Opinie o AXIDUS

Kondzii

Witam wybiera sie ktos na ten wyjazd swiateczny na 4 tygodnie przez Axidusa a czy to prawda jest ze oferuja mieszkanie za darmoszke i transport do Holandii czy to jakas podpucha ludzi jak najwiecjej chcą zebrac czekam na info dziekii

Sylwia96
@Kondzii 22.11.2017 09:50

Kasę za mieszkanie normalnie co tydzień odbierają, a jeśli wytrzymasz 4 tyg do zwrócą na konto. Transport z Holandii do Polski na takiej samej zasadzie za darmo jeśli będziesz 4 tyg

Bądź sobą

jeśli na wakacje przyjechałeś a nie do pracy to polecam wegetacja 1 raz w pracy i to tyle co chodzi o pracę na 1 tydzień pobytu nie wiem dlaczego tak zostałem wyruchany ale nie mam pozytywnej opinii o tej firmie uważam że ta firma się równa level 1 wykorzystywać i nie zaproponowac pracy to brak słów mam. wyrobione zdanie o tej firmie że to wałek i kicz mieszkania oplakanie nadające się jedynie na rozbiórkę żadnych przyjaznych stosunków ze strony pracodawcy w Opolu śpiewka taka że będziesz miał pracę pewną a tu kicz brak słów 400 euro poszło w mig bo to wakacyjny klimat no cóż jestem panem własnego losu ale mogę powiedzieć że odradzam to biuro.powodzenia bandyta z Polski się kłania a czasem opinie się liczą ludzi czasem fora nie kłamią.badz sobą i trzymaj fason nie wyjeżdżaj przez axidus TVN im wpadł haha

KK

Witam jedzie ktos 6 grudnia do Holandi przez Axidusa jedziemy z lubelskiego

Ewelka

Jedzie ktoś po 20 listopada na produkcję ?

Marta
@Ewelka 13.11.2017 18:01
Jedzie ktoś po 20 listopada na produkcję ?

Wiola
@Marta 14.11.2017 23:35
Ja zastanawiam się nad wyjazdem ale bardzo zastanawiają mnie warunki zamieszkania i odległość od miejsca pracy ☺...

Ja się wybieram 29.11

Julka

Jedziemy 28.11 na oferte świateczna z miejscowosci Slawno w zachodniopomorskiem .Mamy wolne miejsca w samochodzie .Jesli sa chetni za skladke na paliwo prosze napisac jbednarczyk126@interia.pl pozdrawiamy

HzOlszztyn
@Julka 20.11.2017 13:18

Przeeciez podroz z Polski do Holi 'niby darmowa' , to jak furką to sam za paliwko ? Bo nie kumam ;>

Tiik Taak

Nikomu nie będę polecał, ani odradzal. Polecam rozmiar buta o 2 lub 1 rozmiar mniejszy. Jedyna przyjemności to ściągnąć buty. Ja wiedziałem więc wybrałem odpowiedni. Wesołych Świąt!

Tiik Taak

Nikomu nie będę polecał, ani tez odradzal. Polecam rozmiar buta o 2 lub 1 rozmiar mniejszy, bo jedyna przyjemność to ta chwila kiedy je ściągniesz. Ja wiedziałem więc wybrałem rozmiar odpowiedni. Wesołych Świąt!

kornel

Bohdan
@kornel 17.11.2017 21:25
wybiera sie ktos na te oferte pracy świąteczna z podkarpacia

Ja również jestem z podkarpacia. Też myślę nad tą ofertą na święta. Byłym wdzięczny gdyby ktoś udzielił jakiejś szczegółowej informacji :)

Wiolka
@kornel 17.11.2017 21:25

Tak napisz pocztex95@interia.pl

kzhzols

zamierza ktoś moze jechać 4 grudnia ? Z Olsztyna ;)

Sebaa

Zanana
@Sebaa 18.11.2017 14:11
Witam wybiera sie ktos na ten wyjazd swiateczny z Axidusem moze na te 4 tygodnie opłaca sie wyjazd z tą agencja...

