od tego co potrafisz, do (usunięte przez administratora) prac za marna kasę.

szklana sakwa Nowy wpis
@Pracownik

realnie jakies 300 do max 500 na tydzien na reke wychodzi w Holandii w zaleznosci od oferty pracy i liczby godzin (czytaj nadgodzin) koszta kazdy ma te same na prawde trzeba sie nameczyc zeby miec 200 lub mniej to albo nie planuja cie do pracy albo cos z toba nie tak wiekszosc firm zapewnia te 40-45 godzin na tydzien zdarzyc sie moze mniej lub wiecej w jakism tygodniu wiadomo a no i najwazniejsze cyz masz wiekowke czy nie wieksozc duzych agencji ja ta opisywana nie ma wiekowek ale trzeba byc ostroznym bo niektore zawyzaja czynszem (dostawalem sam oferty z mieszkaniem po 145-160 euro za tydzien) tu mialem 109

Ona Nowy wpis

Jestem strasznie zawiedziona ,tyle dobrych obietnic przez telefon, przed wyjazdem ,potem w biurze już na holandii ,a tu nagle się okazuje ,że trafiam do innych czynności niż mówiono, na firmę gdzie brakuje godzin ,tygodniowka 200euro druga 160, siedzi się na tym brudnym hotelu, pokoje jak na melinie, Pan B.. co chodzi w zakrotkich koszulkach z brzuchem na wieszku jakiś kordynator chyba hotelu te jego teksty i zachowanie jak w obozie jakimś, włazi do pokoju jak się przebieram ,po słowach zamknij pokoj ,dalej stoi patrzy się i grozi nie wiadomo czym a nawet nie sprawdzi ze rezerwe mam,dopiero po telefonie do biura i gdy się dowiedział że na rezerwie jestem wyszedł, nawet przepraszam nie było ,kierowcy dowożą tak że się człowiek spóźnia, odliczane są godziny ,może to taki układ, bo każą im jacyś planiści spóźniać ludzi albo ktoś nie potrafi zapanować nad grafikiem na którą mają być ludzie w pracy i o której ich odebrać. Porażka totalna ,zamówiłam i na zdrowia psychicznego mnie tam nie ma ,jakiś cyrk tam panuje, znalazłam normalna agencje, są godziny ,normalni ludzie ,bo ten hotel to straszne doświadczenia ,szczególnie ten gruby oblech ,co z pokoju nie chciał wyjść, gdybym była w Polsce zgłosiła bym na policję, ale na nie szczęście to holandia.

Jowita Nowy wpis
@Ona

Czesc ,takze tam pracowalam ,takze za marne grosze bo godzin brakowalo ,a jak byly to marne grosze za nie placa ,wyjechalam z mysla ,ze sie uda kilka groszy wiecej niz w polsce dostac ,mam wiecej w lidlu w polsce niz w tym okropnym miejscu ,hotelu z 13 pieter i tej firmie krzak. A Ten Oblech jak nazwałaś go nie prawdopodobne ,ze on nadal tam jest ,chyba po to wlasnie zeby ponizac kobiety i po pracy zeby czuly sie jeszcze gorzej ,chodz sie zgadamy i pojdziemy razem na policje ,na pewno znajda sie inne dziewczyny ,usadzimy tego zboczenca, z takim psem czarnym chodzi co jest podobny do niego ,proponował mi kiedyś sex jak tam byłam wieczór w jednym z tych oblesnych pokoi, mówi że ma wolny pokój bo ma klucze od wszystkich poki i numery rozdaje koleszka jak się nie zgodzisz, bo wypisują potem jacyś goście co planują kierowca trasy ,bo z jednym pisalalam ,żeby mieć dowody na potem ,i tak planują im trasy ,że wszyscy się spóźniają, albo przyjeżdżają po godzinie ,2 gdy się skończy pracę, tragedia z kilkoma jeździłam i z każdym tak samo ,spóźniony, w tym hotelu, totalna melina ten hotel ,ćpuny, pijaki i ten gruby zbereznik ,co się śmieje gdy źle się dzieje i głupie jego teksty, nie panuje nad niczym. Zgłaszałam to ,ale nikt nic jak widzę z tym nie robi ,skoro następne osoby o tym piszą, trzeba by go nagrać i na you toube umieścić, wtedy może ktoś się zainteresuje.

Ego

Odradzam ta firme dobre opinie pisza z biura axidusa zaden normalny czlowiek szanujacy siebie nie napisze nic dobrego o tej firmie,obiecuja dobra prace puzniej (usunięte przez administratora) za smieszne pieniadze bo nie zawsze sa godziny,traktuja czlowieka jak smiecia przerzucanie z firmy do firmy zenada.Wielka bzdura ze ludzie nie chca pracowac

Xyz
@Ego

Masz racje,calkowkita prawda.

