counter
3 2 12 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 76 dni.

Jaka atmosfera jest między działami w Frutica Sp. z o.o.?

kaja Nowy wpis

@Karol a duże są limity do wyrobienia? Duże tempo pracy na sortowni ?

Karol Nowy wpis

Ogólnie polecam. Sortowanie dość mocne ale do przeżycia /można uzgodnić za wagę w skrzyni. Opakowania szybko odwiezione czyste i całe. Faktury wystawione zaraz po sortowaniu bez przeciągania. Był poślizg z płatnościami. Kilka faktur w terminie kilka trochę po ale wszystko wypłacone. Bardzo miły kontakt jak już uda się dodzwonić.

Rob Nowy wpis

Widzę że dobre opinie są pisane przez firmę frutica, także pozdrawiam! Ci mądrzejsi sadownicy nie zaryzykuja ..W końcu nazwisko szefowej zobowiązuje ;p

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 278 dni.

Czy w Frutica Sp. z o.o. są paczki/bony świąteczne?

Zciśnieniowany

Płatność nie ma problemu, ciśnienie to jak ktoś ma słaby towar i przemysł w cenie jabłka deserowego oddaje :)

Gucio

Jak ktoś potrzebuje podnieść ciśnienie to może z nimi handlować... radzę towar oddawać tylko za gotówkę!

Tak1Nie
 Rekomendacja

A to ciekawe, że nie wypłaciła, bo ja akurat dałem na sortowanie i wyszło dobrze sortowanie jak i płatność była w przeciągu 14 dni, skrzynie szybko odwiezione

chłop

A mi wypłaciła za wagę w skrzyni oraz dała kaucję za skrzynię. Polecam współpracę

Sprzedawca

Niestety, nie mam dobrych doświadczeń z firmą Frutica. Współpraca na początku wzorowa, dobry kontakt mailowy i telefoniczny. Od października czekam na uregulowanie płatności, szefowa firmy od jakiegoś już czasu nie odbiera telefonu, nie odpowiada na sms. Fajnie, że jest miła, szkoda tylko, że nie płaci i nie ma z nią kontaktu.

Kinga

Polecam, miła atmosfera, szefowa miła i sprawiedliwa, a przede wszystkim wyrozumiała

TakNie

A czy ktoś podzieli się swoim doświadczeniem z nami na forum? Niestety na opiniach odnośnie firmy Frutica Sp. z o.o. w miejscowości Góra Kalwaria nie ma jeszcze żadnych informacji o pracy i warunkach w firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Frutica Sp. z o.o. - Góra Kalwaria

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

3/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad