Caldo-Izolacja

Kraków

Opinie o Caldo-Izolacja

Jacenty

Czy kwestie wynagrodzenia uległa jakimś zmianom? Mam nadzieję, że poszły do góry!!

Wirek
@Jacenty 12.11.2017 19:54

Czasmi tam kupuję materiał i widzę tam duża wymianę pracowników z tego co mi wiadomo spowodowane jest toksyczna atmosferą przełożonego wiec pieniądze to nie wszystko jak widać

Hanna

Zastanawiacie się nad podjęciem pracy w Caldo-Izolacja? Sprawdźcie, kogo obecnie firma poszukuje do swojego zespołu. Aktualne oferty pracy znajdziecie na ich stronie internetowej - http://www.caldo-izolacja.pl/kariera A Wy jakie macie doświadczenia z firmą? Jak oceniacie ją jako pracodawcę?

Agat

Około 2000-2200

Ktoś normalny z branży

Firma porażka, pseudo dyrektorzy którzy udają kolegów , a zwolnią Cię po 3 miesiącach, zarobki dla palantów , 1600, 2000 dla przedstawiciela ... a do przedmówcy ,który twierdzi ,że na materiałach trzeba się znać ,w każdej takiej firmie szybko można nauczyć się produktów ...tutaj w tydzień ,jeśli ktoś jest techniczny. Marże ustawione na takim poziomie ,że jak dostaniesz 1 może 2 razy w roku prowizję to szał , dla ludzi którzy mają rodzinę i myślą o dobrych zarobkach i stabilności ODRADZAM.Ceny w porównaniu do konkurencji ...jedne z najdroższych.

AAA

Caldo-Izolacja...hmm...pracowałam tam w jednym z oddziałów, pieniądze na czas, umowa o pracę...koniec plusów...możesz jeździć na 5-8 spotkań dziennie, zjechać setki kilometrów, a nic nie sprzedać ... zasada CCC i koniec, konkurencja ma lepsze ceny, a po za tym masz zaiwaniać i nie dyskutować, próbują udawać kolegów,ale potem nie masz wyników to w... Na dłuższą współpracę nie polecam.

xzibit

z kasą nie było nigdy problemu tylko warunki pracy też są ważne przejeżdżałem tamtędy wczoraj okropny maja syf na tym placu błoto dziury itd. Siedem jest to możliwe.

xzibit

pracowałem tam jakiś czas wynagrodzenie przeciętnie atmosfera raczej korporacyjna jeśli chodzi o rekrutacje to pewnie na pracownika magazynu tam ludzie zmieniają się co chwile za pewnie przez tamtejszego kierownika on wprowadza tam niezdrową i nerwową atmosferę dziwie się jak oni tam wytrzymują decyzja należy do ciebie

Zostaw opinię o Caldo-Izolacja - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Caldo-Izolacja