Tak ja się wybieram .proszę pisać zaneta960722@gmail.com

Adam
@Sebaa 18.11.2017 14:11

Ja też jadę ttaktojaa@interia.pl

Sylwia 96

helou Robaczki xD /wybiera sie ktos na oferte swiateczna ? Jest bardzo kusząca xD Pracowalam przez 3 miesiace w axidusie i w zasadzie nie mam co narzekac, dlatego bardzo chetnie chce skorzystać z tej ofert krótko terminowej. Niestety moi znajomi uparli sie na swieta w odmu i wyszło tak , że musze jechac sama, a samej jednak troche głupio:P . Ma ktos moze w planach wyjechac i jest z okolic podkarpacia ?:) Moj meil : sylwiamarszalek2@wp.pl

Zana
@Sylwia 96 18.11.2017 18:01

Proszę zobaczyć wiadomość

Bartosz

Siemano wybiera się ktoś może na ten wyjazd krotko terminowy przez okres świąt ? i jak naprawdę taka lipa z ta firma jest

Wiemcoijak

NIE POLECAM! Uważajcie, traktowanie ludzi jak bydło, brak organizacji, straszne warunki, brak szacunku. Sama na własnej skórze przekonałam się jak źle tam jest, marne wynagrodznie za wszystko to co się tam znosi. Szczerze mówię, zastanówcie się przed przyjazdem tam, do tej agencji, jedynie co nabyjecie to złe doświadczenie, mnóstwo nerwów i stracony czas.

Mela

Witam, wyjeżdżamy ze znajomymi w przyszłym tygodniu do pracy. Trochę się obawiamy po przeczytaniu tych opinii, ale jeżeli nie zaryzykujemy to się nie dowiemy co i jak. Wiadomo że jest więcej osób, którzy napiszą negatywny niż pozytywy. A tym co się nie chciało pracować to wiadomo, że nie chcieli ich w pracy pewnie kazali siedzieć w domu.

Ala
@Mela 01.11.2017 22:32

Ja też tak myślałam. w tym wypadku lepiej posłuchać innych.

Ewela
@Mela 01.11.2017 22:32

Na prawdę odradzam. Mieszkania okropne, pralki na żetony. Listy są jakieś wywieszane na dworze z imionami osób jak jesteś na tej liście idziesz do pracy jak nie to niestety siedzisz na domku. Płacą kiepsko, jedna dziewczyna u mnie na domku dostawała 94 euro na tydzień.

Mgr

Witam, czy wybiera się ktoś do pracy z ta agencja jakos w najbliższych tyg z woj wlkp ? Może miałby ktoś ochotę dotrzymać mi towarzystwa , razem zawsze raźniej . Pracowałem juz za granica z różnymi agencjami i jeszcze się nie zawiodłem, zastanawiam się czy warto wybrać się z ta agencja skoro wysyłają do rożnej pracy tam gdzie brakuje pracowników , dawne sposoby agencji ze po kilku dniach pracy na magazynie następnego wysyłali cie na pole , na jaka ofertę najlepiej zdecydować ?

Tomasz
@Mgr 22.10.2017 16:42

Hey. Ja bede wyjeżdżał, masz juz konkretną oferte?

Ktoś tam

Niema cudów wiekowa do 23 nadal. W biurze wszystko pięknie później zależy gdzie trafisz ale kolorowo niema

LatajacyHolender

Byłem i nie polecam dodatkowo dziwne stawki za transport jak jadę niby z akxidus to jes od 50-100 zł drożej niż firmami które przewożą ludzi nawet ta sama firma ci niby się jedzie.(usunięte przez administratora) Obiecali prace godzin dużo i super zarobki, jednak okazało się na miejscu ze jest inaczej po rozliczeniu pobytu prawie nic nie zostaje .(usunięte przez administratora)

@LatajacyHolender 26.10.2017 21:09

Nam powiedzieli, że zapłacimy pewnie 350 zł z Suwałk. Przewoźnik zadzwonił, że musimy dojechać do Olsztyna, więc Axidus zwróci nam za autobus do Olsztyna. Z Suwałk busy do Holandii to ok. 400 zł, więc cena normalna.

Dmdjdjdj
@Zuo 03.11.2017 14:33

(usunięte przez administratora), ja mam namiar na busy, które jeżdżą przez całą Polskę kwota najwyższa ta 76euro

max

Mela mogę wiedzieć skont wyjeżdżacie bo ja tez za tydzień.

@max 02.11.2017 21:37
Mela mogę wiedzieć skont wyjeżdżacie bo ja tez za tydzień.

