Pol-Agro

Grójec

Opinie o Pol-Agro

anonymous

jedyne co oferują to fikcyjna premia, dla pracowników nie ma żadnego socjalu - totalna olewka, ani opieki medycznej, bonów na święta itd.

lucky

za nadgodziny nie placa tylko kaza odbierac dni wolne, im wyzszy stolek tym bardziej beszczelni ludzie

olo

z kim trzeba mieć "układy"?

niki

zatrudniają tylko i wyłącznie po znajomości, ktoś kto jest po szkole średniej ma szanse na wyzsze stanowisko ze względu na 'układy' ;)

Mój ch�opak pracuje Pol-Agro w Grójcu już kilka lat i zaranie nie narzeka na warunki oraz zarobki ale na kadr� ma kilka zarzutów ale to już temat nie na to forum. Pozdrawiam. P.S do ch�opaków z Pol-Agro żeby w najbliższym czasie zrobili jakie� spotkano - grill

Zostaw opinię o Pol-Agro - Grójec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pol-Agro