Alpex Sp. z o. o.

Belsk Duży

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 3 ocen.

Opinie o Alpex Sp. z o. o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alpex Sp. z o. o.

...

Polecam tego pracownika. Sporo nadinterpretacji, więcej przejaskrawiania, jeszcze więcej żalu, a mało chęci do pracy. Dobry ubaw z rana miałem. Aż przedstawię swój punkt widzenia. Zaczynałem w firmie od zera, zaraz po studiach. Bardzo wiele się nauczyłem, ale kosztowało to nadgodzin i pracy, których to przedmówca się boi. Zarabiam dobrze, powyżej średniej w moim zawodzie, biorąc pod uwagę moje doświadczenie. Trzeba się czasem naużerać, tak jak w każdej firmie. Słowem, jestem całkiem zadowolony... ...a 1300 PLN wynagrodzenia byłoby, gdybyśmy proponowaną stawkę określili jako "brutto", ale niestety nie padło odpowiednie pytanie precyzujące. Pozdrawia wszystkich czytających "b. niekulturalny, wrecz chamski pracownik"

anonim

firmy nie polecam, trzeba sie tluc 200-500 km cala polske na wlasny koszt, bo nie chca szczegolow wstepnych zdradzic przez e-mail / tel. dodatkowo pracuje tam obecnie b. niekulturalny, wrecz chamski pracownik, ktory rekrutuje wlasnie i niemilo odpisuje na maila. tzn. szuka sobie lebka, ktory po nim by mogl przejac ta "fabryke" sokow / koncentratow. ogolnie jest 20-30 technikow / operatorow i 1-2 inzynierow. jest bajzel, trzeba porzadek zrobic z maszynami, kablami, itd. jesli ktos lubi byc wykorzystywany to niech wbija smialo - teraz maja sezon, wiec dodatkowy stres, nadgodziny, bycie pomiatanym noi to magiczne 1200-1500 netto :-)

Zostaw opinię o Alpex Sp. z o. o. - Belsk Duży

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alpex Sp. z o. o.