Adam

Chcesz zacząć na minusie zacznji prace w axidusie.Kłamcy i (usunięte przez administratora)

Ewa
@Adam

jak 460 ojro to minus to ok. Bardzo pomocna opinia od Ciebie taka merytoryczna i na poziomie. Z pewnoscia wiele osob sledzacych watek pracy w holandii by axidus uzna ja za gamechanger xdxd osobiscie powiem ze jesli ktos jedzie z nastawieniem pracy to ma ja od poniedzialku do soboty mieszkanie kosztuje 109 na tydzien ubezpieczenie 28 transport darmowy wszelkie opinie ze agencje zarabiaja nie wiem bo osoba przyjedzie z polszy, za wyrobienie sofika/bsn, ze sa na minusie to mozna sobie miedzy bajki wsadzic. przy czym nie twierdze ze nie mozesz byc na minusie bo technicznie jak nie pracujesz a mieszkasz tylko to jest taka ewentualnosc ale jak wspomnialam na poczatku wystarczy pracowac ps. nie trzeba znac angielskiego zeby sie dostac, ps2 maja wiele pokoi dla par ps maja tez pokoje dla grup ps maja darmowy internet na lokacjach ps warto miec auto sluzbowe jak ktso sie bardzo martwi ze nie bedzie godzin dodatkowo ze swojej strony polecam jednak znac angielski jakos a2 lub wyzej wtedy jest ogolnie w Holandii mnogosc prac ciekawszych niz zwykla produkcja, zarowno technicznych jak i uwaga biurowych agencje rowniez posiadaja takie prace czesto nie publikuja stanowisk pojedynczych i na miejscu dostajesz do zastanowienia lepsza lepiej platna propozycje pracy na koniec dodam ze niedlugo ruszaja tez prace szklarniowe jesli ktos ma checi robic przy tomatosach lub paprikosach - wiadomo nie kazdy lubi pozdrawiam Ciebie Adam :D

Adam
@Ewa

Komentarz napisany przez biuro.

jabłko

Komentarz napisany przez naganiacza usprawiedliwiający agencje.

Ego
@Ewa

Co ty (usunięte przez administratora)

Remek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 dni.
Kandydat

Hej, planuję jechać do pracy organizowanej przez tą agencję, mógłby ktoś mi przesłać dokładną opinię na jej temat na mail: remek75784@gmail.com ? Z góry bardzo dziękuję.

boxtel z mma

pylem 3 razy i nie zawiodlem sie mialem kilka firm w tym czasie wazne by chodzic do pracy i robic swoje brak wiekowki tygodniowki i mozliwosc pracy w parze to najwieksze plusy z minusow dojazd do pracy i ciezko sie do nich dodzwonic prace nie wymagajace fizycznie w wiekszoci stojace na hali i magazynie dosyc przyjemna pani koordynator przyjmujaca a w biurze zalezy jak trafisz

natalja

Polecam. Praca bez rezerw, wypłata na czas, dobry kontakt z koordynatorem, mieszkanie bez większego szału, ale warunki były normalne. Fajna atmosfera w pracy. Wypłaty dobre napewno wieksze niz w Polsce nawet jak wyrabiasz 2 etaty wiec jak ktoś sie zastanawia to jedz

Dominik Toretto

Lepiej skoczyć na banie z mostu niż tam jechać

pedros
@Dominik Toretto

to skacz trolu. jeszcze nie bylo takiej agencji zeby azdy byl zadowolony ze wszystkiego niemniej na rynku sa tylko te ktore przechodza kontrole te niderlandzkie i polskie dostaja certyfikacje sa wyplacalne. i ta do takich sie zalicza przeczytaj jakie kary sa w holandii jesli agencja robi cos nie tak. przecytaj ile firm musialo zmienic nazwy zeby funkcjonowac bo zostaly pozamykane i teraz pomysl czy na pewno chcesz skakac bo uwierz mi mozna trafic o wieeeeele wieeeeele gorzej. poza tym odkad zniesli wiekowke dla mlodych i maja nowych klientow ich propozycja na rynbku holenmderskim nie nalezy do zlych. z prac produkcyjnych mysle ze sa w top 10 godnych uwagi.

Pectus
@pedros

Puknij się w czoło. Jeszcze firmy typowo Holenderskie,gdzie Polak,albo Turek się nie wkręcił są wiarygodne. Inne firmy robią z ludźmi co chcą . Co Ty piszesz o karach????????????

Masło

Nie polecam nikomu omijać szerokim łukiem . (usunięte przez administratora) istnieje nawet zagrożenie zdrowia a nawet życia i nie dajcie się nabrać !!!

Stały
@Masło

Jak nie polecasz? Osobiście jakbyś się nie sprawdził u mnie np ja bym Cię postawił do pionu jak wszystkich i wtedy chodziłbyś jak jak w zegarku. Przyjeżdżasz do pracy a nie na wakacje!!

Stały
@Stały

No ja bym cię postawił do pionu to byś chodził jak w zegarku!

Kejkej
@Stały

Wez się chlopie rozpędz i z całych sił uderz w betonowy mur........

Elżbieta
@Masło

Co to znaczy zagrożenie życia? Może opowiesz jakies konkrety, chcłopak chce rekrutowac do firmy :(

@Masło

Haha co to za komentarz Masła! Nie polecasz napisz czemu konkretnie! zagrożenie życia bo papryka Cię w pracy zaatakowała? czy doniczka z kwiatami upadła Ci na głowę :D oj masło masło pisz komenty gdzie indziej i NIE ZAŚMIECAJ

Jan
@Patii

Pracowałem tam 6 tygodni, maks godziny jakie osiągnąłem to 30 a najmniej w całym tygodniu pracy to 14, napiszcie pod tym postem e-maile to wyślę wam solarisy za całe 6 tygodni :) więc (usunięte przez administratora) że nie ma rezerw, najgorsza firma, (usunięte przez administratora)

@Jan

Może nie byłeś takim pracownikiem jakiego firmy wymagają, jak się (usunięte przez administratora) to tak jest :) Chyba nie widziałeś innych agencji, bo z mojego doświadczenia są o wiele gorsze od Axidusa.

Urszula
@Patii

Dzięki za opinie, myślisz że nie mając doświadczenia agencja będzie mogła mi zaproponować jakąś pracę?

