AXIDUS
counter
2 2190 5897 5 1

Popularne opinie

Portos

Witam wszystkich chciałem się podzielić opinią na temat mojego pobytu. Na samym początku po wybraniu i zapisaniu się w biurze w Polsce swoją drogą wszystko przebiegło bardzo sprawnie podjeżdża po ciebie przewoźnik i jedziesz na adres biura w Holandii. Tam w sumie dokładnie się dowiaduję co za firma będzie Ci przydzielony. Ja wyjechałem sam i trafiłem na pokój dwuosobowy oddalony od Rotterdam o jakieś 5 km domek fajny jeśli chodzi o pracę to trzeba uważać szczególnie na początku żeby nie zaniedbań pracy i po prostu do niej chodzić. Transport do pracy zapewnia firma nie działa on super ale działa. Ja ze swoją stawka 10.08e na godzinę miałem ok 430e tygodniowo ale odjąć czynsz itp zostawać mi ok 290 na nadgodziny w niedzielę się nie zapisywane bo zwiedzaniem Rotterdam w wolnym czasie. Praca trafiła mi się na pakowanie sprzętu elektronicznego. Ogólnie źle nie było i dobrze wspominam pobyt. To jedna z większych agencji przez jaka pracowałem maja swoje minusy ale w głównej mierze sami są sobie winni pracownicy sygnał na domku spóźnienia do pracy czy wręcz nie chodzenie do pracy jakieś samowoli ucieczki. W tym roku znowu będę próbował jechać sam w okolicach marca. Jeśli jest ktoś chętny żeby się zabrać we dwójkę to zapraszam

Tak85Nie23
Artur

Właśnie wróciłem z pracy w Holandii zorganizowanej przez biuro Axidus w ramach bonusowej oferty Swiateczno Noworocznej 2018. To już druga z rzędu moja oferta swiateczna z Axidusem(pierwsza w 2017 r) Jestem po raz kolejny bardzo zadowolony ze współpracy z biurem. Miałem stała pracę w jednym zakładzie Tunderij Vers w Briele, przez okres 4 tygodni. Pracowałem na nocnej zmianie, więc stawki były odpowiednio wyższe (125%,140% za nocne godziny. Stabilne cotygodniowe godziny pozwoliły mi uzyskać zadowalający zarobek. Wypłaty co tydzień dawały dodatkową satysfakcję z pracy i z osiaganego dochodu. Ponadto otrzymałem paczkę świąteczną od Axidusa i od firmy Tunderij Vers. Dodatkowo po wypełnieniu warunków oferty i 100% frekwencji otrzymam bonus - zwrot za czynsz mieszkaniowy za 4 tygodnie(do 380 euro). Wszystko to sprawia, że doskonale oceniam firmę Axidus , do której z satysfakcją wracam w ramach różnych ofert. W ubiegłym roku 2018 byłem też zatrudniony przy eventach muzycznych i też bardzo wysoko ocenilem Axidus. Zaznaczam, że zawsze bardzo sumiennie wypełnialem wszystkie moje umowy z każdą firmą w której pracowałem. Axidus potrafi docenić tych sumiennych i obowiązkowych pracowników na których można zawsze liczyć. Wtedy można otrzymać też kolejny bonus w postaci gratisowego przejazdu po zakończonej ofercie. Zawsze daje z siebie w pracy 100% zaangażowania i z przyjemnością stwierdzam, że firma Axidus potrafi to dostrzec i odpowiednio wynagrodzić. Przede wszystkim zawsze starajcie się dać z siebie wszystko w pracy, by mogli Was dobrze ocenić pracodawcy w różnych firmach, a wtedy z satysfakcją stwierdzicie, że zostaliscie docenieni jako bardzo dobrzy pracownicy o których firma dba i chce współpracować. Polecam Axidus Artur

Tak54Nie32
Marzenax77

Hej czy ktoś obecnie jest na ofercie świątecznej ?? Z terminów koniec listopada lub początki grudnia.. Czy jest praca w tygodniu czy więcej np rezerw i czy ktoś jedzie teraz na termin 13/14 lub 17/18 grudnia