My z Suwałk musimy dojechać do Olsztyna sami. :)

Bartosz95

Czemu tyle ludzi narzeka na firme Axidus? Mam jechać razem z dziewczyną 2 listopada do pracy przy owocach i warzywach ale jak czytam te opinie to strasznie sie waham. Czy nie lepiej zaczekam tydzien albo dwa i znaleźć coś innego. Jest ktoś teraz na miejscu od nich? Jak to tam wygląda? warto jechać?

anonymous
@Bartosz95 25.10.2017 19:13

Ja również chcę wyjechać. interesuje mnie to jakie macie spostrzeżenia i zarzuty pod adresem firmy

@Bartosz95 25.10.2017 19:13

To się pewnie spotkamy :)) Jedziemy z Suwałk. My pomimo tych opinii ryzykujemy. Trudno, raz się żyje :)

Milky wey

Nie jedzcie w biurze mówią inaczej a na miejscu szkoda gadać nie polecam !!! Szkoda kasy na wyjazd(usunięte przez administratora)

Ala

Nie jedźcie. Ściągają ludzi żeby w razie zamówienia mieć kogo wysłać. Praca po kilka godzin. (usunięte przez administratora)

Denio

Odradzam tą firme pani zarzekala sie ze wyjazd 31.10 prosze kupic nie zbedne zeczy czlowiek sie zapozycza i do dnia dzisiejszego zero odzewu ani nie odp na maile (usunięte przez administratora)

PP

Witam jedzie ktoś 30.10 z Katowic?

Gdańsk

witam serdecznie wszystkich mamy wyjechać 21 listopada z Gdańska do Torunia pierwszy raz i chciałem się zapytać czy się opłaca czy jest tyle godzin ile proponują żeby dużo zarobić co z mieszkaniem jesteśmy w ciężkiej sytuacji i naprawdę chcemy wiedzieć czy to się opłaca dajcie szybko znać tylko szczerze i czy ktoś jeszcze jedzie tego dnia z góry dziękujemy

Sto

Czy Ktoś posiada wiecej informacji odnośnie wyjazdu 31.10 ?

Gdańsk

Sto

Witam czy ktoś ma jakies informacje odnosnie wyjazdu 31.10 ??

Jerry

Witam czy wybiera się tamktos 1. Listopada do axidus z Małopolski?

Jedzie ktoś z Gdańska 31.10

Witam wyjeżdzam z Gdańska 31.10 czy ktoś jedzie też 31.10

Polak

Lol: jak tam sytuacja dalej taka sama wciąż ludzie siedza bez pracy nie ma sensu wyjeżdzać ?

CzajaTko

Witam jedzie ktoś teraz z okolic wabrzezna Grudziądza??

Aaa

Jedzie ktoś z gdańska 24.10?

@ObserwaTor 16.10.2017 07:23
Do czego jedziesz z biura w Olsztynie? cichy1904@wp.pl - moj kontakt.

Jade z gdańska do holandii,jeszcze nie wiem czy przez Olsztyn ???? jednak wyjazd 31????

@ObserwaTor 16.10.2017 07:23
Do czego jedziesz z biura w Olsztynie? cichy1904@wp.pl - moj kontakt.

Majtek

Czy agencja AXIDUS ma jakieś konkretne wyjaśnienia takich sytuacji, że po zajechaniu na miejsce pracy nie było lub było jej dużo mniej? Przecież w umowie jest zapis ile godzin?

Sysiaczek20

Wczoraj wlasnie wrocilam do Polski:) byłam 2.5 miesiąca w Axidusie. Teraz nie polecam jechac, jest martwy miesiąc duzo firm nie ma w ogole godzin po prostu sie nie oplaca :)

Natalia

Czy zgłaszaliście do agencji, że po zajechaniu na miejsce nie mieliście co robić, że praca była na kilka godzin? Może nie o wszystkim wiedzą? Generalnie to powinien byc w umowie zapis o ilości godzin lub na jaką część etatu? Nic takiego nie ma w umowie?

Ewelinaa

Witam czy może ktoś powiedzieć jak wygląda tam teraz praca ?

Ewelina
@Ewelinaa 05.10.2017 11:12
Witam czy może ktoś powiedzieć jak wygląda tam teraz praca ?

Witam zastanawiam się nad wyjazdem wraz z bratem , chcemy jechać od listopada ? Jak jest obecnie , polecacie? I czy to koniecznie muszą być 3 miesiące czy pracował ktoś krócej bez obciążania dodatkowymi kosztami zerwania umowy?