@Urszula

Ludzie nie wybierajcie się tutaj, przecież tu nie ma pracy! Firmy zamykają produkcje, ludzie siedzą w domach na rezerwach nie zarabiając nawet na mieszkanie. I nie dlatego, że są nierobami tylko dlatego, że agencja nie ma gdzie ich wysłać. Prowadzenie dalszej rekrutacji pracowników z Polski ma tylko zapełnić im wolne mieszkania po tych co uciekli widząc co się dzieje....

@Patii

Dajże spokój Pati z biura, naprawdę chcesz tu komuś wmówić, że ludzie tu jadą 1500km z Polski żeby potem nie jechac do pracy bo "nie chce im się pracować"? Każdy tu jest po to żeby zarobić, a w tej agencji aktualnie jest pracy tyle, że nie dla każdego starcza. Ludzie pracują po 2-3 dni w tygodniu i to dlatego bo na tyle dni dostają planningi z biura a nie dlatego, że poimprezowali.

@Padme

A to piszemy o aktualnej pracy? Bo w obecnej sytuacji chyba na całym świecie nie ma pracy i chyba nikt za bardzo o zdrowych zmysłach nie wybiera się aktualnie zagranicę. Koleś pisze że nie miał 14h na tydzień przed wirusem, a teraz jak panuje wirus ma się nawet więcej. Nie każdy kto da pozytywną opinię i nie narzeka musi być od razu z biura.

Patii

Jak się powołujesz na "Boga" to już jest z Tobą coś nie tak ;D Więc lepiej zakończyć dyskusję. Jestem obecnie w axidusie, rozumiem sytuacje która teraz jest i chyba wiadome jest to że aktualnie nie będzie 50h pracy tylko o wiele mniej bo na całym świecie rynek upada. Ci co będą chcieli się przekonać że agencja nie jest najgorsza w całej Holandii to się przekonają i tyle, od siebie mogę polecić jeśli się nie przyjechało na wakacje albo jarać cały dzień.

@Patii

Na całym świecie nie ma pracy, ale axidus za wszelką cenę będzie wmawiał, że u nich akurat jest. Na internecie wystawiają ogłoszenia, że mają pełno pracy, a tu w Holandii ich pracownicy przesiadują w mieszkaniach na rezerwach i czekają na planning jak na zbawienie. W sumie to już mi nie żal tych, którzy przyjadą tutaj mimo, że się ich ostrzega. Każdy uczy się na swoich błędach i na uszczerbku w portfelu :D

Patryk 1998
@Jan

Szymek981@Onet.pl

Kamila
@Padme

Wyjechałam do pracy w ubiegłym tygodniu we wtorek, pracuje od pierwszego dnia, codziennie po 8-10 godzin, praca przy owocach, segregacja, pakowanie, dodatkowo w sobotę zapisałam się na extra pracę, więc bardzo dziwią mnie takie komentarze. Bardzo dużo zależy też od podejścia danej osoby do pracy, jeśli ktoś jest zmotywowany i wie po co wyjeżdża to jest doceniony i godziny pracy zawsze ma :)

Buli
@Kamila

@kamila czy ogólnie sytuacja osób z którymi pracujesz, masz do czynienia jest taka jak h Ciebie? Mają pracę ?

@Kamila

O popatrz, i po tygodniu pracy juz pozwalasz sobie wyrokować, że "jak ktoś wie po co wyjeżdża to jest doceniony i godziny pracy zawsze ma"? Skąd ty to możesz wiedzieć będąc tam kilka dni? A może stąd, że pracujesz w dziale rekrutacji axidusa? :D

Zeman
@Padme

Na calym swiecie nie ma pracy!! Wirus, wirusem ale zaklady produkcyjne normalnie dzialaja, bo dzieki temu masz potem towar w sklepach! Twoja opinie juz znamy wiec idz po hejtuj teraz na inna firme bo chyba jestes z konkurencji :)

Hey
@Patii

A jakie to agencje sa gorsze od Axidusa?Z checia dowiem sie ktore to agencje sa ponizej zera pani wszystko wiedzaca

Switus
@Zeman

Dokladnie produkcje dzialaja, i praca jest! Moze nie ma tylu nadgodzin ile mialem wczesniej ale nie ma co narzekac. Rodzina zdaje relacje ze w Polsce bardzo zle to wyglada wiec nie ma co wracac.

@Zeman

A kim ty jesteś żeby mi mówić co mam robić? Jestem tutaj i dziele się swoim doswiadczeniem, aby ustrzec innych pracowników. Ty za to nie napisałeś nic konstruktywnego. Domyślam się skąd twoja ksywa i trochę nietrafiona bo jak dobrze pamiętam w marcu jak przyszedl kryzys to na Zeemanie od razu przestali zamawiac ludzi z Axidusa

Bunia
@Patii

????????????Tak tak gadu gadu to dlaczego ściemniają ludzi i nie są szczerzy co do robót są wyjątki ze trafiają do jednej firmy i tam są planowani cały czas mnie zrobiono w bambuko i jeszcze mi wmuwiono że to moja wina ????????niestety ja tej agencji nie polecam bo są lokacje co mają w dobrym standardzie a mają i paskudne bungala i patoligie więc jest pół na pół bo są i brudasy i ludzie ktorym pasuje pracować 3 dni w tygodniu

Monika
@Kamila

W prosty sposób można wyczuć ,że pochlebne recenzje na temat tej firmy piszą osoby ,,podstawione,, ,czyli pracownicy, którym płaca za promocje i rekrutacje do tej firmy,a po czym ,otóż -bogate kulturalne słownictwo. Więc jeśli werbujecie w tak nieuczciwy popiepszony sposób to karma do was wróci ,nie dziś ale kiedyś napewno

Beata
@Patii

Moja agencja też nie jest najgorsza ale mają problem z pracą jest obecnie mniej zleceń i trzeba to przetrwać.

Andxia
@Patii

Niech Panie z biura się tak pozytywnie nie wypowiadają, bo aż wstyd!!!

Llll
@Patii

Ta agencja ma dziwne zasady bo dopiero po przyjeździe na miejsce w Holandii gdzie są polscy koordynatorzy pracownik dowiaduje się dopiero do jakiej pracy będzie przydzielony zamiast okreslic się gdzie jaka praca

Gary
@Patii

Podstawiona osoba z biura jak przechowalnia narkomanow moze byc spoko ?

trick
@Padme

o to im chodzi abyś miała za kwaterę zapłacić , gwarantowane 3h pracy tygodniowo pozdrawiam. ściągają ludzi aby zapewnić oblężenie w ich slumsach

Aix

Tak tak... Pati z biura.

Moderator
@Patii

Wypowiada się pracownica agencji.

Ww
 Problem
@Patii

Tak twierdzisz, ja przyjechałem w poniedziałek dziś jest czwartek, do tej pory nie mam pracy ciągle w rezerwie, i co na koniec zabiorą mi ponad sto euro z wypłaty której nue dostanę gdyż nie przepracuję nawet godziny. Przyszedl po 2 dniach facet od mieszkania i spytał czy chcemy przejść do agencji pewnie siostry, bo w axidusie nie ma pracy narazie czesc osób się zgodziła i pojechała na kurczaki na 3 godziny śmiech na sali. Jak ktoś chce moge mu wysłać bo mam screeny ze jestem w rezerwie od przyjazdu. Nie polecam omijać szerokim łukiem, a nawet jak pracujecie to jak mi ludzie co są tu dłużej pokazują solarisy to żenada 305 euro za 45 godzin i jeszcze zaplac z tego za dojazdy do pracy. Żenada odradzam każdemu nawet desperatom. Na szczęście dzis stąd jadę

Bogusia
@Patii

Nie wiem ile masz z tego ale pracuję obecnie z osobami które przez tą agencję pracowały i nie są nie robami ani pijakami itd. Jest to zwykłe małżeństwo które też zostało (usunięte przez administratora)przez tą agencję. Teraz co wymyślisz Patii. A chciałam tam składać aplikację. Ale widziałam solarisy nawet i dziękuję bardzo.

Maciek
@Ww

@Ww Pracuję w Axidusie jako kierowca i rozwożę ludzi po przyjęciu na kwatery. Z tego co wiem, a jestem na bieżąco nie przyjmowali nikogo do pracy w poniedziałek xD. Więc jakim cudem jesteś u nich zatrudniony od poniedziałku??? Takie opinie pisane przez Trolle internetowe to śmiech na sali...

Ala
@Maciek

Cześć. Jak wygląda teraz praca w okresie pandemi?

Czarna
@Patii

Zaryzykowalam mimo tylu złych opinii przekonalam się na własnej skórze że jednak " patusy " mają rację. Moim zdaniem patusem to jest Pani skoro wypłaty od axidusa są dla Pani takie dobre . W sumie zależy jakie kto ma w życiu priorytety, bo jeżeli ktoś nie ma większych oczekiwań tylko aby było na alko lub cpanie to jak najbardziej praca w tej agencji będzie odpowiadać. Co do zakwaterowania to chciałabym się dowiedzieć gdzie axidus zapewnia te mieszkanie o dobrym standardzie ? Ponieważ byłam mieszkałam na ich lokacjach i nie mogę stwierdzić że są to dobre standardy . Chyba że ktoś lubi mieszkać w mieszkaniu gdzie sciany są brudne aż się chce wymiotować podłoga taka że w butach strach chodzić a co dopiero zdjąć buty , w kuchni smród że odechciewa się wg jeść no i w pokoju jakieś 3 deski przebite do ściany służące jako miejsce na rzeczy . Moglabym dużo napisać o tej agencji lecz szkoda tego komentować

Jaa
@Ww

Proszę o kontakt. Mam jechać jutro i jestem przerażona...

Hmm
@Jaa

Chętnie udzielę wszelkich informacji na temat tej agencji . Proszę zostawić jakiś kontakt to się odezwę.

Jaa
Klient
@Hmm

A gdzie niby mieszkała?

A gdzie niby mieszkała?

Sylek
@Patii

Patusem to chyba ty jesteś. (usunięte przez administratora) takie (usunięte przez administratora) bzdety ze rzygać się chce głupi lachonie. Człowiek (usunięte przez administratora) po 13 godz i co z tego miał wielkie (usunięte przez administratora) Więc przestań pieprzyc. Właśnie się przekonaliśmy PATOLO

Aro
@Patii

A czy w axidus nadal trzeba robić przelew za mieszkanie czy też pobierają pieniądze z wypłaty

Asia
@Patii

W jakiem mieście pracowałaś? Zastanawiam się nad pojazdem tam w Maju...

Ona
@Patii

Moje zdanie jest takie iż gdy dana osoba CHCE PRACOWAĆ to zawsze będzie miała tą pracę,wiadomo że biuro rzuca po firmach różnych osoby ale prędzej czy później powinna załapać się na stałą firmę, oczywiście jak szef danej firmy będzie zadowolony z tej osoby jak pracuje. Ja pracuje ponad 3 lata i jestem zadowolona.A z tego co widzę to połowa ludzików tutaj lekcewazy sobie pracę,często nie przychodzą do pracy itd a pozniej dziwią się że tak mało zarobili :/

Michał
@Patii

Tak super agencja, że jak złożyłem wypowiedzenie i wróciłem do Polski, to mi za dwa i pół tygodnia zapłacili 240 Euro, czyli musiałbym pracować po 4 godziny dziennie. Pracowałem 5 dni w tygodniu całe 10 godzin po odliczeniu przerw 8, drugi tydzień po 8 godzin po odliczeniu przerw 7 i sobota dodatkowo 12 godzin po odliczeniu przerw 10. Wychodzi na 85 godzin, stawka to 10.55, na rękę jakieś 8 euro, więc 85 godzin razy 8 euro to się równa 680

Garyy
@Patii

Podstawiony pet z biura. Wystawiasz pozytywną opinie za co? Axidus jest to zalegalizowana zorganizowana grupa przestępczą mająca na celu wykorzystać Polaków jak najbardziej

Jkza
@Patii

Milcz klakierze... Pracowałem przez agencję axidus i trzy razy prosiłem panią koordynator o zmianę pracy. Kulturalnie podczas gdy inni zwyczajnie olewali i przestawali przychodzić do pracy. I co? Tamci dostawali inne oferty a ja zapewnienia, że wszystko będzie ok lub zwyczajnie nie odpowiadano na moje telefony. I nie jestem nierobem czy patusem. Nie piję i jnie palę, całe życie ciężko pracuję, a Ty jesteś najprawdopodobniej fejkiem...

Robson
@Patii

Kobieto, co ty za bzdury wypisujesz!!!nowi ludzie przyjeżdżają i siedza przez 2-4 dni w domu, bo pracy nie ma,nie tylko dla nich, a i dla tych patusow, jak to ujęłaś. Teraz ludzie pracują po 4 godziny, i mają rezerwy, a cały czas nowi, ci rządni tych milionów przyjezdzaja...200euro. Ciekawe jakby się wypowiadały osoby,które by nie były kierowcami i nie byłoby iPhona, a za przejazdy,na które się czeka po 1-2godz musiały placic dwa razy. Zreszta jakby nie zapłacili agencja, wyślę przypominajke, a później to sobie wynagrodzi...

M.
@Patii

(usunięte przez administratora) prawda pracowałam przez tą agencje i wcale nie jest tak jak piszesz te negatywne opinie wystawiają ludzie którzy naprawdę chcieli pracowac

Ptryk
@Patii

Żeby jeszcze było z czego balować za tak niskie wypłaty

Maciek
@Jkza

To co piszesz to prawda,ja za 4 dni pracy przy stawce głogowej 10.09 euro i odliczeniach mieszkania,ubezpieczenia zarobiłem 153,73 euro.Mieszkając na Ter Aar na bungalo.Bym zapomniał, pranie jest płatne na tej lokacji 2.5 euro za pranie,suszarka automatyczna też płatna.Jak obliczyłem to na rękę wychodzi 5.5 euro na godzinę.Wnioski wyciągnąłem i się spakowałem.Jadąc z Polski radził bym się mocno zastanowić czy napewno chcemy pracować dla tej agencji.Śmiech przez łzy tyle mogę dodać.

@Patii

Od dwóch tygodni nie widziałam jeszcze wypłaty, nie jestem alkoholiczką(usunięte przez administratora) i nierobem.Poczułam się upokorzona kiedy Pani z agencji Axidus wydzwania za moim narzeczonym że jak sobie zaspał do pracy to żeby nie miał straconego dnia chciała go wysłać na sałatki,co do mnie nawet nie raczyła zadzwonić żebym nie siedziała na mieszkaniu i nie marnowała dnia. Ok.110 Euro tygodniowo za pokój od jednej osoby,to już wiadomo na czym Axidus się bogaci nie mówiąc o tym że pokoi jest tutaj siedem wystarczy że w pięciu z tych pokoi mieszkają po dwie osoby.Wszystko wspólne zero prywatności i trzeba użerać się z (usunięte przez administratora)

Calaprawda
@Patii

AXIDUS to (usunięte przez administratora)!!! Polak polaka (usunięte przez administratora) dla chciwych hokrndrow jako tanią siłę robicza

Masakra
@Patii

Opinia pisana przez geniuszy z biura. Byłam z narzeczonym w 2019 roku. Nie paliliśmy, nie piliśmy, byliśmy skupieni na pracy a nie na melanżu. Nie dość że mieszkaliśmy w melinie na 13 to ciągle problemy z biurem. A to się pralka zepsuła i chcieli geniusze nas wszystkich obciążyć dwukrotnością wartości pralki, tak sprawdzaliśmy ile kosztuje taka pralka, a to jakieś ćpuny na mieszkaniu których nie raczyli usunąć mimo że nie jezdzili do pracy, a to zawsze ten cały zarzadca 13stki szukał czegoś żeby tylko obciążyć nas za byle gów....no no nie dało się tam pracować, ciągle jakieś problemy. Byliśmy w innych biurach i żyło się normalnie, zawsze można było się dogadać z biurem a tutaj? Ciągle pod górkę. Zarobki tragedia 330 euro na tydzień razem z sobota to porażka pisze tu o nature pride. Ja jeździłam na jakieś gówniane kwiatki i zarobki jeszcze gorsze. To co mowia wam po przyjeździe to kpina. Nie wierzcie im bo to pierdzielenie głupot. Przyjeżdżasz na nature okazuje się że nie ma jednak dla ciebie pracy potem dzwonią może na sałatki bo tam potrzebują a jak przyjeżdżasz na sałatki okazuje się że nie potrzebują haha i na chatę a za transport sobie biorą do kieszeni mimo że w pracy się nie było. A i nie jesteśmy nierobami teraz pracujemy 5 dni w tyg, codziennie w tej samej firmie nie to co przez axidus, solaris za ok.45h ok 450euro przy dość wysokim podatku, przez axidusa ciągle rezerwy nawet po 3 dni w tyg mimo że byłam kierowca. Wiec axidus wal się jesteście najgorszym biurem pośrednictwa pracy.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.

Widać że usuwają komentarze. Wcześniej widziałem tu dwie odpowiedzi teraz jest jedna. Axidus nie zasłużył na żadną pozytywną opinie, zawsze miałem z biurem problemy. Musiałem poprawiać ich solarisy, zmianą tonu głosu próbowali przeinaczać prawdę na swoją stronę. Uważajcie też na koordynatora Ter Aar (starszy w okularach) prawdziwa (usunięte przez administratora) cham, wieśniak, (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) (dobrze wiesz o czym mówię) Oczywiście w domkach pilnujcie prywatnych rzeczy bo chodzi po domkach w czasie waszej nieobecność pod pretekstem sprawdzania czystości. Tylko po co otwierać komuś szafki i walizki ???

Jimmy

postaram się być obiektywny, Do Axidusa zostałem oddelegowany przez inna firmę, w momencie kiedy okazało się że mam pracować dla Axidusa zastanowiłem się czy nie zrobić zwrotu w tył na pięcie, niestety w danej chwili nie miałem innej alternatywnej opcji. Zaoferowali mi Prace w Giant przy składaniu rowerów, praca bardzo w porządku niezła stawka godzinowa jak na Hollandie, 3 przerwy w pracy świetna kantyna z kuchnią i to by było na tyle pozytywów. Axidus zakwaterowali mnie w Ter Aar na parku bungalow. W pokoju 2 osobowym o rozmiarach 3 x 4 za 110€ tygodniowo od osoby totalna porażka. Przepracowałem tam 4 tygodnie ponieważ agencja obiecała nam nowe mieszkania, po 4 tygodniach wysłali mnie na przymusowy urlop, ostatecznie zwolnili mnie dyscyplinarnie bez powodu, chyba że to ja odpowiadam za zachowanie innych pracowników, mój współlokator dał sobie z innym chłopakiem po ryju, a ja zostałem pociągnięty za to do odpowiedzialności. Teraz tak , wiem że siedzicie tu i nabijacie sobie pozytywne komentarze, to teraz proszę wyjaśnić mi jedno zdanie „Pomomi kilku ostrzeżeń nie przestrzegałeś zasad obowiązujących w miejscu zamieszkania” to teraz proszę mi to udowodnić!!! Wskażecie mi chociaż jedno ostrzeżenie bo ja sobie nie przypominam, a dwa co to znaczy Pomomi XD banda baranów i nieuków

@Jimmy

Zgadza sie Axidus nabjia sobie pozytywne komentarze a negatywne usuwa dla poprawy renomy poprawy oraz szukania następnych (usunięte przez administratora) do pracy.

@Jimmy

Cevaaa

Siemka, Jak wygląda kwestia pokojów, są jakieś jedynki również albo nie ma problemów ze zmianą? Miałem sytuacje w poprzedniej agencji, że mnie wrzucili do pokoju z jakimś starym gejem po 30 i agencja poprzednia nie chciała nic z tym zrobić, bo nie miała miejsc no i równouprawnienia itp.. Do gejów nic nie mam, ale oblech się ciągle gapił na mnie albo na moje nogi, ch wie czy jakiś zdjęć nie zrobił, a nie mogłem nic zrobić. Czy tutaj w razie czego mogę prosić o zmianę pokoju czy też z tym lipa jest?

Egoista
@Cevaaa

Nikt ci nie da jedynki … Najlepiej na prywatne zawsze isc. A jak zaczynasz dopiero to nic nie zrobisz, mozesz prace zmienic. Niewiele zrobisz bo robienie zdjec jest legalne, nie moze ich tylko publikowac w necie z wizerunkiem. Polecam na YT audyt obywatelski, w Holandii masz takie samo prawo. Jakis problem to moze i jest. Duzo osob po szkole przyjezdza i rowniez troche jest dziadkow co nie maja (usunięte przez administratora) rodziny. Ale jak tylko se foci i ten teguje a nie dotyka ciebie to nie widze problemu.

zaporożec
@Cevaaa

Byłem na ofercie świątecznej do 17.01. Trafiłem na bungale w miejscowości Ter Aar i z automatu dostałem jedynkę, lokatorzy spoko, sąsiedzi też :-) Bossem na bungalach jest Andrzej, zawszę pomoże, jak problem to zadzwoni do biura i rozwiąże ( tak było u mnie z nr Sofi ) jednak jak 2-3 razy przegniesz z czymś to jest stanowczy ale to zależy tylko od Ciebie. Jedna rada, pilnuj godzin i sprawdzaj z wypłatami, biuro kombinuje jak może ale to nie reguła.

@Cevaaa

Więcej toleracji, to że się komuś Pan podoba to przecież nic złego. Proszę rozróżnić granicę między dotykaniem a patrzeniem lub robieniem zdjęć. To jednak dwie inne rzeczy. Dodatkowo jak rozumiem samemu Pan decydował, że chodzi w niepełnym ubraniu (tak wnioskuję, skoro ktoś się patrzył na nogi). Jeżeli znał Pan sytuację i Panu nie odpowiadała, to nie potrzebnie Pan prowokował kogoś nie nosząc chociażby spodni. Jak też rozumiem, przyjechał Pan po szkole, mógł Pan przecież zabrać kogoś i problem by się rozwiązał.