Dj

Chcę jechać na eventy, byłem rok temu i wspominam cały pobyt super. Dość duży zarobek przy stosunkowo krótkim czasie pracy, a dodatkowo muza, którą lubię. Z tego co wiem, duże zainteresowanie jest tą ofertą, co roku sporo osób aplikuje, a liczba miejsc ograniczona. W zeszłym roku mój kumpel chciał wyjechać razem ze mną, ale złożył aplikacje parę dni później i niestety nie dostał się, w tym roku złożyliśmy doksy razem i mam nadzieję, że wyjedziemy razem. Spanko w namiotach na terenie imprezy, ale to nie przeszkadza, zresztą jako stały bywalec różnego rodzaje imprez plenerowych jestem do takich warunków przyzwyczajony. Ciepły posiłek i picie mieliśmy zagwarantowane.

Tak2Nie43

Wszystkie opinie

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 godziny.

Czy firma AXIDUS w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Asia Nowy wpis

Polecam pracę przez Axidusa. Ja jestem zadowolona, pracuję na sortowni przy ziemniakach, więc praca nie jest lekka. Na szczęście nie mogę narzekać na liczbę godzin pracy, co oczywiście odbija się na wysokości zarobków. 2 tygodnie temu ściągnęłam do siebie koleżankę z okolic Venlo, która '' pracowała'' przez słynna na brak godzin agencję na "J" i też jest zadowolona. Jeżeli człowiek jest zmotywowany do pracy to powinien śmiało się tu odnaleźć tak jak ja. Czasem miałam problem na mieszkaniu z lokatorami którzy lubili nadużywać alkoholu, ale zgłosiłam problem do koordynatora i zrobił z nimi porządek.

paula Nowy wpis

Moja kolezanka z ktora pracuje za tydzien czasu pracy wraz z sobota dostala 90 euro.Porażka a ja za 4 dni pracy tyle samo.

Nili Nowy wpis

Porażka jakich mało trzymają na wolnym chociaż mają pracę (usunięte przez administratora) odradzam te biuro stanowczo.a jak tylko zrobisz coś nie tak bądź się odezwiesz rozwiązują umowę i to tak żeby było z twojej winny.a ludzi (usunięte przez administratora) na każdym kroku tylko by na swoje wyszli

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Lili

Zdecydowanie odradzam!! Ta agencja to nieporozumienie, obiecanki cacanki a na miejscu okazuje się że pracujesz po 5-6 godzin albo masz wolne.Poracownicy traktowani są jak bydło, tylko im bata brakuje.I to Polak Polakowi gotuję taki los... Przykre.

@Lili

To akurat jest wina firmy w której pracujesz a nie Agencji !!

Nili
@Lili

Właśnie tak robią

KASIA

Zdecydowanie odradzam!Zostawie to bez komentarza brak slow Sa Niekompetentni,nierzetelni,i oszukuja bardzo ludzi w miesiac zarobilam tam 600 euro za 8 godzin dziennie wraz z 2 sobotami.

@KASIA

To nie wiem gdzie Ty musiałaś pracować ????????????

Zdzichu

Polecam! wyjechalem jak tylko w PL zaczal sie Covid bo stracilem prace z dnia na dzien. Pracuje od samego poczatku na zeemanie i praca jest super! zakwaterowanie mam zadbane i lokatorzy też ok, slyszalem, ze z tym roznie bywa. Jedyne co mi przeszkadza to trudny kontakt z infolinia - mozna dzwonic i dzwonic, cale szczescie osoby z PL pomagaja w kontakcie. NA OBECNĄ CHWIE POLECAM

TakNie1
Iza

@lili a ile godzin obiecano?

Jadzia

jestem z mezem w Nl od 2 miesiecy, poczatki byly trudne bo trafilismy na mieszkanie gdzie imprezy trwaly 7 dni w tygodniu. Koszmar. Jak sie okazuje kilka nieobecnosci i wylatujesz wiec owe towarzystwo szybko sie zmienilo, teraz mamy cisze i spokoj. Pracujemy na tej samej firmie majac obecnie w totalu 2 dni rezerwy.jextsmmy zadowoleni. Wyplaty sie zgadzaja i problemow nie mamy

Ruda
Kandydat

Hej jadę 6 w czwartek czy ktoś też? Dajcie jakieś sensowne opinie bo teraz zaczęłam się obawiać czy warto tam jechać

