Opinie o Flexcraft Polska Sp. z o.o. w Opole

Branże: Firmy rekrutacyjne

Danilea

są opinie o pracy w biurze?

@Danilea

Janusz Tulinski odpowiedzialny za mieszkania nie oddaje kaucji

Scotka
@Danilea

wlasnie tez szukam, ale jak na razie widzialam nawet okej opinie

Ona

Cześć, czy ktoś z Was pracuje przez tą agencję na sortowaniu warzyw i owoców?

robertina
@Ona

też poczytam opinie, cieżko fizycznie?

werter
@robertina

no raczej to nie jest robota siedząca ;) ale to z tym się trzeba liczyć

dex
@Ona

Jakie kwatery w tamtej lokalizacji? Warto się wybrać?

@dex

Rockanje i tzw "Trzynastka" to tragedia po prostu jeśli chodzi o zakwaterowanie.

polk
@werter

a jak wyglądają przerwy w trakcie pracy? można dać nogom i plecom nieco odetchnąć?

Sławomir
@pracownik

Co takiego się dzieje że tragedia? Standard kiepski? Ile osób w pokoju? A jak z pracą. Warunki i kasa ok i tylko ta kwatera na minus?

Porkon
@Sławomir

No ludzie często narzekają na standard zamieszkania i powiem Ci szczerze to loteria, w którą grają wszystkie firmy z pracą za granicą. Czasem trafi się super lokum, a czasem coś w niższych standardach, aczkolwiek osobiście jeszcze nigdy nie byłem w takim z którego chciałbym uciekać xd

Porkon
@Sławomir

Dużo widzę masz tych pytań, jakbyś się dookreślił która oferta cię interesuje to może coś dokładniej bym napisał, bo już trochę z nimi jeżdzę

Max

Jak jest u nich z kwestią płatności za lokacje? Mają zwrot et czy jeśli zarobię 450e netto, to jeszcze odciągną mi z tego za mieszkanie?

dand
@Max

koszty transportu i zakwaterowania pociągane z wynagrodzenia, masz wszystko opisane przy ofertach pracy.

minionek
@dand

okej, a średnio ile to wychodzi? w skali miesiąca?

lovely
@dand

ta opłata jest stała czy zmienna?

lovely

Czy jest to stala opłata czy np za media się dopłaca

Pracownik Produkcji

Znajomość języka Angielskiego lub innego języka obcego.

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

nowy

pierwsze słyszę, jak to działa?

Masnofest

Nie polecam, organizacja w biurze przy zatrudnianiu masakra, 4.5h czekania na podpisanie dwóch papierków. Druga kwestia, zakwaterowanie, istna (usunięte przez administratora) (hotel robotniczy), na wejściu siedzą i (usunięte przez administratora), w lobby to samo, prysznice gorsze niż na Mopie w Niemczech, w pralni brakuje posadzki, śmierci (usunięte przez administratora), wszystko daleko od standardów, materace(usunięte przez administratora) Nie polecam, omijać szerokim łukiem takie agencje pracy, jest to istny (usunięte przez administratora)z człowieka, chyba że komuś odpowiada i jedyne co to ważne to aby tam spac (usunięte przez administratora)

byly pracownik

Pracowałem tam całe 3 lata . Jeśli chodzi o samą prace , nie mam zastrzeżeń, dla pracowitych ludzi , którzy aż tak dużo nie piją, nie (usunięte przez administratora), praca , godziny są zawsze . Zakwaterowanie to jakaś porażka, 120 euro za mieszkanie z robalami , w (usunięte przez administratora) Koordynator 13 , to jakiś uposledozny umysłowy człowiek , któremu tłuszcz zalał mozg, cham , (usunięte przez administratora) Jakieś 40 procent pracowników to ludzie po wyrokach , gdyby było potrzebne zaświadczenie o niekaralnosci, agencja by padła, nie mieli by ludzi do pracy . Polecam osobą które lubią się bawić, lubia takie klimaty jak z serialu " więzienie " na Polsat play

grom
@byly pracownik

to co cię tam aż 3 lata trzymało, trzeba było wybrać co innego?