Martuś
@Artur

Zero tolerancji, nie ma nikt prawa robić komuś zdjęć. Co to za dzielenie na zdjęcia czy dotykanie. Jakbym była w pokoju z dziewczyną co by mi robiła zdjęcia bo jest les to bym jej od razu telefon zniszczyła. A może krótkie spodenki miał, skąd wiesz ze nie miał spodni. A może mu wystarczyło że butów nie miał, jak można coś takiego tolerować.

@Martuś

Oczywiście, że ma prawo robić zdjęcia, zaś Pani nie ma prawa komuś niszczyć telefonu. Brak widzę elementarnej wiedzy dotyczącej prawa. Nawet jeżeli współlokator się komuś nazwijmy to podoba, to jak najbardziej może mu robić zdjęcia. Publikacja takich zdjęc z wizerunkiem jest już zabroniona, natomiast na swój użytek takie zdjęcia czy nagrania mogą być wykonane.

Martuś
@Artur

Oczywiście ze nie ma prawa, co to znaczy ze może na swój użytek, aby sobie ten tego kiedy je ogląda? To podchodzi pod podglądanie, przecież to się niczym nie różni, proszę myśleć potem pisać.

@Martuś

Z choinki chyba ktoś się urwał, aby nie napisać bardziej dosadnie. Proszę znać chociaż PODSTAWY prawa, a nie pisać o rzeczach, o których się nic nie wie! Jeżeli ktoś komuś robi zdjęcia i nawet później je wykorzystuje do wiadomo jakich celów, to nic nikomu do tego! Proszę nie oczekiwać, że agencja będzie interweniowała w takich sprawach! Każdy kto mieszka w pokojach dwuosobowych musi liczyć się z takimi sytuacjami, które nie są często, ale mogą się zdarzyć. Jak ktoś kończy szkołę i chce przyjechać to niech weźmie kogoś znajomego ze sobą i otrzyma pokój właśnie z nim!

Cevaaa
@Artur

Czyli mam pozwalac sobie robic zdjecia, a zglosic to moge dopiero jak ktos to opublikuje do internetu albo zacznie sie dobierac do mnie?? Chyba kogos powalilo…

Ula
@Artur

O widzę pracownik się tu odezwał.... (lokacji) radze posprzątać w domkach i pilnować pracowników bo niektórzy to zboczency *MD*

@Ula

Od sprzątania są mieszkańcy domków, to ich zadaniem jest dbanie o czystość na lokacjach. Co masz na myśli pisząc, że niektóre osoby to zboczeńcy? Jakiego rodzaju zachowania masz na myśli?

Artur naganiacz
@Artur

Nie sugerujcie sie komentarzami biuro pisze sobie pozytywne komentarze jestem naganiczem do axidusa

Masakra
@Martuś

Poczytaj troche prawo zanim sie wypowiesz. Robienie zdjec komus, kto jest w jego pokoju, jest legalne. Mylisz pojecia legalne i etyczne. Nie ma zdjec w necie, nie ma problemu. Na jego telefonie moze sobie trzymac. Jak sie mu wspollokator podoba to jego pech. Mogl na swoje isc i sobie pokoj wynajac. Jakbym byl z fajna laska w pokoju to tez pewnie bym jej zdjecia robil, szczegolnie jakby w mini chodzila. Jak tamten prowokuje go i chodzi bez koszulki lub w krotkich spodenkach to jego wina.

Martyna
Kandydat

Cześć, zastanawiam się nad wyjazdem 12.04 na pakowanie kosmetyków. Ktoś może coś powiedzieć o pracy, są godziny? Albo może ktoś też się wybiera w tym czasie?

Martyna
@Martyna

Jeśli ktoś jedzie z tą agencją w najbliższym czasie piszcie na maila martyniek2121@wp.pl

Dorotka

Napisałam maila

Kama
@Martyna

Przełączam się bo też wyjeżdżam

Krasnal 61
@Martyna

Też jestem chętna ale po swietach

Patrycja
Klient
@Martyna

Czy można się jakoś skontaktować z osobami co pracowało w tej firmie przy produkcji sałatek ?

Achiguza
@Patrycja

Tak mozesz ze mną pracowałem tam kilka miesięcy i jest tam dział gdzie nie ma się prywatnego życia Kontakt przez email alanduel@interia.pl

Kotomania
@Martyna

Też planuje wybrać się z przyjaciółkami gdzieś w czerwcu do fabryki z kosmetykami. Jeśli ma ktoś jakieś doświadczenia to piszcie proszę jeswisn51@iii-lo.tarnow.pl

Anna
Kandydat

Biuro nie odpowiada na maile. W ciągu dwóch tygodni wysłałam dwie wiadomości i do dziś nie otrzymałam żadnej odpowiedzi. Jest to niepoważne i sprawia wrażenie braku profesjonalizmu i lekceważenia potencjalnych pracowników.