Tak2Nie12
KubaKrk
@Ruda

Hej miałem też jechać ale właśnie mi kumpel się wykruszył.. ???? kurde ale po tym co czytam też jest obawa.. już się zastanawiam czy na własną rękę nie lepiej wyjechać i czegoś poszukać.. A już jesteś pewna że 6 lipca? A gdzie? Pozdrawiam Kuba

Ruda
@KubaKrk

6 sierpnia Tak to pewne okolice Rotterdamu... Nie wiem co robić teraz się boję tam wyjechać

KubaKrk
@Ruda

A sama jedziesz? A skąd jesteś wogole? Chętnie bym z kimś pojechał bo samemu to tak nie bardzo.. A to nie wiesz przy czym będziesz robić? ????

Halo

Jedziesz tam?

markul2222
Klient
@Ruda

Ja też tam ruszam w sobotę do tego axidusa . trzeba jechać spróbować bo tu w Zwolle trafiłem na mega kiepska agencje Aldora nie korzystajcie

@Ruda

Ja pracuje już przez Axidusa drugi miesiąc i nie narzekam. Jestem kierowcą i mam pracę codziennie i godzinki są i kasa fajna więc na tą chwilę jestem zadowolony.

@Ruda

Powiedz że chcesz pracować w Euro- West i niech Ci dadzą kwaterę w Gravenzande :)

LIDKA
@Ruda

A Ty jedziesz do Holandii?

LIDKA
@Uljan

Ja tez chcialabym wyjechać Ale trochę się obawiam

Przemo
Klient
@Ruda

Hej. Jak wyjechałas to napisz co jak na maila aprzemyslaw3@gmail.com. Pozdrawiam

@Uljan

czemu ludzi wprowadzasz w błąd wiesz że to (usunięte przez administratora) i okradają ludzi na maxa pracujesz w biurze i płacą ci za werbowanie ludzi

@markul2222

to Aldora jest swieta przy axidux masakra

Adamski

Witam nie polecam firma to prawdziwy wyzysk człowieka pranie płatne dojazd płatny zostaje ci wielkie ,, G , zastanawiam sie nad ludzmi którzy tam pracują w biurach mają dzieci rodziny a żyją z okradania własnych rodaków masakra oczywiście moja sprawa trafi do Inspectie SZW tam składajcie skargi nawet w języku polskim

Bartek

Cześć , chcemy wraz z kolegą wyjechać na owoce ale nie mamy się z kim zabrać i nie mamy w tym doświadczenia , chciałbym zapytać czy ktoś z okolic Rzeszowa się tam nie wybiera

Tak1Nie3
Karina
@Bartek

Właśnie się zastanawiamy z chłopakiem czy jechać. Szczerze to trochę się boję patrząc na opinie XD

@Karina

skontaktuj się z firmą Klaver z Częstochowy a wszystko będzie dobrze ????

Werka
@Karina

Mamy tak samo ???? nie wiadomo co robić

ODRADZAM
@Karina

Szczerze odradzam, oszukano mnie i nie zapłacono za pracę po 16 godz. dziennie. Przeurzcają się pełnomonictwami z pracodawcą zagranicznym Axipack, o którym dowiadujesz się dopiero na miejscu i w razie złamania przez nich prawa (co jest na porządku dziennym), nic ci się nie należy!!

@Werka

Szczerze odradzam, oszukano mnie i nie zapłacono za pracę po 16 godz. dziennie. Przeurzcają się pełnomonictwami z pracodawcą zagranicznym Axipack, o którym dowiadujesz się dopiero na miejscu(usunięte przez administratora)

Sandra
@Uljan

Przeciez Klaver to do Axidusa kieruje. A potem jak masz problem maja cie gdzies. My tak wyjechalismy, na pakowanie/sortowanie wlasnie przez nich do Axidusa. Cale szczescie prace mamy ale to nie zasluga Klaver.

@Sandra

Ja w Axidusie nie narzekam , prace mam , godziny mam. 10'55 euro na czysto mam. 400 metrów do morza północnego mam :) jak dla mnie żyć nie umierać .

Tak2Nie9
Mistrzu
@Uljan

A gdzie to pracujesz w axi że masz 10.55 na czysto???