NOT Iwona

A ja wlaśnnie polecam i nie zgadzam sie z wpisem powyzej. To ze maja rozne firm to duza zaleta ( w mniejszych agencjach po prostu nie ma pracy) a tu mimo ze prace masz rozna to praca jest ciagle. Pracujac musisz byc elastyczny a koniec koncow i tak trafiasz na stala liste do 1 pracy - po okolo 2-4 tygodniach. A koszty znalas pzred wyjazdem wiec nic nie powinno Cie zaskoczyc. 80-90E za mieszkanie to standard w Holandii duzo osob przelicza to na warunki w PL co sie mija z logika.

NOT Iwona

Benek

Czy jesteście przekonani, że nie można knapsack o AXIDUS=ie coś pozytywnego? Błędy każdemu mogą się zdarzyć!

Mira

Czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć kilka informacji o pracy w szklarni dla par? Jedziemy po raz pierwszy i chcemy coś więcej wiedzieć przed podpisaniem umowy. Jakie warunki mieszkaniowe zapewniają? Jak załatwić wszystkie dokumenty i co z językiem obcym?

Taka tam

Pracowałam w Axidusie w sumie aż miesiąc, ale z góry powiem, że nie zrezygnowałam z powodu, że było źle. Faktem jest to, że zawsze może być lepiej i myślę, że w takiej firmie teraz jestem. Ale wracając... To był mój pierwszy wyjazd, nikt mi tego biura nie polecał, sama szukałam, opierałam się głównie na kontakcie z biurem oraz na informacjach jakie otrzymałam przed wyjazdem i w ten sposób padło na Axidusa, Pani przez telefon bardzo miła i dobrze doinformowana (w sumie to wtedy tak właśnie myślałam, ale okazało się, że ta opowiadana bajka jest trochę inna, w sumie można było się domyślić :)) W sumie jednym z niewielu minusów było pierwsze spotkanie już w Holandii... Jechałam samochodem... Wyjazd 0 22... i do 7 za kółkiem (rozumiem, że busem jedziecie nawet 15, ale można się np zdrzemnąć). O 7 spotkanie organizacyjne, które swój początek miało o 8:30, ogólnie nic konkretnego... Po spotkaniu oczekiwanie na numer sofi... do... 14 :) A później na przydzielenie domku, gdzie ja swój domek dostałam o 22! :) No, ale tu plus - domek dwa piętra i naprawdę bardzo ładny! Nie myślcie sobie, że jak jedziecie na pakowanie to tam traficie...! Ot.. Ja dostałam w dzień przyjazdu plan na następny dzień i wylądowałam o 6 rano na polu z kwiatkami... Ale tak jak pewnie wielu by narzekało, mi ta praca pasowała... Ciężko, ale nie przyjechałam odpoczywać.. Mimo wszystko bardzo dobrze wspominam ten czas... Czy słońce czy deszcz pracujesz! Dobra szkoła życia... Zresztą lepiej pracować tak i mieć 50h niż przy owockach i 25h tygodniowo prawda? Plusem były wypłaty na czas i przynajmniej u mnie zawsze się zgadzały, minus po zerwaniu umowy dopominanie się o pieniążki "wakacyjne"... trwało to u mnie ponad dwa miesiące, a powinny być na koncie do 6 tyg i bez dopominania! Minus - transport do pracy i z pracy... Ale to też zależy jak kto trafi, ja miałam stałego kierowce... Ale można trafić tak, że do pracy wyrusza się 2 h wcześniej, a po pracy wraca 4h :) Podsumowując ja po prostu trafiłam na pracę przy której zarobiłam, fany domek, i przystępny transport ( tzn według mnie) I nie narzekałam! A w każdej firmie można trafić lepiej lub gorzej...

