Opinie o Damian Mangold Styrnet.Pl w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Damian Mangold Styrnet.Pl. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Damian Mangold Styrnet.Pl o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Damian Mangold Styrnet.Pl w Warszawa

XXX

Szef jak wyżej wspomniano ma duże ego, mało płaci, dużo wymaga i chce jeszcze żeby być mu za to wdzięcznym. Dodatkowo jest bezczelny a pracowników traktuję jak (usunięte przez administratora) Na dłuższą metę wyniszczą człowieka. Zdecydowanie nie polecam.

Specjalista

Czytając komentarze wcześniejsze, między wierszami da się wyczuć dużo złych emocji. Właścicielowi można zarzucić tylko że jest wymagający, ale to nic dziwnego, prowadząc biznes. Nie zrozumie tego nikt kto nigdy nie tego nie zaznał. Pensja na czas, w terminie. Jak Szef obieca coś extra to zawsze z tego się wywiązuje. Po podwyżki się nie chodzi, bo sam daje i to nie tylko te co państwo nakazuje. Potrafi docenić ludzi. Otwarta ścieżka kariery dla ambitnych, z kierowcy czy magazyniera można zostać nawet kierownikiem magazynu. Możliwość kursów, doszkalania się. Sprzęty nowe, od samochodów po wózki widłowe, narzędzia. Jeśli coś potrzeba to nie oszczędza i nie blokuje zakupów. Wszystko serwisowane i zadbane. Na przerwę idziesz kiedy chcesz i na ile chcesz. Kładzie się duży nacisk na bezpieczeństwo co też na plus. Firma bardzo rozwojowa i o pewnej pozycji na rynku. Jak ktoś chce pracować uczciwie to śmiało polecam.

Maciek

Firma STYRNET to nie tylko dynamiczna i innowacyjna organizacja, ale także bardzo dobry pracodawca. Fajne jest to, że w STYRNEcie docenia się zaangażowanie, kreatywność i współpracę. Ponadto, atmosfera w zespole jest pozytywna i sprzyjająca współpracy, co sprawia, że praca to nie tylko wyzwanie, ale także przyjemność.

Koleżanka Nowy wpis

Omijać szerokim łukiem! Pracodawca to typowy (usunięte przez administratora),do wszystkiego się czepia. Siedzisz jak na szpilkach i myślisz tylko do czego się dzisiaj przyczepi.. pracowników traktuje jak popychadło,a to dzięki ludziom tak naprawdę ta firma funkcjonuje. Tam się cięgle ludzie przewijają...jedni odchodzą,drudzy przychodzą a jak się zorientują co jest grane to od razu uciekają. Tak są ciągle ogłoszenia o pracę,bo nikt nie chce w takiej atmosferze pracować. Nie polecam!

@Magda Nowy wpis

Czy koś zna szczegóły pracy w biurze? Czy wyznaczone obowiązki są możliwe do realizacji? Czy pracodawca upycha kilka stanowisk w jednym że ciężko to zrealizować? Jaka jest atmosfera? Czy jest przewidziane wdrożenie pracownika w nowe obowiązki?

Lukasz Nowy wpis

Praca jest w Lesznie k/ Warszawy w budynku częściowo odnowionym. Budynek jest nadal remontowany. W siedzibie firmy znajduje się sklep z artykułami jaki oferuje swoim klientom Styrnet. Szef wymagający ale, też uczciwy. Wynagrodzenie zawsze na czas zgodnie z zawarta umową. Jeśli pracownik wykazuje zaangażowanie istnieje możliwość negocjowania podwyżki.

Dawid Nowy wpis

Witam. Moja Ocena o moim Pracodawcy może być tylko jedna, jak najbardziej pozytywna. Firma Stabilna, pewna z dużymi możliwościami rozwoju firmy jak i osobistego, rozwój finansowy, stanowiska, awanse. Szef wymagający ale uczciwy, wszelkie warunki umów dotrzymane, wypłata zawsze na czas, samochody, wózki, narzędzia nowe. Możliwości uczestnictwa w różnych kursach, podnoszenie dzięki temu swoich kompetencji. Jak ktoś ma chęci do pracy i ambicje to w firmie Styrnet może osiągnąć bardzo dużo. Z całego serca polecam, warto przyjść i podjąć pracę. P.s przyszedłem do pracy tutaj na 2 tygodnie, a pracuje już prawie 4 lata i jestem Zadowolony.