Tak3Nie
Odradzam
@Bartek

Nie jedz przez axiduda jedz przez Ab agencja pracy Rzeszów polecam :)

Angelika
@Uljan

Moze I ma ale jesli pracuje na sokach 12 cos €/h 10minut od zakwaterunku Ter arrbungale ale tam rzadki kto lapie sie zeby caly czas pracowac zazwyczaj sa to 3 dni 2 dni ktoregos tygodna Bo w axidusie polowa ludzi Co 2 dni jest planowania gdzie in dzien do pracy czyli w tyg jestes na 3 roznych zakladach np.

@Karina

lepiej sobie darujcie tą firmę tu nawet pranie kosztuję 5 e dojaz dzienie 6 nie zarobicie nic tylko stracicie

Andrew

odrazu mówię że nie polecam. Pół roku pracowałem i w miarę spoko. zarobki nie za duże Ale przynajmniej żadnych rezerw praca 6dni jak dla mnie było ok. Ale Jeśli chodzi o same biuro to już inna kwestia długo czekałem na wyrobienie sofi solarisy przez 2 miesiace nie przychodzily co tydzień to zglaszalem .ale generalnie nie prosiłem ich o nic,aż do niedawna poprosiłem o zmianę pracy nie odpowiadała mi sortownia i się zaczęło że kłopoty że mną itd ,,panowie" z biura pokazali klasę powiedzieć że byli chamscy to jak nic nie powiedziec. Reasumując mają nawet fajne oferty kasa średnia ale na pomoc biura nie ma co liczyc

Paullla

Z całego serca odradzam współpracę z tą firmą! Opowiem od początku. Razem z chłopakiem postanowiliśmy wyjechać do Holandii poprzez agencję Axidus w styczniu. Widzieliśmy negatywne opinie, ale stwierdziliśmy że nas to nie dotyczy - "pewnie wypowiadają się sami alkoholicy i nieroby, którzy chcą dostać pieniądze za nic". Jednak rzeczywistość okazała się zupełnie inna. Ja trafiłam do firmy Greenyard-prawdziwy (usunięte przez administratora), na stanowisku kontrolerów Polacy, którzy nie potrafią wytłumaczyć Ci na czym polegać ma pracę, jednak zawsze potrafią udowodnić, że jesteś niedorozwinięty i do niczego sie nie nadajesz. Na moich oczach ludzie mdelli podczas pracy z wycieńczenia i stresu. Mój chłopak trafił do firmy Zeeman, praca calkiem sympatyczna, nie miał na co narzekać podczas wykonywania obowiązków. Problem zaczął sie przy wypłacie - 90 euro za 54 godziny pracy. Co do samej agencji... Pobierają tygodniowo ponad 100 euro za mieszkanie, 25 za ubezpieczenie które i tak nie jest opłacane, 30 euro za dojazd do pracy, 15 euro prowizji za pomoc w znalezieniu mieszkania (tak, potrafię przetłumaczyć PaySlip z holenderskiego na polski) + multum innych prowizji. Finalnie pracownik dostaję wypłatę, która wystarcza na opłacenie mieszkania, podstawowych produktów spożywczych i może ewentualnie żel pod prysznic. Najlepszym przykładem niekompetencji danej agencji jest fakt, że w momencie gdy przyjechaliśmy złożyć wypowiedzenie, pracownica biura była przerażona, schowała sie do gabinetu,po czyn wyszła i próbowała nas wyrzucić jakby się bała że przyszliśmy z pretensjami. Jeśli ktoś chce poznać więcej szczegółów proszę pozostawić adres e-mail w komentarzu. Pozdrawiam.

Tak12Nie
Hajdi
@Paullla

Chętnie poznam więcej szczegołów hajdi_245@interia.pl , sam miałem wyjechać z tej firmy za granice ale teraz po tym co czytam aż się odechciewa..

xyz
@Paullla

fluoryty@gmail.com Chciałbym się dowiedzieć jak to wyglada z wypowiedzeniem bo pracuje niby miesiąc a jestem już na skraju załamania nerwowego

Tak3Nie1
jacek
@Paullla

Jeżeli pośrednik pobiera opłatę tytułem dojazdu do pracy to już wiedz, że to jest mina

Iwona
@Paullla

Witam proszę o wiadomość na emaila piwowarczyk.iwona97@gmail.com. Ponieważ przyjechaliśmy z narzeczonym dzisiaj właśnie do tej agencji i już są jakieś nie porozumienia i pretensje z ich strony.

