Alpex Sp. z o.o.

Łęczeszyce

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 5 ocen.

Opinie o Alpex Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alpex Sp. z o.o.

Arme

Tak są ćpuny kierownik zmianowym,,siusior'' i Ma....której pozbyły się z chromatografi bo była nie do życia .Wciągają w nos. Trawę palą i uważają że nikt tego nie widzi.Jest też grono (usunięte przez administratora) takich jak ojciec z synem czy zmiana ,,siu...."Na tankowni liderzyna wymusił podpier.na pracownikach.Biega do paniusi i i relacje zdaje .Brak normalnej osoby do zarządzania zakładem.Nie polecam tam pracy.

anonim

Tak tak niektórym wolno więcej... Kolesiostwo...

Nieznajomy
@anonim 08.02.2017 19:54
Tak tak niektórym wolno więcej... Kolesiostwo...

Jest kolesistwo .To jest jedną zmiana i część drugiej.Większość od ,papierosa".Biegaja z kierownikiem uchachani. .Ogólnie praca nie jest zła.Gdyby zlikwidował kolesistwo można by tam pracować .kierownictwo jeżeli uprze się na kogoś to trzeba się zwolnić. Ale ja mam to już za sobą. Nie polecam t am pracy.

Życzliwy

Dużo by pisać. Generalnie zakład fajny większość pracowników też. Niestety do władzy dorwała się jedna wysoka Paniusia (Rakieta), która traktuje ten zakład jak swój kołchoz do spółki z jednym z kierowników, który bardzo lubi siedzieć na kamerach i zgrywać nagrania i latać z nimi do wcześniej wymienionej paniusi oraz do członka zarządu. Niestety nie ma czym innym błysnąć. Bardzo lubi też wyżywać się na pracownikach (wyzwiska, krzyki, komentarze typu "chyba kogoś zabiję"). Ma też swoich "ulubieńców", zwłaszcza jednego o ksywce "zielarz". Jak na kierownika to lubi często brać "papierosy" od tego pracownika.... Próby zgłoszenia takich sytuacji wyżej, są szybko wyciszane przez Paniusię. Praca dla osób, które nie mają innej opcji i muszą akurat tam pracować. Także, jeżeli ktoś ma inną opcję to nie polecam.

łysy

Jest spoko robota

Zostaw opinię o Alpex Sp. z o.o. - Łęczeszyce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alpex Sp. z o.o.