Opinie o AXIDUS

Naiwna

Porażka nawet przed świętami nie ma godzin.Jestem na świątecznej ofercie i muszę do końca wytrzymać by mieć darmowy domek bo inaczej na minusie .KTO CHCE BYĆ NA MINUSIE PRACUJ W AXIDUSIE.To jest prawda . Mądrzejsi to po dwóch dniach wyjeżdżają i szukają innej pracy.Swieta zdala od rodziny a zarobek mniejszy jak w Polsce.Chcecie odpocząć i pokryć koszty wczasów w axidusie to przyjeździe bo na nic więcej nie będzie was stać.Jestem poważną starszą osobą więc nie pisze glupot.Kto naiwny niech jedzie zobaczy.

Aaa

wojtek
@Aaa 12.12.2017 13:17
Ktoś jedzie 19 z lubelskiego?

witam mam skończone 17 lat. W 2018 na okres wakacyjny chciał bym wyjechać sobie przyrobić na furkę ktoś polecił bi mi firmę lub podał jakiś namiar plis. chętny do pracy

Kamill ;)
@Aaa 12.12.2017 13:17

Tak . Ja jadę . TeŻ jadę 19 i jestem z Lubelskiego

@pic 06.12.2017 10:29
Takakaka siaaakkaaa to człowiek z agencji- czy tak trudno to zauwazyc, same ogolniki pisze

Nie jestem człowiekiem z agencji. :) Pracowałam tam i wiem jak tam jest :) Ogólnikowo, bo nie chce podawać danych firmy, ani miejsca zamieszkania. A może Ty jesteś tą osobą z agencji haha :D

Banan
@Takakaka siaaakkaaa 29.11.2017 21:34
Aaa no i jak ktoś ma nieskończone 23 lata to tym bardziej niech nie liczy, że zarobi kokosy :P Bo na wiekówce to tak średnio....

Witam of tego roku nie m&s wiekowki Jan ktos ma 22 lata ma normalna stawke

Taak

Nie jedzcie nie popelniajcie tego błędu! Koordynatorzy maja wszystko w dupie!

Tric91
@Taak 12.12.2017 22:28
Nie jedzcie nie popelniajcie tego błędu! Koordynatorzy maja wszystko w dupie!

Cześć mam jechac w przyszły wtorek możesz mi coś podpowiedzieć? Jadę wraz z partnerka

Judyta

Witam czy ktos wczoraj 11.12.2017 pojechał na wyjazd swiateczny??jest na miejscu?? Prosze napiszcie mi jak tam jest i czy warto jechac sesesa@interia.pl Dzieki

Zyga

"Wojtuś"
@Zyga 14.06.2017 14:29
Wojtuś to ten pucybut?

Masz jakiś problem do tego "pucybuta" ?

anka te
@Zyga 14.06.2017 14:29
Wojtuś to ten pucybut?

ja mam. oferujesz pomoc w kontakcie?

Łuki

Szczerze najgorszemu wrogowi bym nie polecil . Kto pojedzie ten zrozumie.

JARO

byłem, widziałem, nie polecam.

@JARO 03.09.2017 06:35
byłem, widziałem, nie polecam.

Wszyscy tam siedzicie i nadejście skoro tak źle to po co siedzicie

Judyta

witam chciała bym wyjechac w przyszłym tygodniu z firmy AXIDUS czy ma tez ktos w planach wyjechac jestem z Bytomia prosze o kontakt sesesa@interia.pl dziekuje czekam na wiadomosc

Kkolo
@Judyta 07.12.2017 08:32

Ja tutaj jestem w axidusie i szczerze nie polecam tej agencji teraz na święta są godziny ale tylko przez miesiąc tak będzie siedzę tu drugi miesiąc i nic praktycznie nie zarobiłem

Sebaa

Adam
@Sebaa 18.11.2017 14:11
Witam wybiera sie ktos na ten wyjazd swiateczny z Axidusem moze na te 4 tygodnie opłaca sie wyjazd z tą agencja...

