Opinie o Youtab Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Youtab Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Youtab Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Youtab Sp. z o.o. w Poznań

;) Nowy wpis

Pracuje w tej firmie od prawie roku i mogę z czystym sumieniem powiedzieć że jestem bardzo zadowolona. Bardzo dobry kontakt z pracownikami ponieważ jest to mloda i przyjazna załoga jak również z szefami którzy są zawsze otwarci na propozycje. Polecam!

( ͡° ͜ʖ ͡°) Nowy wpis

Z punktu widzenia pracownika wszystko w tej firmie przebiega bardzo dobrze. Pracodawca stara się, aby w zespole panowała rodzinna atmosfera, dzięki czemu przychodzenie do pracy oprócz obowiązku staję się wręcz przyjemnością;) Szefostwo otwarte na dialog, wszelkie chwilowe niedogodności duszone są w zarodku. Komfort pracy na najwyższym poziomie;)

Praca ;) Nowy wpis

Praca w fajnym i młodym zespole. Pracuje w firmie już prawie rok, jeżeli chodzi o szefostwo to zawsze wspiera pracowników, nigdy w kryzysowych sytuacjach nie ma problemu żeby mieć np. dzień wolny. Wypłata zawsze na czas. :)

Ok! Nowy wpis

Praca w młodym zespole, gdzie panuje super atmosfera i każdy może na siebie liczyć. Szefostwo wspiera pracowników i chętnie bierze pod uwagę ich pomysły. Jasne warunki zatrudnienia i wypłata zawsze na czas. Polecam :)

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Youtab Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.
Rafał

Dzień dobry, w firmie pracuję około roku i jestem bardzo zadowolony z naszej współpracy. Świetni ludzie, którzy tworzą zgraną ekipę i luźna, przyjazna atmosfera, także po pracy czy podczas spotkań integracyjnych. Szefowie również na plus - wyrozumiali (nigdy nie miałem problemów z urlopem, nawet w kryzysowych sytuacjach, na ostatnią chwilę, bądź wymówek z powodów niezdolności do pracy przez gorszą kondycję zdrowotną) i dbający o zadowolenie rzetelnych pracowników. Pracowałem już w paru miejscach, ale dopiero tutaj mam nadzieję zagrzać miejsce na stałe.

Nick123

Praca w młodym bardzo przyjaznym zespole, miła atmosfera. Właściciele firmy wykazują wyrozumiałe podejście w stosunku do pracowników np. sytuacjach losowych, Generalnie pracowałem dość długi czas i polecam.

Olo

@DarkLord740 czyli zero porozumienia na linii zwykły pracownik-szef?

DarkLord740
@Olo

Niestety nie, chodziłem 5 razy żeby doprosić się o umowę o pracę, miałem także dostać podwyżkę, ale i o tym można było zapomnieć. Obiecują Ci złote góry, po czym zapominają o tym. Jak dla mnie jest to co najmniej śmieszne.

DarkLord740

Witam, jako że jestem świeżo po rozstaniu się z firmą mogę opowiedzieć co nie co na jej temat. Ludzie z którymi pracowałem są na prawdę spoko, tworzą fajną i zgraną atmosferę, czego nie można powiedzieć o szefostwie. Ogólnie mówiąc to jeden wielki dramat, nie potrafią podejmować jasnych decyzjach, niejednokrotnie dostawałem sprzeczne decyzje , do których nijak nie dało się ustosunkować. Zostawiają wszystko na głowie pracownika i w żaden sposób nie są w stanie pomóc, wypadałoby zaznaczać że były to problemy bezpośrednio związane z nimi, co dodatkowo potęgowało konsternacje. Obiecują umowę o prace, po czym przedłużają to w nieskończoność, bo jak twierdzą taka umowa jest tylko dla zasłużonych, a nie dla dobrze pracujących pracowników (wielokrotnie informowali mnie o tym jak to super pracuje). Co do pensji, to zależy to od stanowiska, choć ogólnie mówiąc nie powala, tym bardziej jeśli jesteście ambitni i chcecie się rozwijać, to możecie zapomnieć o podwyżce, która obiecują każdemu nowemu pracownikowi. Podsumowując, jeśli chcecie się zaczepić na chwilę i szukacie dalej, to takie rozwiązanie jest ok, ale na dłuższą metę nie polecam. W razie pytań jestem do dyspozycji.

Bongo

Osoba przeprowadzająca rozmowę kwalifikacyjną zdawała się na siłę szukać pytań związanych z każdym wpisem w CV, m.in. zainteresowaniami, by potem zostawić wypowiedź bez follow upu. Zapewnia też, że o wyniku rekrutacji dowiem się bez względu na pozytywny czy negatywny werdykt, jednak żadnego odzewu nie było.

Franciszek
@Bongo

Jak wiesz większość firm odzywa się tylko do osób, które przeszły weryfikacje pozytywnie. Niemniej jednak spróbuj sam dowiedzieć się jaki jest wynik. Czy rozmowa odbywała się także na tematy branżowe i była sprawdzana Twoja znajomość języka obcego? Dodaj takie szczegóły.

Natalia

Czemu żaden pracownik nie skomentuje jak się pracuje w firmie ?

Sprzedaja towar którego nie ma w sklepie. Nie odbierają tel. Pobierane pieniądze nigdy nie są odsyłane na konto. Trzeba się prosic tysiąc razy o zwrot ,w zasadzie do dnia dzisiejszego jeszcze nie oddali.

Grzesiek

Podpowie mi ktoś czy firma poszukuje teraz ludzi do pracy?

iwona sacha

Solidny sklep, szybka dostawa, wszystko sprawnie, bezproblemowo. Polecam! Bardzo sprawnie , bez zbędnych i kłopotliwych czynności. Rzetelna firma godna polecenia!

mirab

Szkoda, że nikt nie zwraca uwagi gdzie kieruje opinie gdyż to jest forum pracownicze!!

andy 3103

Firma jest godna polecenia ,towar prze zemnie kupiony jest dobrej jakości ,dostarczony kurierem dotarł w terminie. Kwota którą nadpłaciłem została mi zwrócona przelewem pełna fachowość. Gorąco polecam Andrzej Rutkowski łódź

zadowolony klient

Firma beznadziejna ,serwis pod psem ,

Franciszek

Firma Youtab prowadzi sklep internetowy z elektroniką i gadżetami do telefonów, a także sprzedaje towar na aukcjach internetowych. Niewiele osób wypowiedziało się w tym wątku - ponadto byli to jedynie klienci tejże firmy. Na tym forum zajmujemy się sprawami pracowników i rynkiem pracy. Proszę zatem osoby, które są zatrudnione w firmie, żeby przybliżyły, jak wyglądają relacje z właścicielem i atmosfera w pracy? Czy od ilości sprzedanego towaru można uzyskać prowizję lub premię? Zachęcam Was do dodania opinii.

malonbogdan@o2.pl

Nie polecam szerokim łukiem omijać takiego sprzedawcę unikać przez duże U

Lech

Nędzna zakłamana FIREMKA która za marne 40 zł pozwala sobie na krętactwa. . Bardzo nie profes9nalni . Kłamstwo nie schodzi im z ust . Firma /a raczej osoby w niej zatrudnione/nie zasługują na miano sprzedawców . A już profesjonalnych to dla ich poczynań ,wyraz z kosmosu. Żeby sprzedali nawet milin produktów , dla mnie pozostaną malutkimi ciapciaczkami. Z całego serca nie polecam tej firmy. Od lat kupuję w internecie , ale takiego dziadostwa jeszcze nie spotkałem.

Zostaw merytoryczną opinię o Youtab Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Youtab Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Youtab Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Youtab Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 6 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Youtab Sp. z o.o.
  • Naramowicka 203H lok. 56A