prawda

Nie zrobicie w Axidusie. Płacisz za mieszkanie nie zależnie od przepracowanych godzin 105 euro. Przeciętny zarobek to 220 - 240 euro przy 40 godzinach. Często gęsto nie ma roboty siedzisz na rezerwie.

nick
@prawda

widze ofere peacy w axidus na heftruck https://pl.europa.jobs/oferty-pracy/operator-wozka-widlowego/184956/ ale widze ze opinie tego biura nie sa raczej na plus...

mag2020
Użytkownicy czekają na odpowiedź 30 dni.
Kandydat

Takie moje spostrzeżenie. Jak się wypełnia stronę rejestracji to po co od razu dawać pesel i numer dowód? To są dokumenty wymagane przy podpisaniu umowy, a tu jest zaznaczone, że są to pola wymagane. Trochę to dziwne

Ola

Ta agencja to nie porozumienie rezerwa 1-2dni w tygodniu to Norma jak jestes na wiekowce to nawet tu nie jedz Bo najwieksza twoja wyplata to jakies 160€ za bungal placisz 105€ 20 cos €ubezpieczenie I jeszcze za do jazdy tez placisz a jak nie placisz to zabiora Ci cale urlopowe I wkacyjne praca na plant trendzie to jedna wielka masakra nikt tam niechce pracowac tak samo jak ich sortowanie na tych ktorych jest samo essesmanstwo a jak upomniesz sie swoje to dostaniesz 24h na opuszczenie domki jedyne Co tam jest wporzadku to kordynator a takto istna wegetacja kiedys ktos czekal 15h od rana do wieczor a zeby ktos po niego przyjechal do pracy Bo wyszedl I niechcieli wyslac transportu a skoro ktos na toba stoi I odzywa sie do ciebie bez szacunku to raczej w takich warubkach zaden normlany czlowiek niechcialby pracowac patologi nie brakuje ale to w sumie wszedzie tak jest za 35 godzin bez wiekowka dostaniesz 200€ W AXIDUSIE NIE ZAROBISZ :)

Tak4Nie
byly pracownik

Axidus-Axipack to (usunięte przez administratora) w oszukiwaniu polskich obywateli.Tą pseudo agencje dawno powinni zamknąć. Będziecie spac na euro paletach

Tak4Nie
ewelona i jeremik 82

nie zgodze się z tymi wszystkimi negatywnymi opiniami, z Agencją Axidus pracujemy już drugi rok i nigdy nie spotkaliśmy się z warunkami pracy o których piszecie. A jesli myslicie ze jedziecie na wczasy do wynajmujcie sobie hotel. Ludzie jedziecie do pracy zeby zarobić a nie na wczasy.

Tak1Nie19
Zguba

Po twojej kulturze wypowiedzi nie dziwie sie, ze juz tam nie pracujesz! My z chlopakiem od 2 lat wyjezdzamy na okres wakacji i jestesmy bardzo zadowoleni. Oboje pracujemy na Plant Trend i mieszkamy w Alphen nie mamy zastrzezen, praca i zakwaterowanie spoko. Wyplaty na czas godziny sie zgadzaja. Za rok rowniez wrocimy.

Tak2Nie14
Nik
@Zguba

Czy w ramach pracy w sekretariacie jest też pisanie pozytywnych komentarzy? Robią do tego szkolenie?

Tak8Nie
Ktodopracy
Kandydat

Cześć,decyduje się ktoś na pracę z axidusem w tym tyg?

TakNie3
Nik

Poszukaj sobie więcej info, uwierz mi nie warto ryzykować. Ja straciłam bardzo dużo pieniędzy, do tej pory odrabiam straty, a wyjechałam w połowie maja. Mój chłopak pracował ponad pół roku i teraz w niedzielę miał wrócić z urlopu z Polski z powrotem do pracy do NL. I co? Został u mamy, bo obiecane pieniądze nagle się mu już nie należą, bo firma do której go oddelegowali niby się pomyliła. Został bez grosza i baba w biurze cały czas mu kit wciska.

Zostaw merytoryczną opinię o AXIDUS - Maasdijk

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

AXIDUS
2/5 Na podstawie 2190 ocen.