ALPEX -czechy

Czechy

Opinie o ALPEX -czechy

Patrycja

Kwestia rektutacji jest bardzo ważna szczególnie w przypadku pracy poza granicami naszego kraju. W innych lokalizacjach może przebiegać ona inaczej, niż w Polsce. Czy znajomość języka czeskiego jest tutaj bezwzględnie konieczna?

Patrycja

Czy ktoś z użytkowników forum może opisać osobom szukającym prace, jak wygląda proces rekrutacyjny w ALPEX -czechy? Ile ma etapów, czy trzeba wykazać się konkretnymi umiejętnościami?

agnes

A wiecie, czy warto przeszukiwać ich stronę internetową? Są tam czasami oferty?

załamana

Alpex totalne dno ,teraz nie jest tak jak było i nie bedzie lepiej bedzie tylko gorzej ludzie z alpexu uciekaja z do niemiec itd. Nasi górnicy sa traktowani jak tania siła robocza, jak śmiecie.

maga

Mąż dostaje ok 3500zł za prace w systemie 6/2. Biuro co chwile coś kombinuje i robia przekręty z kasą. Jeżeli masz możliwosć innej pracy za równie godne pieniądze to odradzam

asa

czy ktos moze odpowiedziec na wyzej wymienione pytania ? Bardzo prosze

łuki

Mam pytanie chciałbym się dowiedzieć czy w alpexie płacą wszystko na konto polskie czy w biurze wypłacane są dodatkowe pieniądze za prace i jak to jest z paskami.Proszę o opinie Szczęść Boże.

franek

banda[usunięte przez moderatora] [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] cala komunistyczna smietanka tam nieudolnie zadzi a wodzem jest guru ktory przebywa na hotelu i zajmuje sie praniem muzgow tej chaloty

kombajnerek - 2010-10-13 15:18:04 niewolnictwo ,praca praktycznie non stop,place nieadekwatne do czasu i rodzaju wykonywanej pracy ,nie polecam ,10 lat przepracowałem i szkoda tych lat a jakie zarobki? mniemam że byłeś kombajnistą, ścianowym? pozdro

kombajnerek

Zostaw opinię o ALPEX -czechy - Czechy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALPEX -czechy