Ja też jadę ttaktojaa@interia.pl

kornel

wybiera sie ktos na te oferte pracy świąteczna z podkarpacia

Axidus żal !
@Bohdan 18.11.2017 17:40
Ja również jestem z podkarpacia. Też myślę nad tą ofertą na święta. Byłym wdzięczny gdyby ktoś udzielił jakiejś szczegółowej in...

Ja ci mogę udzielić. Pracuje teraz tutaj i nikomu nie polecam nic tu nie zarobisz najwyżej na mieszkanie żeby im zapłacic

@kornel 17.11.2017 21:25
wybiera sie ktos na te oferte pracy świąteczna z podkarpacia

ja wyjeżdżam 13.12 z podkarpacia

Ewelka

Jedzie ktoś po 20 listopada na produkcję ?

miro
@Ewelka 13.11.2017 18:01
Jedzie ktoś po 20 listopada na produkcję ?

@miro 23.11.2017 10:02
Witam, my z kolega jedziemy samochodem. Jestezmy z Tarnowa 30km od Debicy, pozdrawiam, moj mail to mireksierak@interia.pl...

kiedy wyjezdzacie?

Ada

ja wyjeżdzam 13.12 Ktos z podkarpacia może jedzie?

Tiik Taak

Nikomu nie będę polecał, ani tez odradzal. Polecam rozmiar buta o 2 lub 1 rozmiar mniejszy, bo jedyna przyjemność to ta chwila kiedy je ściągniesz. Ja wiedziałem więc wybrałem rozmiar odpowiedni. Wesołych Świąt!

pic
@Tiik Taak 21.11.2017 00:03

co to za gryps, nie mozesz napiac normalnym jezykiem polskim

edi

Hej ja jadę 6 grudnia z pomorza

Piotr KK
@edi 04.12.2017 08:42
Hej ja jadę 6 grudnia z pomorza

Ja jadę 13.12 z nadzieją że nie wrócę z pustymi rękoma mam dwójkę dzieci i trochę żal zostawiać rodzinę na święta....Jednak coś za coś......Nie spróbuje to się nie dowiem. Jeździłem do Holandii z wielu biur....Spędziłem paredziesiąt miesięcy w NL i jedynie gdzie trafiła mnie lipa to przez biuro Level One praca Emeroold tragedia dwa tyg siedziałem w domku za nim pracę zorganizowali masakra a Axidus chm.......To się okaże :-)

Takakaka siaaakkaaa

A ja już wam piszę jak jest naprawdę, bo pracowałam tam. Jeśli chodzi o kwatery to zależy gdzie się trafi, ale to zależy od podejścia innym pasuje, drugim niekoniecznie. Ogólnie to nie ma tragedii :) Co do pracy i godzin. To zależy na jaką firmę się trafi, niby pracowałam na najcięższej, gdzie każdy narzekał, ale mi sie tam spoko pracowało, trzeba wypracować odpowiednie podejście, robić swoje i się zbytnio nie przejmować. Godziny hmmm.... To różnie... Teraz jest przestój z pracą, ale może do świąt coś się tam zmieni :) Pracuje się od 3 godzin do 12 dziennie ( tutaj zależy na jakie firmy się jeździ pracować ) . Co do zarobków to wszystko właśnie zależy od tej firmy, gdzie się będzie pracowało ale pogranicza od 800 do 1300 można zarobić a nawet i więcej jak ma się dużo godzin :P Także możecie próbować i nie bac się, bo ten kto nie chce pracować to wiecznie będzie narzekać :D Nie nastawiajcie się, że zarobicie kokosy :D Powodzenia.

Kokos
@Takakaka siaaakkaaa 29.11.2017 21:30

Ja się tam wybieram na święta. Roboty się nie boje. Chodzi o to czy naprawdę coś zarobię?

@Kokos 01.12.2017 22:52

Z tego co wiem to z godzinami nie ma szału, więc spróbować pojechać zawsze można, ale rewelacji się nie spodziewaj. Pracy nie musisz się bać, bo nie jest ciężko. Kto chce to będzie pracować, a Ci co narzekają będą narzekać. Ja akurat trafiłam na okres gdzie było mało godzin pracy, bo w całej Holandii jest jakiś przestój z pracą. Liczyli, że na święta będzie wielkie BUMMM a tu lipaaa ....

Blady

Siemka jedzie ktoś 4 grudnia że Śląska?

Luki

Witam ! Wyjeżdżam z tym biurem do Holandii na okres świąteczny. Planowany wyjazd od 11 do 13 grudnia. Może ktoś już korzystał z usług tej firmy? Warto?

KK

Witam jedzie ktos 6 grudnia do Holandi przez Axidusa jedziemy z lubelskiego

Aneta78903
@Patrycja 30.11.2017 14:38
My też się wybieramy na ten wyjazd świąteczny do Holandii z Axidusa. Jesteśmy z zachodniopomorskiego a bysmy wyjeżdżaly Gorzowa...

Hej Tez jestem z zachodniopomorskiego i sie zastanawiam napisz aneta78903@o2.pl :)

@KK 22.11.2017 12:18
Witam jedzie ktos 6 grudnia do Holandi przez Axidusa jedziemy z lubelskiego

Witam tez 6 jade z Lubelskiego

anonymous

Pracowałem przez tom firme z dziewczyną radził bym zobaczyc sobie numer buta pozdrawiam

Dana
@anonymous 30.11.2017 22:34

A konkretnie . Co jest nie tak bo ja również miałam ochotę jechać do Holandii za pośrednictwem tej agencji.

Adziii

Witam. Jedzie ktoś może do Holandii na okres świąteczny lub juz wyjechał? Wiecie jak tam jest? I czy to nie sciema z darmowym przejazdem i mieszkaniem. (usunięte przez administratora)

Kondzii

Witam wybiera sie ktos na ten wyjazd swiateczny na 4 tygodnie przez Axidusa a czy to prawda jest ze oferuja mieszkanie za darmoszke i transport do Holandii czy to jakas podpucha ludzi jak najwiecjej chcą zebrac czekam na info dziekii

Abc
@Kondzii 22.11.2017 09:50

Też jestem ciekawa jak wygląda sprawa z darmowym zakwaterowaniem i powrotem do Polski.

Patrycja
@Abc 27.11.2017 14:21

My z koleżanka tez jestesmy ciekawe. Jestesmy po rozmowie z nimi i mamy dac znac.

MM

Jedzie ktos na ten wyjazd swiateczny z Axidusem na 4 tygodnie a moze juz ktos tam jest to niech opisze jak tam jest i czy oplaca sie tam wogole jechac i czyd a sie zarobic na takim wyjezdzie dzieki za infoo

Bruummm

Same komentarze pozostawiają wiele do zyczenia(usunięte przez administratora) To i tak prawdziwych od tych miodowych jest więcej. Dla osób zainteresowanych praca Świąteczna polecił bym sprzedaż choinek, karpia, a po świętach fajerwerki lepszy, czysty spokojny i pewne zarobek.

marek

Radzio
@marek 26.11.2017 18:21

Hej ja jadę na 6 z Krakowa

Radzio
@marek 26.11.2017 18:21

Ja jadę 6 grudnia zKrakowa

Vandame

Witam jedzie ktos przez AXIDUSA na ten wyjazd swiateczny na 4 tygodnie lub jak ktos tam jest to niech napisze czy sie opłaca jechac

PP

Witam jedzie ktoś 30.10 z Katowic?

Aleksandra:)
@PP 25.10.2017 18:24
Witam jedzie ktoś 30.10 z Katowic?

Hej. Ja teraz chce jechać z Katowic. W grudniu. Nie mam z kim :/ Pisać na mailamnie jak jest ktos chętny na wyjazdspotkanie . Alebocz96@gmail.com

Czy warto wyjeżdżać 20.12 na te świąteczną akcje? Da się coś tam zarobić przez miesiąc?

Julka

Jedziemy 28.11 na oferte świateczna z miejscowosci Slawno w zachodniopomorskiem .Mamy wolne miejsca w samochodzie .Jesli sa chetni za skladke na paliwo prosze napisac jbednarczyk126@interia.pl pozdrawiamy

HzOlszztyn
@Julka 20.11.2017 13:18

Przeeciez podroz z Polski do Holi 'niby darmowa' , to jak furką to sam za paliwko ? Bo nie kumam ;>

Tiik Taak

Nikomu nie będę polecał, ani odradzal. Polecam rozmiar buta o 2 lub 1 rozmiar mniejszy. Jedyna przyjemności to ściągnąć buty. Ja wiedziałem więc wybrałem odpowiedni. Wesołych Świąt!

kzhzols

zamierza ktoś moze jechać 4 grudnia ? Z Olsztyna ;)

Sylwia 96

helou Robaczki xD /wybiera sie ktos na oferte swiateczna ? Jest bardzo kusząca xD Pracowalam przez 3 miesiace w axidusie i w zasadzie nie mam co narzekac, dlatego bardzo chetnie chce skorzystać z tej ofert krótko terminowej. Niestety moi znajomi uparli sie na swieta w odmu i wyszło tak , że musze jechac sama, a samej jednak troche głupio:P . Ma ktos moze w planach wyjechac i jest z okolic podkarpacia ?:) Moj meil : sylwiamarszalek2@wp.pl

Zana
@Sylwia 96 18.11.2017 18:01

Proszę zobaczyć wiadomość

Bartosz

Siemano wybiera się ktoś może na ten wyjazd krotko terminowy przez okres świąt ? i jak naprawdę taka lipa z ta firma jest

Wiemcoijak

NIE POLECAM! Uważajcie, traktowanie ludzi jak bydło, brak organizacji, straszne warunki, brak szacunku. Sama na własnej skórze przekonałam się jak źle tam jest, marne wynagrodznie za wszystko to co się tam znosi. Szczerze mówię, zastanówcie się przed przyjazdem tam, do tej agencji, jedynie co nabyjecie to złe doświadczenie, mnóstwo nerwów i stracony czas.

Mela

Witam, wyjeżdżamy ze znajomymi w przyszłym tygodniu do pracy. Trochę się obawiamy po przeczytaniu tych opinii, ale jeżeli nie zaryzykujemy to się nie dowiemy co i jak. Wiadomo że jest więcej osób, którzy napiszą negatywny niż pozytywy. A tym co się nie chciało pracować to wiadomo, że nie chcieli ich w pracy pewnie kazali siedzieć w domu.

Ala
@Mela 01.11.2017 22:32

Ja też tak myślałam. w tym wypadku lepiej posłuchać innych.

Ewela
@Mela 01.11.2017 22:32

Na prawdę odradzam. Mieszkania okropne, pralki na żetony. Listy są jakieś wywieszane na dworze z imionami osób jak jesteś na tej liście idziesz do pracy jak nie to niestety siedzisz na domku. Płacą kiepsko, jedna dziewczyna u mnie na domku dostawała 94 euro na tydzień.

Mgr

Witam, czy wybiera się ktoś do pracy z ta agencja jakos w najbliższych tyg z woj wlkp ? Może miałby ktoś ochotę dotrzymać mi towarzystwa , razem zawsze raźniej . Pracowałem juz za granica z różnymi agencjami i jeszcze się nie zawiodłem, zastanawiam się czy warto wybrać się z ta agencja skoro wysyłają do rożnej pracy tam gdzie brakuje pracowników , dawne sposoby agencji ze po kilku dniach pracy na magazynie następnego wysyłali cie na pole , na jaka ofertę najlepiej zdecydować ?