Firma Damian Mangold Styrnet.Pl poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
Sylwia

Firma świetnie prosperująca. Polecam tym którzy chcą się dużo nauczyć i lubią wyzwania. A Szef wymagający? A który nie jest? Miła atmosfera, dzięki której do pracy przychodzi się z przyjemnością, a nie z przymusu:) Wypłata na czas, premie dla wyróżniających się. Gorąco polecam :)

Firma z przyszłością i daje duże możliwości rozwoju. Praca jest dynamiczna i można się dużo nauczyć. Pracodawca sam wychodzi z inicjatywą podwyżek. Jak wcześniej wspominano właściciel jest wymagający, ale do powierzonych zadań zawsze umożliwia nabycie niezbędnych towarów/usług itp, za każdym razem można też liczyć na pomoc samego pracodawcy lub współpracowników. Polecam pracę w tej firmie każdemu kto nie boi się wyzwań i chce pracować w młodym, dynamicznym zespole z wieloma możliwościami rozwoju.

Czy jest możliwość pracy w Damian Mangold Styrnet.Pl na część etatu?

Tak jest taka możliwość. Wymiar pracy i pozostałe warunki można ustalić podczas rozmowy.

Specjalista

Bartek

W firmie dużo się dzieje, można się dużo nauczyć, awanse to rzecz normalna. Osoby pełniące stanowiska kierownicze często zaczynały od pracy na magazynie, więc wystarczy chcieć i dać coś od siebie. No ale jak ktoś chciałby pracować 4h dziennie z godzinną przerwą, po drodze wypalić 10 papierosów i zarabiać do tego 10k to nic dziwnego ,że trudno dogodzić.

Karol L.

Z firmą STYRNET związany jestem od ponad 10 lat, gdzie zaczynałem jako sprzedawca i magazynier. Aktualnie na stanowisku - handlowiec. Jako osoba z takim stażem i bagażem doświadczeń jedyne co mogę napisać to, że polecam pracę w STYRNECIE ! Warunki są jasne i przejrzyste, a atmosfera bardzo dobra - zgrany zespół. Poświęcenie, kreatywność i własne inicjatywy są doceniane i nagradzane. Szef jest wymagający i trzyma dyscyplinę - także osoby próbujące się ślizgać nie zagrzeją miejsca. Firma się dynamicznie rozwija i ciągle są nowe możliwości rozwoju. Szef cały czas inwestuje w firmę i nową siedzibę - kuchnia i toaleta jak ktoś napisał poniżej nie znajduje się na zewnątrz hehe Polecam i nie rozumiem negatywnych komentarzy (zapewne byłych pracowników z wielkimi wymaganiami i 1-miesięcznym stażem pracy).

Maciek

XXX

Klaudia

Bardzo fantastyczna atmosfera! Duże możliwości rozwoju:)

Jesteś w posiadaniu najświeższych informacji o bieżących wydarzeniach w firmie Damian Mangold Styrnet.Pl w miejscowości Warszawa? Napisz komentarz o tym co dzieje się aktualnie w tej firmie. Wiele osób szuka tutaj pracy i czeka na twoją opinię.

Pewniak:)

To prawda. Do tego praca w magazynie to porażka - bardzo zimno w zimę, upał w lato. A i najlepiej jakby człowiek tam pracował ponad 8 godzin. W biurze też lipa. Przez rządy szefa i niektórych pracowników inni ludzie odchodzą z pracy. Szkoda czasu i nerw.

Zofia
@Pewniak:)

Kurcze słabo na tym magazynie z tymi warunkami z tego co piszesz. Dużo osób się skarżyło im wprost na to? Bo może na klimę jakąś w końcu wyłożą czy marne szanse?

Elżbieta
@Pewniak:)

Piszesz o tych rządach szefa przez którego ludzie odchodzą, chodzi tutaj o atmosferę w tym biurze czy może nadmiar obowiązków, brak interwencji gdy pojawiają się kłopoty?

Agata

Witam wszystkich obecnych na forum GoWork :) Powiecie mi, jakie warunki należy spełniać, by móc spokojnie aplikować do firmy Styrnet.Pl? Pracodawca wymaga wykształcenia wyższego? Jeśli tak, to z jakiego zakresu? a co z doświadczeniem - trzeba je mieć?

Ada
@Agata

Omijaj to miejsce jeśli szanujesz swój czas i siebie

Spóźnialski
@Agata

Jazda busem i praca na magazynie w wolnym czasie ogarnięcie zamówień. Wykształcenie wyższe wymagane do podniesienia ego właściciela. Kuchnia i toaleta na dworze, zamykana na klucz jak na Białorusi.

Zostaw merytoryczną opinię o Damian Mangold Styrnet.Pl - Warszawa

• Jak się pracuje w Damian Mangold Styrnet.Pl?

Zobacz opinie na temat firmy Damian Mangold Styrnet.Pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Damian Mangold Styrnet.Pl?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 8 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Damian Mangold Styrnet.Pl
  • Chmielna 100