KapralH

Zuzanna@ no ubezpieczenie jest obowiązkowe, ale przykład koleżanek miał tylko pokazać, że trzeba pilnować Axidusa, gdyż z ich strony zdarzają się pomyłki i owe dziewczyny nie były ubezpieczone przez dwa miesiące (pomimo faktu, że płaciły za ubezpieczenie). Najlepiej zaraz po paru dniach domagać się od axidusa nr ubezpieczenia, wtedy będziecie pewni, że je macie :). Co do okresu zatrudnienia... pracujesz ile chcesz, ale jak chcesz odejść bez żadnych kar, to trzeba złożyć wypowiedzenie z tygodniowym wypowiedzeniem. Język angielski bardzo mi się przydał, ponieważ znając Angielski w stopniu dobrym byłem w stanie normalnie pogadać z kierownikami i oni później traktowali mnie lepiej, jak innych ludzi. Również będąc w mieście i robiąc zwykłe zakupy język też się przydawał :), ale gdy chodzi o samą pracę, to nie masz się czego obawiać. Większość osób nie znała tam Angielskiego, ani tym bardziej Holenderskiego. Nie jest to problem, bo w pracy i tak są sami Polacy :D, a też czynności które wykonujesz są proste. Ja dopiero po wyjeździe do Axidusa zobaczyłem, że praca może być aż tak prosta. Przykładowo stoisz i przeglądasz pomidory i inne warzywa czy owoce swoim tempem i odrzucasz to co się psuje. Z kwiatami podobnie. Mnie jak zobaczyli, że znam Angielski dali do firmy, gdzie był mi potrzebny, ale jeśli go nie znasz, to naprawdę nie masz się o co obawiać. Co ciekawe w ośrodku gdzie mieszkałem była taka para, jedno nie mówiło, a drugie nie słyszało i dogadywali się tylko we dwoje (jedno było uszami drugiego :P), a i tak pracowali i pracodawca był z nich zadowolony. A już swoją drogą, to moja poprzedni komentarz został wykasowany/zmoderowany i została tylko połowa. Bardzo to niefajne, gdyż starałem się obiektywnie opisać tą firmę, a tu takie rzeczy. Nie chce mi się pisać długiej wiadomości drugi raz, to więc tylko skonkluduje to co zawarłem w swoim oryginalnym komentarzu: -Axidus to firma uczciwa na tyle, aby można było polecić do nich wyjazd. Wypłacają pieniądze, a w razie pojedynczych godzin (najlepiej prowadzić swój zeszyt, gdzie będą zapisywane godziny), to szybko uzyskuje się korekcję. -plusem jest łatwa praca, większość czynności nie wymaga specjalnych umiejętności poza chęcią do pracy, ale oczywiście zdarzają się też cięższe czynności. Dwa razy w trzy miesiące zdarzyło mi się, że musiałem wykonać cięższą pracę, a byłem w kilku firmach (układanie wysokich palet w dość szybkim tempie kartonami wypełnionymi owocami). -choć Axidus załatwia pracę i zakwaterowanie, to jednak, jak na pośrednika przystało zarabia bardzo na ludziach i nie ukrywa, że taki jest tam ich główny cel. Największym minusem są mieszkania i wszystko z tym związane. Cena 95 euro za miejsce w bungalu czy w innej ich noże, to jeden wielki kabaret, na miesiąc wychodzi 380 euro, a więc z jednego bungla mają 1520 euro, a z jednego mieszkania, gdzie było 8 osób Axidus wyciągał nawet 3040 euro. To już gdyby te 8 osób chciało wynająć sobie dom sam normalnie, to za tą cenę mieli by nawet jacuzzi i warunki jak na wakacjach w hotelu :)... a i mieli by przy tym pewnie internet i pralkę, a są to rzeczy, które niestety są tam sprowadzone do rangi luksusu. Ja mieszkałem w teraar (nazywaliśmy to krainą terroru), gdzie były 4 pralki na ponad 200 ludzi, a sam internet, to przez większość dnia nie działał, gdyż udostępnili jedynie parę routerów na tak duża ilość ludzi i na tak ogromny teren. Było to o tyle problematyczne, że Axidus po przyjeździe pracowników do Holandii ucina kontakt telefoniczny i życzy sobie kontaktu z nimi wyłącznie przez maila, a bez internetu ciężko o to. Musiałem kupować sobie dołoadowania telefoniczne "lebara unlimited" za 30 euro, gdzie miałem 3 GB internetu. -w mieszkaniach są kontrole gdy ludzie są w pracy. Byłem raz w czasie takiej kontroli, to gość szperał szczęście, nawet do lodówki zaglądał (zero prywatności). Taka kontrola potrafi też dowalić karę za zmyślone przez nich rzeczy, np. policzą karę za niedziałający alarm czy wadę mieszkania, która już tam była zanim się wprowadziliście. Najlepiej więc na początku zaraz zgłaszać wszystkie usterki w domach i robić samemu zdjęcia z datą, aby później gdy już dadzą karę mieć asa w rękawie. -o ile na początku warunki mieszkaniowe mi przeszkadzały, o tyle po tygodniu, dwóch zupełnie przestałem na nie zwracać uwagę (a był grzyb na ścianie, brudne materace, brak światła czasem) i najważniejsze to dogadać się ze współlokatorami. Wtedy jest jak na obozie :), a tak naprawdę większość ludzi którzy wyjeżdżają pracować jest porządku i łatwo się dogadać, a gdy już zdarzało się paru cwaniaczków, to długo nie pracowali. -reportaż TVN w super wizjerze o pracy w holandii zdecydowanie zbyt negatywnie ocenił sens wyjazdu. Owszem pośrednik na swoim zarabia w wyrafinowany sposób, który każdego normalnego człowieka z ambicjami nie zachęci do dłuższej pracy, ale niech taki tvn odpowie widzom w jaki inny sposób osoba bez jakichkolwiek kwalifik