Brzoza

stawki podane na stronie to brutto czy netto

Kika
@Brzoza

Aż musiałam sprawdzić i faktycznie nie jest podane

Co tam się dzieje to jakies żarty. Porażka z każdej strony ,w Polsce pani rekruter Kinga mówi że będzie wszystko w porządku a później się trzeba martwić, trafiłem z partnerką to nawet pokoju nie było dla nas. (usunięte przez administratora) straszne mają współpracę z axidusem najgorsza agencją pod słońcem żałuję tylko że dałem się nabrać na tą mafie. Wykorzystują (usunięte przez administratora) za mieszkanie 125 gdzie robaki latają, na mieszkaniu kryminaliści. Ostrzegam ludzie jak macie coś w głowie to nie jedzcie tam. (usunięte przez administratora)

kandyDAt

Witam, dastłem oferte pracy na magazynie zeeman chciałbym sie dowiedziec czy firma obencie ma godziny pracy i gdzie kwaterują

Dżi

czy da się całą rekrutacje załatwić zdalnie?

@Dżi

Nie wiem ale tez chce wiedzieć,czy można tak??? Czy mogę prosić o więcej informacji

realista
@Vvv

coś czuję, że bez kontaktu bezpośrednio z firmą się nie dowiemy, czy taka opcja wchodzi w grę...

@realista

Masz kontakt z kimś bezpośrednio z firmy, czyli z pracownikami które pracują przez agencję? Proszę o informację

Jasne podpowiem
@Vvv

Tak ja pracuje przez agencje i nie narzekam podaj swój numer w komentarzu odpisze pozdrawiam..

Przemysław

Dostałem propozycję od firmy na wyjazd jako pracownik elastyczny. Czy ktoś został już zatrudniony w takiej formie? Chciałbym się dowiedzieć jak to wygląda od strony praktycznej tj. co ile są rotacje między magazynami itd. Dzięki i Miłego dnia

Kikka
@Przemysław

Jak takie coś załatwiłeś?

Kikka

Wiesz już coś?

@Przemysław

Tez chce się dowiedzieć co i jak? Na czym polega praca ?dzięki za odpowiedź

Elon

Czy można wyjechać w kilka osób razem?

@Elon

I czy wtedy się będzie wszędzie razem przydzielonym?

Albo chociaż w parze?

bronix
@Elon

pewnie tak, wydaje mi się że z takim pytaniem to lepiej od razu do nich uderzać

bronix
@Elon

no czy wszędzie razem to raczej nikt ci nie zagwarantuje, ale chyba to nie jest jakiś problem być w tym samym miejscu, ale pracować na inną zmianę, nie? to nie jest przedszkole przecież ...

Jula

Agencja? (usunięte przez administratora) a nie agencja. Nie odbierają telefonów nie dbają o dobro pracownika. Dzwonisz umawiasz się na termin przyjazdu do DANEJ pracy. Dają ci robotę zastępczą i mowią że praca na którą przyjechałaś jest jeszcze niedostępna. No (usunięte przez administratora) to po co dzwknią do ludzi i umawiają terminy. Powiedziałam na samym początku że nie interesuje nas PRODUKCJA I CHŁODNIA. I oczywiście naszą pracą zastepczą była właśnie produkcja (mieliśmy pojechać z partnerem na kwiaty). Przyjechaliśmy w piątek i dostaliśmy informację że wszystko jest na właściwym miejscu. Jednak po dojeździe na mieszkanie nagła wiadomość o przesunięciu pracy. Tak samo na spotkaniu pytałam czy są do pokoju dobrane klucze, Pani odpowiedziała że tak. Niestety to też było kłamstwo. Jedyne co jest dobre w tej firmie to mieszkanie w dobrych warunkach jak na agencje. Trzymajcie się z daleka, my jutro wracamy do Polski.

Vira
@Jula

Czyli warto czekać? Ja też liczę że proces jest ważniejsze od samej pracy...

Radek

Nie chce wyjść na jakiegoś głąba ale wszedłem na stronę klikam w oferty i nie było ani jednej. To jest jakiś bład strony? Gdzie można szukać ofert?

nufka
@Radek

może jakiś błąd techniczny albo coś? wejdź jeszcze raz, bo mi się normalnie wyświetlają oferty

96'
@Radek

na dobrą stronę wchodziłeś?

96'
@Radek

musisz do zakładki 'wszystkie wakaty' wejść i tam masz oferty

Radek
@96'

W takim razie źle patrze. Mam wielką prośbe, czy ktos z was mógłby podać mi linka

Magdalena

Przyjechałam do pracy, chciałam pracować, ale zostało mi to uniemożliwione. Dlaczego? Ponieważ nie zgodziłam się oddawać na cały czas pracy dowodu osobistego... Zabieranie komukolwiek dowodu jest nielegalne, więc zgłosiłam tę niecodzienną praktykę do holenderskiej inspekcji pracy. 6 euro za transport dzienie pobierają nawet, gdy firma w której się pracuje oddaje reiskosten co także jest nielegalne. Serdecznie odradzam i przestrzegam.

Rafał

Czy wymagany jest język angielski? Tzn w jakim stopniu, bo dogadać się dogadam ale trochę się wydygałem bo strona internetowa jest po angielsku to nie wiem jak bardzo trzeba być biegłym

alibaba
@Rafał

jak po ang? może sobie ustawienia zmień i będzie po polsku haha

alibaba
@Rafał

a co do języka wg mnie zależy od oferty i tam też piszą czy komunikatywny czy jaki, więc raczej po tym patrz, a tak poza tym ang się przydaje więc zawsze się możesz podszkolić

Zoxin

Dużo papierologii przed wyjazdem, czy nawet nie?

@Zoxin

Witam, o wszystkie dokumenty zadba dział rekrutacji, poinformuje o wszystkim czego Pan/Pani potrzebuje do wyjazdu.

@Flexcraft Polska Sp. z o.o.

Dobra dzięki, a długo to załatwianie trwa?

@Zoxin

no właśnie czasowo ile to zajmuje? ile trzeba wcześniej się zgłosić przed planowaną datą wyjazdu? plus minus oczywiście??

Edi
@benio

najlepiej po prostu zgłosić się jak jest ogłoszenie konkretne na coś i bez stresu wszystko zacząć ogarniać powoli

No do czytania dużo

Zoxin

No to wiadomo, spodziewam sie, bardziej chodzi o to, czy muszę latać coś załatwiac przed wyjazdem itd.

romo
@Zoxin

o też się chętnie dowiem, co trzeba z zewnątrz ogarnąć?

Mateo

Mam pytanie, czy na kwaterach jest zapewniony internet?

@Mateo

Na wszystkich zakwaterowaniach jest dostęp do internetu.

@Flexcraft Polska Sp. z o.o.

o to spoko, bo ciężko by było bez tego, dzięki za info

timoteusz
@Flexcraft Polska Sp. z o.o.

jakaś dodatkowa opłata za niego jest?

@Mateo

u mnie normalnie był net

@timoteusz

Nie, dostęp do internetu jest bezpłatny.

@Flexcraft Polska Sp. z o.o.

to super, dziękuję za informację

Sławomir
@Flexcraft Polska Sp. z o.o.

A jak z płatnością za zakwaterowanie? To są duże koszty? Bo rozumiem ze w-fi jest bezpłatne ale za pokój chyba trzeba zapłacić, co?

czarek
@Sławomir

ilu osobowe są pokoje zazwyczaj?

...
@czarek

Mogę odpowiedzieć na pytania dotyczące pracy z tą agencją pod adresem pytaniaodpowiedzi41@gmail.com

timoteusz

jaki stan kwater? czy są czyste i czy pociągają za nie z pensji czy inaczej jest to rozwiązane?

@timoteusz

u mnie było w miarę okej

@timoteusz

zasada jest prosta: jak dbasz tak masz, ja trafiłem na spoko ludzi, którzy też dbali o porządek, więc było czysto

@ex

a jak z tym stanem liczebnościowym? ilu osobowe zazwyczaj są?

@ex

na jednoosobowe raczej nie liczę, bo rzadko gdzie są, ale czy bardziej dwu/trzy, czy wrzucają dużo chłopa na jedną przestrzeń?

Kz
@timoteusz

Biora co tydzień 125euro za mieszkanie na m8esiac 500euro szok,na dodatek firmy nie które placa axidusowi za transport dla ludzi a axidus obkrada ludzi i ponoera dodatkowo jeszcze co tydzień szok omijajcie łukiem axidusa a co do jeszcze transportu czekaliśmy nie raz po 2godziny...

współokaatorow

Zostaw merytoryczną opinię o Flexcraft Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 299.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Flexcraft Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 2359 ocen.

Flexcraft Polska Sp. z o.o.