mariano braziliano

firma od wielu lat na rynku na obecna chwile wrocilem w kwietniu umowe mialem 3 miesieczna od stycznia kontakt z biuem przez aplikacje wiekszosc bezobslugowo jak chodzisz do pracy lapiesz sie na roznorakei bonusy i nagrody jakby loterie ja dostalem za frekwencje 150 euro duzo nie duzo ale nagrody zadnej nie wygralem telefon telewizor kttos tam zgarnal czy to fejk czy nie nie mi oceniac opisuje swoja sytuacje bylem sam poznalem ciekawych ludzi kwatery zwiedzilem w sumei 3 i taka zaleznosc - im wiekszy budynek tym wiecej chlewu pijakow i brudasow, a im mniejsze mieszkanie tym fajniej i mozna sie dogadac z ludzmi co do pracy nei narzekalem na brak godzin ani na wyplaty jesli chodzi o kwestie fionansowe oprocz kilku braku godzin co wyjasnilem w pozniejszym czasie nie mam wiekszych zastrzezen dojazd do pracy troche dlugi ale to juz chyba standardy w holandii (podrozaly bardzo wynajmy mieszkan i agencje szukaja w normalnych cenach co sie wiaze ze jest dojazd) o frazesach ze agnielski lepiej znaj niz nie nie bede pisal bo w NL jest tyle pracy ze dla kazdego cos bedzie. te najlepiej platne to ortderpickerka, wszelkie hale kwiatowe (o ile sa dostepne) szklarnei z pomidorami (ale uwaga omijac te tureckie, wybierac tylko niderlandzkie) zamierzam wrocic po wakacjach bo teraz bedzie mlodziezowa nagonka i ciezej o spokojna pracke z tym tlumem wyjezdzajacych swoje minimum zarobilem i jestem zadowolony z pobytu w Holandii. warte uwagi i zwiedzania rotterdam euro maszt, ogrod keuenhof pelen tulipanow ( o ile traficie pogode) oraz walibi world taki park rozrywki. ta wielka plaza bylem zawiedzony - full ludzi nazywa sie scheveningen

jest ok

Wszystko zależy od tego, co sobą reprezentujecie przy pierwszym wrażeniu. Jak jest ok, to będzie ok :-) Pracowałem w firmie Vezet, Dojazd darmowy ( z kolegami samochodem firmowym ), miałem jedynkę, lokatorzy jak najbardzie ok :-) Po odjęciu wszelkich opłat tylko razbyło 385, reszta over 400. Piszcie co chcecie, znam przynajmniej 30 osób zadowolonych. Aaaaaa, nie jestem podstawiony z opinią. Jak nie wywijasz od początku, to będzie ok :-)

Jackpot

polecam prace na pakowaniu kosmetykow zarobki niezalezne od wieku fajna stawka mozliwosc nadgodzin z minusow dojazd do pracy troche dlugi jak na holandie ale darmowy mozla wyjechacw grupie lub parze dla samotnych tez jest wiele prac produkcyjnych wyplaty co tydzien wszystko zalatwiasz z biurem przez aplikacje z teolefonu (zmiany, zglaszasz choroby, ze nie przyjdziesz do pracy albo zglaszasz ze cos ci nie pasuje lub bylo zle rozliczone) odpowiedz przychodzi do 3 dni, dodzwonic sie do biura w Nl nie ma szans prawie, ale do biur w polsce mozna bez problemu i oni tez mi pomogli zalatwic przeniesienie z miany porannej na popoludniowa wiec jak macie problem dogadac sie w holandii dzwoncie do polski i wam ogarna ja pracuje juz 8 tydzien i jest dobrze nie spotkal;em sie z czyms patologiocznym zlym albo niekorzystnym n amoja strone

Zxcv
@Jackpot

Wiesz czy może jeszcze szukają kogoś? Jak wygląda zakwaterowanie? Mieszkasz w domku czy na hotelu? Godziny Ci się zgadzają? I kasa?

Krasnal 61
@Jackpot

Czy bez znajomości języka też jest możliwość zatrudnienia na pakowaniu kosmetyków?

Cevanczyk

Siemka, Może głupie pytanie, ale jak wygląda kwestia pokojów, są jakieś jedynki również? Miałem sytuacje w poprzedniej agencji, że mnie wrzucili do pokoju z jakimś starym gejem po 30 i agencja poprzednia nie chciała nic z tym zrobić, bo nie miała miejsc no i równouprawnienia itp.. Sytuacja zryta na maksa, bo do gejów no nic nie mam, no ale typol widac było, że ukratkiem gapił się na mnie albo moje nogi, ch wie czy jakiś zdjęć nie zrobił, jak niby z telefonu korzystał, a dowiedziałem się za późno. Czy tutaj w razie czego mogę prosić o zmianę pokoju czy też z tym lipa jest?

Anonim
@Cevanczyk

Są jedynki, możliwość zmiany miejsc jako tako chyba też

Lady Gaga
@Cevanczyk

Nie zawsze beda miejsca, rowniez musisz pamietac, ze duzo zalezy od transportu. Czasami nie przeniosa Ciebie na inna lokacje, bo akurat z tej masz transport. Co do roommate, no coz, nie Ty jeden tak trafiles. Slyszalam, ze w jednej z wiekszych agencji zlapano osobe na wachaniu butow roboczych, oczywiscie innego chlopaka, takze ten.

Kamilos
@Lady Gaga

Hahahhah i co, zwolniono go czy upomniano aby tak jie robil xddd

pickupicku
@Kamilos

nie sądzę aby zwolniono, bo była by to dyskryminacja pewnie, żyjemy w dziwnych czasach. ale jakbym z takim żył to bym go skutecznie przekonał, aby sam się zwolnił.

Uwaga na tą Agencje pracy wysyla ludzi bez waznego ubepieczenia do pracy jezli bedziecie mieli wypadek to was wyrzuca z lokacji i placicie w wlasnej kieszeni.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o AXIDUS - Maasdijk

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w AXIDUS?

Zobacz opinie na temat firmy AXIDUS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 226.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AXIDUS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 199, z czego 65 to opinie pozytywne, 101 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie AXIDUS?

Liczba opinii klientów firmy AXIDUS, to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a, 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AXIDUS?

Kandydaci do pracy w AXIDUS napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AXIDUS
2.4/5 Na podstawie 2254 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.