Gremo

Do osób które jutro jadą, możecie dać znać jak będziecie na miejscu jak jest tzn warunki itp, bo własnie się zastanawiam nad wyjazdem z tejże agencji i taka opinia z pierwszych dni powinna się przydać :D.

KapralH

Ja mając 30 lat zarabiałem 9.95 na godzinę. Na tydzień wychodziło mi około 250 euro ma czysto po odliczeniu kosztów mieszkania, ubezpieczenia i dawało to na miesiąc jakieś 1000 euro, ale też za coś jeść trzeba było (około 200 euro na miesiac) więc dopiero te 800 euro można było zaoszczędzić. Byli jednak ludzie, którzy pracowali po 6 dni w tygodniu i po wiele godzin, to udawało im się zarobić nawet 400 euro na czysto. Nadmienię też coś o ubezpieczeniu, gdyż jest to uważam rzecz bardzo ważna i ludzie powinni być świadomi realiów. Te ubezpieczenie jest naprawdę podstawowe, wypadek może ci się zdarzyć tylko od pon do piatku, a w sobotę i niedzielę o szpitalu możesz sobie zapomnieć w jakieś nagłej sytuacji (koleżanka miała taką). Pierwsza wizyta u lekarza jest gratis i podwozi cię kierowca axidusa, a następne to już koszt 35 euro od podwózki :(, więc naprawdę bardzo nieciekawie to wygląda i najlepiej nie chorować tam wcale. Na dodatek dwie dziewczyny mialy taką nieprzyjemną sytuację, że axidus pobierał od nich ubezpieczenie przez dwa miesiące, a gdy już zachorowały i potrzebowały iść do lekarza, to okazało się, że nie mialy ubezpieczenia i musiały sobie nerwów napsuć aby to załatwić. Radzę więc po przyjdziensprawdzić tą kwestie ubezpieczenia. Ja przepracowałem tak 3 miesiące i mogę powiedzieć, że pomimo tych wszystkich negatywów, to mimo wszystko nie było aż tak najgorzej. Fajne osoby sprawiły, że czulem się trochę jak w akademiku i co ciekawe wiele osób pracuje w Axidusie na dłużej, więc moim zdaniem opinia o Axidusie nie powinna być jednoznacznie zła. W jakiej innej pracy w Polsce zarobiłbym 800 euro na czysto odliczając koszty życia? Sam zrezygnowalem z pracy dla Axidusa gdyż wyjechałem do pracy do rodziny w Niemczech, gdzie zarabiam 2500 euro miesięcznie i za te 400 euro mam normalne dwupokojowy mieszkanie dla samego siebie, pralkę i normalny internet. Tak więc mógłbym polecić Axidusa dla ludzi, którzy pierwszy raz wyjeżdżają zagranicę. Wyjeżdżając do Holandii przez te pierwsze parę miesięcy poznaliby ludzi którymi mogliby sobie wynająć później normalne mieszkanie jak też mogliby już łatwo zbaleźć pracę bez pośrednika (a już zwłaszcza, gdy znają dobrze Angielski)

Mania

Trudno na postawie opinii z forum wyrobić sobie zdanie o agencji. Z moich informacji wynika, że są dobrym pracodawcą.

Dub fx

Tez mam w planach jechac na produkcję, jak ktos jedzie teraz 12 albo niewiele pozniej dajcie znac biegajacytoster@gmail.com

Czaki

Jeżeli lubicie ryzyko to axidus spoko wybór.

Ania

Szukam osób, które wyjeżdżaja z Axidusa do pracy 19 września. Może jedną grupką pojedziemy ?

Patii
@Ania 09.09.2017 05:48

Czesc na co konkretnie jedziesz ? I kiedy masz proponowany wyjazd?

Oponka

Wprawdzie jest mało opinii ale jak widać ludzie pracują dzięki agencji.

Zostaw opinię o AXIDUS - Maasdijk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AXIDUS