Tomasz
@Mgr 22.10.2017 16:42

Hey. Ja bede wyjeżdżał, masz juz konkretną oferte?

Ktoś tam

Niema cudów wiekowa do 23 nadal. W biurze wszystko pięknie później zależy gdzie trafisz ale kolorowo niema

LatajacyHolender

Byłem i nie polecam dodatkowo dziwne stawki za transport jak jadę niby z akxidus to jes od 50-100 zł drożej niż firmami które przewożą ludzi nawet ta sama firma ci niby się jedzie.(usunięte przez administratora) Obiecali prace godzin dużo i super zarobki, jednak okazało się na miejscu ze jest inaczej po rozliczeniu pobytu prawie nic nie zostaje .(usunięte przez administratora)

@LatajacyHolender 26.10.2017 21:09

Nam powiedzieli, że zapłacimy pewnie 350 zł z Suwałk. Przewoźnik zadzwonił, że musimy dojechać do Olsztyna, więc Axidus zwróci nam za autobus do Olsztyna. Z Suwałk busy do Holandii to ok. 400 zł, więc cena normalna.

Dmdjdjdj
@Zuo 03.11.2017 14:33

(usunięte przez administratora), ja mam namiar na busy, które jeżdżą przez całą Polskę kwota najwyższa ta 76euro

max

Mela mogę wiedzieć skont wyjeżdżacie bo ja tez za tydzień.

@max 02.11.2017 21:37
Mela mogę wiedzieć skont wyjeżdżacie bo ja tez za tydzień.

My z Suwałk musimy dojechać do Olsztyna sami. :)

Bartosz95

Czemu tyle ludzi narzeka na firme Axidus? Mam jechać razem z dziewczyną 2 listopada do pracy przy owocach i warzywach ale jak czytam te opinie to strasznie sie waham. Czy nie lepiej zaczekam tydzien albo dwa i znaleźć coś innego. Jest ktoś teraz na miejscu od nich? Jak to tam wygląda? warto jechać?

@Bartosz95 25.10.2017 19:13

Ja również chcę wyjechać. interesuje mnie to jakie macie spostrzeżenia i zarzuty pod adresem firmy

@Bartosz95 25.10.2017 19:13

To się pewnie spotkamy :)) Jedziemy z Suwałk. My pomimo tych opinii ryzykujemy. Trudno, raz się żyje :)

Milky wey

Nie jedzcie w biurze mówią inaczej a na miejscu szkoda gadać nie polecam !!! Szkoda kasy na wyjazd(usunięte przez administratora)

Ala

Nie jedźcie. Ściągają ludzi żeby w razie zamówienia mieć kogo wysłać. Praca po kilka godzin. (usunięte przez administratora)

Denio

Odradzam tą firme pani zarzekala sie ze wyjazd 31.10 prosze kupic nie zbedne zeczy czlowiek sie zapozycza i do dnia dzisiejszego zero odzewu ani nie odp na maile (usunięte przez administratora)

Gdańsk

witam serdecznie wszystkich mamy wyjechać 21 listopada z Gdańska do Torunia pierwszy raz i chciałem się zapytać czy się opłaca czy jest tyle godzin ile proponują żeby dużo zarobić co z mieszkaniem jesteśmy w ciężkiej sytuacji i naprawdę chcemy wiedzieć czy to się opłaca dajcie szybko znać tylko szczerze i czy ktoś jeszcze jedzie tego dnia z góry dziękujemy

Sto

Czy Ktoś posiada wiecej informacji odnośnie wyjazdu 31.10 ?

Gdańsk

Sto

Witam czy ktoś ma jakies informacje odnosnie wyjazdu 31.10 ??

Jerry

Witam czy wybiera się tamktos 1. Listopada do axidus z Małopolski?

Jedzie ktoś z Gdańska 31.10

Witam wyjeżdzam z Gdańska 31.10 czy ktoś jedzie też 31.10

Zostaw opinię o AXIDUS - Maasdijk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AXIDUS